Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nugeso mashina


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#1 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 17 - 14:38

Zhmonai shiandien ryta reikejo skubiai buti Kaune ir patikimasis pezhiukas pavede. :( Gerai, kad VW dar patikimesne, tai pakeitus arklius ji vistik Kauna pasieke, o ash likau autostradoj medituoti. :wacko: Efektas toks. Sekmingai vazhiavo ir staiga eme ir uzhgeso. Po to uzhsikuria ir ish karto gesta. Priesh uzhgestant dar "Tranzistorius" sumirksi typo kompo klaida.Na pameditavau. Perejau visas ipurshkimo laidu jungtis su WD40, perkroviau kompa ir ulia ulia! :rolleyes: Uzhsivede ir sekmingai grizhau i Vilniu. :) Tai tiek istorijos. Butu idomu pasvarstymai, kas ten galejo buti, nes baisu, kad vel nepasikartotu. Ish pradzhiu itariau holo davykli, nes uzhvedus ji geso taip, kaip budinga jam parejus. Na bet jis i ipurshkimo laidu perejima ir akumo atjungima nelabai turetu tureti itakos.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#2 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 14:46

Jau kolega turbut pamirsai koki ledo sluoksni nuo masinos reikejo nudauzyt pries vaziuojant. :))tai man regis buvo minus pora laipsniu ir dregme koks 95 proc. Nieko nuostabaus kad kokia nors jungtis sudreko ir baikas skaldyt pradejo.
  • 0

#3 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 17 - 14:51

Jau kolega turbut pamirsai koki ledo sluoksni nuo masinos reikejo nudauzyt pries vaziuojant. :)) tai man regis buvo minus pora laipsniu ir dregme koks 95 proc. Nieko nuostabaus kad kokia nors jungtis sudreko ir baikas skaldyt pradejo.

Dalis tiesos yra, nors po kapotu buvo pakankamai viskas sausa. Be to ji nugeso jau kaip reikiant ishylus ir nuo ledo dauzhymo koki 100km pravazhiavusi.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#4 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 15:24

fik znajet. mistika yra mistika - nesuprast, kaip ir moteru. :))
  • 0

#5 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 17 - 15:29

fik znajet. mistika yra mistika - nesuprast, kaip ir moteru. :))

Jo... jau antra karta mistika gaunasi. Pirma karta visa elektra kazhkur buvo dingusi. Reikia dar pastebeti, kad abu kartus vazhiavo viena zhmona. Tikriausiai nepatinka ji pezhiukui, tai tas ir ishsidirbineja. :mad:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#6 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2005 vasario 17 - 15:31

Tikriausiai nepatinka ji pezhiukui, tai tas ir ishsidirbineja. :mad:

Matyt :lol: Gausi zmonai daba naujesni pezuka pirkti :D
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#7 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 15:35

Negeras. man golfas tokius bajerius skaldydavo. gerai, kad peziukas patikimesnis pasirode :mellow:
  • 0

#8 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 15:43

cia tai baika. Siandien skaiciau kokia mistika vakas prie savanoriu `RIMI nutiko :blink:
  • 0

#9 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 15:44

gerai, kad peziukas patikimesnis pasirode  :mellow:

nu tas tavo pezius ...mistiskai patikimas, bet viena ...kart....apie mirusius arba gerai, arba nieko ... :blush: :beer:
  • 0

#10 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 15:52

nu tas tavo pezius ...mistiskai patikimas, bet viena ...kart....apie mirusius arba gerai, arba nieko ... :blush:  :beer:

Ne vienas pezius, o du. Ir nieka jie nemire. Vienas buvo subaladotas na niet, o kitas iki siol Zibinto aixtej gyvena :) Tox raudonas su lankays.
  • 0

#11 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 17 - 15:53

Matyt :lol: Gausi zmonai daba naujesni pezuka pirkti :D

Nebent 206, 307 ar pan. Ant kitu nepasirashys. Buvo shovusi ideja ji parduoti, tai zhmona vos ish namu neishvare. :lol: O tas nenaudelis visai nebevertina zhmonos "meiles"! :mad:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#12 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2005 vasario 17 - 16:09

:) Gerai, kad dar kazkaip gerai baigesi, bent kol kas. O ta zmonu "meile" (gerai, kad kabutese) buna iki pirmo sugedimo... Moteriskem kazkaip sunku prileist minti, kad kartais technika gali ir sugesti...
  • 0

#13 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 vasario 17 - 16:11

Jo... jau antra karta mistika gaunasi. Pirma karta visa elektra kazhkur buvo dingusi.

Tai gal pakaktų akumo konktaktus gerai nuvalyt? ;)
  • 0

#14 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 16:29

:) Gerai, kad dar kazkaip gerai baigesi, bent kol kas. O ta zmonu "meile" (gerai, kad kabutese) buna iki pirmo sugedimo... Moteriskem kazkaip sunku prileist minti, kad kartais technika gali ir sugesti...

kad gali sugest ta mintis dar, dar. Bet kai reikia itikint kad remontui, bent jau mazam reikia kokiu keliu simtu litu - be sansu. Tenka kombinuot. Tai daba zmona mano, kad muisu masina isvis niekada negenda. :)
  • 0

#15 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 17 - 16:42

Tai gal pakaktų akumo konktaktus gerai nuvalyt? ;)

Apie ta mistika irgi jau kazhkada pasakojau. Vazhiavo ir staiga uzhgeso varyklis, visos lemputes ir t.t. Po kokiu 10 min. vel atsirado degimas, uzsikure ir daugiau tokiu shposu nebepasitake phiu phiu phiu. Kontaktai ant akumo, speju, kad ne prieko. Vis tiek priesh tai apie save duotu zhinoti. Nebeprasuktu starterio ar pan.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#16 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2005 vasario 17 - 16:43

kad gali sugest ta mintis dar, dar. Bet kai reikia itikint kad remontui, bent jau mazam reikia kokiu keliu simtu litu - be sansu. Tenka kombinuot. Tai daba zmona mano, kad muisu masina isvis niekada negenda. :)

gerai, kad zmonos irgi kombinuoja, tik kitkam :) ir gerai, kad vyrai nesuzino :)
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#17 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 17 - 16:44

:) Gerai, kad dar kazkaip gerai baigesi, bent kol kas. O ta zmonu "meile" (gerai, kad kabutese) buna iki pirmo sugedimo... Moteriskem kazkaip sunku prileist minti, kad kartais technika gali ir sugesti...

Butent! Shiandien pezhiukas suzhinojo ir kitokia zhmonos nuomone apie ji. Tikiuosi nuo to labiau kaprizintis neprades. ;]
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#18 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 17:01

Efektas toks. Sekmingai vazhiavo ir staiga eme ir uzhgeso. Po to uzhsikuria ir ish karto gesta.

kai man panasiai budavo, tai laidus paklibendavus, toliau vel veikdavo... kol vienasyk neapsikentes, pradejau nuodugniau apziuret: radau - dveju laidu fiskes zalios, bei laikesi vos ant keliu siuleliu daugiagyslio laido ...1 - nuo komutatoriaus, 2 - ty prie paskirtytojo pertraukejo ... paskutiniu laiku, man tik prisilietus, taip nuluzo: atbulinio apsvietimo daciko greiciu dezeje ir tepalo slegio daciko variklio korpuse ... p.s. prancuzu eko-kontaktinis metalas, ...3.14 ....ir labai toli ....eina....
  • 0

#19 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 17:05

Ne vienas pezius, o du. Ir nieka jie nemire. Vienas buvo subaladotas na niet, o kitas iki siol Zibinto aixtej gyvena :) Tox raudonas su lankays.

tai katras is tu, cia patikimas buva ... :rolleyes: raudona, tai matau, ten su juo ekspermentus atlikineja, na dar pagainioja po laukus .... :)
  • 0

#20 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 17 - 17:23

tas, kur daba reudons, buvo juodz. tas buvo maziau patikimas, nes luptas ir atgrubnagiskai patvarkytas. kitas, kur visalaik buvo reudons, buvo senesnis (1984m :) ) ir daug geresnis. ir net neperdazytos vietos buvo be korozijos pedasku. Anas buvo mano kapitaliai prikeltas gyvenimui ir po to, man pardavus, kapitaliai uzristas :( Po to is tu abieju pasidare dabartinis reudonas.Griztant prie temos: Maestro man primine, ka mano golfux megdavo. net nusipurciau...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0