Peršokti prie turinio


PhanT

Užsiregistravo 2009 Rgp 31
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 01:31
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Apie Peugeot 508

Šiandien, 01:08

Sveiki ;) Siaip klausimas iskilo 508 2.0 ir 2.2 automatu turetojams su start/stop sistema - ar ziema su kurimusi problemu neturejote, jeigu taip, tai idomu kaip tvarketes? Nes juk paprastai neuztrauksi ar krokodilu neprijungsi. Tiesiog idomu kaip sios modifikacijos musu ziemas atlaiko.

Kaip itakoti star/stop turetu vedimasi ziema? :) Arba kuo turetu skirtis 2.0/2.2 vedimasis ziema su ir be start/stop? Automato apskritai neuztrauksi. O kas su krokodilais negerai, tipo kad ecu nenukepintu, ar kas? 


Temoje:Apie Peugeot 308

Šiandien, 01:04

Ske taip. Palidek/pasitik veikia TIK nuo pultelio, jei atidarai su keyless, tai niekas nesviecia. Jei sviecia diena - tai sliapa su sviesos davikliu arba dar kokie ciudai, cia jau Laimono sritis. Nezinau ar tie 308 ejo be sviesos davikliu, speciau kad nelb. Cia sneku apie 508 ir tik su xenais. Apskritai, tie sveikimai/nesveikimai akumui, tai nesamone visiska. Nesveika akumui savo darba atlikti? Kam jis tada isvis reikalingas? Gal ir varikliui nesveika dirbti. nu nes kazkada kapitalke pareis? ;))) Pas mane p406 su webasta ir bosch s4 akumu 7tus metus be priekaistu tarnauja, ir muzika buvo paliekama ilgam 100 kartu iki kol economy isijungia. Cia 10 kartu sviesom paveikt tai niekas, turi gera pusdieni pilnai svieciant prastoveti, kad rimciau iskrauti akuma. Apskritai ecu pamatys, kad itampa sumazejusi ir ijungs eco, tada isvis jokie pribumbasai neveiks kol neuzvesi. Rami galva.  Tai tu ten po 30sek gali taip 100 kartu atidarineti uzdarinet ir jei tvarkingas akumas lengvai uzsives ir pasikraus. Lygioje vietoje sukat sau kiausius ir tiek :))) Vienintelis cia pliusas is visos diskusijos, kad nebent suzinosi apie netvarkinga sviesu davikli. Nors jei ant auto stovi tai ir taip turi buti aisku, diena daylightai sviecia, vakare artimos isijungia :)


Temoje:Apie Peugeot 308

Vakar, 13:12

Žiūrinėjau panašius video, bet plius veidrodėlio taip nepasukinėsiu drąsiai- elektra užlenkiami. Todėl ir užklausiau apie ardymo. Dėl "palydėk"- galas lai dega, veidrodėliai lai dega, bet prieky įjungtos trumpos manau nereikalingos. Pakaktų ir gabarito juostų. Nors gal be reikalo mąstau aš čia kažką apie tą eco ir "palydėk", nes akumas naujas įdėtas prieš ~2000km, starteris ~15000km

Ant video irgi elektra uzlenkiamas. Del palydek/pasitik sviesu ir eco, tai nesukciau kiausu isvis.


Temoje:Apie Peugeot 308

Vakar, 00:14

Naujas pirkinys, nauji ir neaiškumai. Nešviečia šoninio (lauko) veidrodėlio pašvietimas. Kaip ardosi, kas keičiasi? "Palydėk" šviesas ir "eco" norint išjungti įmanoma pačiam per nustatymus, ar reikia jungtis diagnostiką? Ar įmanoma "palydėk" šviesoms padaryti taip, kad neįsijungtų trumpos?? 

https://www.youtube....HSeWIX_ko&vl=en ardymas turetu buti panasus. Ten turbut ledas stovi pas tave? Issiardysi - pamatysi :) Palydek per meniu. Eco per diagboxas. Kad neisijungtu trumpos? O tai kokios tada? :)


Temoje:Apie Peugeot 308

2019 gruodžio 10 - 00:34

Geriausiai kai ant lenkimo "limp mode" įsijungia. Aišku sužinai, kad kažkas su mašina netvarkoj, bet ir labai greit pradedi galvoti kokie gedimai tau pačiam bus.. 

Arba turbos velenas i duslerke :D teko patirti. 

 

Hey, skundžias čia jie matai greitėjimo bėdom.
Kasdien užmiesčiu važiuoju pirmyn atgal, mat apsigyvenau kaime, ir iki sostinės daba 40km;
dėl GT greitėjimo nuo 40 ar 80 jokių klausimų nėra - pažemina pavarą ar dvi, ir lupa kad net semkės iš kišenių byra.
Va dabar dažnai su 1.6 robotu tampaus - ten dėl kilovatų stokos lenkiant 100 jau užtrunki, ir, kai įpusėji lenkimą, dažnai pamatai priešpriešinį, kuris tikrai trukdys po 5-10s. Spaudi daugiau pedalą (net ne dugna), meta robots penktą bėgį, ir sėkmingai užbaigtas manevras. Tad net su 80 asiliukų galima tvarkingai atlikti manevrus, tai su gt ar dvilitriu hidrostatu nulis bėdų. Juk jie net nepraranda galios permetimo metu - visos apsukos sumuojasi.
Gėda jum skųstis, ypač PhanT - juk pas tave modifikuotas variklio darbas. Teks pirkt poršą ar mustangą. Tie gal trauks (greičiau pinigus iš kišenės) ;)

Lenkimas px, galima ir nieko nezaisti, darau M nes tiesiog man taip patinka. Apsiesiu be porsho :) As snekejau apie dezes vanguma, kai reik greiciau isokti,ar momentus kai spusteli gaza o ji barstytis tarp 3-4 pradeda. Forget it, zodziu. Ner cia ka toliau kramtyti :)