Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Žiemines padangos


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 121

#121 Laimonas

Laimonas
 • Senbuviai
 • Pranešimai: 5.714
 • Vieta:Klaipeda
 • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2019 gruodžio 02 - 16:10

Aisku, kad nera :) tik mano nuomone Peugeot uz VAGina tikrai geresne masina :) O genda jos visos


 • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#122 tadas1991

tadas1991

  Normaliai

 • Senbuviai
 • Pranešimai: 5.262
 • Vieta:Kaunas
 • Automobilis:Peugeot 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 sausio 23 - 06:37

Na iki Sausio 15d atitryniau su vasarinėmis. Dar Kūčių vakarą, važiuojant pas šeimą prie stalo, leidžiantis nuo Milikonių kalno, jau atvažiavus į žieduką, kai reikia staigiai stabdyt ir sukt kairėn, stabdžių pedalas nuėjo iki dugno. Gerai, kad buvau laiku iš anksto pavarą pasižeminęs ir buvo laisva ranka rankinį truputį patraukt, tai užteko saugiam posūkiui atlikti

Pavažinėjau tą vakarą ir dar dvi šventines dienas be stabdžių, bet paskui jau po švenčių eismo per daug, kad toliau saugiai važiuot tai 26tos vakare nulėkiau iki garažo, pasikėliau. Prakiuro kažkas kairiam galiniam rate, būgno viduj. Bet už valandos į svečius, o ten taip paprastai jo nenuimsi... ir dalių jokių nėra. Atsisekiau kontūrą iki ABS bloko (supykau, kad neberašo ant bloko vamzdelių pozicijų, senuose Bosch blokuose būdavo užrašai HR, HL, VR, VL), išsukau, įsukau zagluškę, pripyliau skysčio. Na be vieno galinio rato skirtumas truputį jaučias, bet ne tragiškai, važiuot galima pakankamai saugiai.

TA pasibaigė. Dabar rasiu laiko ir sutvarkysiu viską iškart. O kolkas naudoju Audi 80 1986tų metų. Su karbiuratorium, be vairo stiprintuvo, be ABS, be oro pagalvių, ir tikrom gerom mėsingom žieminėm padangom. Šiaip, galiu pasakyti, kad ji nuslysta tuose pačiuose posūkiuose gerokai lengviau ir gerokai mažiau valdomai, negu pežukas su pusplikėmis vasarinėmis. Jaučiasi kėbulo stabilume ir valdomume pažanga, padaryta per 18 metų.

Jeigu ką, tai per tas visas dienas, kiek važiavau, nei karto neteko važiuoti nei per sniegą nei per ledą kelyje, tik daugiabučių kiemuose ar parduotuvių aikštelėse, kur dar neatitirpę. Jei būtų reikėję, tai būčiau statęs ir sėdęs į kitą mašiną. O pežukas per tą laiką man padėjo persikraustyti iš vienų namų į kitus, visas buvusias senas dirbtuves persivežti į kelis garažus ir sandėliuką ir dar motociklą registruot nusivežti, tikrai nelengvas laikotarpis ypač švenčių metu. Žodžiu, viskas gerai ir niekas nežuvo. Kad būtų jums ramiau, tai daugiau taip nedarysiu :)


 • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0