Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kinietiškos padangos

... ar vertos dėmesio?...

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 145

#141 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2018 gegužės 21 - 16:00

Nejau neina suprast ,kad ne padangos daro eismą saugesnį. B rrrrr. Važiuokite  laikydamiesi saugaus greičio ir atstumo. Tinkamai prižiūrėkite automobilio tech. stovį. Vairuokite atsakingai. Keliuose gerbkite vienas kitą. IR VISKAS BUS GERAI.


  • 0

#142 HeLLmiX

HeLLmiX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 205
  • Vieta:Klaipėda-Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407SW 2009 1.6 hdi 80 kW / Citroen C5 2008 2.2 125 kW HDI

Parašyta 2018 gegužės 21 - 16:15

Jo esu vatinis putinistas, vakar plaukus nusiroviau kai cask pralose. O del padangu- jei viena buvo 95, o kita 98, darant prielaida, kad kitos buvo vienodos, gaunadi3 variantai, o asiu tik 2.

hm padangu rastas ir modelis gali buti toks pat nors metai ir skiriasi. Tai apie kokias asis cia kalbam? Sistema kalba apie pilietines pareigas ir Milicija, nors pats prisipazino kad daug metu dirbo policojoj, tai belieka isivaizduot kaip ten dirbo :D kaip mano tevas sako, nieko nesugebi, eik i policininkus, kazkaip netikejau... Bet va matai seno žmogaus ismintis byloja :)
  • 0

#143 Corde

Corde
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 194
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:2 x Peugeot 607

Parašyta 2018 gegužės 21 - 16:25

Nejau neina suprast ,kad ne padangos daro eismą saugesnį. B rrrrr. Važiuokite  laikydamiesi saugaus greičio ir atstumo. Tinkamai prižiūrėkite automobilio tech. stovį. Vairuokite atsakingai. Keliuose gerbkite vienas kitą. IR VISKAS BUS GERAI.


Kad padangos daro eisma saugesni, tai faktas, bet like jusu isvardinti dalykai teisingi. Pas mane ant vienos masinos uzdeti seni michelin'ai, ant kitos visiskai nauji continentalai. Vairuoju abi masinas skirtingu stiliumi ir viskas pilnai OK :) Gal ir senos padangos laikytu gerai, Tadas rase, kad isbandes visaip senus Michelinus ir neturejo problemu, bet as gal tiesiog nelinkes to bandyti. Su naujom visada leidziu sau daugiau, su senom - prisiziuriu labiau.
  • 0

#144 Sistema

Sistema
  • Banned
  • Pranešimai: 250
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Outback

Parašyta 2018 gegužės 21 - 17:22

hm padangu rastas ir modelis gali buti toks pat nors metai ir skiriasi. Tai apie kokias asis cia kalbam? Sistema kalba apie pilietines pareigas ir Milicija, nors pats prisipazino kad daug metu dirbo policojoj, tai belieka isivaizduot kaip ten dirbo :D kaip mano tevas sako, nieko nesugebi, eik i policininkus, kazkaip netikejau... Bet va matai seno žmogaus ismintis byloja :)

policijoj daug darbo, geriau eit i gaisrininkus- gaisru mazai, o dar geriau i kariskius- karai is vis reti. Kai jaunas buvau vat tai buvo policija, o po Skvernelio reformos policija sunaikinta- liko milicija.
Paziurejau kokios padangos pas Plusa - Goodride, matomai kinija...
  • 0

#145 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 gegužės 21 - 18:34

Jo esu vatinis putinistas, vakar plaukus nusiroviau kai cask pralose. O del padangu- jei viena buvo 95, o kita 98, darant prielaida, kad kitos buvo vienodos, gaunadi3 variantai, o asiu tik 2.

Esant labai dideliam poreikiui, galbut dar galeciau surast ir nufotkint dvi vienodo rasto ir dydzio Michelin MXL padangas, viena 89tu, kita 94tu. Butu visiskai legalu sumontuot ant vienos asies ir vazineti gatvemis vasara, nes rastas vasarinis ir milimetrai atitinka reikalavimus.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#146 Sistema

Sistema
  • Banned
  • Pranešimai: 250
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Outback

Parašyta 2018 gegužės 21 - 19:01

Man tai nereikia. Pas mane kiniskas stovi ir apie tai tik siandien suzinojau - antras sezonas, kaip naujos, 20k km ir viskas gerai. Vadinasi nera jokio skirtumo nuo kitu ekonominiu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0