Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot e2008 GT Pack


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 274

#181 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.453
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2022 lapkričio 07 - 07:40

Nieko man čia gelbėt nereikia tamsta 😆
  • 0

#182 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2022 lapkričio 07 - 11:51

O kur bėda kad nepasileidžia krovimas gal nujauti?


  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#183 mmedic

mmedic
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406, C5 X7.

Parašyta 2022 lapkričio 07 - 12:24

Peugeot  forumo turtuolis nuspirkęs mažą  ekonominį kibirą tegalintį nuriedėti 200 km dergiasi iš adekvačių žmonių nuomonių. Juokinga  :doh:


  • 1

#184 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.453
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2022 lapkričio 07 - 13:14

Peugeot forumo turtuolis nuspirkęs mažą ekonominį kibirą tegalintį nuriedėti 200 km dergiasi iš adekvačių žmonių nuomonių. Juokinga :doh:


Kibiras ne kibiras, ne bmw forume randamės 😉 o, bet, tačiau kiekvienas gamintojas nori spėti į tą elektrinį traukinį ir kažką į rinką išmesti, su laiku tai tik gerės, kuo esu įsitikinęs. Čia ne automobilio problema, o adekvačios kritikos nepriėmime 🙂 oi vėl į asmeninį forumą užklydau 😏
  • 0

#185 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2022 lapkričio 07 - 13:33

Peugeot forumo turtuolis nuspirkęs mažą ekonominį kibirą tegalintį nuriedėti 200 km dergiasi iš adekvačių žmonių nuomonių. Juokinga :doh:

Čia kas diskusijoje dalyvaujame visi pritariame, kad mieste šitas variantas OK, man asmeniškai ir dizainas 2008 cool, bet visi ir pritariame, kad užmiestyje (tolimiems atstumams nesubrendes reikalas). Man kelionė iš Mžk iki Vilniaus, vyksta be sustojimo, nebent WC poreikis atsiranda. O ten kažkur stoti kavos ar pavalgyti, nėra poreikio. Nebent čia jau žmonių gyvenimo būdas toks, važiuojant kažkur ilgiau nei valandą stot kavos, kavinėj pavalgyt ir t.t.
P.S. žmogus nei pažįstą kitų klubiečių, nežino jų galimybių, gyvenimo būdo ir t.t. bet sau leidžia daug, arbčia visi tokie sostinės gyventojai...ar tik viens...
  • 1

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#186 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2022 lapkričio 07 - 20:49

Nu tikrai, aš irgi nesuprantu stojančiųjų kas valandą :)

labai teisingai rašot, atidžiau paskaityki, labai tinka viskas jums patiems :good:


Šį pranešimą redagavo Francis: 2022 lapkričio 07 - 20:51

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#187 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2022 lapkričio 08 - 12:04

kas cia per PMS'as vyksta, Francis pasidalino ispudziais, kas man net neplanuojanciam pirkti EV yra idomu paskaityti, o jus chebra uzsipuolet "kas cia zb,j per kelione tiek streso, nervu, laukimo", "stoja valgyt is reikalo" ir kai zmogus atsako jums panasia retorika iskart puolat gintis, o ginates kaip ir komentuojat, kaip sunys...

 

Gryztant i tema, pasidalinsiu ir as trumpais ispudziais, tik ne EV. Pralekiau 1900km (2.5 non turbo benzinas), vaziuota ne taupant visiskai, greicio buta 180kmh ir pan. Vidurkis gavosi 8.5l, pavertus pinigais 210e.Tuo tarpu Tapinas pasidalino BMW iX kelione 1600km - uz elektra sumokejo 180e. Sakyciau visas geras rezultatas gavosi man :)

 

Franci lauksiu tolimesniu istoriju ;)


  • 0

#188 ernissss

ernissss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 426
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:5008

Parašyta 2022 lapkričio 08 - 15:06

Pralekiau 1900km (2.5 non turbo benzinas), vaziuota ne taupant visiskai, greicio buta 180kmh ir pan. Vidurkis gavosi 8.5l, pavertus pinigais 210e.

Kai pili benzą po 1,30€/ltr. tai ir rezultatas geras :)

P.S. žmogus atsako toli gražu net nepanašia retorika... nors paskaityt ir man įdomu ir aš net kažkada planuoju turėt EV.


  • 0

#189 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2022 lapkričio 08 - 19:29

Kai pili benzą po 1,30€/ltr. tai ir rezultatas geras :)
P.S. žmogus atsako toli gražu net nepanašia retorika... nors paskaityt ir man įdomu ir aš net kažkada planuoju turėt EV.


Po 1.40, Lenkija.
  • 0

#190 ernissss

ernissss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 426
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:5008

Parašyta 2022 lapkričio 08 - 20:07

Iš pateiktų skaičių gaunasi kitaip, bet čia tema ne apie tai.. :)
  • 0

#191 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2022 lapkričio 09 - 08:26

Klaipėda-Karlshamnas-Ventspilis plaukia fūristų keltai. Labai neįdomi kelionė :)

Priklauso, kiek dažnai ir kur keliatės.
Pirmi keli kartai ir man buvo labai įdomūs, prieš daug metų. Dabar rečiau ar dažniau tenka paplaukiot, tai kartais tiek nebeįdomu būna, kad jau tik svarbu, kad bilietas būtų pigesnis ir kajutėje patalynė švari, ir oro netrūktų.

Galima ieškot priekabių, ne turistiniai keltai dažnai senesni, klaidesni, neatnaujinti (TT line Klaipėda - Trelleborgas keltuose dar viskas kaip prieš 15-20metų), fūrų keltuose būna prioritetas ne lengvi, ir lauki eilėj kelias valandas, kol sunkų transportą sulaipins, galima ieškot priekabių prie nepaslaugaus triumo personalo, bet kai paplaukioji, tai man jau užtenka saugiai nusimest triume transportą, pakilt laiptais ar liftu aukštyn, susirast kajutę ir miegot. Smagu, kai kavinėj maistas skanus, bet kai neskanus, tai pasirūpini savo ir tiek.

Fūristai dabar visai kitokie, nei prieš 10 ar 15 metų. Dauguma pakankamai ramūs ir kultūringi, vėjų nekelia, o yra daug ir tokių, su kuriais ir pakalbėt labai įdomiai galima. Ten žmonės darbus dirba ir tiek. Daug daugiau problemų vis dar kelia emigrantai liumpenai. Bet jau irgi daug geriau, nes mažai kas beplaukioja, dauguma skraido. Kur paskui reikia lėktuvus neplanuotai tupdyt Palangoj.

 

Man būtent Ventspilis į Švediją labiausiai ir patinka. Perkelia greitai, abu uostai patogiai ir lengvai privažiuojami (nereikia per sostinių centrus maltis), ir daug arčiau, negu iki Paldiski. Žiemą iki Ventspilio truputį prastoka atkarpa už Liepojos, bet pastaraisiais metais tas kelias aptvarkytas, ir žiemą geriau prižiūrimas. Ir keltai Stenos labai geri. Su Smyril nepalyginsi, bet ten į Farerus ir Islandiją grynai turistinis keltas, kaina didelė ir trukmė 2,5paros, tai turi lygį palaikyt, o Stena už savo kainą turi puikius keltus. Labai smagu iš Klaipėdos keltis, bet ir daug brangiau, ir dar labai į pietus kelia. Jei į pietus reikia, tai plaukiam su TTline į Treleborgą. Kaip jau rašiau, keltai šiaip, bet kaina daug geresnė ir geresni laikai vis, o su kajutėm viskas gerai. Šilta, švaru, vanduo šiltas, nelabai aš daugiau išrankus. Iš Talino į Stokholmą teko kelis kartus keltis. Taip, smagu, gražu, keltas kartais būna netgi kruizinis, bet kaina Tallink gerokai didesnė, iki Talino toli važiuoti (jei jis nėra tarpinis tikslas), ir dar uostai Talino ir Stokholmo abudu miestų centruose.

 

Gal jūs su vaikais keliatės ir tuomet truputį kitokius kriterijus taikote? :)


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2022 lapkričio 09 - 08:33

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#192 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2022 lapkričio 10 - 06:50

Tai buvo pirmas kartas keltu keltis su savo mašina:) kriterijai buvo, kad arčiau Stockholmo atvykti ir pigesni bilietai;)
Teko ir man keltis iš Talino i Helsinkį, tai tiek TTline tiek Stena atrodo kaip valtis prieš jachtą, palyginus su Tallink:))

Šį pranešimą redagavo Francis: 2022 lapkričio 10 - 06:56

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#193 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2023 sausio 01 - 14:20

Su naujais metais pasiekta 20000km rida nuo balandžio mėnesio, suminė auto rida 25000km. Gruodžio mėnesio sąnaudų vidurkis kilo iki 30kkWh 100km, visdėlto šaltis, rytiniai ir vakariniai pašildymai ir trumpi atstumai labai didina sąnaudas. Bendras sąnaudų vidurkis per 8500km 21kWh/100km. Kilometrai bėga labai stipriai, rodos niekur nevažiuoji porą kart iki kaimo pas tėvus ir 2000km...

Paskutiniais skaičiavimais 20000km nuvažiuoti išleista 572EUR, 100km kaina gaunasi 2,8EUR.

Važiuojam toliau, problemų nepastebėta.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#194 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2023 sausio 02 - 07:24

Su naujais visus :) O del rytinio pasildymo, per nakti nepalieki pajungto i el. tinkla?


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#195 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2023 sausio 02 - 09:12

nepalieka žmona:) Krauna tik kai jau nebeleidžia jungti šildymo nuotoliniu dėl mažai likusios enerrgijos baterijoje. Žino, kada jau krautis :D Realiai užtenka 5min pašildyti prie -12, nutraukia visus langus ir salone šiluma jaučiasi. Labai pasistebi mažesnės sąnaudos, kai ant laido ryte mašina ir jau išvažiuoji šiltu salonu.


Tai po miestą aš irgi iškart imu 2008, MEganas tragiškai ilgai užšyla, o šitas minutės bėgyje jau užšildo.


Šį pranešimą redagavo Francis: 2023 sausio 02 - 09:10

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#196 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.453
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2023 sausio 02 - 09:44

nepalieka žmona:) Krauna tik kai jau nebeleidžia jungti šildymo nuotoliniu dėl mažai likusios enerrgijos baterijoje. Žino, kada jau krautis :D Realiai užtenka 5min pašildyti prie -12, nutraukia visus langus ir salone šiluma jaučiasi. Labai pasistebi mažesnės sąnaudos, kai ant laido ryte mašina ir jau išvažiuoji šiltu salonu.

Tai po miestą aš irgi iškart imu 2008, MEganas tragiškai ilgai užšyla, o šitas minutės bėgyje jau užšildo.


Prie -12 gal ir atšyla, o kaip su lijundros priaugintu centimetru ledo teko vaduotis? 😁 nebent stiklas šildomas, kitu atveju 20 min tenka kurentis jei nenorima stiklo raižyti su gremžtukais.
  • 0

#197 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2023 sausio 02 - 09:50

dėl lijundros negaliu pasakyti, neteko išbandyti, bet pagal nutylėjimą įjungus nuotolinį šildymą/šaldymą sistema palaiko 20laipsnių salone. Užšyla tikrai žaibiškai, jeigu dar iš vakaro palieki oro pūtimo kryptį ant langų, tai iki 10min visi langai tikrai pliki būna.

Beje daugiau 20min ir nešildo/nešaldo,atsijungia pats savaime.


Šį pranešimą redagavo Francis: 2023 sausio 02 - 10:04

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#198 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2023 sausio 03 - 07:34

Nelegals, matai, pas elektromobilius salono pasildymui ir pastoviam sildymui naudojamas vienas ir tas pats sildymo mazgas, taigi ijungus pasildyma, el tenai suveikia akimirskniu ir per 1 minute jie ikaisrta iki reikiamos temperaturos, kai vidaus degimo variklis visu pirma turi pakaisti pats, tik tada pradedamas jausti silumos poveikis salone. 

 

Zodziu, 3 minutes elektriniame = 15 min benzine ir 20 min dyzeliniame. Cia su salyga kad automobilis stovi.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#199 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.453
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2023 sausio 03 - 07:41

Nelegals, matai, pas elektromobilius salono pasildymui ir pastoviam sildymui naudojamas vienas ir tas pats sildymo mazgas, taigi ijungus pasildyma, el tenai suveikia akimirskniu ir per 1 minute jie ikaisrta iki reikiamos temperaturos, kai vidaus degimo variklis visu pirma turi pakaisti pats, tik tada pradedamas jausti silumos poveikis salone.

Zodziu, 3 minutes elektriniame = 15 min benzine ir 20 min dyzeliniame. Cia su salyga kad automobilis stovi.


Noriu vien dėl šito 😉
  • 0

#200 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2023 sausio 03 - 10:08

Iš tikro, vėl prikaluso nuo mašinos, tarkim su meganu gali ir valandą birbinti ji nepašils, su peugeot greičiau pradės vos vos šiltą orą pūsti, bet prie -12 po 20min tokio jausmo tikrai nebus dyzeliniame kaip elektriniame po 5min. Kaip naudojęsis Webasto autonominiu šildytuvu savo buvusiuose Peugeot automobiliuose nuo 2013metų tai po 15min tokio efekto nėra kaip elektromobilyje po 5min.


Kitas dalykas Webasto visada reikia įjungti ne ilgiau nei važiuosi mašina, taigi jeigu iki darbo 15min Webasto ilgiau ir negali birbinti. Kad ir kamštyje sėdima 40min, vistiek rizikinga kas dien birbinti Webasto 40min, nes akumas staigiai nusibaigs, išbandyta :)) Elektromobilis 20min turi apribojimą, bet nu nereikia tiek laiko šildytis.


Na man ne tiek dėl šildymo labai patinka tas nuotolinis klimato įjungimas, bet dėl atšaldymo, nerealu kai vasarą +30 ir tu sėdi iš karto į vėsų automobilį.


Šį pranešimą redagavo Francis: 2023 sausio 03 - 10:10

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0