Peršokti prie turinio


Vaikishki reikalai arba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 100

#21 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2005 sausio 27 - 16:48

o gal kas nors ejot tevystes atostogu? :)
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#22 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2005 sausio 27 - 16:55

Dėl vežimo... pirkau visokių second handų, negaliu tvirtinti, kad išlošeu. -_- dėl lovų.. visada naudojau sudedamas lovas-maniežus "hauck" - tikrai labai gerai, nes susideda į mažą lagaminą, gali persivežt kur nori ir nereik sukiot varžtų. Mano vaikas turi problemų su miegu ne savo lovoj, tai šiuo delikačiu atveju, itin pagelbėjo - tiek per atostogas tiek savaitgaliais pas senelius.
  • 0

#23 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 sausio 27 - 17:12

Dalyvavau gimdyme ir jeigu reiks dar dalyvausiu. Į kur nereikia labai nelindau, nes padėt kvėpuot reikia, bet užsiėmiau tokią strateginę vietą, kad vistiek beveik visur "sudalyvavau". Bet kadangi procesas vyko naktį ir atrodo nieko labai nedariau, bet apie 6 ryto jaučiausi toks nusikalęs, kad atsijunginėjo sąmonė bevaikštant. O tie visi potraukių sumažėjimai, tai aš manau, kad nesamonė. Potraukiai šiais laikais daug labiau praeina net be gimdymų. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#24 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 sausio 27 - 17:14

Marš visi i www.supermama/peugeot.klubas.com :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#25 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 27 - 17:17

Neprik vaikštynės ir buteliuko-termuso. Pirmas nesveika labai antras nereikalingas šlamštas. Į ligoninę prie stoties, labai geri atsiliepimai apie ją . Daktarai tikrai normalūs. Patalpos šiltos, atskiros visos palatos. Daktarai tikrai normalūs. Nedaviau nei lito kyšio ir viską puikiai sutvarkė.

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 sausio 27 - 17:20

  • 0

#26 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 27 - 17:19

Dėl vežimo dar - tuo metu, kai pirkom, siūlė kažkokį tai nebeprisimenu firmos, bet tipo metų gaminys, ratukai sukiojosi į visas puses - valdymas žiauriai patogus, dar ten visokių pribumbasų, kainavo apie 1500 lt. Praktiškai jau buvom nusprendę jį pirkt, bet protingi žmonės atkalbėjo, nusipirkom tą lenkišką ir dabar džiaugiuosi, kad tada nesudurniavom. Aišku, reik žiūrėt, kad būtų patikimas - ypač konstrukcija, ratų tvirtinimas, bet šiaip tie visi pribumbasai super duper - patogumo prideda, sukelia kainą, bet be jų irgi nėr blogai. Nes vežimas - laikinas dalykas. Žmonos pusseserė iš Suomijos atvežė savo - na, Lietuvoj tokių matyt neteko, išaugo jame kokie šeši vaikai, bet kaip naujas - stabilus, niekur nesulūžęs, rėmas kapitalus (svoris, aišku irgi), tik viena problemėlė - nelabai reikalingas jis jai jau kokie septyni metai B) Taip kad žiauriai daug investuot neverta (kad ir dėl to, jog kainos pas mus tikrai užkeltos), bet rinktis reikia. Aj, vienu žodžiu, kiek žmonių, tiek nuomonių :lol:
  • 0

#27 Svečias_Baubas_*

Svečias_Baubas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 27 - 17:20

Neprik vaikštynės ir buteliuko-termuso. Pirmas nesveika labai antras nereikalingas šlamštas.

Tie niekuciai labai individualus dalykas. Pavyzdziui auksciau labai isgirtas buteliuku sildytuvas mums buvo praktiskai bevertis ir nepatogus naudoti....
  • 0

#28 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 27 - 17:22

Tie niekuciai labai individualus dalykas. Pavyzdziui auksciau labai isgirtas buteliuku sildytuvas mums buvo praktiskai bevertis ir nepatogus naudoti....

O man buvo labai gerai šildytuvas, nes naktį visą laiką vieną kartą keldavosi, tai tik iš šildytuvo išimi, paduodi ir vėl labanaktis. O va va buteliukas termusas tai kažkokia nesamonė, kokius du kartus prireikė.
  • 0

#29 Svečias_Baubas_*

Svečias_Baubas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 27 - 17:26

O man buvo labai gerai šildytuvas, nes naktį visą laiką vieną kartą keldavosi, tai tik iš šildytuvo išimi, paduodi ir vėl labanaktis. O va va buteliukas termusas tai kažkokia nesamonė, kokius du kartus prireikė.

Nezinau, kazkaip sildant ant dujines budavo ir greiciau ir tiksliau temperatura nutaikyti...
O be to silto maistelio negalima laikyti - labai greitai surugsta, veisiasi bacilos o taip vaika apnuodyti gali...
  • 0

#30 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2005 sausio 27 - 18:36

O va manoji pasake kazhkada, kad atseit 2-4% po to praranda potrauki zhmonoms
pamate kas vyksta per gimdyma.
Na manau ka ji besakytu tai visviena noriu dalyvauti jei tik nepagimdys kol busiu komandiruoteje :)

Tik neklausyk tu ten visokiu pasaku. Nieko ten baisaus, o zmonai tikrai padesi. Ir, kaip jau minejo, ispudziai tikrai neisdildomi visam gyvenimui. Geraja prasme.

Dar del pricindalu - sildoma buteliuka per visa laika panaudojau tik viena karta, nes zmona ilgai krutimi maitino.
O dar vienas krutas prichindalas yra neshyne - daug patogiau nei vezimelis, jei nereik sukart dideliu atstumu.
  • 0

#31 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 27 - 18:38

O be to silto maistelio negalima laikyti - labai greitai surugsta, veisiasi bacilos o taip vaika apnuodyti gali...

Bent jau as laikydavau tik vandeni.Kadangi per nakti bent 2 kartu reikedavo keltis, nemanau, kad per tas kelias valandas vanduo sugesdavo...
Ypac kai naudodavau tik Hipp (blyn, kai dabar prisimenu... nezinau ar juoktis, ar verkti. 1,5 l butelys - 7 lt. Per menesi bent 100 lt iseidavo, bet... nereikedavo virinti...
  • 0

#32 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2005 sausio 28 - 11:07

Nu gerai, as irgi kaip jaunas tevas pasisakysiu: 1. Jei yra resursai, vezimeli pirkt apsimoka gera (i.e. su dideliais pripuciamais ratais, reguliuojama rankena, kietu pagrindu ir t.t.), nes liks kitiems vaikams. Prie firmu nesiulau prisiristi, nors pats savo sunui nupirkes CHICCO trirati sportini pripumpuojamais ratais (ziauriai geras, o ypac tempiant papludimiu). Dar yra geros (garsios) firmos HAUCK, TUTTI, bet patarciau paciam padaryt rinkos tyrima. Tik patariu kritiskiau vertint tokias parduotuves kaip KOTRYNA, nes tokias pacias prekes (voneles, kudikio kraitelis) gali gaut ir kitose vietose (pvz. URMO BAZE), tik pigiau...Tas negalioja visokiems tepaliukams, ciulptukams ir kt. Dar, mano nuomone, nereikia spjaut i padevetus vezimelius skelbimuose, nes del trumpo naudojimo laiko tikrai geru pasitaiko ir gerokai pigiau. 2. Gimdyme dalyvavau ir dalyvausiu, nes tai yra stebuklas (tai as supratau veliau), kuris tave suartins su zmona, nekalbant jau apie kudiki. Dabar zmona mane su sunum (3 metai) dazniau broliais vadina, negu tevu ir sunum, nes santykiai tai super, o visa tai prasidejo gimimo momentu. Zmona dabar juokiasi, kad mane gimdydama mate tik kaip kazka zaliai apsirengusi (slyksciosios KMUK pizamos) lakstanti tai vandens paduot, tai kakta sluostanti, tai dar ka nors veikianti...Zmona dekinga uz tai nerealiai buvo. 3. Jei gales, tegul zmona maitina kiek imanoma ilgiau, nes: zmogaus DNR yra tokios polinesociuju rugsciu jungtys, kurios nulemia imunine sistema, o kol kudikis buna negimes, jis naudojasi motinos polinesociojom jungtim, todel gimes jis ju, galima sakyt, neturi, o jos gaunamos tik per motinos piena ir pilnai susiformuoja tik per ta pati laikotarpi kiek vaikas isbuvo motinos isciose. 4. Gulejimas ligoninese del vaiko ligos (linkiu niekad to nepatirti) yra susitarimo reikalas, priklausomai nuo uzdarbio (biuletenio) dydzio, kaip darbe reaguoja i tokius reikalus ir pan. Anyway, vaikai yra gerai... :wub:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#33 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 sausio 28 - 12:40

rekomenduoju, kad tavo brangioji dabar gertu brendi (ne po buteli bet po 50gr), lengviau istverti nestuma. ir po gimdymo, kad vaikas geriau miegotu, valgyti aguonas. mano mazyle 3men bet nakti ismiega po 5-7val.

Gerti brendi ir uzhsiimineti, tuo metu man nesuvokiamai dalykais, gydytojai rekomendavo tam, kad paskatinti gimdyma. Jei dar iki jo toli, tai nepasikonsultaves su medikais nebandytchiau experimentuoti ir ishshaukti prieshlaikini gimdyma.

O neuzhauginsi narkomano, nuo mazhens prie aguonu pratindamas? :lol:
Shutka, bet manau irgi verta su medikais pasikonsultuoti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#34 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 28 - 13:23

Nezinau, kazkaip sildant ant dujines budavo ir greiciau ir tiksliau temperatura nutaikyti...
O be to silto maistelio negalima laikyti - labai greitai surugsta, veisiasi bacilos o taip vaika apnuodyti gali...

Taigi nelaikydavau porą parų o tik kokias 3 -4 val. ir viskas. O temperatūra reguliuojasi ir prie dujnės eit nereikia.
  • 0

#35 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 28 - 13:26

Po to kai parėmė Hipp ar kažkokia panaši parėmė Afriką milteliais tipo labdara, ten mirė tūkstančiai kūdikių kadangi buvo maišoma su nešvariu vandeniu.
  • 0

#36 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 liepos 04 - 16:33

Gal kam bus aktualus straipsniukas - vaikiškų automobilinių sėdynių/kėdučių testas (autoreview.ru). Rusijoje nuo šių metų gana skubotai įsivedė KET reikalavimą vaikučius automobilinėse kėdutėse vežiotis. Bet dėl skubotumo, tam buvo nepasiruošę nei vairuotojai, nei prekybininkai (vieni dar nespėjo įsisąmoninti reikalingumo, kiti nespėjo reikiamų pričindalų privežti ar vietoje gamybą organizuoti). MZP tuo uoliai naudojosi, todėl reikalavimo galiojimas atidėtas iki 2007.01. Taigi klausimas jiems aktualus.

Šiek tiek apie patį testą. Bandytos 10 vakarietiškų sėdynių: Romer Duo plus Trendline (Isofix), Casualplay Beat Fix (Isofix), Be Safe iZi Comfort, Romer King TS Plus Trendline, Ramatti Venus Comfort, Casualplay Beat S, Bebe Comfort Iseos TT, Concord Ultimax Comfort-line, Recaro Young Expert, Play Soft. Pirmos 2 - su ISOFIX tvirtinimu (ISOFIX standartas, pdf). Visos bandomos sėdynės buvo skirtos 9-18kg vaikams (priskiriamos taip vadinamai "Group 1"). Šiek tiek apie kėdučių klasifikacijas čia.
Kėdutės bandytos prisegus jas ant galinės sėdynės ant spec. važiuoklės padarytos iš Lada Kalina. Posted ImagePosted Image Iš auto likęs tik kėbulo galas, priekinė keleivio ir galinė sėdynės. Visa tai užkelta ant tvirtos judančios platformos, o priekyje su nejudama kliūtimi susidūrus gniuždymą imituoja spec. hidrocilindras. Testuota VAZ laboratorijoje. Matavimų metodika remiasi Jungtinių Tautų taisyklėmis ECE R 44/04 (dabar rekomenduojamos, ES privalomos nuo 2009). Jų reikalavimai griežtesni negu dabar galiojančių ECE R 44/03. Pvz. susidūrimo greitis 50km/h vietoj ankstesnio 36km/h, kėbulo lėtėjimas smūgio metu 35g (vietoj 33g). Šios taisyklės reglamentuoja ir kėdučių konstrukciją (pvz. petnešėlių plotį), jų markiravimą (montavimo instrukcijas), testavimo metodiką (jau minėtus greitį ir smūgio "kietumą", atstumus iki sėdynės priekyje, etc.), bei saugumo atitikimo parametrus (leistinas galvos, kaklo, krūtinės perkrovas ir pan.).
Naudoti "senstelėję" Hybrid II manekenai, imituojantys 3 metų 15kg vaiką. Posted Image Deja, jie neturi daviklių fiksuojančių kaklo ir kojų apkrovas. Beje, galima peržiūrėti ir video medžiagą filmuotą spec. greitomis kameromis.
Posted ImagePosted Image
Įdomumo dėlei, paskaičiavo ir ar įmanoma išlaikyti rankose 15kg vaikas, testo metu plėštųsi iš mamos glėbio 450kg jėga :ph34r:
Posted Image
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#37 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 liepos 05 - 10:38

Kas dėl dalyvavimo gimdyme, neturiu vaikų, neturiu ir patirties, bet aš kažkaip ten dalyvauti nelabai norėčiau, nebijau nei kraujo, nei skausmo nei dar ko nors, pakankamai to darbe prisižiūriu, taip kad tiems reikalams nesu alergiškas. Bet nenorėčiau ir tiek, gal dėl to, jog manau, kad kažkokia paslaptis tarp vyro ir moters turėtų būti. Šiaip žinoma, jeigu atėjus laikui mano brangiausioji to norės ir jei ji tikrai geriau jausis jei aš būsiu šalia, tada niekur nedingsi..... Nors teko matyti vieną tėvelį (jo filmuotą medžiagą), kuris dalyvavo gimdyme su kamera ir vos ne visą procesą filmavo, aišku išskyrus tam tikras vietas, kur reiktų dėti ženklą S., manau kad geriau jis būtų sėdėjęs prie durų ir laukęs. Kitas dalykas aišku jau išėjom iš tundros, bet mažuose kaimuose kaip mano, gimdyvė visai kitaip prižiūrima, jeigu šalia dalyvauja vyras, tada jai kažkaip daugiau dėmesio skiriama. Nors aš kiek save pažįstu dalyvaudamas gimdyme jei kas nors mano neišmanančia galva ne taip pradėtų darytis ar matyčiau jog skauda ir man sušviestų, kad čia taip neturi būti galiu netyčia daktarus pradėti mušti :ph34r: Taip kad geriau nedalyvauti......
  • 0

#38 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 liepos 05 - 10:48

Nors aš kiek save pažįstu dalyvaudamas gimdyme jei kas nors mano neišmanančia galva ne taip pradėtų darytis ar matyčiau jog skauda ir man sušviestų, kad čia taip neturi būti galiu netyčia daktarus pradėti mušti :ph34r: Taip kad geriau nedalyvauti......

Mintis, kad mušimas ne padės, o greičiau pakenks, neaplankė???
  • 0

#39 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2006 liepos 05 - 11:27

Aplankė tad todėl ir nenorėčiau dalyvauti gimdyme :D
  • 0

#40 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 liepos 05 - 11:45

teko ir man paciam gimdyme dalyvauti.tikrai nieko baisaus ir potraukis isliko. vezimeli pirkom lietuviu gamybos, su pripuciamais dideliais ratais.patogu ir silta kad ir ziema naudodavom uzmigdymui.kainavo 450lt , o pries men pardavem uz 300lt, nes stovis idealus, maza rida ir etc :D lovyte buvo dirbinama pas meistra is nuosavos medziagos, tai jos kaina isejo 120 lt.
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0