Peršokti prie turinio


+1 p205Mi16


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#21 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2005 kovo 18 - 13:34

kas turit parduot 405-mi16 gofra nuo "throttle body" (kaip lietuviskai?) i oro matuokle. ar tinka nuo kokio kito modelio?

Gofra turi Zibintas - apie 120lt.(na gal uzsakyti reikes), o apie sklende daug kur pasakyta, jei ka, galiu atsiusti sarasiuka. Be to tame sarasiuke yra 205 1,9 GTi, taip kad tu greiciausiai jau turi :)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#22 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 13:52

tai kad migas turi praktiškai tą patį sukimo momentą kaip ir xu9ja apačiose, tik dar bonusas nuo 4k nemažas yra :lol:
pas larį dar ir dėžė 1,9 ilgoji...

hm o vat idomu butu realy isbandyt :ph34r: , nes siap kiek teko matyt po tokiu transplantaciju ... (vw scirocco 1.8 8v 105 hp-> 1.8 16v 140 hp) tai tas pats efektas atigauna ant aukstu mhh nu ir tomekas kazkada minejo sita efekta :]
  • 0

#23 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 13:55

gazo trosas netrukdo, sklende pilnai uzsidaro.
uzsidarius sklendei sukliksi laisvos eigos jungiklis (ka as pavadinau potenciometru)
pasiurbinejimo papildomo nesigirdi.... siaip mazai kas be ismetimo garso ir girdisi :lol:

del ipurskimo nesandarumo.. gali but, nuiminejau n kartu, galejo nebeprisispaust kur nors.

vienoj vietoj buvo gumine gofra iplysus kaip tik prie vieno is slangu (alsuoklio berods), uzklijavau ir silikonu uztepiau. beveik esu tikras, kad nepavyko visiskai uzsandarint..

kas turit parduot 405-mi16 gofra nuo "throttle body" (kaip lietuviskai?) i oro matuokle. ar tinka nuo kokio kito modelio?

aciu uz atsakymus

o ten mi16 neina dar tas vakumas stabdziu i kolektoriu ? bo ant 205 gti eina ir jis gali sudaryti papildoma oro srauta, ar as cia kazka ne i ta puse ?
  • 0

#24 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 14:02

pasamprotaukim mazumele. jei pasiurbineja papildonai ora pro gofra uz oro matuokles. tuomet turetu but blogas misinys. kompas gaus mazenius parodymus is matuokles apie isiurbiamo oro kieki nei yra is tikruju. benzino bus paduodama maziau nei reikia tokiam oro kiekiui. misinys bus liesas. zvakes dabar juodos, vadinasi taip ir yra. ar as teisus. kokie simptomai lieso misinio? mano galva be papildomo oro pasiurbimo dar yra ir tai, kad kompas klaidingai mano, kad variklis saltas..
  • 0

#25 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 14:16

o dar gal 1 kvailas teiginys (nu turetu buti mi16 savininkai jau pranese) ant xu9ja, xu9jaz yra tox tupas varztelis prie throttle body, ar ka as vadinu kolektorius, katras reguliuoja laisvas apsukas pvz ant maniskio, dabartinio, jis magiskai padejo dusimus ant laisvo sureguliuoti (ps: ant pavargusiu dvigu kad nedustu ant laisvu jis gali buti uzkeltas "iki debesu" veik 1.5 - 2 k apsuku ) tai vat dabar uzsikeliau tai dabar pareguliavus ir nuo 0,6 - 1.0 pakelus iki 0,8 - 1.3 (kazkur def ~ 1.1, paprastai laiko, kitkas - kai oro dregme didele ir tt ) viskas sustvarke so klausimas ant xu9j4 nera tokio stebuklingo varztelio ? ps: ji kazakda man parode Darka ir sake tox yra ir ant xu5 serijos dvigu (a la pas jo bratke, katras stumiamas 1.6 gti dvigai)
  • 0

#26 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 14:36

kzinai, klausimas tau. po vairuotojo puses priekiniu sparnu radau isrudijusi toki metalini cilidro formos bakeli, i kuri senajame variklyje ejo platmasine slangele su filtriuku ir berods kazkokiu varikliuku ar davikliu, nes kontaktai buvo pajungti. pasiziurejus detaliu kataloge panasus daiktas vadinosi "obsorber". turetu but susije su emisija. Idomu, ar xu9j4 turi ka nors panasaus. ar sitas daiktas reikalingas? dabar jis visai nuimtas.
  • 0

#27 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2005 kovo 18 - 15:00

so klausimas ant xu9j4 nera tokio stebuklingo varztelio ?
ps: ji kazakda man parode Darka ir sake tox yra ir ant xu5 serijos dvigu (a la pas jo bratke, katras stumiamas 1.6 gti dvigai)

nera.
ant mi16 gali nebent co pareguliuot ant oro matuokles.
o juodos zvakes - per riebus misinys. lari, tu savo oro matuokle naudoji ar ta tiesinta?
  • 0

#28 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 15:03

kzinai, klausimas tau.

po vairuotojo puses priekiniu sparnu radau isrudijusi toki metalini cilidro formos bakeli, i kuri senajame variklyje ejo platmasine slangele su filtriuku ir berods kazkokiu varikliuku ar davikliu, nes kontaktai buvo pajungti. pasiziurejus detaliu kataloge panasus daiktas vadinosi "obsorber". turetu but susije su emisija.

Idomu, ar xu9j4 turi ka nors panasaus. ar sitas daiktas reikalingas? dabar jis visai nuimtas.

:ph34r: nieko nezinau apie tokius bakelius
  • 0

#29 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 15:53

so klausimas ant xu9j4 nera tokio stebuklingo varztelio ?
ps: ji kazakda man parode Darka ir sake tox yra ir ant xu5 serijos dvigu (a la pas jo bratke, katras stumiamas 1.6 gti dvigai)

nera.
ant mi16 gali nebent co pareguliuot ant oro matuokles.
o juodos zvakes - per riebus misinys. lari, tu savo oro matuokle naudoji ar ta tiesinta?

turiu dabar dvi oro matuokles, rezultatas visiskai vienodas su abiem.

kaip co sureguliavimas gali itakoti? mano kolega sako, kad jo audinej co reguliuodami issprende dusima salto variklio. tai gal ir padidintas apsukas galima nuleisti? :ph34r: nesikoliokit tik.

ir dar klausimas duju draugams ir nedraugams: kas dedant dujas yra reguliuojama? netikiu, kad cia bus dar kas nors sugebejes i mi16 isidet dujas, bet gal zinot.
  • 0

#30 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2005 kovo 18 - 17:33

Man nieko nereguliavo, po kiek laiko, kai buvo 28 kartus lankstyta sklende - tada reguliavo trupuciuka CO, kad su benzu dirbdavo nors kiek. Pacio varyklio sklendes ir t.t. nereguliavo, na cia tik man.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#31 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 18:50

lari> cia - jei tau tinka nuo 1.9GTI XU9J1 gofruota guma - nuo oro matuokles iki sklendes - tai kaip tik turiu - mainau i: nuo oro filtro iki oro matuokles guofruota alkunine kampine guma (acidal - :rolleyes: )
  • 0

#32 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 18 - 19:02

kzinai> sklendeje yra du reguliuojami varsteliai - viena reguliuoti negalima (nagus, man nezinant ir neinformuojant kadais prikiso Citrinu magai :ph34r: ) - sitas - atraminis sklendes uzdarymo padietes, ir jis nureguliuojamas gamykliskai, kitas - tai tuscios eigos oro padavima reguliuojantis varstas - mielai sukiojamas ... -_-
  • 0

#33 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 21 - 11:21

Viktorina laimejo rally69 ir Darka. :beer: Pro gofra matomai ora pasiurbinejo, nors ranka pridejus nesijaute, bet gerai pajudinus matyt uzsisandarino kazkiek ir apsukos nukrito iki 1-1,1K. Smagiau, daug smagiau. Liko ismetima sutvarkyt ir spidometro trosa. Ir prie kompo pajungus diagnostika padaryt. Benzo sanaudos nevaikiskos. Nors odometras neveikia benzo rodykle krenta akyse... Prasukau apie 200km, esu kolkas visai patenkintas. Tik zmones gasdinu bandydamas 7K issukt :)
  • 0

#34 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2005 kovo 22 - 12:18

sweikinu su beveik uzbaigta transplantacija :D smagiai daba laxtysi :) vat turiu toki klausimeli - o kur tu senaji matara padejai ?:) man jis visai praverstu, nereiktu pas darkos bratka i kauna vaziuot :D
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#35 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 22 - 12:29

Aciu. Vakar dar ismetima pavirinau. Lambda zondas atliko :rolleyes: Senaji varikli deja pardaviau. Pakabukaz savaji remontuoja.
  • 0

#36 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 22 - 12:32

sklendeje yra du reguliuojami varsteliai - viena reguliuoti negalima (nagus, man nezinant ir neinformuojant kadais prikiso Citrinu magai :ph34r: ) - sitas - atraminis sklendes uzdarymo padietes, ir jis nureguliuojamas gamykliskai.

... as matyt galiu irgi but nagus prikises prie nereguliuojamo..
o nereguliuojami neturetu but uzsandarinti ar kaip kitaip nuo tokiu kaip citrinu magai arba as apsaugoti? :)
  • 0

#37 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2005 kovo 22 - 12:40

velniava o pas tave 1.9 buvo, ane? kodel as visur paveluoju? <_<
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys


#38 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 22 - 12:45

velniava
o pas tave 1.9 buvo, ane?
kodel as visur paveluoju? <_<

1.9 XU9JAZ (katalyzinis variantas 122AG). Nieko, rasi kita.
Gal reiketu sviezio kraujo pritraukt, nes dabar vieni is kitu detales perkam, uzburtas ratas :)
  • 0

#39 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2005 kovo 22 - 12:45

2 Cheinikas Gimei nei per anksti nei per velai :) :beer: Blyn sausejant okspaltui vis labiau shikna niezti. O jus vis lew lew su savo Gti.. :wacko:
  • 0

206


#40 Cheinikas

Cheinikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.047
  • Vieta:205 GTi factory, Lithuania
  • Automobilis:Peugeot 205 VTS, 407 SW

Parašyta 2005 kovo 22 - 12:48

radau pliuse kazkoki 205 1.9 dalim stumiaima, bet vat ar gti nezinia ir metai neaiskus. dafiga skelbimu ideta tai prasideda nuo '85 ir baigiasi '92. bet raso kad kondiske yra. nuo kada 205 su kondiske?
  • 0

Peugeot 205 VTS - Juodulys





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0