Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Issrinktas penketukas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 56

#41 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 12:48

sindei vel macew fedios 300C ir man vel patiko. nu vat man jis veza.

Beje... o šito "fedios" vardas netyčia ne Vytautas ir jis nenešioja labai didelės barzdos? :lol:
  • 0

#42 Svečias_borus_*

Svečias_borus_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 13:22

o man chrysleris 300 irgi atrodo nerealiai gerai. visu pirma isskirtinai, ir nesulaizytas kaip dauguma nauju masinu, o savame stiliuje.
  • 0

#43 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 13:52

Beje... o šito "fedios" vardas netyčia ne Vytautas ir jis nenešioja labai didelės barzdos? :lol:

vardas - teip, del barzdos - kazkaip neprisimenu. net pas uzsikonfuzinau :unsure:
  • 0

#44 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 13:57

Beje... o šito "fedios" vardas netyčia ne Vytautas ir jis nenešioja labai didelės barzdos? :lol:

Shustauskas :lol:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#45 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:20

Galvoju gal laikas papostinti tiesą apie šitą "konkursą"?... :rolleyes:
  • 0

#46 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:23

Shustauskas :lol:

Ugu. VBS žiniom, anas 300C įgijo.
  • 0

#47 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:27

Galvoju gal laikas papostinti tiesą apie šitą "konkursą"?... :rolleyes:

Nagi nagi, laukiam issizioje :blink:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#48 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:29

Ugu. VBS žiniom, anas 300C įgijo.

ne. ne tas :) de sustausko - anas kazkurioj laidoj labai sunkiai savo senojo chryslerio varda bande isstenet ir nepavyko. sneč - varyk. nekenciu intrigu.
  • 0

#49 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:29

Ugu. VBS žiniom, anas 300C įgijo.

Ir dar markektingą "skaito" :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#50 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:32

Ir dar markektingą "skaito" :lol:

va tas tai geras :lol: per betabu buvo jo intervas: -kaip sekas mokykloj (klaipedos universityje) - nu neblogaj - kokios disciplinos labiausiai veža? - nu patinka ekonomika -o kas te patink? - nu idomu: infliacija ten buna, neinfliacija... ir kazkodel visikai nesinori skaityti to zurnalo, kuri skaito tas iskilus zmogus.
  • 0

#51 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:32

Kaip sakė man dilelriai laimėję metų auto anksčiau: "reikia tik tinkamai investuoti į komisijos darbą ir titulai tavo". Liūdna, sunku ont širdies, nes tai visai ne bajeris. p.s. Vardai ir pavadinimai redakcijai žinomi.
  • 0

#52 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:42

Kaip sakė man dilelriai laimėję metų auto anksčiau: "reikia tik tinkamai investuoti į komisijos darbą ir titulai tavo". Liūdna, sunku ont širdies, nes tai visai ne bajeris. p.s. Vardai ir pavadinimai redakcijai žinomi.

Nu vat galiu tik nusistebeti tokiu pareiskimu. Ar jie galetu kuo nors pagristi/ irodyti savo situs pastebejimus? Nes as- ne. ce retoriniai pastebejimai. Nors yra buve ir geresniu. kai teiravomes, ka tai galetu reixti, dievagojasi, kad juokavo arba fantazavo. Be to, IMHO, is desimties yra pakankamai nariu, kuriems pasalinis noras itakoti ju sprendima butu gilus izeidimas.
  • 0

#53 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:47

Tam, kad priimt reikiamą įstatymą, viso seimo nupirkt irgi nebūtina... ;) Svarbu ne smūgis, o tikslumas :beer: :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#54 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:49

Kaip sakė man dilelriai laimėję metų auto anksčiau: "reikia tik tinkamai investuoti į komisijos darbą ir titulai tavo". Liūdna, sunku ont širdies, nes tai visai ne bajeris. p.s. Vardai ir pavadinimai redakcijai žinomi.

Nu vat galiu tik nusistebeti tokiu pareiskimu. Ar jie galetu kuo nors pagristi/ irodyti savo situs pastebejimus? Nes as- ne. ce retoriniai pastebejimai. Nors yra buve ir geresniu. kai teiravomes, ka tai galetu reixti, dievagojasi, kad juokavo arba fantazavo. Be to, IMHO, is desimties yra pakankamai nariu, kuriems pasalinis noras itakoti ju sprendima butu gilus izeidimas.

Aš žinau kaliega šitą ką jumi pasakėte ir lygiai taip pat stebėjaus tokiais dalykais, bet kai man buvo in veidą gerokai prieš konkursą pasakyta "pamatysi, laimės mano tačka, nes aš žinau kam ir kiek reikia bapkių duoti ir man tai acipirks"... nu po to įvykiai viską sudėliojo į savo vietas. Turiu galvoj, taip ir atsitiko, kaip anas paporino. Blogumo jokio aš čia neįžvektau, nes tai dėsniai, kurie galioja visam pasauly, tik kai kurių komisijos narių ir mūsų klubo kaliegų lengvatikystė šiokį tokį nerimą kelia. p.s. beje perduokit kaliegoms iš komisijos, besilaikantiems jūsų minėtų nuostatų labų dienų ir paspauskit penklines už ryžtą, nes aš irgi norėtau, kad būtų taip, kaip ir jūs norite.
  • 0

#55 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:51

Tam, kad priimt reikiamą įstatymą, viso seimo nupirkt irgi nebūtina... ;) Svarbu ne smūgis, o tikslumas :beer: :D

Mumi beveik apie tai ir paporinom...cakant. ;)
  • 0

#56 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 14:51

noresiu suzinoti, kas jie tokie. jeigu aciras pakankamai irodymu, ju ten nelix. lengvai. hau.nes jeigu kaltinamasis yra abstraktus asmuo ir jo nusizengimas - tariamas, manes sita informacija nedomina.
  • 0

#57 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 gruodžio 17 - 15:00

noresiu suzinoti, kas jie tokie. jeigu aciras pakankamai irodymu, ju ten nelix. lengvai. hau.

Aš žinau kaliega, kad jumi esate, cakant, powerfull to do it, bet daigtinio inrodymo neturiu, tik tiek, kiek jumi psakeu, o kai turėsiu duosiu tik jumi pažiūrėti. Taipogi suvokdamas visą girdėtų kalbų rimtumą, visvien esu linkęs į tai žiūrėt acargei ir nepervertint situacijos. Kai paskambinsit, pašnabždėsiu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0