Peršokti prie turinio


evbi

Užsiregistravo 2011 Lie 16
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 06:04
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:1995 m. P306 1.9 D (47 KW)

2019 rugpjūčio 23 - 07:50

Mano atveju, manau, tikslingiausia ardyti - išsiimti variklį, o likučius leisti į užtarnautą poilsį laužyne, nors skardos, išskyrus dugną, be korozijos, o salonas apskritai idealios būklės. Šituos variklius, girdėjau, ir į kitus modelius auksarankiai montuoja, tai turbūt šiuo keliu ir eiti būtų tikslingiausia, nebent, kaip sakei, atsiras entuziastas, kurio vis dar laukiu su pasiūlymu :)


Temoje:nauja krosnelė su apdaila ar nenauja židinio kapsulė?

2019 rugpjūčio 23 - 07:36

Kapsulės apdaila kainuos tiek, kiek kainuoja krosnelė...

Žiūriu, nemenkas sujudimas kilo :D Ta krosnelė kainuoja 955 eu, tiksliau, tiek kainavo per akciją. Dabar gamintojo akcijos nėra, tai vadyba max kokius 1050 eu išspaustų. Reguliari kaina be akcijų pas skirtungus pardavėjus svyruoja nuo 1300 iki 1600 eu. Su kapsulės apdaila galvoju tilpti į pusę akcijinės krosnelės kainos. Aišku, tikiu, kad ir tarp apdailų darytojų yra kosmonautų, kurie be 1000 eu iš namų neina, bet tokių niekas ir nesirengia samdyti :) Buvo šansas pavasarį nupirkti kapsulę su visa apdaila iš privataus pardavėjo už 300 eu, Aišku, būtų reikėję kažkiek perdaryti, bet ten buvo prie kapsulės apačios pritaikyti marmuro gabalai, tai tebūtų užtekę iš naujo karkasą padaryti ir raudoną gipskartonį dekoratyviniu tinku nutepti bei marmurines plokštes atitinamose vietose išdėlioti.


Temoje:nauja krosnelė su apdaila ar nenauja židinio kapsulė?

2019 rugpjūčio 17 - 07:01

Ačiū :) Šiaip laukiau Jimmy komentaro, nes, kiek pamenu, panašioj temoj jau anksčiau buvo įdomių minčių išsakęs. Aišku, keista, jei ABX šūdas, nes kainą tai rimtą prilaiko tarp krosnelių gamintojų. Tiesa, dėl išdegimo gal realiai nėra tokia bloga situacija, nes ten 4 mm storio plienas, plius pilnai dengta iš vidaus vermakulito plokštėm, kas stipriai saugo nuo tiesioginės ugnies ir išdegimo. Manau, kokia 10 m. laisvai laikytų. Bet kuriuo atveju, liksiu veikiausiai prie norvegiškos. Tiesa, jei špižius, tai tik specialus, pvz., norvegiškas. Lenkiškas ar kiniškas kapsulių Ir krosnelių špižius kartais trūksta po kelių uždegimų ir laiko max kelis metus. Tokiu atveju jau daug geriau stora skarda, kuri niekad nepliš, nebent sudegs, bet ir tai klausimas, jei yra apsauginės plokštės degimo kameroje :)


Temoje:nauja krosnelė su apdaila ar nenauja židinio kapsulė?

2019 rugpjūčio 13 - 11:48

Panasu, kad ideju ir pasvarstymu is salies nebus :)


Temoje:Perku 406 universala porestaila

2019 liepos 21 - 20:07

Avarija

Pozityvas tik tas, kad turėsi donorą, jei kitą 406-ą rasi.