Peršokti prie turinio


P605 galiniu dureliu problema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#1 Svečias_Symkius_*

Svečias_Symkius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 25 - 10:10

Tai va tokia tai problemele, is pradziu dureles neatsidarinejo is lauko, o dabar norint atidaryti galines dureles reikia atsidaryti langa ir tada siaip ne taip uz abieju rankeneliu patempus atsidaro :) juokas juokais, bet ne visada patogu taip islipineti is masinos arba zmones ileist:)
  • 0

#2 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 26 - 21:33

Kai nusipirkau savo grazuoli :wub: po kiek laiko pastebejau tokia beda. Prisiruoses pasiemiau stebuklingu raktu dezute ir isardziau duru rankena is salono.tenai ira traukele einanti nuo rankenos i pacia spina tai va ji nuo mechanizmo isdilimo dabar ira perilga.Repliu pagalba ta trauke siek tiek linkteli taip,kad ji patrumpetu paskui surenki. Ten mazumele keblu ja atgal ikabinti,bet beveik visu Piiiiiiiiiiiiip pagalba paviko.Na su kitom durelem jau buvo lengviau ^_^ . Tiesa jos manneatsidarinedavo is vidaus vo is lauko narmaliai.Sekmes
  • 0

#3 Svečias_Symkius_*

Svečias_Symkius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 27 - 12:58

cia nenoriu pasirodyti visiskai kazkoks, bet kaip ta su.... lango atidarymo rankenele nusiima, nes pas mane tai kazkaip labai sudetingai, baisu sulauzyti:)
  • 0

#4 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 28 - 10:39

Čia ir visas fintas,kad nereikia daugiau nieko nuiminėti.Abloškė ir stiklo rankenėlė lieka savo vietose.Kai nuimi ta masyvia rankena atsiveria skylė pro kuria eina prieiti ir pakutent ta trauke.O del tos rankeneles tai dar neteko nuiminet.Tfu 3 kart per kairi peti ;] .Jeigu tokia operacija tavo Pežui bus neisvengiama ir kanors ismastisi parasik bus indomu suzinot.
  • 0

#5 Svečias_Symkius_*

Svečias_Symkius_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 31 - 13:14

nu gi labai dekui, bandysim ardymo ir kutenimo budu sutaisyti :D
  • 0

#6 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 sausio 31 - 14:52

pas mane panasiai buvo. Galines tureles is lauko vos vos atidarydavau ir su tokiais garsais kaip kad butu kazkas uzgnybe duris. Uzteko to ka sutepiau su WD40, gali ka nors kita tam reikalui naudoti, as turejau ji ir pyliau. pas mane taip ivyko todel kad galines dureles labai retai darinejamos todel ir uzkirmyjo viskas.
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#7 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 10:54

cia nenoriu pasirodyti visiskai kazkoks, bet kaip ta su.... lango atidarymo rankenele nusiima, nes pas mane tai kazkaip labai sudetingai, baisu sulauzyti:)

siek tiek noro ir papraschiausiai imi ir nuimi :))) patikrinta :D
  • 0

#8 Svečias_Vyteniokas_*

Svečias_Vyteniokas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 10:55

pas mane panasiai buvo. Galines tureles is lauko vos vos atidarydavau ir su tokiais garsais kaip kad butu kazkas uzgnybe duris. Uzteko to ka sutepiau su WD40, gali ka nors kita tam reikalui naudoti, as turejau ji ir pyliau. pas mane taip ivyko todel kad galines dureles labai retai darinejamos todel ir uzkirmyjo viskas.

ishvis galines dureles kazhkoke mistika :) pas viena neatsidaro nes jas reikia pakeltii sh vidaus darant...mol apsauga nuo vaiku.. kaip ten ishtikruju hren znajet o pas mane vairuotojo puses galines reikia normalei trinktelt kad uzhsidarytu ir neikertu kame reikals :D
  • 0

#9 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 02 - 23:37

ishvis galines dureles kazhkoke mistika :) pas viena neatsidaro nes jas reikia pakeltii sh vidaus darant...mol apsauga nuo vaiku.. kaip ten ishtikruju hren znajet o pas mane vairuotojo puses galines reikia normalei trinktelt kad uzhsidarytu ir neikertu kame reikals :D

Ir greit be konservų atkryvalkės išvis nebeatidarysi :wacko: Jeigu netvarkysi ;] .
  • 0

#10 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 14:53

ne karto neteko susidurt...o problema tame bus jog tas kas arde dureles netesingai surinko.. ten sudetingas variantas yra su tom spyruoklem..:)
  • 0

#11 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 01 - 21:29

ne karto neteko susidurt...o problema tame bus jog tas kas arde dureles netesingai surinko.. ten sudetingas variantas yra su tom spyruoklem..:)

Ar kada teko matyt tas spyruokles? ;) ,o dėl to vaikiško galinių durelių režimo tai kai jį užstatai jos tegali atsidarinėt tik iš lauko. Taip sukurta.Beje mmx nemanau,kad tas dureles galėjo kas perrinkinėt aišku jei jų nebuvo pasiekusi tautiečio ranka :o išaugusi ne ištos vietos kur reikia. Tiesiog manau, kad galinių durelių mechanizmai užsistovi nes pro jas mažai arba visai nevaikštoma :huh: .Yra labai gerai žinomas dalykas, kad neeksplotuojama technika ar jos dalys taip pat griūna.Įsivaizduokit jei nusipirkot Pugą kuriuo kokį 10 metų buvo važiuota neatidarinėjant arba beveik galinių durelių :wacko: .
  • 0

#12 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2005 balandžio 02 - 19:58

nu pas mane rankena nuemus skyles nebuvo, reikejo atlupinet absyvke. o su ta lango rankenele kaip? reik nulupt plasmasiuka nuo rankeneles kad ji nusisuktu ar ji paprasciausiai nusitraukia kaip nors?
  • 0

#13 Svečias_linute_*

Svečias_linute_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 03 - 00:06

O ka daryt jei mano 405 kiauras radiatorius - bega ausinimo skystis i salona??? :( :( :( :huh: po kilimeliais viskas slapia? gal kas zino koki naudinga link'a sia tema?
  • 0

#14 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2005 balandžio 03 - 01:53

linute i gera tema pataikei :) tikrai kas nors atsakys :)
  • 0

#15 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2005 balandžio 03 - 02:02

O ka daryt jei mano 405 kiauras radiatorius - bega ausinimo skystis i salona??? :( :( :( :huh: po kilimeliais viskas slapia? gal kas zino koki naudinga link'a sia tema?

Pasinaudok forumo paieška ;)
  • 0
205

#16 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 03 - 02:08

O ka daryt jei mano 405 kiauras radiatorius - bega ausinimo skystis i salona??? :( :( :( :huh: po kilimeliais viskas slapia? gal kas zino koki naudinga link'a sia tema?

Nu čia tai liuksas, 405tas su radijatoriais galinėse durelėse? :blink: Psio, dabar noriu ir aš tokio :D .Beje wanux visdėlto vienai traukelei ten skylė yra :rolleyes: .Pažiūrėk gerai dar kartą :beer: .
  • 0

#17 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2005 balandžio 03 - 02:29

turi omeny ta skyle per kuria ir kisasi vidines rankenos mechanizmas, jei taip tai per ja nebutu labai paprasta ta traukele su replem palenkus patrumpint
  • 0

#18 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 03 - 03:02

turi omeny ta skyle per kuria ir kisasi vidines rankenos mechanizmas, jei taip tai per ja nebutu labai paprasta ta traukele su replem palenkus patrumpint

Esi teisus wanux lengva nėra, bet ymanoma ;] nes palenkt tikrai reik nedaug.O voobščė pas Pugą daug lengvai prieinamų vietų?.
  • 0

#19 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2005 balandžio 03 - 13:33

as biski prapleses absyvke bandziau ranka palenkt per didziaja skyle ta traukele nes repliu neturejau bet ne velnio nepadejo :angry:
  • 0

#20 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 04 - 00:05

Pala wanuxai ar pas tave ta pati prabliema kaip ir symkiui? <_< nesuprantu kaip ten pas tave yr.O žinai davai paklausiam symkiaus, kaip jam ar išsisprendė ta problema.
Taigi klausiu: Symkiau kaip tu išsprendei durelių klausymą. Nu va dabar tik beliko laukti atsakymo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0