Peršokti prie turinio


Atkalbėkite, kol nevėlu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 65

#41 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 17 - 20:31

Turbut ekonomiskiausias automatas. Kolege, kuri turi analogiska aparata, patvirtino, kad daugiau 7,4l/100km po Vilniu nenaudoja. Gaila neteko pavaziuoti (tuo metu neturejo demonstracinio automato), taciau 7 pavaros turetu daryti savo.
Beje, su Aleksandru (kai dar dirbo Veho) buvau sutares 10 % nuolaida.
Zodziu, aparatas vertas "grieko".:)

nu su 10 proc - verta grieko.

ten ne 7x aptamatas, o variatorius. bepakopis. pavaros ten virtualios. galima suprogramuoti nors ir 100. bet jungiasi per kokias 0.6 sekundes :rolleyes:
  • 0

#42 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2005 rugpjūčio 17 - 22:36

jo majo, 206 nepatikimas, negi vokietijoj perkamiausia importine masina butu nepatikima :blink:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#43 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2005 rugpjūčio 18 - 09:45

Bole 206 1.4 biski per mazai jegos turi. Jei reiktu greiciau startuot tai tada biski problematiskiau o siaip fainai vaziuoja :rolleyes:
Tik todel imciau 1.6 automata (jis neturetu buti didesnes benzino kapines nei 1.4 :D bet cia jau reikia ziureti duomenis)
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#44 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2005 rugpjūčio 18 - 11:09

o ka ismanatys sneka apie nauja Octavia? (nemuskit. prasau - zinau kad golfas)
  • 0

#45 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 18 - 11:10

jo majo, 206 nepatikimas, negi vokietijoj perkamiausia importine masina butu nepatikima :blink:

Spėju vokiečiai 206ą perka kaip antrą šeimos mašiną ir greičiausiai žmonai važinėti į supermarketą. Kai aš turėsiu didelį šeimyninį sedaną, algos skaitinė išraiška bus tokia pati, kaip ir dabar, tačiau valiuta bus ne LTL, o EUR, tada patikėk manimi: pirksiu žmonai 206 S16 ir nesuksiu sau bambos apie patikimumą :beer:

Į tą pačią temą: paieškomas 406 HDi 110 porestailinginis sedanas testdraivui. Gal kas matėte kur parduodamą ar kas iš klubiečių nori savo pademonstruoti? Savaime aišku turėtų būti techniškai tvarkingas, nes bijau dėl smulkmenos užsitraukti ir taip jau ore sklandantį žmonos griežtą "ne" liūtams :lol:
  • 0

#46 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2005 rugpjūčio 18 - 13:21

nepjausiu gi as to azupkalio :D , tai ir netiksiu :lol:
  • 0

#47 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 18 - 13:46

cia gal labai subjektyvi nuomone, bet draugo zmona vazinejanti su naujom tarnybinem labai kritikavo 307, mazda 3 ir gyre honda tik neatsimenu kokia bet tai kaip cia yra visi ganieliana ant nauju pezu bet ju sakyc gana daug gatvese, o kuom prastas 206 tik kad senas modelis ? ar jis siap nepatikimas mol byra vs kokios toyota, Honda even dabar hyondai, ar cia kazkox bendras nusistatymas komfortas, ergonomika, valdomumas uz ta kaina gauna i kaulus ? ps: 307 - sux, nes dega ir byra, 407 ...- zalia bugai neislaizyti, dar isaiskes ...viskas 607 -- ? :) kur Algirdas ? me tai nesiruosia pirkti bet siap kazkaip idomu pasidare, jei tureciau per daug pinigu pirkciau WRX STI jei maziau 206 su skaiciukais raidytem, jei dar maziau 306 su skaiciukais raidytem, nu po to lieka 205 su raidytem, kaip tiesiog klasika. cia aisku mano subjetyvi, ligota nuomone ir cia paciam sau.
  • 0

#48 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2005 rugpjūčio 18 - 13:57

gerai vienoj Pezo reklamoj buvo pasakyta: "kas myli, tas neskaiciuoja"... tad ir i smulkmenas neziuri. kam istikruju patinka 206, ar 307 tas tikrai neziures ipatingai i visokias smulkmenas.
  • 0

#49 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 18 - 14:00

kaip nesuprantat. niex nevaro ant 206. tik dabar pirkti sena modeli naujame egzemplioriuje (ypac - galvojant apie ilgesni laikotarpi) yra negudru. Kaip, pvz., ir Clio. nu nebent butu labai gera kaina.
  • 0

#50 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 18 - 14:04

gerai vienoj Pezo reklamoj buvo pasakyta: "kas myli, tas neskaiciuoja"... tad ir i smulkmenas neziuri. kam istikruju patinka 206, ar 307 tas tikrai neziures ipatingai i visokias smulkmenas.

Ja ja, kai tau ateis laikas pirkti auto ne už 5kLt bet už min 30kLt, tada žiūrėsime, ar skaičiuosi, ar ne :beer:
  • 0

#51 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 13:50

Vakar išbandėme sukceno 406 HDi universalą. 406 HDi yra gėris :wub: Tačiau universalas mums ryškiai per didelis :ph34r: Ieškome 406 HDi sedano testdraivui bei galbūt gero varianto pirkimui...
  • 0

#52 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 15:32

406 HDi yra gėris :wub: Tačiau universalas mums ryškiai per didelis :ph34r:

Siaip pamastymui:
sedano ilgis 4560 mm, break'o-4725mm. Skirtumas - 165 mm, kas sudaro 16,5 cm. Jei ziureti procentiskai, universalas net 3,6 % ilgesnis uz sedana.

Filosofinis klausimas: ar sis skirtumas yra zenklus? B) :)
  • 0

#53 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 15:37

406 HDi yra gėris  :wub: Tačiau universalas mums ryškiai per didelis  :ph34r:

Siaip pamastymui:
sedano ilgis 4560 mm, break'o-4725mm. Skirtumas - 165 mm, kas sudaro 16,5 cm. Jei ziureti procentiskai, universalas net 3,6 % ilgesnis uz sedana.

Filosofinis klausimas: ar sis skirtumas yra zenklus? B) :)

Aš bevelyčiau ne procentais, o visgi centimetrais meruoti :P
Kaip bebūtų, neturiu ką tokion milžiniškon bagažinėn dėti, o šiaip for fun važinėti tuščiu katafalku irgi nebiznis :-)
Ir dar vienas menkas aspektas: sedanas man ir žmonai daug gražesnis už universalą, o kadangi man sedano talpumo per akis, tai kam rinktis negražų variantą su neišnaudojamu tūriu?
:beer:
  • 0

#54 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 15:41

Per tuos suknistus darbus niekaip nespeju pranesti - mano pliusas jau du menesiai vazineja su nauju 206-tu, 1.6l. Nesuprantu kas cia per kliedesiai apie nuvertejima, kazkokias traukos problemas :)
  • 0

#55 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 15:44

Per tuos suknistus darbus niekaip nespeju pranesti - mano pliusas jau du menesiai vazineja su nauju 206-tu, 1.6l. Nesuprantu kas cia per kliedesiai apie nuvertejima, kazkokias traukos problemas :)

tu geriau sakyk kada savo parduosi :rolleyes:
matai, jau eile susidare :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#56 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 15:54

406 HDi yra gėris  :wub: Tačiau universalas mums ryškiai per didelis  :ph34r:

Siaip pamastymui:
sedano ilgis 4560 mm, break'o-4725mm. Skirtumas - 165 mm, kas sudaro 16,5 cm. Jei ziureti procentiskai, universalas net 3,6 % ilgesnis uz sedana.

Filosofinis klausimas: ar sis skirtumas yra zenklus? B) :)

Aš bevelyčiau ne procentais, o visgi centimetrais meruoti :P
Kaip bebūtų, neturiu ką tokion milžiniškon bagažinėn dėti, o šiaip for fun važinėti tuščiu katafalku irgi nebiznis :-)
Ir dar vienas menkas aspektas: sedanas man ir žmonai daug gražesnis už universalą, o kadangi man sedano talpumo per akis, tai kam rinktis negražų variantą su neišnaudojamu tūriu?
:beer:

Bole,

Nusipirksi šunį ir išnaudosi universalo privalumus :D Na žinoma skonio reikalas, man universalas - gražus, be to papildoma vieta nemaišo, bet manoji irgi, kai tik parodau universalą, tai iškart: "lavonvežis, gal nori veiklą užsukt, lavonus vežiot po darbo?". Beje, nekurie universlai gražesni už sedanus, bent jau man. Jei tik kaina nesiskiria ir universalas yra tinkamos būklės, tai yra gėris.
  • 0

#57 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 15:55

Va va, kas pora menesiu vis naujas pasiulymas... kas cia darosi... :huh: o ka, aroone, mainytum? B)
  • 0

#58 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 15:55

406 HDi yra gėris  :wub: Tačiau universalas mums ryškiai per didelis  :ph34r:

Siaip pamastymui:
sedano ilgis 4560 mm, break'o-4725mm. Skirtumas - 165 mm, kas sudaro 16,5 cm. Jei ziureti procentiskai, universalas net 3,6 % ilgesnis uz sedana.

Filosofinis klausimas: ar sis skirtumas yra zenklus? B) :)

Aš bevelyčiau ne procentais, o visgi centimetrais meruoti :P
Kaip bebūtų, neturiu ką tokion milžiniškon bagažinėn dėti, o šiaip for fun važinėti tuščiu katafalku irgi nebiznis :-)
Ir dar vienas menkas aspektas: sedanas man ir žmonai daug gražesnis už universalą, o kadangi man sedano talpumo per akis, tai kam rinktis negražų variantą su neišnaudojamu tūriu?
:beer:

Tik uz universala.
Praktiskumo niekada nepermazai.
Pavazinetum universalu - daugiau taip negalvotum.
Negi manai niekada neteks vezti saldytuvo, spintos ar dar kokio didelio daikto ar galu gale nakvoti masinoj?
Paprasciausiai kai turi sedana tai net nepagalvoji kad tai galima, o su universalu - prasau.

Del grozio - tai pas daugeli yr nusistatymas kad universalas negrazu, ale ukininku tacka, lavonvezis ar pan. Nifiga, 406 universalas atrodo tikrai gerai, bent man graziau uz sedana.

Taip, kad universalas tiktai +, jeigu pasitaikys geras pugas nepirkti jo vien del to kad universalas yra klaida.
  • 0
406 2.1 TD

#59 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 15:59

Va va, kas pora menesiu vis naujas pasiulymas... kas cia darosi...  :huh:
o ka, aroone, mainytum?  B)

as? gink Dieve - nea :P Savo jau praziopsojai. Siuliau pries 1.5 metu -_-
nebent i juoda P407 Sport Pack'a su identisku salonu bei JBL aparatura :wub:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#60 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2005 rugpjūčio 19 - 16:04

Universalas turi toki minusa - kai ji turi, visi draugai ir draugu draugai eina pas tave prasyti ka nors pavezti, parvezti ir pan. :) O dar kur intoxikacijos pavojus del atsilygimo... B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0