Peršokti prie turinio


evbi

Užsiregistravo 2011 Lie 16
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 20:55
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Telefono pasirinkimas

2019 birželio 23 - 17:44

Pas Huawei ten ale vogtos, ale "legalios" procesorių architektūros t.y. ARM. Principe t.y. tas pats kas Snapdragon tik jie atsilieka pusmečiu ar metais. Išmanus procesoriaus darbas tai tik skambios marketingo frazės kaip per TOP SHOP reklamas. Mano kuklia nuomone s845 arba jeigu lygiuotis į šių metų s855, tai jie visa galva aukščiau. Huawei arkliukas nebent kameros.

Ok, tai jei nuspręsiu nelaukti naujo XIaomio, tai patartum Huawei P20 Pro, ar Huawei P30? :) Parametrai iš esmės identiški, tik P30 yra ausinių jungtis ir jau kažkokią papildomą nano kortelę galima dėti šalia vidinės atminties, kai P20 tik vidinė 128 GB. Ai, dar Bluetooth pas P30 naujesnis (5.0 vietoje 4.2, kuris yra P20 Pro versijoje). Tiesa, P20 Pro atsparesnis vandeniui (1 m. gylis iki 30 min.), kai P30 stsparus tik lašams. Plius Baterija šiek tiek talpesnė P20 Pro.


Temoje:Telefono pasirinkimas

2019 birželio 23 - 16:16

Ar tikrai? Dabar pasiskaitinėjau atsiliepimus, tai kaip vienas Huawei P20 Pro privalumų įvardijama labai gerai laikanti baterija dėka išmanaus procesoriaus darbo, gerai paskirstančio resursus. Tai lyg ir prieštarautų tavo įvardytam žymiai didesniam energijos naudojimui. Dėl Android, tai tikrai nenutrauks palaikymo bent jau išleistiems telefonams. Tai galiotų tik į ateitį, dar neišleistiems Huawei telefonams, nes, kaip žinia, teisės aktai (ir ribojimai) atgaline data negalioja... Be to, netikiu, kad ateityje nesusitars. Per daug kinai stiprūs, per daug resursų ir retųjų metalų, reikalingų technologijoms, valdo ir per daug Amerijos firmų iškėlusių gamybą į Kiniją. 

 

Huawei procesoriai - šlamštas. žymiai daugiau energijos vartoja ir kaista negu Snapdragon. Tas atsiliepia kaip ilgai veikia baterija. Plius jei negirdėjai kas dedasi su Huawei, tai jiem planuojama nutrauk android palaikymą ir nebegausi atnaujimų. Daug kam tai turbūt jokio skirtumo - svarbu veikia.

 

 P.S. Nesakau, kad Huawei blogai, bet yra tikrai geresnių variantų tokiam kainų segmente.

Dar pamiršau šitą https://www.gsmarena..._7_pro-9689.php. Žiūrint kiek pinigų nori palikt ir kokie poreikiai. 

Pamiršau paminėti, kad Huawei P20 Pro gaunu už 430 eu (gsmarena.lt), o P30 - už 480 eu (Tele2 salonas). Naujus, su garantija. Tai ženkliai pigiau nei mokėti 700+ eu už iš esmės vienodų parametrų Oneplus 7 Pro. Skirtumai tikrai neverti papildomų 200-250 eu. už OnePlus 7, mano nuomone.

 

Dėl Xiaomi MI 9T, tai tikrai apsvarstysiu, ačiū už idėją ;)


Temoje:Nusėdęs akumuliatorius, neina patekti į vidų

2019 balandžio 05 - 14:06

Del dureliu nesirakinimo, tai 90 proc. buvo keistos dureles ir ju spynele jau neoriginali, todel ir nesirakina su originaliu rakteliu. Dar keista, kad zmogus nebande bagazine rakteliu rakinti.


Temoje:Kuro kokybė Lietuvos degalinėse

2019 kovo 21 - 12:51

kitas klausimas turbūt bus apie mergas - gal žinot kuriam bare normaliai duoda, o kuriam laužos? :doh:

kuro kiekio kontrolė vykdoma periodiškai visur, kuro kokybės tyrimai taip pat vykdomi, o jau ten tie priedai visokie, nu tai čia pats ir spręsk ar padeda, nes kaip visada - aiškių testų nėra atlikta, o pardavėjas gali deklaruoti bet kokią nesamonę. čia kaip su homeopatiniais vaistais - kas tau atsakys ar jie padeda ar ne. visi žino, kad testais nėra įrodytas veiksmingumas. bet nėra įrodytas ir neveiksmingumas.


Nepriimtinas temas visada galima apeiti, jei neturima, ka protingo pasakyti.

Temoje:Dujos ar kondicionierius?

2019 kovo 09 - 23:02

Evbi.
Mes ne šarlatanai, kad atspėtume ką ten turi.
Skleisk kortas jei niri expertinės pagalbos.
Reikia
- patalpų plano (aišku tik kad 6 patalpos prie 60m2)
- numatomo šilumos poreikio duomenų ( sienų sandara ar varža, langų sandara ar varža, langų kryptis, kas po grindimis, kas virš lubų)
- papildomi šilumos šaltiniai. (Židinukas šalčių metu labai padėtų pasiekti gerų sąnaudų, bet klausimas iš kur malkos - jei briketai iš univermago - bus nepigu)

Planą įmesiu vėliau. Langai į pietvakarius, plastikiniai (du stiklai). Virs lubu palepe, kas po grindim - nezinau. Sienos murines, raudonu plytu, varzos nezinau.