Peršokti prie turinio


diawollo

Užsiregistravo 2009 Lie 16
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 23:01
-----

Mano sukurtos temos

H18 lempytės

2019 lapkričio 15 - 15:59

Senokai jau girdėjau apie naujas H18 lemputes. Tas pats kas H7 tik biški lemputės sijonėlis kitoks ir 65W. Lengvai tinka į H7 vietą biški "pamodifikavus".

Prieš metus ieškojau, tai tik pečiais patraukydavo parduotuvėse. Gal kažką maišai?

Atėjo vėl tamsusis sezonas. Žiūriu reik atšviežint šviesas. Visos H7 "pagerintos" jau kaip ir atsibodo, nes greit sudega. Ypač jei DRL nėra ir važinėjasi kiaurą parą. O ir pakeitimas kaikuriose auto nelabai ir net labai nemalonus. Gal kas buvot jau H18 susidėję? Gal kas žino kur LT nusipirkt be jokių ebay ir t.t.?

H18 pliusai: 1700lm šviesos (kiek ir "pagerintų" arba daugiau), tarnavimo laikas +/- kaip paprastų H7, bet žymiai ilgiau nei "pagerintų".

Minusai: +20 laipsnių kaitresnės. Manau reflektoriui dzin. Ne 85 ir ne 100W.

Dar buvo kažkokios Osram "ralinės" 65W, bet kažkaip dingo iš prekybos.

Manau info dar daug kam aktuali. P508 irgi dar su H7 turbūt važinėjasi.
Testas:

https://www.youtube....h?v=ss7Zfn8b_OU

Kaitrumo palyginimas:

https://www.youtube....h?v=sGbzgW0__ow


p406 pakaitinimo žvakių rėlė.

2019 birželio 23 - 17:29

Kol sudegs Joninių laužas sugalvojau pakaitinimo žvakes pakeist p406 2003 2.0HDi 66kw. OK. Pakeičiau. Prieš paleidžiant liūtą ganytis sugalvojau patikrint kaip veikia pakaitinimas t.y. ar tikrai neveikia. Ir pasirodo čirškina žvakes prie +25 be jokios gėdos. Pasigūglinau. Ten stovi kažkokia mandra rėlė su smegenym. Klausimas. Ji autonomiškai gal dirba t.y. pati "mato" temp. ir junginėja žvakes ar mašinos kompas ją valdo? Dar toks dalykas karts nuo karto užkuriant mašiną išmeta į ekraną "coolant temp. to high", įsijungia ventiliatoriai ir birbia kažkiek. Realybės tas dalykas neatitinka, nes variklis tikrai šaltas dar būna. Lauko temp, rodo gerai, skydelis antifrizo temp. rodo gerai. Čia dar kažkoks papildomas daviklis yra? Nebus, kad jo dar ir ta rėlė klauso ir nesąmones daro? :)