Peršokti prie turinio


Nuotrauka

chuliganai uz vairo...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 176

Apklausa: jei jus naglai buvot pakirstas kelyje. ka darot? (286 nariai(-ių) jau prabalsavo)

jei jus naglai buvot pakirstas kelyje. ka darot?

  1. vaziuoju toliau nekreipdamas demesio (34 balsai(-ų) [12.98%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 12.98%

  2. padarau ta pati "skriaudikui" (32 balsai(-ų) [12.21%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 12.21%

  3. pasiveju ir einu aiskintis santikiu (11 balsai(-ų) [4.20%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.20%

  4. paleidziu keiksmazodzius i nugara (72 balsai(-ų) [27.48%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 27.48%

  5. man taip nera nutike (2 balsai(-ų) [0.76%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.76%

  6. viskas priklauso nuo situacijos (111 balsai(-ų) [42.37%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 42.37%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#61 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 09:02

Eina Eina Eina Eina!!! :) Gal organizuojam kokią kovą purvo baseine :D Pajamsim bobelių krūva ir mėgausimes drake :P
  • 0

#62 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 10:51

priklauso nuo sit. galima ir kiek pamokyti galima ir nekreipt demesio i koki nors asila. tegu vaziuoja kaip nori as jam netrukdau ir man tegu netrukdo. ai dar nuo nuotaikos priklauso, viena syk kai pamokiau tai paskui teko nest kudasiu, o tai tas asilas dar labiau supyko ir pradejo mane mieste gaudyti tai prie raudono sviesaforo net islipo is masinos ir bego pas mane, bet dejau i kita puse per raudona ir nuvaziavau tad laimingai pasprukau bet tai pavojinga kartais ziurint ant ko uzsirasi, kitas nekreips demesio i pamokyma o kitas reaguos piktybiskai.
  • 0

#63 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 12:01

O tai kaip jau pamokei?
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#64 Svečias_*Spurga*_*

Svečias_*Spurga*_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 23:20


O del to kad jaunimas nenoriai dedasi (70). Tai vien del visishkos daugelio eismo dalyviu nepagarbos ir ignoravimo...Pats neturiu dar 2 metu stazo, bet su zenklu vaziavau gal ~30 minuciu pirmaja diena ir daugiau ji paslepiau bagazinej  :ph34r: .

mano zmona pavazinejo virs men, su 3 incidentais... :ph34r: numeciau zenkla nx, jau 10 men ramu... :rolleyes:

joa... ash pusantru metu pravažinėjau be ženklo, tada prisikabino mentai nusipirkau ir voliojosi kazkur ant palanges paguldytas... kartais "netycia" i bagažinę įkrenta.. :blush: :D
  • 0

#65 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 08:20

joa... ash pusantru metu pravažinėjau be ženklo, tada prisikabino mentai nusipirkau ir voliojosi kazkur ant palanges paguldytas... kartais "netycia" i bagažinę įkrenta.. :blush: :D

70 zenklas turbut ne vienam budavo,kaip rakstis uzpakalyje ypac autoestradoje :D
  • 0

#66 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 09:39

Nu nezinau, niekad nesinejau, kaskaip primeciau, kad yra N +k budu kaip issisukti. O ir siaip anot mentu su pezais vazineja tik pizonai ;-) Tai labai retai ir stabdo :D O kas del autostrados, tai vasara pralek kad ir pro mentus 140 taves nestabdys, o va jei su zenklu praleksi kad ir 100 :D gausi strafa :D
  • 0

#67 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 09:57

Niekad nebuvau uzsidejes ir as to zenklo :unsure: gal delto kad pirma vazinejau su tevo masina, o isigijus sava kazkaip nebemaciau prasmes nors dar stazo kaip ir nebuvo dar :blush: beje mentai stabde tuo laiku ir ne karta, del 70 zeklo ne murkt neisgirdau..
  • 0

#68 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 10:02

o aš sąžiningai pravažinėjau 2 metus su ženklu ... o kas čia tokio... :huh:
  • 0

#69 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 10:05

O man neteko važinėtis su 70 - iš pradžių tėvai nedavė mašinos, o kai įsigijau jau nebereikėjo :blush:
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#70 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 10:32

Aš kažkiek važinėjau su tuo ženklu, bet dėdavaus jį nenoriai :blush: Jaunas, durnas :blush: Miestuke tai dzin, bet užmiesty nejauku... O šiaip didžioji dalis 2 m. stažo prasukta su Jawa - ten ženklo nereikėjo :P
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#71 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2006 gruodžio 12 - 11:55

Kiek pastebėjau, kad mūsų vairuotojams dažnai ženklas 70 kaip buliui raudona skraistė - pradeda elgtis nenuspėjamai ir labai susinervina dažnai be reikalo. Todėl dažnai ir nenorima dėtis 70 :wacko:
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#72 Svečias_c2h5oh_*

Svečias_c2h5oh_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 12:38

Straipsnelis iš Delfio http://www.delfi.lt/....php?id=9423081

Nepavykęs seksas, meilužės ar žmonos nepasitenkinimas daugelį vyrų taip nuvilia, kad jie siekia kuo greičiau emociškai išsikrauti, ir visą pyktį išlieja vairuodami automobilį - sėdę prie vairo tampa pramuštgalviais vairuotojais, dienraštyje "Superexpress" tvirtina žinomas lenkų seksologas profesorius Zbigniewas Lewas-Starowiczius.

Pasak profesoriaus, automobilis laikomas grynai vyrišku atributu ir todėl nereikia stebėtis "kelių piratais". Taip Lenkijoje vadinami neatsakingu vairavimu pasižymintys žmonės.

Lenkų mokslininkas, keletą metų tyręs tokių vairuotojų elgesį, tvirtina, jog ir patys vyrai ne kartą yra sakę, kad "po nesėkmingos nakties su baime pastebi vairavimo agresyvumą, norą "išsikrauti" ir sumažinti nervinę įtampą".

Dienraštis rašo, jog 2001 metais Lenkijos automobilių transporto institutas nustatė, jog dvi iš trijų avarijų buvo sukėlusi vairuotojų agresija.

Šios šalies Transporto psichologų draugijos pirmininkas Tadeuszas Wieslawas Bratos vairuotojų agresyvumą vadina "įtūžusio vyriškio" sindromu. "Tiesa yra ta, jog tokiu būdu vairuotojas bando kompensuoti nesėkmes, o automobilis suteikia jiems jėgos pajutimo jausmą", - teigia psichologas.


Kai pro mane prasineša koks nors erelis, prisimenu šitą straipsnį ir nusišypsau - nes žinau, kodėl jis taip važiuoja
  • 0

#73 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 gruodžio 14 - 12:59

Kai pro mane prasineša koks nors erelis, prisimenu šitą straipsnį ir nusišypsau - nes žinau, kodėl jis taip važiuoja

Tai išeina, kad didžiausi chuliganai tie kuriems visada pusešešių :ph34r:
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#74 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 14:25

O tai kaip jau pamokei?

aplenkiau ir pradejau vaziuoti priekyje dar leciau negu jisai
  • 0

#75 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 15:52

Tai išeina, kad didžiausi chuliganai tie kuriems visada pusešešių :ph34r:

Nu kazkodel as manau kad ne tie kuriem visada pusesesiu, bet tie kuriem pastoviai lygiai dvylika ir neranda kas jiem galetu padet :lol: tai su testosterono primirkusiom smegenim labai arsus pasidaro <_<
  • 0

#76 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 15 - 22:59

Gal aš neteisus. Gal čia tik toks stereotipas. Bet gatvių chuliganas man - pacukas, maža skusta galva, atlėpusiom ausim, sėdintis prie BMW vairo. Tokį pamatęs, visada lauk "cirkų". Ir dažniausiai taip ir būna. Arba nardo iš eilės į eilę, kitus priversdamas staigiai stabdyti, arba priešingai - kraštine kaire eile velkasi 40 km/h atsipūtęs, mobiliakas prie ausies, gali maldaut kokiom nori priemonėm kad pasitrauktų, o anam viskas "dzin".
  • 0
... labai piktas diedas...

#77 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 gruodžio 16 - 00:24

... arba priešingai - kraštine kaire eile velkasi 40 km/h atsipūtęs, mobiliakas prie ausies, gali maldaut kokiom nori priemonėm kad pasitrauktų, o anam viskas "dzin".

Šitas tipažas paprastai vairuoja madingą šių metų krosoverį, kailinukai, madingas rankinukas, rožinis mobiliakas. Plaukai neaiškiu kokios spalvos - bet būtinai ilgi. Pakeliui gali lakuotis nagus :blush:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#78 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2006 gruodžio 18 - 09:27

butent siandien tokia apipypenau parodos kalno apacioj. sustojus blakstienas dazesi...... tik nzn aip jai ten isejo nes po mano orinio signalo uzdusino auto isigandus :D :D
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#79 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2006 gruodžio 18 - 19:18

butent siandien tokia apipypenau parodos kalno apacioj. sustojus blakstienas dazesi...... tik nzn aip jai ten isejo nes po mano orinio signalo uzdusino auto isigandus :D :D

Tai kuris čia dabar iš jūsų chuliganas?
  • 0
... labai piktas diedas...

#80

  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 21 - 10:38

Jai reikia padarau taip ...bet retai pasitaiko .. pagal situacia :ph34r: aplenkiu uzkisu ir netiketai duodu ant stabdziu taip kad net apsi...ka masinoj issigandes kad neikaltu :lol: Jai ka nesilaike saugaus atstumo ..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0