Peršokti prie turinio


P 306 vs Citroen ZX


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 59

#41 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 15:54

man - kieta pakaba, valdymas kazkox nelabai aisqus (nervingas), nier vietos gale, triuxmo izoliacijos irgi tai klasei noretusi geresnes. pakaba su mazesniais ratais kiek normalesne, bet valdymas - durnesnis. ypac tai jauciasi plentuose. Kazkada gale sedintys keleiviai moletu plente pradejo raudot, kad uzsupo, tai jungiau kazkuri pakabos rezima. ar tai sporta, ar komforta. gal net sporta. tada neberaudojo. automatai flegmatiski, nier kickdowno, greiteja be rysio. nors 2,2 HDi su Tiptronic vaziuoja pusetinai - momentas geras. trilitris automatas irgi flegma. viena karta vazinejau su trilitriu mexaniniu, tai geray buvo. 2,2 benzinas - turbut optimalus. ypac, kai benzas, kaip kokioj sweizarijoj, pygesnis uz dyzeli :wacko: visumoje man 407 yra gerokai geresnis ir da pigesnis.
  • 0

#42 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 16:48

bet kolegos nenuklyskim nuo temos ZX vs P 306
  • 0

#43 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 16:52

Neiskentejau :huh:

turejau zx net 2(abu "aura" koplektacija, 1.6, benzas '92 - '93) - abu isigyti bo baisiai zmonai patiko, ypac salonas ir komplektacija - pirmas buvo juodas ir baisiai blizgejo, reik manyti tikka perdazytas <_< tas aisku nera blogai, ir valijo tikrai neblogai B) (ypac kai trecia insikisi...), testdraivinau gal savaite, po to islindo kruva bugu ir buvo greitai parduotas, net uzdirbta 100 europiniu :lol: , po to nupirktas kitas ,tarp kitko nevalino visiskai, nors variklis identiskas; i ji saziningai kisti pinigai, galu gale itarus rimtesnias problemas, parduotas, tik si syki jau su nuostoliais :( , po tokiu eksperimentu issigytas , brengiai, Darkos 306, kuris labai sekmingai (tfu,tfu,tfu) juzinamas iki siol, atsiradus finansams bus perrinkta pakaba :unsure: ...

isvados tokios - sitos klases automobili tvarkinga nuspirkti kaip ir neimanoma, (kalba apie '92 - '95) zx vidus ir iranga kokybiskesne uz 306, zx priekio ir prietaisu skydo dezignas baisus, 306 bendras dezignas tikrai aukstesniam lygmeny :) , varikliai ir pakaba tikrai beveik identiski, zx kazkaip auksciau stovi nei 306, pastarasis kaip ir geriau ant kelio stovi, nors gal cia priklauso nuo suzeminimo - pas mano dabartini 306 galas keistai suzemintas ir pakaba kieta :unsure: (amorciai geri...), jeigu rinktis zx, geriau ziurek porestailingini, cia lygtais nuo 94 metu, berods, tiksliai nepamenu, 1.6 nerekomenduoju, bo eda benza kaip didelis, o stebuklu tai jokiu nerodo, ir komplektacija kad butu ne zemesne nei "aura"...
tai vatiek subjektyviu paastebejimu.

Dar pastebejimas - zmonai isrinkineti auto - nu nafig nedekingas uzsiemimas :ph34r: :beer:

va iskilo ????
ar nauja auto pirkai? :ph34r:
cia l.l.l. neobjektyvus vertinimas
pagainioto auto pirkimas tai loterija .
  • 0

#44 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 sausio 05 - 17:01

neeeeee. ZX nereikia, klases vienodos bet LIUTS atrodo 1k gerieu
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#45 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 17:05

man - kieta pakaba, valdymas kazkox nelabai aisqus (nervingas), nier vietos gale, triuxmo izoliacijos irgi tai klasei noretusi geresnes. pakaba su mazesniais ratais kiek normalesne, bet valdymas - durnesnis. ypac tai jauciasi plentuose. Kazkada gale sedintys keleiviai moletu plente pradejo raudot, kad uzsupo, tai jungiau kazkuri pakabos rezima. ar tai sporta, ar komforta. gal net sporta. tada neberaudojo.

automatai flegmatiski, nier kickdowno, greiteja be rysio. nors 2,2 HDi su Tiptronic vaziuoja pusetinai - momentas geras. trilitris automatas irgi flegma. viena karta vazinejau su trilitriu mexaniniu, tai geray buvo.
2,2 benzinas - turbut optimalus. ypac, kai benzas, kaip kokioj sweizarijoj, pygesnis uz dyzeli :wacko:

visumoje man 407 yra gerokai geresnis ir da pigesnis.

Nelabai suprantu del pakabos kietumo, tai kieta - tai uzsupo . Nu pas mane 605 irgi varant didesniu greiciu ir gale esant 3 zmonems pageidautina SPORT pakaba ijungti,nes supa. Bet su COMFORT pakaba tai vazinet mieste kaifas. Gale vietos tai labiausiai galvai 605 truksta, 607 irgi panasiai.
Nu o 407 tai irgi vis uz kietuma ir vietos gale trukuma ispeike.

Beje nesiruosiu imti is salono ,taip kad 407kol kas atpuola, o 607 kainos manau per siuos metus iki
10K EUR nukris.
  • 0

#46 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 17:06

na vkus i cvet tovarishc net
  • 0

#47 Svečias_irs_*

Svečias_irs_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 17:07

vienareiksmiskai - P306 atrodo 100k graziau.
  • 0

#48 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 17:11

o man vauxhall astra graziausia :lol: :lol: :lol:
  • 0

#49 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 17:16

Nelabai suprantu del pakabos kietumo, tai kieta - tai uzsupo . Nu pas mane 605 irgi varant didesniu greiciu ir gale esant 3 zmonems pageidautina SPORT pakaba ijungti,nes supa.  Bet su COMFORT pakaba tai vazinet mieste kaifas. Gale vietos tai labiausiai galvai 605 truksta, 607 irgi panasiai.
Nu o 407 tai irgi vis uz kietuma ir vietos gale trukuma ispeike.

nu va ce ir yr blogiausia, kai ir krato, ir supa.
nes yr dafyga masinu, kurios dirba normaliai. net tas pas mano kablukas ar belekox 206, 306, 405, 406, 407, etc. ce nekalbant apie kitas markes.
gal kad kayaba nemoka tokiu amortiku padaryt, kaip pac pugas :rolleyes:

kadangi, kaip liuka minejo, cia spora net - pac pabandyk ir zinosi.
  • 0

#50 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 17:18

o man vauxhall astra graziausia :lol: :lol: :lol:

man - Perodua Kelisa ir Tata Indica. Paskutine - del to, kad panasi i Golf V.
  • 0

#51 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 sausio 05 - 18:08

Teko Rumunijoj atidziau apziureti Dacia Logan, na tiesa sakant patiko, tas pats Renault Clio tik uz 5000euru, max 8000euru. Surinkta rankomis, cia gal ir pliusas :blush:
Posted Image
Posted Image
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#52 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 18:15

ne Clio, o R19. as sitam kainu segmente laukiu 107/C1/Aygo ir Fox.
  • 0

#53 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 sausio 05 - 18:30

ne Clio, o R19.
as sitam kainu segmente laukiu 107/C1/Aygo ir Fox.

Dacia butu panasios kainos bet didesne :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#54 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 &quot;Volga&quot;

Parašyta 2005 sausio 05 - 19:56

NA hm aisku del skonio nesiginchijama, bet 607 salono dizainas man nepadare ispudzhio. Ishore be abejones su reikiamais Peugeot elementais ir visa kita :wub: :wub: . Bet salono dizainas manatrodo supanashejes i daugeli tokios klases mashinu. Atskiros detales galbut, bet Peugeotishkumo tai mazhokai like. Na ir ta paneles vientisa virshutine "lentyna" labai jau i A80 nesha :ph34r:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#55 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 06 - 14:52

ne Clio, o R19.
as sitam kainu segmente laukiu 107/C1/Aygo ir Fox.

Dacia butu panasios kainos bet didesne :blush:

ai man asmeniskai pabarabanu dydis. man loganas slyxtus. aisqu, ce asmeniska.
bet nesuprantu placiai paplitusios logikos, pagal kuria pigi masina turi buti slyxti. interjeras isvis vercia vemti. tos pigesnio, negu mano klaviaturoje, plastiko dykumos su pasimetusiais mygtukais. be to, romu (taip juos ES tenka vadint) surinkimo kokybe neimponuoja. ir inzinerija ten stipriai atgyvenusi. tiesa, tas 1,4 variklis nerealus.
sitais parametrais man cekiskas PSA ir Toyota (bent jau kol gyvo nemaciau -_- ) daixc imponuoja labiau.
pavasari zenevoj lygtai jau bus...
  • 0

#56 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 sausio 06 - 19:42

ne Clio, o R19.
as sitam kainu segmente laukiu 107/C1/Aygo ir Fox.

Dacia butu panasios kainos bet didesne :blush:

ai man asmeniskai pabarabanu dydis. man loganas slyxtus. aisqu, ce asmeniska.
bet nesuprantu placiai paplitusios logikos, pagal kuria pigi masina turi buti slyxti. interjeras isvis vercia vemti. tos pigesnio, negu mano klaviaturoje, plastiko dykumos su pasimetusiais mygtukais. be to, romu (taip juos ES tenka vadint) surinkimo kokybe neimponuoja. ir inzinerija ten stipriai atgyvenusi. tiesa, tas 1,4 variklis nerealus.
sitais parametrais man cekiskas PSA ir Toyota (bent jau kol gyvo nemaciau -_- ) daixc imponuoja labiau.
pavasari zenevoj lygtai jau bus...

Na bet parodyk uz 5000euru geresni auto :blush: Kalbu apie nauja :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#57 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 07 - 14:28

Na bet parodyk uz 5000euru geresni auto :blush: Kalbu apie nauja :beer:

dar negaliu. ir nezinau, kiek ten to gerumo. per prezentacija logano bagazine uzklinijo ir zurnaliugu daiktai liko ten. tai skrido namo be daiktu. islauze bagazine daiktus parsiunte.
  • 0

#58 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 sausio 07 - 14:36

dar negaliu. ir nezinau, kiek ten to gerumo. per prezentacija logano bagazine uzklinijo ir zurnaliugu daiktai liko ten. tai skrido namo be daiktu. islauze bagazine daiktus parsiunte.

Nu geras :blush: :D
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#59 Svečias_Giedrulis_*

Svečias_Giedrulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 08 - 22:15

Dar karta sveiki visi Peugeot turetojai/gerbejai, Labai aciu visiems uz patarimus ir nuomones. Smagu , kad diskusijose nuo P306 priartejome netgi prie P607, kuria asmeniskai laikau puikia limuzino kl. auto, tik siandien dar negaliu sau leisti ja isigyti :) Reziume: siandien Kauno autobaznycioje buvo nupirktas RAUDONAS Citroen ZX 1,8i Aura. ZX teko apziureti kone 7-8, tuo tarpu P306 buvo vos 3-4..., du is ju tikrai puikiai islaikyti ir geros komplektacijos 1996 m. gamybos, kurie buvo, deja, per brangus... Dar karta aciuz us pagalba, tikiuosi prie Pugu klubo prisidesim po 2-3 m., kai turima ZX keisim i P206 ar 307. O siandien :beer: Su derama pagarba "kraujo broliams" Pugistams, Giedrulis Citroen Xantia 1.9 Turbo D / Citroen ZX 1,8i Aura (zmonos) Vilnius
  • 0

#60 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 sausio 08 - 22:23

Dar karta sveiki visi Peugeot turetojai/gerbejai,

Labai aciu visiems uz patarimus ir nuomones.

Smagu , kad diskusijose nuo P306 priartejome netgi prie P607, kuria asmeniskai laikau puikia limuzino kl.

auto, tik siandien dar negaliu sau leisti ja isigyti :)

Reziume: siandien Kauno autobaznycioje buvo nupirktas RAUDONAS Citroen ZX 1,8i Aura.

ZX teko apziureti kone 7-8, tuo tarpu P306 buvo vos 3-4..., du is ju tikrai puikiai islaikyti ir geros komplektacijos 1996 m. gamybos, kurie buvo, deja, per brangus...

Dar karta aciuz us pagalba, tikiuosi prie Pugu klubo prisidesim po 2-3 m., kai turima ZX keisim i P206 ar 307.

O siandien :beer:

Su derama pagarba "kraujo broliams" Pugistams,

Giedrulis
Citroen Xantia 1.9 Turbo D / Citroen ZX 1,8i Aura (zmonos)
Vilnius

Sveikinu su geru prancuzisku pirkiniu :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0