Peršokti prie turinio


Nelegals

Užsiregistravo 2008 Rgs 19
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 11:27
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...

2020 kovo 20 - 15:40

Aha mačiau, indėklams ate 🙂

Temoje:Anekdotai, linksmi klipukai, bajeriai...

2020 kovo 20 - 08:57Tešlagalviai kokių reta.. Be diržų, rūkas, skrenda 200+ su triperiu.

Temoje:GALIU PAKONSULTUOT DEL LPG IRANGOS

2020 kovo 19 - 07:09

Pažiūrėjau nuotrauką, net nupurtė. Dar jų gyvų yra...

Pradėčiau nuo kompresijos matavimo. Jei nors po 10 rasit visuose cilindruose, galima dar neišmesti mašinos. Nusiimkit diržo viršutinį dangtelį (labai lengva) ir pažiūrėkit, ar bent velenėlių mietkės tvarkoj. Apačios nepažiūrėsit, nes 99proc., kad prasisukęs škyvo išorinis žiedas ir mietkė bet kur, tik be savo vietoj. Tada žvakės ir babina pradžioj kaip minimum profilaktiškai. Jei vistiek blogai, tada jau galima pradėti ieškoti sliekų laiduose, purkštukuose ir kitose nesąmonėse. Beje, jei babiną įdėsit naudotą ir vistiek neveiks, tai nereiškia, kad problema ne babinoj. Jei norit pigiau, tai žmonės būna persidaro į senesnio modelio babiną nuo 8V variklio. Ten viena babina ir keturi laidai, tik reikia sugalvot, kaip pritvirtint ir laidų nesumaišyt. Fiškė tinka ir veikia viskas be perdarymų. Tos babinos rečiau genda ir nauja kokius 4kart pigiau kainuoja. Laidai irgi nelabai brangūs.

O šiaip, šitie varikliai kantrūs ir nuvažiuoja pakankamai daug. Bet čia yra kaip ir kiekvienas senas benzinas. Kai ateina tam tikras amžius, paprasčiau jau pasidaro su karbiuratorium, nes remontuot seną įpurškimo sistemą, kur dalių jau nebėra ir diagnostikos galimybės senovinės ir minimalios, negali būti smagu.


Kantrūs tikrai, pas mane šią savaitę 440 000 persivertė, tik aišku šitą faktą žinau tik aš pats, nes Sagem skydelis rodo 140, kiti pagalvotų, kad atsuktas.. 😀 O šiaip tai irgi į pabaigą, nes yra įtarimų, kad barška vienas ar keli stūmokliai, kol nepašyla iki kokių 70 laipsnių, bet jau nebesuku galvos.
Babiną vieną kartą keičiau į naudotą, senoji važiuojant pradėjo duoti staigius trūkčiojimus. Žvakes patarė keisti kas 20-30 tūkstančių.

Temoje:Nesėkminga kelionė

2020 kovo 15 - 19:27

Dėjau mann anglinį, gan greitai įtaikiau ir lengvai sulindo, bet va seną tai buvo reikalų išlupti, visas kaip garmoškė sugrūstas, kažkoks neaiškus pavadinimas ten jo, net neįsidėmėjau.

Temoje:Nesėkminga kelionė

2020 kovo 14 - 18:17

Juostos sekimo daviklių yra ne du, o keturi. Dar ten yra du priešrūkai, du posūkiai, keturi arba šeši (jei yra šoniniai) parkavimo davikliai. Gal kažkas iš to?

Tas latakas ar ortakis, nežinau jo paskirties, nes nelabai gilinausi į ją, bet jis yra ir pas C6 su tokiu varikliu. Pas C5 II (2004-2007) berods nėra. Priklauso į kur jis ten pučia, bet tikriausiai kažką aušinti. Pas kitus variklius neteko matyti, tik 2,2HDi 125kw

Jei pagalvė buvo išjungta, tai ji ir negali būti sudirbusi, kompiuteris neduoda į tą kontūrą maitinima tiesiog. Jei degtų Airbag lemputė, tektų keisti ne tik iššovusias pagalves ir/ar diržus, bet ir nuimti nuo Airbag kompuko crashą arba pakeisti jį nauju arba šrotiniu nešovusiu. Jei degtų lemputė, o niekas nešovė, vadinasi rastumėt kažkur varžų prislapstyta arba iškonfiguruotas pagalves. Jei niekas neįvyko, matomai smūgis buvo per silpnas arb ne tokios krypties, kad oro pagalvės duotų daugiau naudos, negu žalos.

Dėl ventiliatoriaus, tai ieškoki tokio pačio pagal kodą. Nes galėjo gal ir būti ten keli variantai. Šiaip pagal variklius neturėtų skirtis, gal nebent ten pas kokį trilitį dyzelį kitoks ar panašiai, bet manau galėjo būti keli variantai. Todėl arba pagal kodą, arba su pavyzdžiu.
Iš anglo turėtų viskas tikti, prieky ten gi niekas nesiskiria. Aišku, pagrindiniai žibintai netiks. Yra tiems žibintams remontinių auselių, jei nulūžo tik jos. Pažiūrėkit iš viršaus, pamatysit, kad yra ties tvirtinimo vietomis skylutės medvaržčiams, čia ir prisisuka jos. Originalų kodą galit rasti Service Boxe pagal savo kėbulo numerį. Kai kuriems automobiliams jas gamina ir kiniečiai, nes originalios berods apie 50eur, čia nepamenu ar pilnas komplektas, ar tik vienam žibintui...


Tas ortakis nukreiptas į variklio tvirtinimo pagalvę.. Kas per fokusas? 🧐
Keičiaus salono filtrą šiandien, nu neblogas seksas sugalvotas 😅 kampu sulenki tai šiaip taip dar įtaikyt išeina. Po valytuvais vietos kiba nerado 😀