Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nugeso mashina


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#41 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 18 - 16:50

O signalizacijos ar slapuko nėra kaip kartais? O gal kada anksčiau buvo? Jei tas atkrinta - testeris į dantis ir tikrink ar į babina 12 V ateina, paskirstymo dangtelį check ir pagrindinį HV laidą nuo babinos link dangtelio.

Signalizacija yra, bet kiek zhinau ji uzhvedimo neitakoja. Visa shita jau pratchekinau. Su degimu viskas OK.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#42 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2005 vasario 18 - 16:51

>>>Visa shita jau pratchekinau. Su degimu viskas OK.<<<Tai nesupratau - kibirkštis yra ar ne?O ką apsauga blokuoja nuo nuvarimo?
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#43 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 18 - 16:53

>>>Visa shita jau pratchekinau. Su degimu viskas OK.<<< Tai nesupratau - kibirkštis yra ar ne? O ką apsauga blokuoja nuo nuvarimo?

Yra kibirkshtis. Ash ish pradzhiu maniau, kad jos nebus. Bet patikrinus pasirode, kad klidau. Ka blokuoja? Speju, kad nieko.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#44 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2005 vasario 18 - 16:55

>>>Ka blokuoja? Speju, kad nieko<<<Na jei kibirkštis yra tai gal ir taip.Beje koks puškalas?
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#45 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 18 - 18:10

>>>Ka blokuoja? Speju, kad nieko<<< Na jei kibirkštis yra tai gal ir taip. Beje koks puškalas?

Bosh Mono-Jetronic. Pagal galimu bugu aprashyma, jei ijungus degima nedega "Check engine" lempetchka tai reishkia greitchiausiau ECU dave duba. :( Ka zhinot apie ROLINDA (Savanorių pr. 178A) ar verta jiems remonta patiketi?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#46 Svečias_BishopaZ_*

Svečias_BishopaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 18 - 18:15

taigi gali susirasti padeveta uz 50lt manau remontas daugiau kainuos ir po remonto neaishku kiek laikys :)Kadangi ash pats seniau remontavau kompu motinines plokstes ir video tai zinau shituos niuansus :)
  • 0

#47 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 18 - 18:22

perdega saugikliai ir pan... :huh:

O gal zhinot kur tam ECU saugyklius surasti, ar jis tokiu neturi?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#48 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2005 vasario 19 - 23:25

O gal zhinot kur tam ECU saugyklius surasti, ar jis tokiu neturi?

Pas mane du saugikliai - benzo siurbliui ir visam purškalui yra juodoj dėžėj po kapotu kairėj pusėj (iš priekio žiurint) priešais amortizatoriaus stakaną. Toj pačioj dėžėj yra ir apsauginė relė, kuri atjungia purškalą ir benzo siurblį avarijos atveju( kai degimas įjungtas o variklis nesisuka) Man kažkada seniai ta relė buvo subludijus - nei iš šio nei iš to variklis užgesdavo, vieną kartą užgeso ir nebeprisikėlė - teko prikelt laido tiesiai nuo akumo prie saugiklio matinančio siurblį pagalba. Relės skrodimas parodė vieną keistai mirusį diodą.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#49 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 21 - 14:30

Pas mane du saugikliai - benzo siurbliui ir visam purškalui yra juodoj dėžėj po kapotu kairėj pusėj (iš priekio žiurint) priešais amortizatoriaus stakaną. Toj pačioj dėžėj yra ir apsauginė relė, kuri atjungia purškalą ir benzo siurblį avarijos atveju( kai degimas įjungtas o variklis nesisuka) Man kažkada seniai ta relė buvo subludijus - nei iš šio nei iš to variklis užgesdavo, vieną kartą užgeso ir nebeprisikėlė - teko prikelt laido tiesiai nuo akumo prie saugiklio matinančio siurblį pagalba. Relės skrodimas parodė vieną keistai mirusį diodą.

Gal kas zhinot kurioj vietoj ta dezhe pas dunolpenkta?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#50 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 vasario 21 - 15:07

Pas mane GTiskej buvo virs stabdziu stiprintuvo, paciam kamputy isprausta.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#51 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 21 - 15:52

Gal kas zhinot kurioj vietoj ta dezhe pas dunolpenkta?

pas mane ji prie akumo ir stiklo purskalu bakelio, desineje puseje ziurint is priekio...
  • 0

#52 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 21 - 17:15

Radau. Su 3 saugykliais ish kuriu vienas varpa zhino kam, nes joks laidas iki jo neateina. Saugykliai geri. Nors itampos tarp 10A saugyklio nera. Iki jo abu laidai ateina varpa zhino ish kur? Laidai ir jungtis lyg tais padoriai atrodo. Dar pastebejimas, kad neateina srove i rele kuri prie kompo guli. Seniau lyg tais ijungus degima jinai sukleksedavo.Bijau, kad teks kapituliuoti ir traukti i Rolinda. :(
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#53 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2005 vasario 21 - 17:27

>>>Nors itampos tarp 10A saugyklio nera. Iki jo abu laidai ateina varpa zhino ish kur? Laidai ir jungtis lyg tais padoriai atrodo. Dar pastebejimas, kad neateina srove i rele kuri prie kompo guli. Seniau lyg tais ijungus degima jinai sukleksedavo.<<<,Matai, kai variklis nedirba - ant tų saugiklių įtampos neturi būt - skaityk aukščiau kur aiškinau apie avarinį atvejį, įtampą komutuoja relė - jei ji gauna impulsus iš uždegimo, tada ji paduoda įtampą į tuos saugiklius.Taigi faktiškai turėtų tikrinti dviese - vienas suka su starteriu, kitas su testeriu tikrina ar yra įtampa ant saugiklių - arba gali ir vienas jei testeris su krokodilais ;). Beje, įjungus degimą maždaug 2 sekundėm turėtų suveikti benzo siurblys, taip pat ir testeris turėtų parodyt įtampą 2 sekundėm ant tų saugiklių.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#54 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 21 - 17:57

Bet tai jei ir nerasiu itampos, vistiek nerasiu kur ten shuo pakastas.Saugykliai geri, rele irgi. Jei ten kur laidas nutrukes, tai fig ash iki jo dasikasiu.Meistras pagal simptomus ir gedimo istorija sako, kad kompas duba dave. Gal ir patiketi.Beje kokios kainos kompu? Viena radau, bet zhmogelis nezhino uzh kiek parduoti, o ash nezhinau uzh kiek pirkti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#55 Svečias_BishopaZ_*

Svečias_BishopaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 vasario 21 - 17:58

50-100lt
  • 0

#56 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2005 vasario 21 - 18:12

>>>>Beje kokios kainos kompu? Viena radau, bet zhmogelis nezhino uzh kiek parduoti, o ash nezhinau uzh kiek pirkti.<<<<Pirma paieškok permest pabandymui - gal ir ne kompas čia kaltas.Nebent nori turėt atsargini - tada gali bandyt pirkt.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#57 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2005 vasario 21 - 18:13

Beje - ar patikrinai ar sukant starteriu yra įtampa ant tų saugiklių? O ant kompo jungties?
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#58 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 21 - 18:14

>>>>Beje kokios kainos kompu? Viena radau, bet zhmogelis nezhino uzh kiek parduoti, o ash nezhinau uzh kiek pirkti.<<<< Pirma paieškok permest pabandymui - gal ir ne kompas čia kaltas. Nebent nori turėt atsargini - tada gali bandyt pirkt.

Beje kaip ta bestija (kompa) ishsikrapshtyt. Atsukus pakimba ant laidu, bet tie laidai dar gana gyliai po panele ir ne velnio nepasiduoda traukiami. :mad: Ardyti panele? :o
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#59 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2005 vasario 21 - 18:16

Beje - ar patikrinai ar sukant starteriu yra įtampa ant tų saugiklių? O ant kompo jungties?

Iki kompo taip ir nedasikapstchiau. Nesugalvojau kaip i ishsikrapshtyti. Itampos sukant starteriu netikrinau. Bet reikes pabandyti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#60 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2005 vasario 21 - 18:16

>>>Beje kaip ta bestija (kompa) ishsikrapshtyt<<<Hmm - 405am tai kompas jungiasi per jungtį, atsuki varžtus laikančius patį kompo korpusą, paskui atungi jungtį ir išsitrauki.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0