Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Issrinktas penketukas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 56

#21 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 16:09

Mačiau jau keletą kartų, kai pirmą kartą prietemoj pamačiau vos infarkto negavau. Nu neįsivaizduoju kokią kalėdinę nuolaidą turėtų pritaikyt, kad man jį įpirštų :ph34r:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#22 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 16:29

Mačiau jau keletą kartų, kai pirmą kartą prietemoj pamačiau vos infarkto negavau. Nu neįsivaizduoju kokią kalėdinę nuolaidą turėtų pritaikyt, kad man jį įpirštų :ph34r:

Turbut lixiu nesuprastas, bet man mano 405 yra pati graziausia auto, ypac, ka ka tik nuplautas ir tox blizgantis :wub:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#23 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 16:34

Turbut lixiu nesuprastas, bet man mano 405 yra pati graziausia auto, ypac, ka ka tik nuplautas ir tox blizgantis :wub:

... poto pasizhiuri y to pachio pugo prieshstailingine panele ir verkt norisi :(
  • 0
Scenario planning

#24 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 16:38

Turbut lixiu nesuprastas, bet man mano 405 yra pati graziausia auto, ypac, ka ka tik nuplautas ir tox blizgantis :wub:

Posted Image
  • 0

#25 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 16:41

Mačiau jau keletą kartų, kai pirmą kartą prietemoj pamačiau vos infarkto negavau.

Jau siūliau kažkada raminančios arbatos pagert, ir vėl siūlau, jei jau nuo tokių dalykų infarktas griebia :P :lol: :rolleyes:
  • 0

#26 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 16:56

sindei vel macew fedios 300C ir man vel patiko. nu vat man jis veza.p.s. niekam nepersu savo rakurso. bet faktas, kad isvaizda yra isskirtine ir efektyvi. toliau - skonio reikalas.btw - kaip tos baisios grotos puikiai vokieciu autobanuose visokias OOOO ir bembalus baido... ^_^
  • 0

#27 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 17:01

... poto pasizhiuri y to pachio pugo prieshstalingine panele ir verkt norisi :(

Vienintelis jos minusas, prastoka kokybe, bet siaip man tai viena patogiausiu prietaisu isdestymu panele, o aplamai medziagos gan malonios akiai, bo ilipus i kitu tu metu gamybos auto tai tikrai verkt norisi. O jau mitsubisio tai tikrai ner geresne panele, kokybe gal ir geresne, bet tik tai supranti palietes, o akys sako kad nieko gero :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#28 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 17:10

p.s.Mikaj, IMHO, mums ir vartotojams yra gyley po barabanu, jeigu masinos pinga del kokiu tai gamintojo bedu. Aisq, jeigu tai ne tiekimo, gamybos ir konstravimo bedoz.o del golfu kainos - jie tik pas mus pigus. visur aplinkui jie - branguoliai. ce tiesiog dempingas. ir nepaisant to, octavia vis vien yr pygesne ~ 7-12 k. lt. po nauju metu brangs ~ 3 k. lt. ir visvin bus labai gera kajna.dar yr viens niuanss - zibinc nededa antkainiu ant papildomos irangos. todel daugeu yr pripyckintu pugu ant LT, bet 407 SW HDi Tiptronic bla bla kainuoj ~ 109 k. lt. manau, kad labai brangiai.
  • 0

#29 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 17:34

407 SW HDi Tiptronic bla bla

Aik tu sau, koks turboletas, ar visi siais laikais taip daro!? :blink: Irgi, blin, liades masina, SW , Triptronic... ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#30 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 17:44

:blink: Irgi, blin, liades masina, SW , Triptronic... ^_^

Tai reklamoi ir raso kad "zaisliniu masinu laikai baigesi..." :P :lol:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#31 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 17:44

Aik tu sau, koks turboletas, ar visi siais laikais taip daro!? :blink: Irgi, blin, liades masina, SW , Triptronic... ^_^

nuo vadinamos "liaudies", sakyciau, nutolo... dabar ce bolidas individams :rolleyes:
  • 0

#32 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 09 - 19:22

Kas del Chryslerio, tai jo dizainas tikra rugsejo vienuolikta. Blogesnio iki siol tikrai nera pavyke niekam sukurti. Amerkanckos arogancijos (dejimo) virsune.

:beer: , amerikonų mašinos yra kuriamos kvailiem amerikonam, tegu patys su jom ir važinėja.
  • 0

#33 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 09:50

Tai reklamoi ir raso kad "zaisliniu masinu laikai baigesi..." :P :lol:

Nu vse, lauksiu 107! ^_^ Tarpkitko, rodos girdejau, kad Europoj(o gal kitur), Crysler 300C isrinktas metu automobiliu! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#34 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 10:54

Nu vse, lauksiu 107! ^_^ Tarpkitko, rodos girdejau, kad Europoj(o gal kitur), Crysler 300C isrinktas metu automobiliu! ;)

europoj lygtais tojotos hibridas metu auto rinkimus laimejo :blink:
  • 0

#35 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 13:24

Vienintelis jos minusas, prastoka kokybe, bet siaip man tai viena patogiausiu prietaisu isdestymu panele, o aplamai medziagos gan malonios akiai, bo ilipus i kitu tu metu gamybos auto tai tikrai verkt norisi. O jau mitsubisio tai tikrai ner geresne panele, kokybe gal ir geresne, bet tik tai supranti palietes, o akys sako kad nieko gero :blush:

franci - manijake tu :) vat bulkoj arba golfe panele yra ergonomikos ir stiliaus virsune ;) ka mes suprantam ::) p.s. šūtka :huh:
  • 0

#36 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 13:59

Nu vse, lauksiu 107! ^_^ Tarpkitko, rodos girdejau, kad Europoj(o gal kitur), Crysler 300C isrinktas metu automobiliu! ;)

da negirdejau. JAV ir europoj buvo Prius. kitu metu JAV bus renkamas sausi. gal kokioj kanadoj...
  • 0

#37 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 14:00

franci - manijake tu :) vat bulkoj arba golfe panele yra ergonomikos ir stiliaus virsune ;) ka mes suprantam ::) p.s. šūtka :huh:

Apie golpa blogai arba nieko, ir 3 ir 4 golpas negali pasigirt normalia ergonomika :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#38 Svečias_ato_*

Svečias_ato_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 14:34

p.s. šūtka  :huh:

Apie golpa blogai arba nieko, ir 3 ir 4 golpas negali pasigirt normalia ergonomika :mad:

neperskaitei visko iki galo
  • 0

#39 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 gruodžio 10 - 15:11

p.s. šūtka  :huh:

Apie golpa blogai arba nieko, ir 3 ir 4 golpas negali pasigirt normalia ergonomika :mad:

neperskaitei visko iki galo

perskaiciau, siaip nervas ima ir nugara pradeda skaudet kai pagalvoji :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#40 Svečias_Mi_Kas_*

Svečias_Mi_Kas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 11 - 19:53

europoj lygtais tojotos hibridas metu auto rinkimus laimejo  :blink:

Kai doleris bus po lita 50, ko gero viskas, kas amerikoniska Europoj bus isrenkama metu prekem... Ir mes patys is 300 chrysleriniu ablicofkiu sypsenas perimsim :D

Šį pranešimą redagavo Mi_Kas: 2004 gruodžio 11 - 19:54

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0