Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Dėl oficialumo...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 219

Apklausa: Ar jūs norite, kad klubas būtų oficialus? (748 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar jūs norite, kad klubas būtų oficialus?

  1. 1. Noriu. Ai, blogiau gi nebus... (159 balsai(-ų) [26.41%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 26.41%

  2. 2. Noriu. Sutinku mokėt nario mokestį, aktyviai dalyvaut klubo veikloje... (227 balsai(-ų) [37.71%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 37.71%

  3. 3. Nenoriu. Man ir taip gerai. (64 balsai(-ų) [10.63%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.63%

  4. 4. Nenoriu. Kam tie popierizmai, mokesčiai, oficialumai, ... (88 balsai(-ų) [14.62%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 14.62%

  5. 5. Nežinau (typo "A man dzin...") (39 balsai(-ų) [6.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.48%

  6. 6. Kt. (25 balsai(-ų) [4.15%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.15%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#121 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 rugsėjo 08 - 18:01

manau butu geriausia kad parasytu kas nors ka zmones gautu jei reiketu moketi nario mokesti ir jei klubas butu oficealus...nes kiekvienas zmogus nori zinoti uz ka jis pinigus moka ir ka uz tai gauna...ar as klystu? :huh:

Pasikartosiu, nes matau kad temos neskaitei nuo pradžių. Reikia galvoti ne apie tai kaip sumokėjus nario mokestį kažką gauti, bet kuom tu gali prisidėti prie klubo kad kažką jam duotum.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#122 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2007 rugsėjo 08 - 19:25

Pasikartosiu, nes matau kad temos neskaitei nuo pradžių. Reikia galvoti ne apie tai kaip sumokėjus nario mokestį kažką gauti, bet kuom tu gali prisidėti prie klubo kad kažką jam duotum.

nu as siaip ne esu labdaros fondas kad selpciau kiekviena kluba vien del ko kad kazka duociau... :wacko: tas pats studento pazymejimas kainuoja bet su juo gauni dauk nuolaidu...ar mane irasys i atminimo lenta kad as klubui kazka "daviau" kaip tau sakai?? :huh:
  • 0

#123 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 rugsėjo 09 - 00:41

nu as siaip ne esu labdaros fondas kad selpciau kiekviena kluba vien del ko kad kazka duociau... :wacko: tas pats studento pazymejimas kainuoja bet su juo gauni dauk nuolaidu...ar mane irasys i atminimo lenta kad as klubui kazka "daviau" kaip tau sakai?? :huh:

Minties kaip supratau vistiek nepagavai. Jeigu kiekvienas mastys kaip sumokėjus nario mokestį gauti iš klubo tik naudos, tai įomu, kuris galvos kaip į tą klubą įnešti kažką naudingo, kad paskui būtų galima dalinti kitiems.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#124 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugsėjo 09 - 07:59

nu as siaip ne esu labdaros fondas kad selpciau kiekviena kluba vien del ko kad kazka duociau... :wacko: tas pats studento pazymejimas kainuoja bet su juo gauni dauk nuolaidu...ar mane irasys i atminimo lenta kad as klubui kazka "daviau" kaip tau sakai?? :huh:

PK taip pat ne labdaros organizacija.... <_< As pvz net uz tai, kad klubo valdyba gautu simbolini paskatinima uz uzsi3.14sima :blush:
  • 0
kažkaip.....

#125 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2007 rugsėjo 09 - 12:33

Minties kaip supratau vistiek nepagavai. Jeigu kiekvienas mastys kaip sumokėjus nario mokestį gauti iš klubo tik naudos, tai įomu, kuris galvos kaip į tą klubą įnešti kažką naudingo, kad paskui būtų galima dalinti kitiems.

tai gerai tai kur tas nario mokestis nueina tada??beja as irgi uz ta kad kazka gautu valdyba stop force...
  • 0

#126 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2007 rugsėjo 10 - 07:43

tai gerai tai kur tas nario mokestis nueina tada??beja as irgi uz ta kad kazka gautu valdyba stop force...

Kadangi kolkas nera nario mokescio, visa atributika, renginiai, priziukai ir visa kita - sumestinis dalykas. Nori lipduko - mokek, nori dalyvaut kazkur - mokek. Jei butu nario mokestis, gal pakaktu vien karta ar du sumoket per metus ir gautum atributika, galetum bilekur dalyvaut ir t.t.
Kad valdzia nieko negauna, tai cia tikrai ne esminis dalykas. Gi ne del pinigu mes ten esam. Tiesiog yra cinkelis kazka daryt, rengt, organizuot ir to uztenka. Deja, laikui begant, ta uzsidegima uzgozia kiti dalykai...
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#127 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2007 rugsėjo 15 - 22:27

Deja, laikui begant, ta uzsidegima uzgozia kiti dalykai...

Druge mes visada su tavim :wub:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#128 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 spalio 10 - 19:45

Na, zinote, kolegos klubiečiai, aš čia nei iš šio, nei iš to išrutuliojau tokią idėją (išlindo iš konteksto diskutuojant su advokatais): O kodel gi mums nesusivienijus ir neįkūrus nepelno organizacijos? Oficialus klubas, nesiekiantis pelno, pajamas gaunantis ne iš grynais pinigais mokamų nario mokesčių, o iš savo noru ir laisva valia skiriamų 2% metinių pajamų. Na, cia mano pamąstymai tokie. Aš niekam nieko neperšu ir prašau apie mane nesusidaryti neigiamos nuomones.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#129 Svečias_NERA_*

Svečias_NERA_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 10 - 20:09

o iš savo noru ir laisva valia skiriamų 2% metinių pajamų.

siaip as tai uz kluba.nebijociau ir nario mokescio.seniau nori nenori priklausai partijai kokiai i mokek :P o del tu metiniu 2% manau pas dauguma ju neber,nes vedi vaika i darzeli -duok juos mums,kita dukra i mokykla-duok mums ..o ju nebe...kaip juos isdalint?bijau kad gali buti taip kad neduodi klubui tai jau busi kitoks...o as tai ju jau nebeturiu..nors ir noreciau juos atiduot...tad geriau mokestis...
cia tik mano samprotavimai :wub:
  • 0

#130 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 16:37


o iš savo noru ir laisva valia skiriamų 2% metinių pajamų.


Be nario mokescio vistiek nieko nesigaus. Pradzioj reikia is kazko gyvuot, kol po metu surinksi tuos 2%...

P.S. kazkaip uzmirses sita tema buvau, tai va paziurejus balsavimo rezultatus nuostabu darosi. Net 138 zmogeliai ruosiasi aktyviai dalyvauti klubo veikloje. Prasigyvenom ka? Tiesa as zinau tik maksimum 10-15 zmoniu kurie aktyvus ir stengiasi del klubo....

Ramunas

Šį pranešimą redagavo Ramunas: 2007 lapkričio 19 - 16:39

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#131 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 22:10

taigi, dabar prabilsiu nes ka tik permeciau keleta straipsniu kuriuos man dave advokatas, susijusiu su mano jau pamineta ne pelno organizacija. Visu pirma - Dabar butu pats laikas pradeti organizuotis - rinkti klubieciu parasus ne pelno organizacijai ikurti. Visu antra - issirinkti atsakingus asmenis. Teisine registracija bei dokumentacija as galiu apsiimti ir ant saves - su draugo advokato pagalba tai galima padaryti greitai ir be rupesciu. Susaukiame susirinkima, isisrenkame atsakingus asmenis, pasitvirtiname istatus, padarom teisine registracija ir atidarom klubo saskaita. PO naujuju prasidejus deklaraciju pildymui, susirenkame po 2% kai kuriu klubieciu (jokiu budu neverciame visu)metiniu pajamu. Beje, teisiskai mes neprivalome savo 2% pajamu skirti darzeliams ar mokykloms, be to, juk turime draugus, giminaicius pazistamus ir bendradarbius, galime prasyti tevu dirbanciu, nesvarbu kas mums skirs tuos varganus 2%, taciau juk litas prie lito ir sudaro simta, tukstanti, o gal ir milijona ;] Nu, isivaziavau. Zodziu, as uz oficialu kluba!!!! Ir siulau visiems gerai pamastyti. O rinkliava nieko neisspres, tik padidins skirtuma tarp zmoniu - juk ne kiekvieno kisenes issipute nuo babkiu, o kitas isvis vos gala su galu suduria....

Šį pranešimą redagavo Lauriukste: 2007 lapkričio 21 - 22:11

  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#132 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 gruodžio 03 - 08:24

O rinkliava nieko neisspres, tik padidins skirtuma tarp zmoniu - juk ne kiekvieno kisenes issipute nuo babkiu, o kitas isvis vos gala su galu suduria....

Na už tuos 2% mes nieko nepadarysime. Va darželyje susirinkę iš kiek įmanoma tėvlių ir giminaičių gavo 17k Lt. Ten žm skaičius bent yra. O čia klube abejoju ar atsiras tiek kad pririnktume bent tokią sumą. Tad rinkliava neišvengiama. Kažkaip užsisvajojai Lauriukste B)

Šį pranešimą redagavo Argus: 2007 gruodžio 03 - 08:26

  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#133 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 03 - 10:25

Na už tuos 2% mes nieko nepadarysime. Va darželyje susirinkę iš kiek įmanoma tėvlių ir giminaičių gavo 17k Lt. Ten žm skaičius bent yra. O čia klube abejoju ar atsiras tiek kad pririnktume bent tokią sumą. Tad rinkliava neišvengiama. Kažkaip užsisvajojai Lauriukste B)

Nu, nu. B)
Visu pirma mums manau 17kLt ir nelabai reiketu. Cia jau ir Kirxorova uztokius pinigus galesi pasikviet i Myta.
O visu antra paskaiciuokim: tarkim 100 zm, po 2 proc. Kas gaujasi? Jeigu uzdirbi ant popieros 2500-3000 tai per metus grubiai ~ 150-200 LT/metus.
Taigi jeigu turesma bent 50 stuku kurie paaukos po 150-200 Lt, tai sumoje bus - 7500-10000 Lt

Oho. :blink:
  • 0

#134 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 gruodžio 03 - 10:33

IMHO kol oficialumo naudą matuojam vien babkėm, tai nė neverta pradėt kažką daryt ... -_-
  • 0

#135 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 gruodžio 03 - 10:39

IMHO kol oficialumo naudą matuojam vien babkėm, tai nė neverta pradėt kažką daryt ... -_-

pritariu mamutui. -_-
noras daryt oficialu kluba tikrai neturi but matuojamas bapkem.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#136 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 08:15

As visai ne del babkiu. Manau, kiap mamutas sake, nors 50 zmoniu po tuos 2%, ir tai jau VAlio.Juk tikra nereikia mums tu milijonu. Mes nezadam is to namus statytis ar butus remontuotis, kaip kad darzelyje kokiam.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#137 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 09:09

Mes nezadam is to namus statytis ar butus remontuotis, kaip kad darzelyje kokiam.

Cia kolkas! :lol: Kai bus pinigu, kodel gi ne!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#138 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 02:18

kol kas, neesu nei klubo narys, nei peugeuot markes automobilio savininkas. Tiesiog ruošiuosi sausi pirkti viena iš jų. Kol dar nepirkau - domiuosi tuo automobiliu, ieškojau internete peugeot savininkų patarimu etc. ir radau šitą forumą. Nieko čia kol kas nepažystu , bet jai visgi išejs pirkti ta 406 coupe ir įsilieti i klubo veikla, manau man ir keliems mano pažystamams (vistiek niekam neskiria) būtų ne problema tuos 2% skirti oficialiam klubui, kad ir dalyvauti vienam iš tokių klubu , manau būtų visai neblogai. Mano sumetimais, apie 50 žmonių po 2 procentus skiriančių klubo veiklai turėtu užtekti oficialumams, o visos kitos idejos gali būti finansuojamos savivališkai. Bet aišku čia mano personali nuomone ( imho ) , galiu ir klysti. Su pagarba. Janas.
  • 0

#139 Svečias_pezukas_*

Svečias_pezukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 02 - 22:32

nu manau gerai butu kad puslapis butu oficialu bet tikrai nesutinku moketi jokio mokescio <_<
  • 0

#140 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 03 - 10:16

nu manau gerai butu kad puslapis butu oficialu bet tikrai nesutinku moketi jokio mokescio  <_<

O manai visas oficialumas tiesiog uz dyka gaunamas? Tai siulai kazkuriam buti geradariui ir tiesiog uz viska visur moket :huh: Nes kalba cia eina ne apie puslapio oficialuma o pacio klubo :) ir dar surask nors viena oficialu autokluba be metinio nario mokescio <_<

Šį pranešimą redagavo mazulis1000: 2008 sausio 03 - 10:17

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0