Peršokti prie turinio


+1 p205Mi16


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#1 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 12:38

per super rekordinį laiką :lol: , 1.5 mėn buvo transplantuota širdis mano juodajai kapsulei. specialios padėkos moon'ui už kantrybę ir pagelbą visos konversijos metu :beer: dirba dar blogai, bet jau važiuoja. laisvos apsukos laikomos 2K diapazone. įtarimas kad laisvos eigos vožtuvas neveikia. išmetimo sistema reikalauja pertvarkymo, išmetimo kelnės liečiasi prie variklio skyriaus sienelės dėl to, kad priekinis bakelis remiasi į dugną.. iš pirmų testų aišku tik tiek, kad variklis atsigauna virš 4K apsukų. Iki jų tai yra paprastas civilinis aparatas. reiks priprasti, kolkas labai sunku morališkai laukti kol bus pasiektos tokios apsukos. idėjos welcome. taip pat padėkos kolegoms xamui (už radiatorių) ir tomekui (už moralinį palaikymą :P ir variklio saugojimą). thank you.
  • 0

#2 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2005 kovo 17 - 12:43

Del 4K rpm, tu startuok auksciau, tada daug greiciau pasieks, tik ratus prasukines trupuciuka! :D P.S. leiskit nors karteli pravaziuoti su tokiu aparatu, o tai tik erzina! ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#3 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 kovo 17 - 12:47

"išmetimo sistema reikalauja pertvarkymo, išmetimo kelnės liečiasi prie variklio skyriaus sienelės dėl to, kad priekinis bakelis remiasi į dugną.." Sitos vietos nelabai supratau
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#4 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 13:02

Sitos vietos nelabai supratau

mano išmetimo sistema yra vientisa, vienintelis sujungimas yra tarp išmetimo kolektoriaus ir kelnių. toliau viskas suvirinta į vieną dalį ;]
kadangi migo išmetimo kolektorius (skirtingai nuo p205) kitokiu kampu jungiasi su išmetimo kelnėmis man nebetelpa visa išmetimo sistema ten kur turi tilpti.

nesijaudinkit labai dėl to, sutvarkysiu, mano galva nebus dideliu problemų.

p.s. pačios kelnės tilptų, nors gal ir mažokai kėbulą palanksčiau.
  • 0

#5 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 kovo 17 - 13:13

pas mane dugno neliete, bet pats duslintuvas islindo per kokius 5 cm i gala. o kebulo galejai negailet, dubasint isliedamas visa pykti, tikrai nepakentu :D
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#6 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 13:16

o kebulo galejai negailet, dubasint isliedamas visa pykti, tikrai nepakentu :D

su kiekvienu smūgiu man širdį taip perverdavo, kad nusprendžiau infarkto nelaukt. gal ir be reikalo ;]
  • 0

#7 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2005 kovo 17 - 13:18

Turiu visokiu 405Mi16 dusliavamzdziu. I originala nebetempia, bet gal kokia alkune praverstu..
  • 0

206


#8 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 13:22

Turiu visokiu 405Mi16 dusliavamzdziu. I originala nebetempia, bet gal kokia alkune praverstu..

ačiū, jei meistreliai ko neras, skambinsiu.
  • 0

#9 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 kovo 17 - 14:31

Buvau sau 405Mi16 kelnes usidėjęs - jos nežymiai kitokios nei 205, truptuį lietė bėgių traukes.
  • 0

#10 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 15:36

Del 4K rpm, tu startuok auksciau, tada daug greiciau pasieks, tik ratus prasukines trupuciuka!  :D

P.S. leiskit nors karteli pravaziuoti su tokiu aparatu, o tai tik erzina! ^_^

suprantu as tai :) tik skirtumus bandau issakyt. nelaikysi juk mieste visalaik 3K, kad tik jei reikia galetum raut i prieki. o 8v tas buvo fun, kad nuo 2K galejai sokt i prieki.
aukstenese apsukose viskas apsivercia. tas gerai, mieste maziau ardysiuos, o kokioj megejiskoj trasoj galima bus palaikyti aukstesnes apsukas. man dar sunku priprast, kad galiu sukt auksciau, vis i tachometra uzmetu aki ir instinktyviai uzu begiu svirties griebiu :) o ten dar 1,5K laisves.
let's test again.

kai susitvarkysiu butinai duosiu pravaziuot, no problem.
  • 0

#11 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 11:07

Nagi kagi, pasireiskit. Laisvos apsukos 2-2,5K, kaip pakyla uzvedus taip ir laikosi. Saltas variklis ar isiles. Nesokineja. Ausinimo skyscio temperaturos daviklis? Laisvos eigos voztuvas? Gazo sklendes potenciometras? Kompas? Laivos eigos voztuvas buvo tikrintas tik tiek, kad pajungus +12v tiesiai uzsidaro pilnai, atjungus pilnai atsidaro. Ar uzsidarius voztuvui turetu visai nepraeiti oras? Pusti nebandziau. Variklis XU9J4, Motronic ML4.1
  • 0

#12 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2005 kovo 18 - 11:10

Taigi pats tas drage startuoti :) Gal vistik kažką dujos pridarė? Arba kažką netaip sujungei?
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#13 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2005 kovo 18 - 11:37

As tai pabandyciau, is to ka tu vardinai, paeiliuj isjungineti ir ziureti kas bus, kazkada taip suradau blogai veikianti laisvos eigos voztuva pas motinos R19. Man atrodo, kad tas voztuvas dirbti turi dinamiskai, t.y. ne taip kad atsidaro uzsidaro, o turi regulioti, kiek oro duoti, daugiau /maziau. Del temperaturiniu davikliu, laisvos net prie -20 laikosi apie 1.5Krpm, o cia net 2,5Krpm!? Ir dar, pas mane prie droselio ner potancometro, tik nedidelis kontaktas juodoj dezutej, paspaudi - laisvos, atleidi - atvirsciai.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 kovo 18 - 11:55

O tu dar pabandyk gazo trosą atjungt. Šiaip irgi variantas, kad pastoviai laiko sklendę atidarytą :rolleyes:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 kovo 18 - 12:17

suprantu as tai :) tik skirtumus bandau issakyt. nelaikysi juk mieste visalaik 3K, kad tik jei reikia galetum raut i prieki. o 8v tas buvo fun, kad nuo 2K galejai sokt i prieki.
aukstenese apsukose viskas apsivercia. tas gerai, mieste maziau ardysiuos, o kokioj megejiskoj trasoj galima bus palaikyti aukstesnes apsukas. man dar sunku priprast, kad galiu sukt auksciau, vis i tachometra uzmetu aki ir instinktyviai uzu begiu svirties griebiu :) o ten dar 1,5K laisves.
let's test again.

kai susitvarkysiu butinai duosiu pravaziuot, no problem.

Ce buvo viena is dvieju priezasciu kodel as pasirinkau xu9ja...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#16 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 kovo 18 - 12:35

Ce buvo viena is dvieju priezasciu kodel as pasirinkau xu9ja...

tai kad migas turi praktiškai tą patį sukimo momentą kaip ir xu9ja apačiose, tik dar bonusas nuo 4k nemažas yra :lol:
pas larį dar ir dėžė 1,9 ilgoji...
  • 0

#17 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 12:49

lari> man, panasiu atveju buvo: vienu atveju - sklendes atraminis varstelis perdaug isuktas - sklende atsiremdavo i ji ir pilnai neuzsidarydavo....antru atveju - nepilnai hermetiskas ipursk. kolektoriaus varstas - kuriuo prisitvirtina garlavina ...tai tiek is praktikos (XU9JI) paklausyk variklio skyriuje, gal kur isgirsi papildomo oro isiurbimo garsa ...
  • 0

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2005 kovo 18 - 13:05

Kad kažkur paduodamas papildomas oras tai faktas, tik suras reikia kur. Šiaip nėra daug variantų, ant kolektoriaus šlangas apčiupinėk ir rasi
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 13:31

gazo trosas netrukdo, sklende pilnai uzsidaro.
uzsidarius sklendei sukliksi laisvos eigos jungiklis (ka as pavadinau potenciometru)
pasiurbinejimo papildomo nesigirdi.... siaip mazai kas be ismetimo garso ir girdisi :lol:

del ipurskimo nesandarumo.. gali but, nuiminejau n kartu, galejo nebeprisispaust kur nors.

vienoj vietoj buvo gumine gofra iplysus kaip tik prie vieno is slangu (alsuoklio berods), uzklijavau ir silikonu uztepiau. beveik esu tikras, kad nepavyko visiskai uzsandarint..

kas turit parduot 405-mi16 gofra nuo "throttle body" (kaip lietuviskai?) i oro matuokle. ar tinka nuo kokio kito modelio?

aciu uz atsakymus
  • 0

#20 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 13:34

tai kad migas turi praktiškai tą patį sukimo momentą kaip ir xu9ja apačiose, tik dar bonusas nuo 4k nemažas yra :lol:
pas larį dar ir dėžė 1,9 ilgoji...

tada mano nivalit nifiga -_-

uz leksika atsiprasau.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0