Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 71

#61 Svečias_fubu_*

Svečias_fubu_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 11 - 16:37

Love Peugeot 4EVER :beer:
  • 0

#62 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Parašyta 2007 lapkričio 11 - 20:04

i love cars Peugeot
  • 0

#63 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 11 - 20:50

o prancuziskai mokat? :wacko: :D :beer:
  • 0

#64 Svečias_doffilee_*

Svečias_doffilee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 11 - 23:16

maniskis jau puse netu pasmane. tai teko keist guolius, stabdziu cilindrus ir beabejo 4 ratu kaladeles, pagr dirzelio itempejo guoly. nu kaip sakant ikisau pinigu, kaip nekeista detaliu kainos kandziojas :angry: ir dar ryte uzvedus cype kaip pasiutus, cia greiciausiai dirzelis. na dar mano 1.9 varikliukas, tai traukos galetu but daugiau :rolleyes: na o daugiau lyg nieko, nu ziema islys visi galai beja cia apie bildesi buvo klausimas. tai va pas mane irgi bildejo, keiciau sailent blokus - nepadejo. tada pakeiciau atramines gumeles lyg amortiku. ir bildesys dingo.
  • 0

#65 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 13 - 22:43

As ir turiu 406, dar neilgai vazineju, bet labai patenkinta masinele. Komfortiska, tik man degalu sanaudos gan dideles, gal del to, kad senesi Puga turiu  :wacko:

apetitu nesiskunzia 406,pirkau 1,8 maniau maziau ims uz tureta audi 2.0,bet gavos taip kad ima daugiau,o vaziuoja leciau :D
nors tiek gerai kad draudimas pigesnis,bet tas ant to iseina

dabar vel mastau sokti i audi 1.8T

Šį pranešimą redagavo kazinak: 2007 lapkričio 13 - 22:44

  • 0

#66 Svečias_Qpidonas_*

Svečias_Qpidonas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 20 - 16:56

As tai 406 nusipirkau ir patenkintas. Tik kazkas gale pakaboj bilda desineje puseje, servise pakele, patampe, sako gerai cia viskas, o man visvien bildesys girdisi per kokia duobele pralekus. Nujauciu, kad trauke reikia pakeist,
  • 0

#67 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 00:21

seip tai gera masinike406 smagu aijna kelenais vairuoti kaip ir 306,vairas sukasi be jokiu trukciojimu ar pakibimu,variklis su 80kv hdi pakankamai smagus ekonomiskas ir pats tas viduriukas jai neuzmiegi ant 1000 apsuku.lempuciu neperdaug elektr l,knopkes apsvietimas gerai ymatomas.garso izolezija pakankama paprastam mirtingajam,detales neplesikiskos kainos.mano nuomone jai geriau neturi labai dziaugies turedamas pezuka :D nors yra ir minusu... :lol:
  • 0

#68 Svečias_Dioda_*

Svečias_Dioda_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 24 - 13:29

pavasari planuoju pirkti peugeot 406 coupe, ar labai skiriasi 2 L ir 3 L kuro sanaudos? :mellow:
  • 0

#69 Svečias_doffilee_*

Svečias_doffilee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 24 - 13:56

pas mane ir bildejo. tai keiciau amortiku atramines gumeles ir viskas liuks. o kokie simtomai buna kai tas shyvas pareina?
  • 0

#70 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 24 - 16:33

pavasari planuoju pirkti peugeot 406 coupe, ar labai skiriasi 2 L ir 3 L kuro sanaudos? :mellow:

o kaip tau atrodo ?
nematai skirtumo tarp 200 ir 130ag,manai tie papildomi arkliai tau uz dyka dirbs ?
manau 3.0 v6 apie 20 turetu pasimt normaliai vazinejant(ne kaip pencininkui)
  • 0

#71 Svečias_Dioda_*

Svečias_Dioda_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 24 - 17:01

nereikia jau taip piktai :blink: mergaite domisi, dabar su 2.5 varikliu vazineju ir valgo kazkur 14, tai mastau i prieki, naujesnis automobilis maniau maziau ir siurbs :D na ka jau padarysi... :wacko:
  • 0

#72 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 29 - 19:08

nereikia jau taip piktai :blink: mergaite domisi, dabar su 2.5 varikliu vazineju ir valgo kazkur 14, tai mastau i prieki, naujesnis automobilis maniau maziau ir siurbs :D na ka jau padarysi... :wacko:

tai jauciu jai tau 14l nieko nesako su 2.5l vazinejant, tai su 3l jai siurbs keleta ltr daugiau irgi baika :D isgali tiek isgalesi ir dar kaskiek :rolleyes:.greiciau tavo klausimas turetu buti kas daugiau ismeta kenksmingu medzegu ;) automatiskai tas kas daugiau vartoja degalu.simple B)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0