Peršokti prie turinio


diawollo

Užsiregistravo 2009 Lie 16
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 17:54
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Ieskau kuro sildytuvo 1.6 hdi

Vakar, 17:42

Kas čia per nabagynas tam forume :D visi pastoviai kažko dovanų ar už centus nori :)


Temoje:Ar naudojat kas baltarusišką benziną?

Vakar, 17:42

Jei piltis provincijos degalinėse, tai kuras ten pačios praščiausios kokybės. Ten žmonės tik su audi bulkom ir 405 pežais dar važinėja. Nelyginkit Minsko ar Gomelio kur žmonės visiškai kitaip gyvena ir mašinos kitos. Čia tas posakis  "Baltarusijos kolonėlėse kuras ne blogesnis nei Lietuvoj" pačių saliarkos stumdytojų iš Belarusijos sugalvotas. Jau tiikrai jie kuro neveža iš Minsko ar tinklinių degalinių. Kalbat apie Baltarusiją kaip apie kokią Ameriką.


Temoje:Peugeot 5008 SUV

2017 gruodžio 16 - 13:26

Nu vairuotojo vieta tai gerai atrodo. Kaip fūros dizainas. Visa vairuotojo zona atrodo atribota nuo keleivio, kad nieko nenumaigytų :)


Temoje:Renault Megane Grandtour Intens 1.6dCi 130Ag

2017 gruodžio 13 - 12:42

Tai ant Volvų ten jau nuo 99m kur jau yra kažkoks borto kompas LT kalbas įvedinėja. Tik esmė čia ne oficialus dalykas. Kažkas yra tiesiog išvertęs skydelio žinutes. Bet vertimas irgi toks įdomus būdavo, kad žmogus nebesuprasdavo ką ta mašina nori pasakyt :D Po to jau geresni vertimai išėjo. Oficialiai LT atsirado tai nesenai. Gal prieš 5 metus ant naujų modelių.

Bet asmesniškai jei ir būtų mašinoj LT kalba - statyčiau ant anglų. :)


Temoje:p407 sunkiai sukasi vairas

2017 gruodžio 08 - 11:21

Sorry vyrai, bet mum dar toli iki tokių problemų su oru kaip didiesiem europos megapoliams kur nebėra kuo kvepuot piko metu todėl ir imasi visokių priemonių. Ekologija yra prabanga. Kai gyvensim kaip vokiečiai ir tiek uždirbsim galėsim naujus katalikus ir DPF'us pirktis. Aš jokiu būdu ne už dūmijančius akivaizdžiai dyzelius - tokius likviduot. Bet jeigu ten išpjautas katalikas, DPF ir akivaizdžiai nedūmija, tai nematau problemos. O pvz. kaip veikia DPF? Mieste važinėjant kaupia kapšelyje suodžius ir kai išvarai į užmiestį ir ten viską išdegina ir išpila lauk. Nu nes užmiesty jau tipo teršt galima :D Plius gaminant tuos eko stebūklus kiek užteršiama oro ir vandens gamyklose. Ir dažniausiai viskas dabar gaminama trečio pasaulio šalyse kur nėra tokių ekologinių reikalavimų. Nu ir ten jau teršt galima. Svarbu ne namie :D Aš į viską žiūriu kaip į taršos decentralizavimą. Arba visi gali suvažiuot į vieną miestą su milijonais mašinų ir viską palikt smoge arba galima taršą išdiferencijuot kaip pvz. išdegint DPF užmiestyje, gamint katalikus, išgaut jiems brangius metalus, gamint visus ten adblue kažkur užmiestyje esančiose gamyklose. Jei kas numestų po kapšą pinigų, tai faktas visi naujom mašinom važinėtų.