Jump to content


Atkalbėkite, kol nevėlu


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#21 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 13 - 16:23

Nu kodel zmonai, pas mane 2,0 lt benzinas, tai zmona nelabai jau ir sesti nori i ja, truputi per galinga jai, o seip masinele praktiskai tik mieste reikalinga, uzmiestyje su ja greitai nepavaziuosi nuo didesnio vejo gusio nesioja :rolleyes: bet ir mieste ekonomija nekokia :mad:

Nu kodėl nepavažiuosi? su 306 1,4 į palangą 150km/h važiuosi taip pat lengvai kaip ir su 1,6, tik jai kas užkiš ilgiau reiks bėgėtis per naujo :)
  • 0

#22 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2005 August 13 - 19:19

1.4 variklis tikrai nera prastas - senas geras, laiko patikrintas TU3. Ir jis neserga majonezine liga  ;) O kaip vaziuoja instatytas i 405'a, gali paklausti Dew, o ir pats vaziavai :rolleyes: . Jei kalbet apie galios trukuma, tai kada jos netruko: butu tai 100Ag ar 200Ag, visvien sakytum - "but gerai daugiau".

Na manau tokiai auto 100ag tikrai uztenka,bent man uztektu, o jei kalbant apie 206 variklius tikrai nerekomenduociau 1.1 :wacko: Teko su tokiu vokitijoj palaxtyt, galvojau isprotesiu, nu jo majo,kaip reikejo darbuotis begiais kad 170km/h maximalu pasiekciau :wacko:
Kalbant apie 1.4, jei bus vazinejama, ne tam kad startuot pirmam nuo sviesoforo, tai 1.4 varikliukas manau nera per silpnas
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#23 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2005 August 13 - 20:02

Na manau tokiai auto 100ag tikrai uztenka,bent man uztektu, o jei kalbant apie 206 variklius tikrai nerekomenduociau 1.1 :wacko: Teko su tokiu vokitijoj palaxtyt, galvojau isprotesiu, nu jo majo,kaip reikejo darbuotis begiais kad 170km/h maximalu pasiekciau :wacko:
Kalbant apie 1.4, jei bus vazinejama, ne tam kad startuot pirmam nuo sviesoforo, tai 1.4 varikliukas manau nera per silpnas

mdas.....na nemoka zmones perskaityti kas parasyta juodu ant desktopo.... :wacko: paskaityk dar karteli ka Bole rase apie greiti.

Ir dar pasikartosiu: vazinedamas 405'u (kurio mase way didesne nei 206'o) su 1.4 varikliu niekuomet nesijauciau luzeriu, negalinciu pajudeti is vietos ar kuri visi palieka toli toli. 1.4 varikliui (po 405'o kapotu) galios truksta kai bandoma staigiai lenkti uzmiestyje su pilnai pakrauta masina. Mieste tokio variklio per akis ir per akis. Uzmiestyje, daugumoje atveju, jo irgi uzteks. O kad 170km/h pasiekti, ir dabartiniam 2.2 yra kur paprakaituoti, ypac pasikrovus. O pasitenkinimas yra kompromisas tarp to, ka tu gauni, ir ka sumoki. Ir nereikia ant savo kurpaliaus tempti visko kas pasitaiko po ranka.

Idomu, kokio sukimo momento tau reiktu, kad nebedavotum del netraukimo? 200Nm? 400Nm? 600Nm?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#24 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2005 August 13 - 22:43

Na manau tokiai auto 100ag tikrai uztenka,bent man uztektu, o jei kalbant apie 206 variklius tikrai nerekomenduociau 1.1 :wacko:  Teko su tokiu vokitijoj palaxtyt, galvojau isprotesiu, nu jo majo,kaip reikejo darbuotis begiais kad 170km/h maximalu pasiekciau :wacko:
Kalbant apie 1.4, jei bus vazinejama, ne tam kad startuot pirmam nuo sviesoforo, tai 1.4 varikliukas manau nera per silpnas

mdas.....na nemoka zmones perskaityti kas parasyta juodu ant desktopo.... :wacko: paskaityk dar karteli ka Bole rase apie greiti.

Ir dar pasikartosiu: vazinedamas 405'u (kurio mase way didesne nei 206'o) su 1.4 varikliu niekuomet nesijauciau luzeriu, negalinciu pajudeti is vietos ar kuri visi palieka toli toli. 1.4 varikliui (po 405'o kapotu) galios truksta kai bandoma staigiai lenkti uzmiestyje su pilnai pakrauta masina. Mieste tokio variklio per akis ir per akis. Uzmiestyje, daugumoje atveju, jo irgi uzteks. O kad 170km/h pasiekti, ir dabartiniam 2.2 yra kur paprakaituoti, ypac pasikrovus. O pasitenkinimas yra kompromisas tarp to, ka tu gauni, ir ka sumoki. Ir nereikia ant savo kurpaliaus tempti visko kas pasitaiko po ranka.

Idomu, kokio sukimo momento tau reiktu, kad nebedavotum del netraukimo? 200Nm? 400Nm? 600Nm?

Labai gerai moku skaityt :blush: As irgi aisq parasiau,man uztektu 1.6varikio :P Ner cia ko nervintis :beer:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#25 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 14 - 16:12

su ja greitai nepavaziuosi nuo didesnio vejo gusio nesioja

aciprasau, pasitikrink geometrija. gal padugnes. 206 S16 (nekalbu apie RC) iki pat maksimalkes (~210) turi laikytis kaip prisisiurbes. iki pat padangu cypimo. tikrinau simta kartu - visokiausiuose keliuose. :rolleyes:


bole - visx apynormaliai, aisq, 16 v butu ypac gerai - smagus motoriukas ir nedaug brangesnis. siaip 75 AG jam per akis.
tik vat kad senas modelis (po pusantru metu nuvertejimas bus padidejes, nors siaip ewropoj tokiu modeliu kainos laikosi ilgai ir padoriai. po kokiu 5 metu atsikratydamas santykinai dideliu nuostoliu gal ir nepatirtum.


nors as asmeniskai ieskociau alternatyvu
  • 0

#26 Svečias_Tomekas_*

Svečias_Tomekas_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 14 - 20:11

nu as apie ta pati. masina enyvej jau moraliskai, technologiskai bei saugumo aspektu sena. o beto beveik toki pati modeli, kad ir senu metu gali uz 10.000 lt nupirkt
  • 0

#27 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 14 - 21:10

nors as asmeniskai ieskociau alternatyvu

Gal galėtumėte kažką parekomenduoti?
  • 0

#28 Ekosbrista

Ekosbrista
  • Senbuviai
  • posts 243
  • Vieta:Trondheimas, Kaunas/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 ir Outlander Instyle+

Posted 2005 August 15 - 19:23

Galiu rekomenduoti 206. Pats isigijau nauja 2000 metais, 1,9D, 70ag. Pravaziuota dabar virs 120Kkm. Pirmus pora metu vazinejau Lietuvoj, dabar pezikas vazineja pagri nde skandinavijoj. Pagrindine problema- priekine pakaba. Pasiruosk moraliskai stabilizatorius keisti kas 20000km. O taip visos didesnes bedos: 45Kkm- parejo galinio rato guolis, 60Kkm-pakeistos priekines stabdziu kaladeles, 80kkm- traukes, 90Kkm-galines stabdziu kaladeles. Visi kiti servisai- pagal gamintojo nurodymus. Mieste manevringumas- fantastinis, tolimos keliones- jokiu problemu 2/3 zmonems. Jei vairuotojas mazas- tuomet ir keturi tilps. Pats vazineju is Vilniaus i Norvegijos viduri. Dabar papildomai isigyjau 405, 1,8 benzina. Komforta ir vaziavimo minkstuma lyginciau vienodai, trauka aisku 405 geresne, bet manevringumo nerasta. Kas del realizavimo, dabar 206 anglijoj geriausiai einantis 'second hand', lietuvoj jis irgi populiarus tarp moteru, tad ir parduoti problemu dar keleta metu nebus. Isvada- 206 verta pirkt, bet jei gali sau leisti- ziurek HDI!
  • 0

#29 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 16 - 09:44

Gal galėtumėte kažką parekomenduoti?

tik ne sitame forume
  • 0

#30 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 17 - 16:18

Po ilgų svarstymų buvo atsisakyta mažos mašinytės idėjos. Reikalavimai šiek tiek kilstelėti: bagažinėje turėtų tilpti ne du golfo krepšiai (nes jų mes neturime), bet trys lagaminai, palapinė, alaus dėžė ir pan. Tačiau automobilis turi išlikti kompaktiškas. Vieną iš variantų svarstėme 206 SW 1.6 :wub:. Pasiūlymas tikrai viliojantis: pilna komplektacija, atrodo nerealiai, 16'' lietiniai ir pan., o ir kainą pasiūlė patrauklią. Tačiau vėlgi atsisakėme bijodami vienintele šeimos mašina pasirinkti kad ir fainą, bet ne itin patikimą automobilį :blush: Apsilankėme Vistoje ir apžiūrėjome Fokusą. Važiuoja smagiai, bet salonas man pasirodė nejaukus ir pigus (lyginant su 206) :blink:. Čia gal spalvos buvo kaltos, o gal ir tai, kad tas testavimo variantas šiek tiek patrintas. Ir apskritai dizainas kažkoks labai jau neišraiškingas. Užtat vadybininkas patiko :beer: Apsilankėme taipogi Tokviloje Tojotų paveizėti. Vadybininkas galėjo tiesiog pasakyti "čiuožkite į visas keturias puses, nes šikau ant jūsų ir ant klientų apskritai" vietoje to, kad apsimestų, jog mus konsultuoja :mad:. Pas juos gal koks feiskontrolas įjungtas <_<. Negi jie su visais klientais taip dirba? Šiandien apžiūrėjome Hondą Jazz CVT. Man patiko. Nors dizainas ir ne mano skonio, bet visais kitais aspektais super daiktas :wub:. Tiesa, autostrada 140 pilti ne per didžiausias komfortas, bet tai ir neįeina į mūsų reikalavimus. Tik padla brangus. Dėvėtų Lietuvoje atrodo net nėra, o mobile.de rezultatai rodo, kad dėvėti laiko itin aukštą kainą. Naujas kainuoja 50k, o 3 metų vos ne 40k. Dar galvoje sukasi 406 HDi 110 kokių '01 - '02, bet jis jau šiek tiek didokas žmonai darban važinėtis... Tai vat taip ir blaškomės.
  • 0

#31 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • posts 2,866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Posted 2005 August 17 - 16:22

As uz Fokusa.... :blush:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#32 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2005 August 17 - 16:30

klausyk, bole, nors as ne uz opeli, bet gal nauja astra paziureti? :blush:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#33 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2005 August 17 - 16:41

Dar galvoje sukasi 406 HDi 110 kokių '01 - '02, bet jis jau šiek tiek didokas žmonai darban važinėtis...
Tai vat taip ir blaškomės.

A bande tavo brangiausioji su 406'u pavaziuoti? Sodink ja ten, liepk nuspausti pedaliu iki 140. Po pasivazinejimo, atsidaryk bagazine, idek 6 lagaminus ir 2 dezes alaus...ir liks vietos dar 0.3429 dviracio :rolleyes: Kuo daugiau parinsies, tuo daugiau tikimybiu, jog nusipirksi 2 metais jaunesni 405'a nei kad taviskis :lol:

P.S. muset pats laikas pradeti ruosti totalizatoriu "Ar Bole nusipirks Kia Sepija?"
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#34 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2005 August 17 - 16:43

klausyk, bole, nors as ne uz opeli, bet gal nauja astra paziureti?  :blush:

jei tiketi, ka sako Ekipazo komanda, Opel neityn geras variantas, as imciau Focusa!

...ne itin patikimą automobilį ...

nejaugi iki paskutiniu laidos metu, taip ir leka jis nepatikimu? Cia daug sake, kad pasenes, bet man atrodo, kad gamintojas, o ypac Peugeot, per gamybos metus isgaudo visus vaikiskus ir nevisai vaikiskus bugus ir paskutiniais gamybos metais tas modelis yra pakankamai geras, ane? :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#35 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 17 - 16:43

A bande tavo brangiausioji su 406'u pavaziuoti? Sodink ja ten, liepk nuspausti pedaliu iki 140. Po pasivazinejimo, atsidaryk bagazine, idek 6 lagaminus ir 2 dezes alaus...ir liks vietos dar 0.3429 dviracio  :rolleyes: Kuo daugiau parinsies, tuo daugiau tikimybiu, jog nusipirksi 2 metais jaunesni 405'a nei kad taviskis  :lol:

P.S. muset pats laikas pradeti ruosti totalizatoriu "Ar  Bole nusipirks Kia Sepija?"

Mes nesipariname, o žingsnis po žingsnio apžiūrinėjame pretendentus ir atmetinėjame netinkamus.
Taip žiūrėk ir dasikapstysime iki kelių pretendentų, iš kurių ir rinksimės.

Tarp kitko. Tavo 406as jai nepatiko. Mol sėdynės gale per kietos :lol: Štai ką reiškia, kai pirma mašina būna su prancūziškais senoviniais foteliais. Paskiau niekas nebetinka...
  • 0

#36 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 17 - 16:48

nejaugi iki paskutiniu laidos metu, taip ir leka jis nepatikimu? Cia daug sake, kad pasenes, bet man atrodo, kad gamintojas, o ypac Peugeot, per gamybos metus isgaudo visus vaikiskus ir nevisai vaikiskus bugus ir paskutiniais gamybos metais tas modelis yra pakankamai geras, ane? :blush:

O kad būtų tavo tiesa :blush:
Deja šaltiniai, kuriais aš daugmaž pasitikiu (kaip žinančiais daugiau, nei aš), teigia, kad visgi taip nėra.
  • 0

#37 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2005 August 17 - 18:31

O kad būtų tavo tiesa :blush:
Deja šaltiniai, kuriais aš daugmaž pasitikiu (kaip žinančiais daugiau, nei aš), teigia, kad visgi taip nėra.

Na va, o as taip norejau 206, daba teks isnaujo rinkti informacija, gal leisi pasinauduoti tavo jau surinkta!? :blush:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#38 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 17 - 18:56

nejaugi iki paskutiniu laidos metu, taip ir leka jis nepatikimu? Cia daug sake, kad pasenes, bet man atrodo, kad gamintojas, o ypac Peugeot, per gamybos metus isgaudo visus vaikiskus ir nevisai vaikiskus bugus ir paskutiniais gamybos metais tas modelis yra pakankamai geras, ane? :blush:

206SW yra angliskas :ph34r:

jei del opelio - tai tikrai geriau focus <_<

pvz., anglijoje jazz yra maziausiai nuvertejanti masina. net maziau uz 911. tai siek tiek pasako. musu rinkoje kazaip lieka neivertinta, nors IMHO, geresne ir uz civic. Made in Japan ir pilnai sukomplektuota - nuo mago iki AC ir sildomu sedyniu. bet kaina uzsilupo. pries pora metu buvo ~ 42 k. lt. reik deretis. :mellow:
  • 0

#39 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 17 - 18:59

O kad būtų tavo tiesa :blush:
Deja šaltiniai, kuriais aš daugmaž pasitikiu (kaip žinančiais daugiau, nei aš), teigia, kad visgi taip nėra.

Na va, o as taip norejau 206, daba teks isnaujo rinkti informacija, gal leisi pasinauduoti tavo jau surinkta!? :blush:

pirk nedaug naudota - bus daugiau pliusu. gal net is to pacio zibinto siulomu variantu. perkant sena modeli gaila pajausti pirmaji nuvertejima.
nors kai dreugz stūmė 406 Break, bijojo atpigimo del pasirodancio 407 Break. pasirodo, be reikalo, nes 406 kainos dar ilgai nekrito.
  • 0

#40 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2005 August 17 - 19:09

Šiandien apžiūrėjome Hondą Jazz CVT. Man patiko. Nors dizainas ir ne mano skonio, bet visais kitais aspektais super daiktas :wub:. Tiesa, autostrada 140 pilti ne per didžiausias komfortas, bet tai ir neįeina į mūsų reikalavimus. Tik padla brangus. Dėvėtų Lietuvoje atrodo net nėra, o mobile.de rezultatai rodo, kad dėvėti laiko itin aukštą kainą. Naujas kainuoja 50k, o 3 metų vos ne 40k.

Kai pries nepilnus metus rinkau brangiausiajai masinuka, buvom issirinke Jazz'a. Bet "islindo" tas CRV ir vien del dydzio (saugumo, matomumo ir pan.) nusprendziau, kad parketnikas tinkamesnis variantas. Be to, kaip padevetas daiktas, ne taip nusidevi... Taciau ir po siai dienai zmonele varvina seile ir jei kas paimti CRV, is karto imtu Jazz'a.
Man irgi jis patiko. Nors nesu mazu masinu megejas, jazzas maloniai nustebino savo vidine erdve. Man (193 cm) atsisedus uz vairo, gale laisvai ir patogiai galejo jaustis tokio pat dydzio zmogus. Bagazine irgi santykinai didele. Normali komplektacija.
Turbut ekonomiskiausias automatas. Kolege, kuri turi analogiska aparata, patvirtino, kad daugiau 7,4l/100km po Vilniu nenaudoja. Gaila neteko pavaziuoti (tuo metu neturejo demonstracinio automato), taciau 7 pavaros turetu daryti savo.
Beje, su Aleksandru (kai dar dirbo Veho) buvau sutares 10 % nuolaida.
Zodziu, aparatas vertas "grieko".:)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users