Peršokti prie turinio


evbi

Užsiregistravo 2011 Lie 16
Neprisijungęs Lankėsi 2019 Geg 09 17:57
-----

Mano sukurtos temos

Kuro kokybė Lietuvos degalinėse

2019 kovo 21 - 09:46

Sveiki, tema jau aptarinėta, bet norisi labiau išplėtoti diskusiją apie kuro kokybę Lietuvos degalinėse. Ar jaučiate skirtumus (kalbant apie visas kuro rūšis)? Ar, pvz., traukoje ir sąnaudose pasijaučia kažkoks skirtumas tarp Neste ir Jozitos kuro? Ar verta brangiau mokėti už tuos Pro ir kitus ale pagerintus degalus Neste ir CirkleK? Gal esate girdėję gandų, kad kažkurio tinklo degalinėse sukčiaujama su kuro kiekiu?

Žodžiu, tema plati, gal kai kam padės apsispręsti, kur pilti, o kur geriau nepilti :)

 


Dujos ar kondicionierius?

2019 kovo 07 - 23:25

Sveiki, kokį šildymo sprendimą patartumėte rinktis bute, kuriame nėra centrinio šildymo? Dujas ir radiatorius, ar kondicionierių su ortakiais? Dujų įvadas prie namo yra, lauke sąlygos kabint kondyškę ant sienos - taip pat. Plotas ~60 kvadratų.


Pirkčiau galinį P406 duslintuvo bakelį

2018 rugpjūčio 24 - 07:29

Sveiki, ieškau galinio P406 duslintuvo bakelio. Svarstau ir naujo pirkimo galimybę, tik nežinau, kiek tie nauji lenkiški tarnauja. Jei turit minčių, naują ar naudotą geriau pirkt, ar galit ką pasiūlyt - rašykit :)


P406 nesikuria arba gesta, po to vėl gerai

2018 rugpjūčio 02 - 20:25

Sveiki, šiandien savo P406 HDI porestaile apturėjau gan keistą (o gal ir ne) gedimą. Žodžiu, užsikuriu mašiną, viskas Ok, pradedu važiuot - užgęsta. Bandau kurt vėl ir... starteris suka, bando kurtis, bet neužsikuria. Taip pat niekas nedega skydelyje (rida ir visa kita) bei borto kompe (skydelyje degė tik tepalo lemputė). Atsidarau kapotą, galvoju, gal kokia klema blogai kontaktuoja. Pajudinu klemas, vėl bandau. Užsikuria, bet padirba kelias sekundes ir vėl gęsta. Ir taip kelis kartus arba nesikūrė (ir nedegė jokios lemputės), arba užsikurdavo (tada lemputės degdavo), bet po kelių sekundžių gesdavo. Pusvalandžiui palikau ramybėj. Vėl bandau. Užsikūrė ir nuvažiavau 50 km be problemų. 

Gal turit kokių idėjų?


Peugeot 306 priešrestailo kapotą ir pr. stiklą

2018 liepos 09 - 20:52

Sveiki, gal pas kažką užsilikęs P306 priešrestailo kapotas ir priekinis stiklas? :)