Peršokti prie turinio


Nelegals

Užsiregistravo 2008 Rgs 19
Neprisijungęs Lankėsi Vakar, 23:19
-----

Mano sukurtos temos

Ratlankių plovimas

2019 kovo 02 - 14:02

Sveiki,

Kol naudodavau skardinius ratlankius žiemą, o lietus kitu periodu niekaip nesuprasdavau kodėl matau kitų mašinų ratlankius apsinešusius tokia gelsva spalva. Dabar kitai mašinai ir pas mane lieti ratlankiai po žiemos neatsiplauna, apsinešę kažkokia lipnia gelsva mase, priekiniai daugiau nei galiniai. Su kuo tai susiję ir gal žinote kuo nuplauti? :)

Krovimo problema

2019 sausio 23 - 23:09

Sveiki,

Turiu tokią erzinančią bėdą, kurios man niekas neišaiškina. Esant laisvoms, arba labai mažoms apsukoms atsiranda toks lyg generatoriaus diržo cypimas, kurį lydi ir krovimo kritimas ( turiu salone voltmetrą) krenta kažkur nuo 14,5 iki 13 V. Stovint vietoje tą labai lengva išprovokuoti įjungus galinio stiklo šildymą. Gazuojant cypimas nyksta su tokiu labai negražiu džeržgimu, net trumpai vibraciją pajuntu salone. Diržas ir automatinis įtempėjas atkrenta, nes neseniai pakeisti naujais dėl tos pačios priežasties, kas nei kiek nepadėjo. Diržas reikiamo ilgio - 1605. Šiandien užvažiavau pas generatorių meistrą, sako čia diržas tik trečdaliu dengia škyvuką, kai pas visas "normalias" mašinas dviem trečdaliais, suprask alia mažai, sako reikia bandyti keisti į didesnį škyvuką, gal padėtų, nu, bet galvoju visada buvo normaliai ir su esamu, tai sakau pagalvosiu ir dar nieko nedariau.

Jau ir nesuprantu kame čia esmė, faktas, kad kažkodėl sunkiai suka. Dar tokia durna mintis..ar negali būti pasibaigęs alkūninio škyvas, ten jis lyg su guminiu kažkokiu intarpu, gal tas kaip nors įtakoja? Vairo siurblį irgi atmesčiau, nes bėda pasireiškia ir nesukinėjant vairo.

Auto P406 2.0 benzas, 97 kw, 96 metai.

Kuro kokybė

2018 lapkričio 23 - 12:35

Sveiki,

Kaip žinia HDi varikliai jautrūs kuro kokybei. Norisi suprasti kas ta tikroji "kokybė". Ar vengti tam tikrų degalinių, nors dauguma iš ten pat vežasi ar dar yra kokių povandeninių srovių? Nes pvz. nelobistinėse degalinėse šiai dienai yra ir 14 ct. litrui skirtumų lyginant su žinomom. Gal patirties kokios turit? :)

406 salono ventiliatorius

2018 spalio 08 - 06:49

Sveiki,

Nebesireguliuoja kelios salono ventiliatoriaus greičio padėtys, pas mane variantas su klimato kontrole. Pakeiti greitį, bet fiziškai nėra atsako. Kur ieškoti bėdos?

Reikalinga pagalba

2018 liepos 07 - 10:37

Sveiki, gal žinote žmogų kas galėtų padėti auto pirkime? Planuojamas įsigyti Peugeot 308 SW 2008-2010 metų. Pagalba reikalinga kaip žmogui niekada neturėjusiam dyzelio ir nieko apie jį nesuprantančiam, bei nenorinčiam nusipirkti bėdą. Kaip žinia benzininių motorų normalių šiam modeliui nėra, tai žiūrima į 1,6 ar 2,0 HDI. Veiksmas būtų liepos antroje pusėje. Galvoju apie Kauno auto turgų ar Tauragės aikšteles, tik neužmėtykit dėl to pomidorais, jei yra dėl to patarimų, visada išklausau :) Pagalba būtų aišku ne už ačiū :)
Dar kaip alternatyvą žiūrinėju panašių metų Renault Laguna universalą, ten pagrinde 2.0 dCi, mažiau 1,5 dCi. Gal apie juos ką teko girdėti ar matyti? Bet širdis linksta link Peugeot :)