Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 71

#21 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 birželio 16 - 13:24

O ka reikia ziureti pas senus 406, kad po pirkimo nebutu problemu? Pvz: pas senus 405 reikia atkreipti demesi i tilta. Pas 406, neimti su 1.8 var., o kas dar?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#22 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 11 - 12:48

Masina sauni. Bet persedus i net ir senesni 605 skirtumas nemazas:)
Nesiulyciau imti 1.8 motoro. Kiek teko susidurti, sie motorai nelabai patvarus be to siai masinai reiktu bent 2-litrio. Kuro sanaudos tikrai nepadides;)
Teko tureti Xantia 1.8 o dabar darbe vazineju su 406 1.8. Tos pacios bedos... Tepalas dingsta, kopresija issimecius...

Xsaulius

Kox skirtumas, kuri masina maloniau valdoma, 605 ar 406?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#23 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 rugsėjo 11 - 12:58

Valdiškas 406 HDI, keista turbina, tvarkytas ABS'as o šiaip liuks mašinytė, ypač mažos kuro sanaudos. Smaugiant 130 km/h kompas rodo 5,6 L Jei turėčiau tiek babkiu iš Pugu pirkčiau geriau 406 nei 607. Kiek teko pastebėti 607 salonas labai prastai padarytas, nepalyginsi su 406, tai va ji man patinka tiek kad retai gaunu pralekt :)
  • 0

#24 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 11 - 13:02

Nu nieko sau 607 prastesnis salonas :o
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#25 Svečias_zyze_*

Svečias_zyze_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 22 - 13:07

Sveiki... Ka isigijau savo pirma mashiniuka peugeot 406.. :D Tik va klausimelis ish karto.. Keletas rašė kad 406-tiems galas barshka, pas mane ta pati beda buvau meharyje, tai sake važiuoklė kaip nauja... tai gal kas nors jau išsprendė ta problemą? ir žino kas ten barshka (lyg kazkoks ūžesys ar bildesys nedidelis) girdisi tik važiuojant greičiau ir geru keliu..
  • 0

#26 Svečias_zyze_*

Svečias_zyze_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 22 - 13:11

ir dar pamiršau gal kas turit manuala peugeot 406 bo pas mane velnias prancūziškas.... o aš tos paukščių kalbos visai nemoku... :D
  • 0

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2005 balandžio 22 - 15:25

Valdiškas 406 HDI, keista turbina, tvarkytas ABS'as o šiaip liuks mašinytė,

Gal gali paklaust kiek mokėjo valdžia už turbą? Pažėsim kiek "liuks" liks...
  • 0

#28 Svečias_MiB_*

Svečias_MiB_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 22 - 19:03

zyze> turiu rusiska manuala. sveria 6,5MB jei tiek vietos paste turi galiu atsiust. Beje kaip barska tas galas? garsiai? nes pas mane lygtais viskas tvarkoj nebent ten labai tyliai ir tik sedint gale girdisi.. Pas mane kita problema, vairas reaguoja i duobes arba kelio nelygumus. pvz vaziuojant senamiescio grindiniu vairas kalatojasi i visa puses.. kas cia gali buti?
  • 0

#29 Svečias_Sigiux_*

Svečias_Sigiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 22 - 23:13

Gal kartais padangos pominkstes, todel ir kalatojasi.Nebandei patikrinti? Pas mane kaip ir viskas tvarkoj. TIk zinau dar viena ju silpnybe tai kad ateina laikas keisti pagrindiny shkyva(cia kuris suka visus agregatus) Kaina apie 700. Ir nemaiso variklio apsauga.Gerai jei yra o jei ne tai kaina irgi apie 700 zibinte.
O del rusisko manualo tai jei negaila man irgi praverstu, kai buvo laikas nesimokinau pauksciu kalbos.
Gali nusiusti i http://www.yousendit.com/ ir nurodes [email protected]

dekui
  • 0

#30 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2005 balandžio 23 - 01:38

Joa del uzimo pritariu pas mumi ir tas pats ir kai vaziuoji lygiu keliu ir kazkur apie 100-110 km/h pasigirsta uzesys atrodo kad kox lektuvas uz uzpakalio kyla :mellow: o siaip masinyte puiki!! :beer:
  • 0
Nuotrauka

#31 Svečias_OZverIN_*

Svečias_OZverIN_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 23 - 07:34

Na, as irgi neseniai isigijau 406. Niekas ten nebilda, kolei kas kaifuoju... :P Beje, variklis 1,8 16v. Tikrai nesiskundziu trauka. Zinoma ne 2,5 bimbalas bet traukos man per akis :blush:
  • 0

#32 Svečias_Dimka_*

Svečias_Dimka_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 23 - 11:13

As turiu HDI... Jis gerai traukia, viduj labai patogus (viskas savo vietoje)... Kol saltas labai girdisi variklis, bet kaip supratau tai visose dizeliukose... Turejau siek tiek problemu su deze... Tai ju silpna vieta... Buna kartais ziema negali isjungti begi kad uzsivesti... Bet tai lengvai issprendziama... :) O bendroj sumoj as labai patenkintas... :D
  • 0

#33 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 vasario 15 - 18:39

zyze> turiu rusiska manuala. sveria 6,5MB jei tiek vietos paste turi galiu atsiust. Beje kaip barska tas galas? garsiai? nes pas mane lygtais viskas tvarkoj nebent ten labai tyliai ir tik sedint gale girdisi.. Pas mane kita problema, vairas reaguoja i duobes arba kelio nelygumus. pvz vaziuojant senamiescio grindiniu vairas kalatojasi i visa puses.. kas cia gali buti?

gal galima isirashyti iCD(manuala)?
  • 0

#34 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 vasario 15 - 18:46

as maniau kad gale guoliai parejo,mazdaug nuo 110km/h pradeda uzti galas.ar galima galo bildejima panaikinti?
  • 0

#35 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 vasario 16 - 19:16

zyze> turiu rusiska manuala. sveria 6,5MB jei tiek vietos paste turi galiu atsiust. Beje kaip barska tas galas? garsiai? nes pas mane lygtais viskas tvarkoj nebent ten labai tyliai ir tik sedint gale girdisi.. Pas mane kita problema, vairas reaguoja i duobes arba kelio nelygumus. pvz vaziuojant senamiescio grindiniu vairas kalatojasi i visa puses.. kas cia gali buti?

P. MiB gal gali atsiusti 406-o manuala?mano [email protected]
  • 0

#36 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 vasario 16 - 19:33

P. MiB gal gali atsiusti 406-o manuala?mano [email protected]

atidziai perziurek skyreli "Nuorodos" - nustebsi, taciau ten yra nurodyti gal kokie 3 skirtingi saltiniai, is kuriu gali parsisiusti vartotojo vadovus, tame tarpe ir lietuviu kalba.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#37 Svečias_Dainius 406_*

Svečias_Dainius 406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 16 - 20:03

nezinau kaip pas kitus 406 bet pas mane gerai pasalus tepalus per virsu varo
  • 0

#38 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2006 vasario 16 - 20:08

Pakaba - sauni, deja labai jau trumpaamze Oro aptakumas - super, salone pakankamai tylu greit vaziuojant. Vidus- medziagos padorius, nebarska, daug vietos, viskas patogiai padeta. Valdytas - manevringa ir lengvai valdoma, nors ratai galetu daugiau susisukt. Labai patogi ilgose kelionese. Patogios sedynes. HDi labai efektyvus momentas, tylus, superekonomiskas, bet jo periferija - sh... po 60-100Tkm turi viska atnaujinti, o ziema labai jautrus kurui, vos praziopsai ir ieskok siltos patalpos valandai, kad slangos atsiltu. Iki -20 variklis geras, toliau be skiedalu i kura stop. tiesa pasakius, pirkciau vel, tik su 2,2 motoru
  • 0

#39 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 vasario 17 - 10:15

del oro aptakumo tai pastebejau kad gana stipriai aptashkomi shoniniai priekiniai stiklai, gal del to kad purvosargiu priekyje nera, nors apie ju irgi negerai girdejau, ar tai atkrenta, ar vandeni surenka, neprisimenu. Manau tiesiog 406tame nebloga garso izoliacija, kiek teko paardyt tai garsoizoliacines medziagos nemazai visur prikimshta.
  • 0
Nuotrauka

#40 Svečias_Aiva_*

Svečias_Aiva_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 15 - 20:24

Sveiki, turiu keleta klausimeliu apie 406. Kiek ieskojau forume neradau temos ar skilties apie atskirus modelius. Domina tokie dalykai kokia yra galine pakaba pas si modeli? Kaip veikia benzininiai 1.8, 2.0 ir 2.0T varikliai? (sita info dar tikiuosi susirasti pas jus forume). Kaip detaliu kainos (palyginti su vokieciais ir japonais)? Is anksto dekoju uz atsakymus :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0