Peršokti prie turinio


PALIKIT MASINAS STOVET IKI KOL ATSILS.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 127

#61 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 sausio 24 - 17:23

Ne, stengsiuosi nenaudot ant kritiniu ribu... ;)

Nu bet mašinai -30 nelaikyčiau ekstremalumu.
  • 0

#62 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 17:27

Nu bet mašinai -30 nelaikyčiau ekstremalumu.

O as jau kaip ir laikyciau. Visu skysciu/plastmasiu/gumu/metalo fizines savybes gerokai pasikeicia.
  • 0

#63 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:04

Tik kolegos "extremalus" pasisakymas labai jau vienpusiskai nuskambejo, nes "det" galima ir ant tu, kuriems isvare tepalus, truko stiprintuvo vamzdziai ar apskritai automobilis sudege.

Čia kolegos "ekstremalus" pasisakymas buvo, kaip atsakas į kolegos mmx ir kitų "ekstremalius" pasisakymus. Žodžiu, kiekvieno auto kiekvieno nuosavybė, kaip kas nori taip elgiasi. Kai kas ir su kabriais žiemą važinėjasi, bet kažkodėl tas niekam nekliūva. Ai, aš jau tingiu fleimint šia tema.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#64 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:11

man tai patinka sitas fleimas :ph34r: :D
  • 0

#65 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:14

Agha man irgi pradejo patikt. Gaila laikinai nebeturiu jokia pezo. Bet kai paziuriu kai visokie su ziedu valdovem vazineja prie -30 tai negi pezas ne masina kad negalima kurt. Siaip kai rodo kaip bando masinas tai bando netgi iki -40-50 temperaturos. Reiskias gamintojas tokius atvejus yra numates ir tai masinai gilei .. jei ji paruosta sezunui. Va tiek ziniu. Ramunc
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#66 Svečias_golfietis_*

Svečias_golfietis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:20

Kiekvienas daigtas konstruojamas pagal kazkokius parametrus.... Jei gamintojas numate, kad oitomobili galima eksploatuoti prie -30, reiskias ji galima eksploatuoti prie -30*... O ce fleimas per 3 puslapius apie nieka.... Suzinokit kas nors salygas, kurios nustatytos gamintojo ir viskas bus aisku.... * kad nekiltu papildomas fleimas - as nezinau kokia yra gamintojo nustatyta ribine temperatura... -30 paimtas kaip pavyzdys... Ta riba gali buti ir -20 ir -40... Pvz. sraigtaspar. Mi-17 nustyta, kad jo ribines temperaturos - -40 iki +50 laipsniu.... Su salyga, kad uzpilti zieminiai tepalai, jis pats sureguliuotas ziemos sezonui.... Ir niekam neskauda del visokiu ten gumu, tarpiniu etc.....
  • 0

#67 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:38

Jo. Man irgi patinka žmonių mastymas, "mano auto per šaltį sugedo, tai daba visi durni, kad važinėja, nes aš pavydžiu, kad negaliu važiuot ir užsiiminėju visokiom filosofijom, kad pateisint negalėjimą važinėt". Dėjau skersą aš ant jūsų problemų, mano auto per tokius šalčius važiuoja ir važiuos, o jei suges, tai sutaisysiu ir vėl važiuos, jeigu neišeis sutaisyt, pirksiu kitą, bet ji važiuos tiek kiek aš norėsiu, o ne tiek kiek ji man pasakys. Taškas. Ir sėkmės jums laukiant pavasario

nenusipirksi...
  • 0

#68 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 sausio 24 - 18:51

nenusipirksi...

Nebūk toks tikras
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#69 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:00

Nu manau kad px tas šaltis, vyrai, susitikit ir pasimatuokit. :lol:
  • 0

#70 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:07

Nu manau kad px tas šaltis, vyrai, susitikit ir pasimatuokit. :lol:

Tu baik, vyram tokiam salty gali tekt tik tepalo matuoklem pasimieruot :D

Šį pranešimą redagavo Aidas: 2006 sausio 24 - 19:08

  • 0

#71 Svečias_MarryJane_*

Svečias_MarryJane_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:14

Nu manau kad px tas šaltis, vyrai, susitikit ir pasimatuokit. :lol:

:lol: :beer:
tik matuokit kur nors kur silta :rolleyes:
  • 0

#72 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:19

daa ..:) IMHO tai kiekvieno personalus reikalas, itakojamas turimo $ kiekio, realiu poreikiu pvz jei darka gyvena kur uz vilniaus tai jam viesuoju transportu vazineti ganetinai problematiska, o pesciom eidamas gal isvis uzsilenktu
  • 0

#73 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:21

:lol: :beer:
tik matuokit kur nors kur silta :rolleyes:

sorry nesusilaikiau -
paziurejus i tavo pomegius signaturoje, galetum uz bapkes ir pateisejauti. :P

sorry dar karta, neisizeisk :D
  • 0

#74 Svečias_MarryJane_*

Svečias_MarryJane_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 19:37

aciu uz pasiulyma, bet nelabai turiu patirties siame reikale. niekad neteko matuot ir garantuoju neteks, cia vyru reikalas... :rolleyes: varau namo miegot ;) labanakt visiems :rolleyes:
  • 0

#75 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:10

Geras fleimas :lol: ypač paskutiniai pasisakymai :lol: ... o viskas prasidėjo nuo pežo...
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#76 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:18

Geras fleimas :lol: ypač paskutiniai pasisakymai :lol:

... o viskas prasidėjo nuo pežo...

Mojuokit lopeta aktyviau kolega, nes viskas daug giliau paslėpta. :lol:
  • 0

#77 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:28

vau, :D :lol: :D ... fleimas :blink: sakyc, sparciai amerikoniejam ..tik kad is dainos zodziu nein ismest: "...labiausiai kenksminga gyvent..."
  • 0

#78 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:33

Geruliai :lol: O vistik intarasna pasidare. Ar yra pas ka nors gamintojo papieriuose parashyta kokiam temperaturu diapazone galima eksplotuoti konkretu trambambyli?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#79 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:53

Jo. Man irgi patinka žmonių mastymas, "mano auto per šaltį sugedo, tai daba visi durni, kad važinėja, nes aš pavydžiu, kad negaliu važiuot ir užsiiminėju visokiom filosofijom, kad pateisint negalėjimą važinėt". Dėjau skersą aš ant jūsų problemų, mano auto per tokius šalčius važiuoja ir važiuos, o jei suges, tai sutaisysiu ir vėl važiuos, jeigu neišeis sutaisyt, pirksiu kitą, bet ji važiuos tiek kiek aš norėsiu, o ne tiek kiek ji man pasakys. Taškas. Ir sėkmės jums laukiant pavasario

100% sutinku su kolega. auto padaryta tam kad vaziuotu. o skandinavijoj kaip? elektriniais varikliais vazineja? ar ten lietlempe sildo auto? ar kaip? a? ten -30 dar ner daug... o kad gendanti masina prie tokiu salciu parodo vairuotojo neatsainuma, neapdairuma, o gal tiesiog nesirupinima auto, ar paprasciausiai islenda problemos visokios, silpnos vietos ir t.t. tai yra faktas. jei tavo masina vaziuos prie -30, tai jinai kuo pukiausiai vaziuos ir prie +30. o jei nevaziuos prie -10 tai islys tos pacios problemos prie +30 tik siek tiek veliau. taip kad jei norit vazinet autikais, trulikais, mikriukais ir kitais shudukais, prasom... niekas jum nedraudzia. o mano auto vaziuos ir prie -30. islindo silpnos vietos, sutaisysiu. bet vaziuosiu. ir vasara busiu garantuotas kad ramiai vaziuosiu. taip kad cia nepudrinkit smegenu kad auto skirtas vazinet prie +30. nesamones kalbat. aisq, sustinge teplai, suletejas tepimas ir visa kita ne priedas varikliui, bet taip atsitinka del vairuotojo aplaidumo. pili gera tepala, keiti filtrus laiku, keiti antifreezus, stiprintuvu skyscius, tikrini kad nebutu maza ir vaziuosi. o jei gaila pinigu kad pakeistum tepalus laiku, tai jau vairuotojo taupymas, kuris islenda papildomu variklio susidevejimu. ir auto sveikiau vestis prie -30, nei vazinet su susidevejusiu tepalu, kuris veikia kaip svitrinis popiesius. pamastykit apie tai.
  • 0

#80 Svečias_egyda_*

Svečias_egyda_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 sausio 24 - 20:59

:lol:
Gerai kad su tavo požiūriu i daiktus netenka kasdien tarkim... šokinėt su parašiutu. Detum irgi ilgam... šaukštą

Matai, jeigu aš valau subinę tualetiniu popierium, tai dar nereiškia, kad aš tą darau ir švitriniu popierium. Aš tuo noriu pasakyti, kad požiūris į skirtingus daiktus yra skirtingas. Mes dabar kalbam apie auto, o ne apie lėktuvus ir parašiutus. Taip kad nekergiam skirtingų dalykų į vieną krūvą.

Ne, mes kalbam ne apie skirtingusdaiktus, o apie SKIRTINGA POZIURI i juos. Tas pac su tuoletiniu popierium "px, kad perplysh - nusiplausiu pirstus ir vel ... desiu skersa".

ne, nu tai geriau nesivalyt siknos, negu rizikuot kad popierius neperplystu...

tu tai cia pavarei... :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0