Peršokti prie turinio


Nelegals

Užsiregistravo 2008 Rgs 19
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 17:10
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Telefono pasirinkimas

Vakar, 18:18

Dėl kainos ir softo sutinku. Sukurti yra sunkiau, nukopijuoti galima jau kitą dieną. Jei žmonos koks nors 4s, arba paimsit be didelio noro persiorentuoti nuo android tai net nebandykit :)

Jei jau taip iki galo teisingai galvojant, žmonai reikėjo pačiupinėti samsung išleistą tuo pat metu, kada pirko savo iphone, prieš 4 metus, t.y. to pačio laikmečio, tuomet būtų objektyvus vertinimas. Jei kilnojo naujuosius tiek vienus tiek kitus, tuomet taip, patiko labiau vienas arba kitas.

Temoje:Telefono pasirinkimas

Vakar, 17:52

žmona įsigijus iphone sakė niekada negrįš į android stovyklą, ką Jūs galvojat? 4m praėjo, paemė į ranką samsung note 10+, viskas ate iphone ir ne vieną žmogų žinau, kuris grįžo į android stovyklą.

Daugumos obuolių fanų istorijos yra vienodos:
- TURĖJAU ANDROID - ŠŪDAS.
- Kada turėjau paskutinį kartą androidą?
- PRIEŠ KOKIUS 7m.
-------- istorijos 1 pradžios pabaiga -------
- TURĖJAU ANDROID - ŠŪDAS
- Kada turėjau paskutinį kartą androidą?
- DABAR VO NUSIPIRKAU IR GRĮŽTU PRIE IPHONE, NES TRAGEDIJA.
- kokį telefoną turi?
- HONOR
---------- istorijos 2 pradžios pabaiga -------------

Supraskit pagaliau vieną dalyką
ANDROID - yra visi automobiliai nuo dacia iki Rolls-Royce.
iOs - yra TIK mersai.

Tai kai po iphone perkat android už 200e susimastykit.

Kitas reikalas yra kai dėl kažkokių priežaščių patinka, tas iOs akcentuojamas paprastumas, bet ir čia labiau kalba ne pats savininkas, o jam įdiegtas marketinginis lozungas. Market share Android 75% vs iOs 23%, bet čia viskas gerai, ne visi gali važinėt su mersais. Aišku yra gi ne vienas, kuris turi tuos mersus ir Rolls-Royce rankose ir bando kažką primesti lipdami lauk iš autobuso.

Galų gale yra už ką galima pagirti Apple ir aš nesu prieš, bet nereikia jų aukštinti, be normalių argumentų, nes tokių kaip ir nėra.

Gerai gerai, traukiuosi, juk sakiau atsargiai siūlau 🙂 beje, apie android taip pat nematau nei vieno pliuso tamstos parašyto, tik aklas stumimas ant kitaip galvojančių ir kitokius telefus turinčių. Prie ko tie automobiliai ir telefonai tai nelabai pagavau, na gal susiejimas paprastesnis. Trumpai - mano pasiūlymo nebuvo ir nematėt, slepiuosi po pernykščiais lapais 🙂

Temoje:Telefono pasirinkimas

Vakar, 16:10

Na ir 900 už telefą yr nemažai. Atsargiai įkišiu savo trigrašį - pabandykit bent kartą paimti aifoną, prie androidų sugrįžti nenorėsit 🙂 ir tikrai yra gerų už 700-800€, kas norit pasilazdavoti dėl kokių tai alia kamerų prastesnių, na būkim biedni, bet teisingi, selfiam ir mėgėjiškam pafotkinimui užtenka belekokio telefo, visa kita - normalūs fotikai, o ne telefai ir tas ilgųjų daiktų matavimasis dėl kelių megapikselių jokios esmės nekeičia 🙂

Temoje:Apie Peugeot 308

2019 gruodžio 06 - 21:27

Čia su AM6? https://m.autoplius....2]=1184#photo_0

Temoje:Apie Peugeot 308

2019 gruodžio 06 - 17:18

Publikacijos žurnale vertas postas! Ir tie kas nėra važiavę su normaliu automatu, o tik su dsg nesupras apie ką čia kalbam. Nors yra dar vienas žmonių tipas po...i, jiems bile važiuoja mašina ir prie jos prisitaiko ir nemato tų skirtumų. Aš duodu 100proc, kad jeigu dsg turėtojui taip pasakytum didžioji dalis sakys, nebesvaik nauja mašina normaliai važiuoja, nemoki važiuot. Tarp kitko taip ir buvo jau :D Man iš superb`o peršokus į savo mazdą ar 407 - atgaiva.

Tie kas sakot, kad smagu maigyt sankabą ir virt sriubą, jūs galit mus apgaut, bet ne save. Yra tik 2 atvejai, kad mechanas nėra pain in ass, lentynių trasoj ir autostradoj, visais kitais atvėjais pain in ass. Nebent jūs mieste lakstot, nardot ir maigot tą sankabą su užsidegimu akyse, bet dažniausiai per šituos moralinius altruistus per žalią šviesą pravažiuoja 3 mašinos vietoje 10, nes neganą to, kad bėgio nebūna įsikalę, bet dar ir telefone susmeigę akis, pamato, kad žalia puola įmušinėt pavarą, bet per skubėjimą gaunasi kaka, žiedai ir juose avarijų/avarinių situacijų sukėlinėjimas yra kitos istorijos, žodžiu čia galima pasakot ir pasakot. Ir YRA dauuug moterų, vyrų, kurie prie to žiedo stovi ir trypčioja ir laukia vis didesnio tarpo, kad būtų drąsiau su mechanu įvažiuot ir jie nėra NEMOKŠOS ar blogesni už kitus, tiesiog, su automatu tie patys žmonės drąsiau važiuotų. Gyvenime savo moteriai nepirkčiau mechano daugiau. Never ever :)


O ar ne pliusas kai reikia pusnyje pabuksuoti ir neduok dieve ant šniūro reiktų patempti? 🙂 na taip, tas būna retai.