Peršokti prie turinio


diawollo

Užsiregistravo 2009 Lie 16
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 20:46
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:euro5 išpardavimas

2018 gegužės 24 - 09:41

Vava, tuoj prives prie to, jog isvis arba su truliku minsi arba su elektra... O ja gamins pigiai lenku anglines elektrines...

Nu bet esmė tame, kad elektrinės anglinės nėra miestų centruose + ten kokius nori filtrus gali sumontuot ir suodžius, kad ir užkast ar į marsą išsiust, kai 1.5-2 tonų kibire viskas ribota. Tas pats kas lygint stacionaraus PC galimybes su išmanaus laikrodžio. Gali po namus vaikčiot purvinais kerzais ir kasdien viską valyt arba gali kojas nusivalyt prieš duris į kilimą ir valyt tik kilimą :)


Šiaip tai jankiai juokingi. Nuskalpavo VW, kad jos dyzeliai teršė daugiau nei deklaravo, o patys iki šiol atsisakinėja pasirašyti Kioto protokolą dėl klimato kaitos (šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimo). Logikos ir nuoseklumo - lygiai ZERO. :)

Čia ne JAV problema, o dalbajobo išrinkto į prezidentus :) pas mus tas pats su gandriukais. Pasaulį valdo kaimiečiai ir pašalpiniai va tokia ta demokratija :)


Temoje:Bukmakeris 407 Coupe

2018 gegužės 23 - 13:43

Nupūst karcheriu dulkes nuo variklio čia nesiskaito plovimas. Aš turėjau omeny, kad neleidžia tepalo variklis, niekur kuras nesisunkia, jokie "chamutai" niekur neleidžia. Po visokių kreivų ir nelabai remontų būna pritaškyta kokių tik nori skysčių, kurie su laiku ir dulkėm suauga i tokią purvynę, kad be dantų šepetuko visko neiškuopsi. O jei buvo naudoti agresyvus plovikliai - šarmai visokiem tepalam plauti, tai iš karto pasimato druskų pavidalu ypač ant aliuminio deatalių.


Temoje:RB8912 508

2018 gegužės 22 - 18:58

Aš tai kastruočiau negalvodamas. Įdomu keik laiko žmogus išgyventų jei šikt reiktų per mažytę triūbą, o po dar per triūbą su kavos filru :D jaučiu akys išsproginėtų nuo spaudimo :D


Temoje:Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...

2018 gegužės 22 - 15:11

Iš lietuviško folkloro :D 


Temoje:H1 dvieju kontaktu lizdas

2018 gegužės 22 - 13:34

Tai aš per porą minučių ką radau įmečiau. Paieškojus viską galima rast. O siunčia į lietuvą visi jei paprašai, nebent iš principo būna kur nesiunčia, nes apgavę buvo. Bet Jeigu ebay pirkęs ne du kartus ir neturi blogų atsiliepimų sius visi kur tik nori.