Peršokti prie turinio


P605 galiniu dureliu problema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#21 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2005 balandžio 04 - 01:20

siaip tai pas mane is vidaus neatsidarineja, tiksliau sunkiai atsidarineja: kelis kartus atlenkinejant rankenele ir stumiant duris peciu atsidaro, bet tai tik mes abu (nuotraukoj) ir temokam jei ka vezi tai kaip koki pona pats islipi ir jam duris atidarai...
  • 0

#22 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 04 - 23:52

nu pas mane rankena nuemus skyles nebuvo, reikejo atlupinet absyvke. o su ta lango rankenele kaip? reik nulupt plasmasiuka nuo rankeneles kad ji nusisuktu ar ji paprasciausiai nusitraukia kaip nors?

Šiandien padariau Amžiaus atradimų atradimą :D man tris kartus valio, valio, valio :blush: visada galvojau, kad genialiausi atradimai yra patys paprasčiausi -_- .Šiandien valydamas galinius kilimėlius užsidegiau smalsumu, na ir kapgi nusiima ta stiklo pakėlimo rankenėlė?, ogi nieko blatno :huh: tiesiog suimi tą ,,mistiką " vyriškai ašies lygyje ir kaip reikiant patrauki,ir vualia. Paskui vėl užspaudi ir psio :beer: .
Visiems sėkmės.
  • 0

#23 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2005 balandžio 05 - 00:00

Šiandien padariau Amžiaus atradimų atradimą :D man tris kartus valio, valio, valio :blush: visada galvojau, kad genialiausi atradimai yra patys paprasčiausi -_- .Šiandien valydamas galinius kilimėlius užsidegiau smalsumu, na ir kapgi nusiima ta stiklo pakėlimo rankenėlė?, ogi nieko blatno :huh: tiesiog suimi tą ,,mistiką " vyriškai ašies lygyje ir kaip reikiant patrauki,ir vualia. Paskui vėl užspaudi ir psio :beer: .
Visiems sėkmės.

medali tau :) :beer:
  • 0

#24 Svečias_Aidelis_*

Svečias_Aidelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 06 - 09:11

Tai va tokia tai problemele, is pradziu dureles neatsidarinejo is lauko, o dabar norint atidaryti galines dureles reikia atsidaryti langa ir tada siaip ne taip uz abieju rankeneliu patempus atsidaro :) juokas juokais, bet ne visada patogu taip islipineti is masinos arba zmones ileist:)

sveiki kolegos ;)
pas mane ish vidaus darinejasi (galines durys) o ish lauko - pabuciuok i uzpk.. tsakant..
buvau ta prakeikta rankena nuemes, paziurejau i visokias traukutes, patampiau ir vistiek nieks nepagerejo.
gal apmushima nuiminet reik ???
P.S. dar liukas elektrinis kazkaip girgzdet pradejo, bijau darinet kad visai neuzsilenktu.. kur kreiptis vilniaus mieste ???
  • 0

#25 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2005 balandžio 06 - 10:17

sveiki kolegos ;)
pas mane ish vidaus darinejasi (galines durys) o ish lauko - pabuciuok i uzpk.. tsakant..
buvau ta prakeikta rankena nuemes, paziurejau i visokias traukutes, patampiau ir vistiek nieks nepagerejo.
gal apmushima nuiminet reik ???
P.S. dar liukas elektrinis kazkaip girgzdet pradejo, bijau darinet kad visai neuzsilenktu.. kur kreiptis vilniaus mieste ???

tokiu sudniekiu nelabai kas nores apsiimt, o ir brungiai nuples manau. tad geriau paciam krapstyt. liukui po ziemos gal WD pades?
  • 0

#26 Svečias_iGORIS_*

Svečias_iGORIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 06 - 17:39

ishvis galines dureles kazhkoke mistika :) pas viena neatsidaro nes jas reikia pakeltii sh vidaus darant...mol apsauga nuo vaiku.. kaip ten ishtikruju hren znajet o pas mane vairuotojo puses galines reikia normalei trinktelt kad uzhsidarytu ir neikertu kame reikals :D

ar kam pas pežą 605 žiemą neužsidarydavo kuri nors iš priekinių durelių kol neatšyla, kame bėda
  • 0

#27 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 06 - 22:01

siek tiek noro ir papraschiausiai imi ir nuimi :))) patikrinta :D

Lupi išsišiepęs iš visų jėgų ir nulupi, tik reik nepersistengti, kad nenulaužtum. Teko nuiminėt daug kartų skirtingiems auto. Geriausia paprašyt draugo kuriam negaila bus mašinos :) Tokią taktiką taikėm su draugu numušdami prilipusį ratą, nes pačiam gaila spardyt :)
  • 0

#28 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 birželio 14 - 15:30

Beje mmx nemanau,kad tas dureles galėjo kas perrinkinėt aišku jei jų nebuvo pasiekusi tautiečio ranka :o išaugusi ne ištos vietos kur reikia.

Galvoji jog Vokietis / Prancuzas nemoka ilyst i tokias vietas? as manau moka. ir retas variantas kad per 7-10 metu nebutu isardytos galines durales apshifkes pas kuria nors ish musu auto ;) visur tu meistru pilna. o spiruokles taip maciau. manajam 605am tokai problema buvo. susitvarkiau.
  • 0

#29 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 liepos 27 - 02:46

sveiki kolegos ;)
pas mane ish vidaus darinejasi (galines durys) o ish lauko - pabuciuok i uzpk.. tsakant..
buvau ta prakeikta rankena nuemes, paziurejau i visokias traukutes, patampiau ir vistiek nieks nepagerejo.
gal apmushima nuiminet reik ???
P.S. dar liukas elektrinis kazkaip girgzdet pradejo, bijau darinet kad visai neuzsilenktu.. kur kreiptis vilniaus mieste ???

Na gali truputį pasidalinti patirtimi. Vakar buvau išrinkęs priekines vairuotojo pusės ir galines vairuotojo pusės dureles 605-am.
Galinės neatsidarinėjo iš lauko. Atrasta problema palinkės spynos liežuvėlis ir padilęs rankenos išlinkimas spaudžiantis liežuvėlį. Sprendimas: išimta spyna, truputį atlenktas ir sutvirtintas liežuvėlis, kurį kabina rankenos išsikišimas dešinėje, nepagailėta WD-40. Galinės durys atsidaro.
Su priekinėmis buvo vargta be reikalo. Truputį bugovas centrinis pasidarė, tai galvojau valdymo bloko jungtis pravalyti, nepadėjo :huh: Matyt teks ieškoti kitos spynos su valdymu :blink:
Jei kam reiks pagalbos ardant rašykit privatan :) Beje bent jau pas mane tai po abšyvke kokis tai tipo paroloninis audinys ar pan. priklijuotas, nesiūlau jo lupti. Geriau išsipjauti skyles priėjiui prie konkrečios angos, o paskui užklijuoti "stebuklinga" juosta :)
Ai dar, paaiškinkit kas nors, nafiga ant kryžiavo strypelio, kuris kišasi į vidinės atidarymo rankenėles centrą reikalinga spyruoklė, kurios vienas galas tvirtinasi strypelio gale, o kitas niekur :blink: :ph34r:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#30 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 29 - 00:35

Ta spyruoklė reikalinga tam, kad vidinė atidarymo rankenėlė būtu gražiai prispausta žemutinėj padėty ir nesitabaluotu, o spyruoklės galai turi savo tvirtinimo vietas vienas ant strypo kitas į rankeną. Tik ten ją ikabint ir sumontuoti kaip pas Peugeot ;]
  • 0

#31 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 liepos 30 - 15:48

Ta spyruoklė reikalinga tam, kad vidinė atidarymo rankenėlė būtu gražiai prispausta žemutinėj padėty ir nesitabaluotu, o spyruoklės galai turi savo tvirtinimo vietas vienas ant strypo kitas į rankeną. Tik ten ją ikabint ir sumontuoti kaip pas Peugeot ;]

Bliamba ash tik vienoj pusėj užkabinau ir palikau taip, galvojau, kad jinai tik prispaudžia strypą . Hmmm.. na nieko nuimsiu rankeną ir sutvarkysiu..:)

aruns :beer:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#32 Svečias_kitas_*

Svečias_kitas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 31 - 00:23

pas mane 605sri irgi neatsidaro vienos durys :huh: bet jos neatsidaro poto kai kažkas pasukaliojo apsauga nuo vaikų :angry: tai dabar kai važiuoja daugiau žmonių tai turi visi išlipti per viena pusę arba kažkas turi išbėgti ir attidaryti duris :wacko:
  • 0

#33 Svečias_aruns_*

Svečias_aruns_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 02 - 00:28

pas mane 605sri irgi neatsidaro vienos durys :huh: bet jos neatsidaro poto kai kažkas pasukaliojo apsauga nuo vaikų :angry: tai dabar kai važiuoja daugiau žmonių tai turi visi išlipti per viena pusę arba kažkas turi išbėgti ir attidaryti duris :wacko:

O tai jau atsukalioti nebena? :unsure:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0