Peršokti prie turinio


diawollo

Užsiregistravo 2009 Lie 16
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 17:35
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Parduodu Peugeot 407 SW 2.0hdi

2017 spalio 14 - 09:43

Pinigų, o ne elektrinių  :good:


Temoje:Parduodu Peugeot 407 SW 2.0hdi

2017 spalio 13 - 15:33

Tai atsipirks per metus - pusantrų. Jei mažai važinėjant iki 10k km. Tai neapsimoka tos dujos - vietos nebelieka, papildomi gedimai. Aš dabartinę auto pirkdamas irgi benzą-dujas svarsčiau, bet atkrito dėl bagažinės sumažinimo ir dėlto, kad iš to ko rinkausi dar nebuvo daug turbo benzų. Atmosferikas man nepatinka dėl vangumo. Bet dabar kai pilna turbo benzų, tai į dyzelį nebežiūrėčiau. Benzas - tyla, ramybė, jokių vibracijų, komfortas.

Temoje:Vilkeskos P-407

2017 spalio 11 - 14:10

Nebūtinai. Galima susitarti, kad siūstų iš Europos sandėlių, bei galima susitarti, kad išskaidytų mokėjimą į dvi dalis.

Čia loterija. Iš Europos sandėlių prekės eina neišmuitintos, vistiek prašys deklaruot muitinė. Jei siuntinys nedidelis, tai praslysta ir iš Europos ale tai jei nepamato kiniškų heroglifų. 


Temoje:Perku peugeot 407 sw 2l

2017 spalio 10 - 11:10

Va, ir aš tą norėjau sakyt :D blogai išsidėsčiusios planetos buvo turbūt, kad ankščiau nesugalvojai ieškot. Pardavė už tokią kainą tikrai gerą variantą..


Temoje:LED lempuciu keitimas vietoj halogeniniu

2017 spalio 10 - 10:46

Tai vaikai ir lazerius susidėtų (naujose mašinose jau yra) jei niekas per galvą neduotų, nes šviečia kiaurai per betoninę sieną ir ale krūūūtai.. Gal atrodau labai kategoriškas ta tema, bet kai tenka daug važinėt tamsiu paros metu, tai norisi tik už kojų ir į sieną tokius. Ypač mieste kai sutemę ir lietus drebia. Tai kai atvaro koks dalbajobas su savo lėdais tai visi šlapi stiklai blizga, kad nebesupranti nei kur mašinos, nei kur kelias.

Kam čia kietai tai palyginkit halogen. lemputės šviesos tašką - šviečia pailgas siūlelis ir 360 laipsnių aplink savo ašį - pagal, tai reflektoriai paskaičiuoti ir uždengimai. O pas LED - du ar keli tie ledukai sudėti visai kitu atstumu ir visai kita šviesos sklidimo kryptis. Ant LED visa šviesa sukoncentruota tiesiai į vieną taška ir žymiai mažiau į šonus.

O jei su esamom šviesom prastai matosi, tai nebūtina lėkt 150km/h savaitaglį pas mamą kotletų, galima ir ant 80km/h sėkmingai atvažiuot.

Aišku gal yra ir gerų LED lempučių, bet tai žinomų gamintojų, suprojektuotos vietoj halogenų ir tai ne kinietiškas mėšlas.