Peršokti prie turinio


Nelegals

Užsiregistravo 2008 Rgs 19
Neprisijungęs Lankėsi Šiandien, 12:47
-----

Mano sukurtos temos

PSA varikliai Volvo

2019 spalio 18 - 13:49

Sveiki, gal kas tiksliai žinote ar į Volvo V50 buvo dedami PSA dyzeliai? Skelbimuose visur 1,6 80 kw ir 2.0 100 kw. Jei taip, kuris vertesnis demėsio, mažiau problematiškesnis?

Rūdžių užuomazgos

2019 rugpjūčio 10 - 17:30

Sveiki,

Šiandien beplaudamas savo c5 x7 pastebėjau tokius mikro rūdžių taškiukus, dydžio kaip adatos galvutė panašiai. Ant durų, sparnų, ne per visą aukštį, panašiai gal iki pusės durų nuo apačios, matosi tik prisikišus arčiau nei 10 cm atstumu, iš toliau nieko.

Mintys tokios: perekūpų laikinus bajerius, tvarkymus linkęs atmesti, nes perkant buvo porą akivaizdžių kėbulo defektų ( nubrauktas kampelis sparno ir bagažinės dangčio apatinio krašto korozija), net nesistengta nieko nuslėpti ar užglaistyti, pats apvedė ir parodė kas negerai. Taip pat, ant durniaus buvau užsisakęs autoDNA ataskaitą, ten nusistebėjau radęs 20 Vokietijoje, Štutgarte darytų nuotraukų pardavinėjant auto, jose - tos pačios mano jau paminėtos vietos. Prieš man perkant buvo matuotas dažų sluoksnis, viskas įsipaišė į normas, aišku čia ne panacėja, bet šioks toks vaizdas susidaro apie kėbulo būklę.

Jei gerai suprantu visos durys originalios, ant vidinio apatinio krašto iškalti 8 skaitmenų kodai, juos sulyginus skiriasi tik paskutinis vienas - du skaičiai.

Gal per daug čia beletristikos, bet parašiau tokius faktus, kad būtų mažiau papildomų klausimų :)

Minėtą problemą matau kaip natūralų aplinkos poveikį 10 metų automobiliui. Ar PSA kėbulai nebėra jų stiprioji pusė? Ant 96 metų P406 tokių dalykų nėra iki šiol, išskyrus priekinius sparnus, ten kur visiems išpūna.

Na ir pabaigai klausimėlis ką čia būtų galima protingo šiuo atveju padaryti? Gal įmanoma padengti kažkokia papildoma danga, aišku prieš tai atitinkamai paruošus. Nesinori, kad dar po vienos žiemos būtų baisu.

Kuro filtrai

2019 liepos 16 - 11:56

Sveiki,

Kokie šiuo metu esantys rinkoje kuro filtrų gamintojai priskiriami prie gerų? Visokiais Filtron ar Kamoka nepasitikiu :)

Ratlankių plovimas

2019 kovo 02 - 14:02

Sveiki,

Kol naudodavau skardinius ratlankius žiemą, o lietus kitu periodu niekaip nesuprasdavau kodėl matau kitų mašinų ratlankius apsinešusius tokia gelsva spalva. Dabar kitai mašinai ir pas mane lieti ratlankiai po žiemos neatsiplauna, apsinešę kažkokia lipnia gelsva mase, priekiniai daugiau nei galiniai. Su kuo tai susiję ir gal žinote kuo nuplauti? :)

Krovimo problema

2019 sausio 23 - 23:09

Sveiki,

Turiu tokią erzinančią bėdą, kurios man niekas neišaiškina. Esant laisvoms, arba labai mažoms apsukoms atsiranda toks lyg generatoriaus diržo cypimas, kurį lydi ir krovimo kritimas ( turiu salone voltmetrą) krenta kažkur nuo 14,5 iki 13 V. Stovint vietoje tą labai lengva išprovokuoti įjungus galinio stiklo šildymą. Gazuojant cypimas nyksta su tokiu labai negražiu džeržgimu, net trumpai vibraciją pajuntu salone. Diržas ir automatinis įtempėjas atkrenta, nes neseniai pakeisti naujais dėl tos pačios priežasties, kas nei kiek nepadėjo. Diržas reikiamo ilgio - 1605. Šiandien užvažiavau pas generatorių meistrą, sako čia diržas tik trečdaliu dengia škyvuką, kai pas visas "normalias" mašinas dviem trečdaliais, suprask alia mažai, sako reikia bandyti keisti į didesnį škyvuką, gal padėtų, nu, bet galvoju visada buvo normaliai ir su esamu, tai sakau pagalvosiu ir dar nieko nedariau.

Jau ir nesuprantu kame čia esmė, faktas, kad kažkodėl sunkiai suka. Dar tokia durna mintis..ar negali būti pasibaigęs alkūninio škyvas, ten jis lyg su guminiu kažkokiu intarpu, gal tas kaip nors įtakoja? Vairo siurblį irgi atmesčiau, nes bėda pasireiškia ir nesukinėjant vairo.

Auto P406 2.0 benzas, 97 kw, 96 metai.