Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Dėl oficialumo...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 219

Apklausa: Ar jūs norite, kad klubas būtų oficialus? (748 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar jūs norite, kad klubas būtų oficialus?

  1. 1. Noriu. Ai, blogiau gi nebus... (159 balsai(-ų) [26.41%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 26.41%

  2. 2. Noriu. Sutinku mokėt nario mokestį, aktyviai dalyvaut klubo veikloje... (227 balsai(-ų) [37.71%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 37.71%

  3. 3. Nenoriu. Man ir taip gerai. (64 balsai(-ų) [10.63%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.63%

  4. 4. Nenoriu. Kam tie popierizmai, mokesčiai, oficialumai, ... (88 balsai(-ų) [14.62%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 14.62%

  5. 5. Nežinau (typo "A man dzin...") (39 balsai(-ų) [6.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.48%

  6. 6. Kt. (25 balsai(-ų) [4.15%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.15%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#81 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 birželio 09 - 08:36

[quote name='Bark' date='Jun 7 2006, 01:49 PM'] [quote name='Mamutas' date='Jun 7 2006, 01:02 PM'] [quote name='Bark' date='Jun 7 2006, 11:59 AM'] Pries kazka darant ar snekant paskaitykit "Asociaciju istatyma".
na ten klubas neminimas bet tarp eiluciu skaityt galima :blush: [/QUOTE]

nejau manai kad as tau ana komentara rasiau? :D [/quote]
Beje, vien asociacijų įstatymo neužtenka, reikia ir kitus žinoti


O kaip ten ką yra - mano darbe įkūrė asociaciją, nesunku viską susižinoti
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#82 svarcas

svarcas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Panevežys
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2006 liepos 11 - 16:56

as uz oficialu kluba. gal tada pasimatytu tikri klubo nariai. ;]
  • 0

#83 Svečias_Tichij_*

Svečias_Tichij_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 16 - 11:52

Aš taip pat už oficialų klubą...
  • 0

#84 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 02 - 01:28

Logika 100lt i metus. Uz ka? kad klubas oficialus? nu ir kam jums tas oficialumas? ir taip gerai zinomi. man pvz uztenka pilnai dabartinio klubo viskas kas domina yra atsakoma ir suzinoma, ir uz ta 100Lt tikrai joks stebuklas neivyks forumuose ,renginiai organizuojami (gaila kad pats neturejau galimybes sudalivauti bet kai atsiras galimybe butinai atvyksiu) su tuo Oficialumu mes tik savo Valstybei mokescius nesim ir is jos del musu Pugu nieko negaudami, Suprantu jei Sumokejas Klubo mokesti gauni nuolaidas renginiuose detaliu parduotuvese ar masinos remonte ar siaip kokiose tai parduotuvese ir t.t Kiek zinau tai vyksta ir siandien su Klubo Kortele kiek skaiciau pagrinde: detales, remontas jei neklystu ar ne taip? O dabar su tuo oficialumu samdyk sekretore direktoriu ppavaduotojus kazkaip juokinga. Mano nuomone tokia: sis "Neoficialus" Klubas koks yra man patinka ir priekaistu nera ir nebus, Ir jei norim Oficialumo tada pateikinejam Oficialumo Pliusus. Jei Pliusai i Oficialumo puse as nieko pries ta 100LT moketi. Tai tokia mano nuomone
  • 0

#85 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 spalio 02 - 07:43

Logika 100lt i metus. Uz ka? kad klubas oficialus? nu ir kam jums tas oficialumas? ir taip gerai zinomi. man pvz uztenka pilnai dabartinio klubo viskas kas domina yra atsakoma ir suzinoma, ir uz ta 100Lt tikrai joks stebuklas neivyks forumuose ,renginiai organizuojami (gaila kad pats neturejau galimybes sudalivauti bet kai atsiras galimybe butinai atvyksiu) su tuo Oficialumu mes tik savo Valstybei mokescius nesim ir is jos del musu Pugu nieko negaudami, Suprantu jei Sumokejas Klubo mokesti gauni nuolaidas renginiuose detaliu parduotuvese ar masinos remonte ar siaip kokiose tai parduotuvese ir t.t Kiek zinau tai vyksta ir siandien su Klubo Kortele kiek skaiciau pagrinde: detales, remontas jei neklystu ar ne taip? O dabar su tuo oficialumu samdyk sekretore direktoriu ppavaduotojus kazkaip juokinga.

Kaip dangiskoji mana bekrentanti is dangaus...pagalvojau ir yra...ir vasaros suvaziavimas, ir forumo technine prieziura, ir nuolaideles, ir pirtis po gimtadienio su tortu...Gyvenimas nuostabus, ane?

Kita kart, pries ka nors sakant, gal vertetu truputi prisest, pagalvot...
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#86 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2006 spalio 08 - 16:35

is tikruju perskaicius kol kas stoviu per viduri :wacko: ir tie visi finansai tai ne mano sritis ...bet as su dauguma - pezistai savu ant ledo nepalieka (tikiuosi) :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#87 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 21:46

Tai kiek metų vyksta ši diskusija?Negi negali vadas su savo artimiausiais sėbrais patrinksėti gležnais kumšteliais į stalą ir pareikšti:mokam tiek ir tiek,iš to bus nauda tokiatai,o kam nepatinka-fyyyt!!!Iškart sumažėtų šūdmalių forume. Gerai pavariau,ne?Aš,kaip salaga,čia noriu įsiteikt klubo valdžiai....
  • 0
... labai piktas diedas...

#88 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2006 lapkričio 11 - 07:42

Keleta metu atgal buvo surinkta visa informacija ko reikia steigimui, kaip tai daryti, kiek moketi, kam ir kas is to bus gero. Buvo ir nuostatu koncepcija paruosta ir ministerijos apskambintos ir t.t.. Tiesa kalba ejo ne apie asociacijas :lol: , o apie kluba, kaip juridini vieneta -Visuomenine organizacija visuomenine organizacija. Buvo ir zmogus kuris apsieme ta reikala sutvarkyti, ta prasme sutvarkyti dokumentus ir iregistruoti.
Nu ir kas?!!!
O tas, kad niekas nenorejo buti vadovu ir uzsikrauti sau vargo ant galvos.
Todel bepigu cia rekauti, kad moku 100lt. ir as tipo cia kazka labai naudingo klubui atnesu ir esu tikras klubietis. Shudauja!!!
Aplamai manau reik dziaugtis, kad dabar yra zmones kurie visa sita reikala palaiko ir kokioj formoje nera taip svarbu.
O kada atsiras pasiaukojantis asmuo, kuris uzsikraus juridinio klubo nasta sau ant sprando, tada ir bus kita kalba.

Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 2006 lapkričio 11 - 08:13

  • 0
chūinja

#89 Svečias_Tarpas_*

Svečias_Tarpas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 18 - 21:27

:huh: vairo broliai ir sesrys klubo oficialumas yra butinas ir butu malonu buti oficialaus klubo nariu ir manau kad kelis lt visi paukoti gales o kas nenores tai gales ir neaaukoti juk neversi o kad gauti 2 proc. is mokesciu reikiA kluba iregistruoti ir patvirtinti notaro su klubo istatais. ir visa pradzia kainuotu apie 300 lt tik kas prades tai daryti?
  • 0

#90 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 11:18

tik kas prades tai daryti?

va cia ir yra esminis klausimas... :unsure:
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#91 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 lapkričio 19 - 13:42

ir visa pradzia kainuotu apie 300 lt ...

nonsensas... -_-
  • 0

#92 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2006 lapkričio 27 - 19:48

ir visa pradzia kainuotu apie 300 lt tik kas prades tai daryti?

Ir kas ieitu i ta suma?
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#93 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2006 lapkričio 28 - 17:48

Praleidau gal kokia pusantros valandos viska skaitydamas... Nuomone susidaro, kad visi ishskyrus gal viena Eva net nezhino ko nori - prisizhiurejo kokiu nors amerikietishku filmu apie kokius tai klubus, kuriu nariams viskas galima, ir svaigsta realaus pasaulio nematydami. Ten kur pinigai - atsiranda abejingumas draugishkumui, korupcija, melas - ir tai 100%. Jei net valdybos nariai mekena tiesiai shviesiai paklausti apie tai ka darys su pinigais - vaizdas toks, kad net asilui turetu but aishku - pirks nauja puga zhmonai. Kas per vejai ir kam to reikia. Pavyzdzhiui bendraminchiu klubo nariu ir ash but norechiau, bet kokia nauda konkrechiai man uzh mano moketus pinigus - parvazhiuoju i Lietuva karta per metus... O jei renginius organizuot : nori dalyvaut? Uzhsiregini, imeti baliaus skladkes dali, atvazhiuoji ir geri. Kur chia ishlaidos? Nuolaidas servisai su malonumu barteriu tiekia ir shypsosi dekingi uzh reklama... man tai tema totaliai ishsemta... P.S. pagarba Evui
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#94 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 29 - 09:40

as neutralus toj vietoj - bus oficialus - susimokesiu, neoficialus, toliau rukysiu prie sportrumio :) viskas ciki. Vienas klausimas - kuo cia detas 2% ir nario mokestis? Cia kiti turi vilciu vietoj 100 lt/metus nurodyt PUG CLUB savo pajamu deklaracijoj ir nemoket mokescio? Juk sitas pervedimas yra visiskai anonimiskas, nieks nenurodo, kad "Klubelis gavo 2% nuo Qze's GPM - xxx,xx lt ". Ar kazkas nores viesa atlyginimo skelbimo sistema padaryt, kad galima butu apskaiciuot, ar 2% sudaro 100 lt, ar 200 lt, ar 1000 lt?
  • 0

#95 Svečias_Weberis_*

Svečias_Weberis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 15 - 14:59

Na, laiko perskaityti viskam reikia nemazai... Zodziu taip, akivaizdu, kad puikiai veikia lietuviski instinktai. Viskas gerai, viskas osia, baliai, meetai po tiltais, trumpam uzimtose aikstelese ir t.t. Kas vazineja derina, viska, kas organizuoja, gaista savo laisvalaiki ir t.t. tai tie , vargsai entuziastai (man ju gaila, nes as juos puikiaisiai suprantu), palaikomi issisokeliais, arba dar pamanoma, kad kazkas nario mokesti pasiims saviems tikslams. As cia naujokas, bet esu vienas is entuziastu LADA Klube ir sias problemas, su kuriomis susiduriate, pazystu puikiai, nemaza dalis ju ir mano paties nera iki siol issprestos. O nuomones praktiskai analogiskos ir siame klube. Trys esmines nuomones: 1. URAAAA, ale va, kas nagus sips, kas apsiima eeh?! 2. Nu ma tai pofigam, a bus, a ne... 3. A naxer, i da po litu kazkiek reiketu moketi! Nu ne geriau aliaus nusipirksiu ir tyliai pagersiu, o info forume rasiu, nes ji jau yra, a moderams spyga taukuota, jei entuziastai tai gelul ir ciulpia pirsta. Zodziu nieko naujo :)... Jei lieciausi i aktyviu narui gretas, siame klube buciau visom penkiom UZ! Entuziastams linkiu sekmes Siaip galiu is patirties pasakyti, kad esant nariu skaiciui 30 ar 50 ir renkant metini nario mokesti tarkime po 30Lt, nepakaktu apyvartiniu lesu absoliuciai jokiai apciuopiamai veiklai, kaip sio klubo padoriam veiklos irodymui... P.S. Jei staigsite oficealiu kluba, pirmiausia: 1. Steigejai (nemaziau vienas fizinis asmuo); 2. Valdyba (turite tokia, rodos); 3. Prezidentas/pirmininkas/direktorius... 4. ATYDZIAI ISANALIZUOJATE, KURIS VIESOSIOS ORGANIZACIJOS TIPAS JUMS IDEALIAUSIAI ATITIKTU KURIAMO KLUBO TIKSLUS ( "asociacija"; "visuomenine organizacija"; "viesoji istaiga"). Atkreipti demesi i kasmetines finansines atskaitomybes mokesciu inspekcijai SKIRTUMUS TARP JU. ... Pagarbiai Weberis
  • 0

#96 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 15 - 17:40

asmeniskai, man tas klubas buves nebuves, paprastiems nariams nuo to nei silta nei salta, o isipareigojimu daug. Man labiausiai gaila tu superiniu ideju, kurios ir lieka tik kalbomis, del paciu pugistu tingejimo/nezinojimo/tingejimo/irdarkarttingejimo...
  • 0

#97 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2007 sausio 15 - 19:33

asmeniskai, man tas klubas buves nebuves, paprastiems nariams nuo to nei silta nei salta, o isipareigojimu daug. Man labiausiai gaila tu superiniu ideju, kurios ir lieka tik kalbomis, del paciu pugistu tingejimo/nezinojimo/tingejimo/irdarkarttingejimo...

galima pavyzdziais?
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#98 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 16 - 10:12

galima pavyzdziais?

Na, pirmiausia mintis - liutu kolona(a.k.a. kartojam vitrinas), daug isdiskutuota, bet viskas taip ir nurimo.
Neturiu laiko ieskoti archyvuose, bet tikrai garantuoju jog liko nemazai neigyvendintu varzybu, susitikimu, kelioniu, ideju klubo populiarinimui (aka propagandai).
Susilaukiama nemazai pasiulymu is kitu klubu bendrai vieklai, dalis ju apmirsta.

Visu tuo noriu pasakyti, jog kiekvienas dalyvaujantis diskusijoje (o juolab esantis NARYS su visom is to isplaukianciom gerybem), turi kazkaip stengtis kad klubas gyvuotu, populiareti, modernetu, etc. Valdyba viena to niekada neistengs padaryti, vien fiziskai, IMHO.

Kitas klausimas, ar isiforminus oficialiai sita situacija pageretu? :unsure:

P.S. ce priekaistas ne valdybai, o kiekvienam is musu, t.y. eiliniams dalyviams
  • 0

#99 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 sausio 16 - 20:06

Kitas klausimas, ar isiforminus oficialiai sita situacija pageretu? :unsure:

O zhinai, gali ir pabloget... Daug kas gali pradet galvot - "nario mokesti tai moku, reishkia kazhka kurt, planuot ir organizuot - nebe mano reikalas... nes uzh ka tada babkes moku?..." Vien oficialiu vardu shiais laikais nieko krutet nepriversi - visiem pelno padavai. Juk ir prie klubo prisijunge daugelis tik del nemokamu patarimu (kad remonto saskaitas sumazhint). Pilna tokiu - "forumo naujokai" jau pora ar net tris metus - pasirodo tik su pagalbos shauksmais, kai mashinyte genda... Ash tai netgi noriu kazhkuom prisidet, tik vat kad toli esu. Visokiausiais budais bandau DB esanchius surinkt - koks menuo jau jei ne daugiau - vos keturis be manes sukrapshtychiau - menkokas mytas, bet gal ir bus pradzhia...
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#100 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 kovo 27 - 22:15

Man tai atrodo taip... O ar mums dbr blogai? Visai viskas gerai organizuota. O ar bus geriau? Tada reiktu konkretinti kas butu geriau. ir kokia is to nauda klubui, jo nariams ir t.t. Diskusija be galo, kiek skaiciau sia tema tikrai yra daugybe klausimu ir svarstymu. Vienas budas svarstyti ir svarstyti bandyti rasti geriausia varianta Kitas budas, Jamam ir darom, o tada ziuresim kaip cia bus.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0