Peršokti prie turinio


S.Vilius

Užsiregistravo 2012 Rgp 06
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 18:00
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Apie Peugeot 308

2019 gruodžio 06 - 16:37

BUKIM BIEDNI BET TEISINGI. VISI nori AUTOMATO, ne ROBOTO (DSG ne automatas, o robotas). Visi review'eriai TIK GIRIA tuos gamintojus KURIE dar nenuejo robotozuotu deziu link. Aciu DIEVUI PSA koncernas pasimoke is savo ROBOTO ir numete tas dezes NAFIG.

 

Publikacijos žurnale vertas postas! Ir tie kas nėra važiavę su normaliu automatu, o tik su dsg nesupras apie ką čia kalbam. Nors yra dar vienas žmonių tipas po...i, jiems bile važiuoja mašina ir prie jos prisitaiko ir nemato tų skirtumų. Aš duodu 100proc, kad jeigu dsg turėtojui taip pasakytum didžioji dalis sakys, nebesvaik nauja mašina normaliai važiuoja, nemoki važiuot. Tarp kitko taip ir buvo jau :D Man iš superb`o peršokus į savo mazdą ar 407 - atgaiva.

 

Tie kas sakot, kad smagu maigyt sankabą ir virt sriubą, jūs galit mus apgaut, bet ne save. Yra tik 2 atvejai, kad mechanas nėra pain in ass, lentynių trasoj ir autostradoj, visais kitais atvėjais pain in ass. Nebent jūs mieste lakstot, nardot ir maigot tą sankabą su užsidegimu akyse, bet dažniausiai per šituos moralinius altruistus per žalią šviesą pravažiuoja 3 mašinos vietoje 10, nes neganą to, kad bėgio nebūna įsikalę, bet dar ir telefone susmeigę akis, pamato, kad žalia puola įmušinėt pavarą, bet per skubėjimą gaunasi kaka, žiedai ir juose avarijų/avarinių situacijų sukėlinėjimas yra kitos istorijos, žodžiu čia galima pasakot ir pasakot. Ir YRA dauuug moterų, vyrų, kurie prie to žiedo stovi ir trypčioja ir laukia vis didesnio tarpo, kad būtų drąsiau su mechanu įvažiuot ir jie nėra NEMOKŠOS ar blogesni už kitus, tiesiog, su automatu tie patys žmonės drąsiau važiuotų. Gyvenime savo moteriai nepirkčiau mechano daugiau. Never ever :) 


Temoje:Apie Peugeot 308

2019 gruodžio 05 - 20:33

Evx tu daugiau skundies nei istikro yra, normaliai gyveni, namas statosi, masinos ne ziguliai.... Tai jeigu jau nenori i ta masina merkt, pirk senesni 308 2.0hdi be ad blue nesamoniu, su automatu arba su tuo 207 gali toliau vaziuot, kol atpigs naujesni 308 apd ir liks ne tik kubilui.


Temoje:Apie Peugeot 607

2019 gruodžio 05 - 18:23

O jeigu per telefona paklaustum kad uz ridos klastojima baudzekas?

Temoje:Pakaitinimo žvakės ir relės

2019 gruodžio 04 - 17:16

Autofrance.lt yra numeris, skambinkit. Nekadanda.

Temoje:Apie Peugeot 3008

2019 gruodžio 04 - 10:51

čia superinė reklama, buvau dažnas klientas citybee, tai medžiodavau 308 ir tik palieki kažkur iš kart rezervuotas būdavo. Dažniausiai tekdavo su golfu arba fiatu važiuot, spėju dabar 3008 pagaut irgi reikalų būtų.

 

Bivainis - tai, kad net ne tame esmė, tiesiog nebūdavo laisvų.