Peršokti prie turinio


PALIKIT MASINAS STOVET IKI KOL ATSILS.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 127

#21 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2006 sausio 24 - 13:08

o del nevartojimo per salcius, tai mano praktika rodo, kad daug daugiau zalos patiria masinai stovint. vazinejant jai geriau

prasom praplest minti...
  • 0
406 2.1 TD

#22 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 13:13

Plečiu: ilgiau pastovejus gaišta akumuliatoriai, kazkaip dar giliau įšala visi tepalai, o HDi po poros savaiciu stovejimo ziema lauke (maniau jam gera darba darantis) puole piktybiskai uzgsineti. Zibintas neturejo ideju ir pasiule toliau pasivazineti. Sake, kad kazkokie dujų recirkuliaciniai vožtuvai gali nuo stovėjimo prirūgti. Nuvaziavau Kaunan ir pasveiko. daba palaikes savaite HDi stovinti turejau ji uztempineti - akumui sveikatos pritruko. Ir tai buvo vienintele uzsivedimo problema ziema. Pavazinejau ir vedasi kaip bite. ir bendrai - mašina stovėdama tikrai negerėja. aišku, šalti užsivedimai yra neblogas peiliukas motoriukui...

Šį pranešimą redagavo Kursis: 2006 sausio 24 - 13:15

  • 0

#23 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2006 sausio 24 - 13:17

Idomu ar nurodo kazkoki skaiciu masinu galimtojai iki kiek salcio galima ekspoatuot standartini automobili?

Rusų gamintojų standartas numato, kad auto turi užsivesti ir dirbti prie -25.
Paskutiniam ZR kaip tik buvo testas kinietiškas pikapas, focusas, loganas, ir žiguliukas, prie -25 neužikurė tik kinietis, nes tepalas buvo 10w40.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#24 Svečias_MarryJane_*

Svečias_MarryJane_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 13:25

nes tepalas buvo 10w40.

gal galit ma issifruot ka reiskia vis tie tepalu kodai?
  • 0

#25 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 sausio 24 - 13:25

Plečiu: ilgiau pastovejus gaišta akumuliatoriai, kazkaip dar giliau įšala visi tepalai, o HDi po poros savaiciu stovejimo ziema lauke (maniau jam gera darba darantis) puole piktybiskai uzgsineti. Zibintas neturejo ideju ir pasiule toliau pasivazineti. Sake, kad kazkokie dujų recirkuliaciniai vožtuvai gali nuo stovėjimo prirūgti. Nuvaziavau Kaunan ir pasveiko. daba palaikes savaite HDi stovinti turejau ji uztempineti - akumui sveikatos pritruko. Ir tai buvo vienintele uzsivedimo problema ziema. Pavazinejau ir vedasi kaip bite.

ir bendrai - mašina stovėdama tikrai negerėja.

aišku, šalti užsivedimai yra neblogas peiliukas motoriukui...

Beje, plečiant mintį toliau. Nesvarbu ar dyzelis arktinis ar dar velnias žino koks, nuo šalčių vistiek išsiskiria parafinai drėgmė ir etc., kurie ramybės būsenoj nusėda visoje sistemoje, pasekmės, taip ir liks stovėt iki pavasario. Benzininiams irgi ne ką geriau, kadangi jame yra drėgmės, prie didelių šalčių ji kondensuojasi ir gali atsirast kuro padavimo sistemos metalinių dalių korozija ir kitokia fignia. Beje atatinkamas reikalas vyksta ir su aušinimo skysčiu, kuris pradeda skaidytis į atskirus komponentus ir nereikia stebėtis poto, kad radiatoriai pusiau užšalę. Tai čia kalba tik apie skysčius.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#26 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2006 sausio 24 - 13:50

Na korozija prie -30 tai tikrai minimali :) O visokia dregme neblogai kaupiasi ir pavazinejus, paliekant auto saltyje, del temperaturu skirtumu kondensuojasi garai, susidaro serksnas ir pan. Geriau papasakokit kas darosi su guminem detalem saltyje, visokiais salnikais, variklio, turbinos tepimu kai dar tepalai nesusile ir tt. :o As siandien nekuriau savo, nematau reikalo

Šį pranešimą redagavo Ozyris: 2006 sausio 24 - 13:55

  • 0
406 2.1 TD

#27 DaviD

DaviD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 252
  • Automobilis:Silver 406 2.0 HDi, '01, 81kw; Electric 406 Coupe 2.2 HDi, '01, 98kw

Parašyta 2006 sausio 24 - 14:00

na ash savo irgi nemuchinu-pabandhziau per pirmaji shaltuka uzhwesti-neishejo-tai ir palikau iki atshilimo zhiemoti ash ji kieme ;)

Šį pranešimą redagavo DaviD: 2006 sausio 24 - 14:00

  • 0
Electric 406 Coupe HDI 2,2 '01
Kaunas-Lentvaris-Vilnius

#28 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 14:20

Geriau papasakokit kas darosi su guminem detalem saltyje, visokiais salnikais, variklio, turbinos tepimu kai dar tepalai nesusile ir tt. :o

nugi nieko gero nesidaro.

cia kaisaka galima prisiminti Baltakį, kad labiausiai kenxminga gyventi ;]
  • 0

#29 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 14:52

nu va bent boardas pafleimint :D seip -30 nera normali oro temperatura :) nes betkoks naujas galingas akumuliatorius prie -30 netenka savo galios ;) paskaitykit vartotojo isntrukcija. per tokius kaulus lauzancius salcius variklis ir aplamai visa auto taip isala. kad nors ir lengvai ja uzhkurus, variklis gauna tokiu apkrovimu, tos pacios tarpines ir panasiai, juk kaip zinia kaitinant pleciasi, saldant traukiasi betkoks kietas kunas pabandykit isivaizduot kas dedasi su jusu auto detalem... taip as sutinku kad auto turi tarnaut zmogui, taip beabejo:) bet nesutinku kad problemos ishlindusios del tokio salcio parodo vairuotojo apsileidima:) pasidomekit betkokiam servize del eksplotacijos tokiu oru. nesvarbu nauja nenauja masina.. beja sendiena teko stebet grazu reiskini :) kieme yra zmogus turintis nauja auto. berods Opel Astra nauja, uzhsivede visiskai be problemu... dizeliukas... bet vos tik pajudejas is vietos.. pasipyle tepalas :) as nznau is kur bet faktas kad pasipyle.. todel as manau protingiau butu pasinaudot visuomeniniu tr. iskaitant ta fakta kad musu auto nera nauji :D sekmes. nieko pikta nenorejau. tiesiog kaikuriu mastymas kvailas ir tiek... :D
  • 0

#30 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:01

Jo. Man irgi patinka žmonių mastymas, "mano auto per šaltį sugedo, tai daba visi durni, kad važinėja, nes aš pavydžiu, kad negaliu važiuot ir užsiiminėju visokiom filosofijom, kad pateisint negalėjimą važinėt". Dėjau skersą aš ant jūsų problemų, mano auto per tokius šalčius važiuoja ir važiuos, o jei suges, tai sutaisysiu ir vėl važiuos, jeigu neišeis sutaisyt, pirksiu kitą, bet ji važiuos tiek kiek aš norėsiu, o ne tiek kiek ji man pasakys. Taškas. Ir sėkmės jums laukiant pavasario
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#31 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:06

mano auto per tokius šalčius važiuoja ir važiuos,...jeigu neišeis sutaisyt, pirksiu kitą, bet ji važiuos tiek kiek aš norėsiu

:beer:
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#32 Svečias_Dyzelis_*

Svečias_Dyzelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:08

gal galit ma issifruot ka reiskia vis tie tepalu kodai?

Va cia spustelk ir pasiskaityk ;)

siaip yra toks dalykas kaip paieska. padeda dazniausiai :rolleyes:
  • 0

#33 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:15

Va cia spustelk ir pasiskaityk ;)

siaip yra toks dalykas kaip paieska. padeda dazniausiai :rolleyes:

Dyzelis aplenke :D
i paieska irasyk zodi "tepalai" ar "10w40" ir megaukis skaitymu
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#34 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:16

Nu gerai. Pvz.: Masina jau nuo preitos savaites treciadienio nebuvo uzvesta. Penktadieni bandziau vesti - neuzsikure tai ir palikau ramybeje. Saltis siek tiek atslugo, bet jauciu uzvesti dyzelio nepavyks. Tai kas geriau: tempti i koki silta garaza ir laukti koki pusdieni kol atsils ar uzvesti buksyruojant? :unsure:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#35 Svečias_povka_*

Svečias_povka_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:29

"jei suges, tai sutaisysiu ir vėl važiuos, jeigu neišeis sutaisyt, pirksiu kitą, bet ji važiuos tiek kiek aš norėsiu, o ne tiek kiek ji man pasakys"

Yu cool man :ph34r:
  • 0

#36 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:35

Dėjau skersą aš ant jūsų problemų, mano auto per tokius šalčius važiuoja ir važiuos, o jei suges, tai sutaisysiu ir vėl važiuos, jeigu neišeis sutaisyt, pirksiu kitą, bet ji važiuos tiek kiek aš norėsiu, o ne tiek kiek ji man pasakys.

kiek grubokai pasakyta, bet minčiai pritariu :lol:
nėr čia ko prisidengiant "nekvailu mąstymu" teisinti savo aplaidumą ir vandenį vietoj vairo stiprintuvo skysčio :rolleyes:
  • 0

#37 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:37

ar žinote, kad: gamintojas rekomenduoja mašinos nešildyti, o užvedus iškart važiuoti (aišku neprievartaujant variklio)? :rolleyes:

As tai ir darau, nevirsyju 2000apsuku ir ramiai vazuoju
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#38 Svečias_Belial_*

Svečias_Belial_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:40

tai kū daryt su akumu, kuris ir naujas ir galingas prie -30 atsisako dirpt? :mellow: negi vienintelis variantas - nešt jį namo? :huh:

Nereik nei galingo, nei naujo. Reik GERO! pas mane ir prie 32 uzsiveda! CHa dabar pavydekit :P
  • 0

#39 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:46

Jo. Man irgi patinka žmonių mastymas, "mano auto per šaltį sugedo, tai daba visi durni, kad važinėja, nes aš pavydžiu, kad negaliu važiuot ir užsiiminėju visokiom filosofijom, kad pateisint negalėjimą važinėt". Dėjau skersą aš ant jūsų problemų, mano auto per tokius šalčius važiuoja ir važiuos, o jei suges, tai sutaisysiu ir vėl važiuos, jeigu neišeis sutaisyt, pirksiu kitą, bet ji važiuos tiek kiek aš norėsiu, o ne tiek kiek ji man pasakys. Taškas. Ir sėkmės jums laukiant pavasario

Pritarimas cakant čia pridedamas nuo kito, apsileidusio nenaujos Opel Astra userio, kuris irgi mat tingėjo laiku žvakes kaitinimo pasikeist, bet šaltis privertė tai atlikti ir viskas atsistojo į savo vietas, net ir su 5 metus skaičiuojančiu akumu, ^_^ net ir prie -29, net ir su Ventus dyzelinu etc.
  • 0

#40 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 sausio 24 - 15:57

Pasiskaitymui "egzpertams"... -_-
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0