Peršokti prie turinio


diawollo

Užsiregistravo 2009 Lie 16
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 18:09
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Apie Peugeot 508

Šiandien, 18:09

Kalba gi eina apie elektrinį variklį gale. 80kW elektrinis variklis tai jum ne "razdatkė" Ž.Savicko kumščio dydžio ir ne 30kW varikliukas ar kiek ten kur 3008'tam. 


Temoje:Apie Peugeot 508

Šiandien, 16:41

Kam reikalingas sedanas ar universalas su daugiau negu vienu varomu ratu - niekam. Plius daug brangiau sudėt t.y. sutalpint variklį ties galine ašim + perdavimas, pusašiai negu pajungt ties priekiniu difu prie gr. dėžės. Kaina ženkliai padidėja, o primetant tą faktą, kad gaila amortikų kapotui, tai čia didelis argumentas. Plius sedano atveju (universale šikna ilgesnė) dar ir sukišt ten viską sudėtinga, o tai gausis, kad gale keleiviai sedės kaip pas dėdę ant kelių lubas kaktom parėmę. Niekas nevažinėja su sedanais po maurynus, kai dugnas tiek žemai, kad nepervažiuoja stačiai padėtos degtukų dežutės. Ant CC dar kažkiek logiška. Ten pora cm "klyrenso" duoda savo. Su vienaračiu gali labai daug kur pravažiuot jeigu dugnas žemės neliečia ir jeigu biški pasiplanuoji trajektoriją ir greitį, o ne aklai mauni.


Temoje:Nesėkminga kelionė

2020 sausio 14 - 18:53

Tai ji ir stovėjo ant žemės, tik maksimaliai su hidraulika pakelta.

Ne taip supratau, bet niekas nesikeičia. Turi būt suvedimas daromas ant standartinio važiuoklės lygio t.y. ant kurio pastoviai važinėjama. 


Temoje:Vyciuz P407 Coupe, P406 Coupe

2020 sausio 14 - 17:31

TA praleidžia jeigu bent jau šviesos stiprumas atitinka OEM. Buvau nupirkęs LED numeriui. Švietė gal 4x stipriau nei standartas. Tai mažinau žviesos stiprumą - litavau didesnes varžas išardęs lemputes. Ir varant TA kontrolieriaus pastaba buvo "negerai LED'ai, bet bent jau šviesos stiprumas +/- geras". Tikrai nekart esu matęs mieste visokius paseračius, kur tamsiu paros metu numerio apšvietimas dar ir kelią normaliai apšviečia.


Temoje:Nesėkminga kelionė

2020 sausio 14 - 17:26

Suvedimas darosi tik stovinčiai ant žemės visais 4 ratais mašinai. Ir dar geriau ne su tuščiu kuro baku.