Peršokti prie turinio


Nelegals

Užsiregistravo 2008 Rgs 19
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 11:25
-----

Mano parašyti pranešimai

Temoje:Rūdžių užuomazgos

2019 rugpjūčio 11 - 10:18

Tamsta gal senai mašiną beplovęs :D Niekas ten nerudyja. Ten tiesiog geležies apnašos ant dažų dangos rudyja. O apnašos gali būt nuo stabdžių kaladėlių dilimo, nuo to, kad buvo palikta servise ir kažkas "bulgarke" pjaudamas ant jos kibirkštis leido, važiavai pro kelio darbus, n variantų. Jei rudytų skardos tai dažus keltų, ir jau nebe adatos galvutės dydžio. Nusipirk rudžių valiklio ir nuvalysi. Bet jei "bulgarkės" ar kokios "svarkės" atveju, tai tie geležies gabaliukai karšti gali įlindę į laką jau būt ir nebeiškrapštysi.


Tfūū kad jį kur galas :) o aš čia jau teorijas kažkokias kuriu.. Servise nebuvo, bulgarkės negavo, vieną ką sugalvoju, tai prie renovuojamo daugiabučio buvau 3 dienas palikęs, gal ten kokio šūdo paleido, tik atstumas ten buvo gana didokas, gal 40-50 metrų. Vienaip ar kitaip - nuraminot :)

Temoje:2.0 100kw Turbinos selenoido problema

2019 rugpjūčio 07 - 10:59

Pas mane itariu gal net ta pati beda. Vaziuojant dingo trauka ir teko sustoti. jokios klaidos neismete. Uzkurus masina truputi padirbdavo ir uzgesdavo. Atidaviau masina i gera R2L servisa. Isarde
Nustate kad sugedo EGR (mano dar neisprogramintas buvo) sako reikia keisti, pasiuliau geriau jiems ji ispragramuoti tai jie pasake kad tai sugebantis meistras atostogose ir dbr galim tik pakeisti. Tai pakeite. Masina jau uzsivede bet traukos nulis...turbina neveikia. Sako arba turbina parejo arba uzsikises fap ir pan. sako 400 dar reikes palikti tai apsiims... bet pasitikejimo jie man nebesukele nes kalbejo miglotai.ju diagnostikos kompas jokiu klaidu nerodo... tipo su turbina viskas gerai. Gal turit pasiulymu kur ieskoti bedu?


Dabar daug tokių įstaigų, imasi visko, nors ir nesupranta, bet rimtais veidais dėsto lyg būtų išmanantys. Pamenu tvarkiausi kažkada P406 stabdžius, eilėje dar stovėjo kitas auto, kaip supratau su neveikiančiu el. rankiniu, tai meistras sako tegul eina šefas ir tvarko, aš nekišiu nagų, nes nesuprantu, priima viską iš eilės :) čia vienas iš retesnių atvejų, kai pirmiausia sąžiningas pats prieš save.

Temoje:Išjungineju ekonominį režimą ir kita (economy mode)

2019 liepos 29 - 11:34

Na tas dar pakenčiama. Žmonėms būna, kad ryte ateina prie savo Citroen C5 X7 universalo automobilio su elektrine bagažine ir per naktį įsijungęs economy mode, ir bagažinė pati neatsidaro. Daugumai elektrinių bagažinių padaryta taip, kad kai neveikia elektra, rankomis lengvai atsidaro. Tai konkrečiam modeliui reikia lupti su tokia jėga, kad atrodo kažkas sulūš.


Labai dažna situacija :) Stebėjaus tik iki Palangos palėkęs 250 km ir darinėjau tikrai dažnai bagažinę 3 dienas be economy mode, matyt gerai pasikrovęs buvo. O mieste važinėjant tai nereikia ir ryto laukti, ateini su maximos maišiuku, darai ir pypt pypt, darykis pats tą bagažinę :) Dėl sunkumo tai jau pripratau, sunkiau, bet atsidaro :)

Temoje:Apie Peugeot 508

2019 liepos 27 - 09:19

O tai akumas kainuoja milijoną, kad cia cia tiek diskutuot ir p...s???


Būkim tolerantiški, kiekvienas turim savo problemų ir jos atrodo pačios svarbiausios. Jei nervai nelaiko galima visai nieko nerašyti.

Temoje:Apie Peugeot 508

2019 liepos 24 - 16:28

Smagratis sukasi, kaip jam nesisukt? Tiesiog pavaru deze tuo metu atjungta ir starterio bendexas nepritrauktas, kas cia neaisku? Ar as klausimo nesupratau ;)


Rašėte, kad nelieka smagračio :) tai ir rašau, kaip jo nelieka, jis juk sukasi, tik suka ne starteris. Čia aš gal kažko nesupratau parašyme :)