Peršokti prie turinio


del p406 2.0 16v automato benzino sanaudu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#21 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 14:16

Mda.... nustebino ir mane kokie visgi neekonomishki automatiniai pezai, pats va usinu koks menuo 406 Coupe su 2.0 automat, tai mieste pylu 16 l ... nespaudinedamas... Jau nusprendzhiau pasikeisti y 3.0 mechnika, nes tas 2.0 varikliukas toks vangus kad gali depresooxa yvaryti bet kam... Tokios vat takeles. p.s. ir beje labai nepatinka man pezo automatiniu dezhiu darbas, netgi labai.
  • 0

#22 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 14:21


p.s. ir beje labai nepatinka man pezo automatiniu dezhiu darbas, netgi labai.

Gal galima motyvuoti?
  • 0

#23 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 sausio 12 - 14:41

Jau nusprendzhiau pasikeisti y 3.0 mechnika, nes tas 2.0 varikliukas toks vangus kad gali depresooxa yvaryti bet kam...

Tau gi juk sake zmones -_-

Paprasyk e2110. Gal leis su saviskiu pasivazineti, jei dar neapsigalvojo.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#24 Svečias_messiah_*

Svečias_messiah_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 14:44



p.s. ir beje labai nepatinka man pezo automatiniu dezhiu darbas, netgi labai.

Gal galima motyvuoti?

Aisq, del shio teiginio gal ir perlenkiau sakydamas apie visas pezo greichiu dezhes, speju manishke turi kaprizu, nes dazhnai ish leto pajudejus, ish 1 y 2 pavara jungiasi negrazhiai, beto uzhplaukia ir pradeda jungtis pavaros prie pvz kokiu 3200rpm'u, nors "S" mygtukas neyjungtas... beto ish zhemesnes y aukshtesne persijungia labai jauchiamai, vien zho negrazhiai dirba.
Aisq dar nebuvau nuvares y Peugeot servisa, vis eiles laukiu...
  • 0

#25 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 sausio 12 - 14:46

2 L 16V - mechaninė ... nežinau kiek jis man benzo valgo Vilniui kamščiuose sėdint.... bet prasukus kelis dujų bakus tik mieste - 13 - 13.5 L dujų. Užpilamas pilnas bakas (stengtasi toj pačioj degalinėj) Lukoil dujų (buvo čia savaitgaliais kai kur -15 ct dar su Maximos kortele dar 5 ct žemėn .... -20 ct tai širdis neleidžia pravažiuot pro šal).
Ventus dujų valgo daugiau bo anų daugiau ir telpa kodėl tais ????

kaip mieste ir kamsciuose tai sakyciau, kad duju ima proto ribose, tai uzmiesti turetu koki 10 uztekt :rolleyes:

p.s. grazi masina :beer:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#26 Svečias_Macovka_*

Svečias_Macovka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 01 - 15:06



p.s. ir beje labai nepatinka man pezo automatiniu dezhiu darbas, netgi labai.

Gal galima motyvuoti?

Aisq, del shio teiginio gal ir perlenkiau sakydamas apie visas pezo greichiu dezhes, speju manishke turi kaprizu, nes dazhnai ish leto pajudejus, ish 1 y 2 pavara jungiasi negrazhiai, beto uzhplaukia ir pradeda jungtis pavaros prie pvz kokiu 3200rpm'u, nors "S" mygtukas neyjungtas... beto ish zhemesnes y aukshtesne persijungia labai jauchiamai, vien zho negrazhiai dirba.
Aisq dar nebuvau nuvares y Peugeot servisa, vis eiles laukiu...

Patarciau pasikeisti tepalus. tik naujus pirkit is Zibinto nes kit pilsto ka nori o netai ka reikia.
Mano 97.m P406 2.0 16V su automatu valge 15 (bet kur) tai as lamda keičiau. Po to 12 mieste. 9-10 uz miesto ( nes 120+).
  • 0

#27 Svečias_eimafe_*

Svečias_eimafe_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 vasario 20 - 16:48

Weberi, pasiginčykim kaip senais gerais laikais... Nežinau apie ką, bet iš principo...
Sėdžiu prie kopo su alaus bokalu ir mysliju: koks skirtumas tarp 2,0 ir 3,0 variklių, jei mano 2,0 16v apstato BMW "plytas" trasoj? Mieste, pripažystu, variklis ne draginis. Bet užmiesty net atlošas braška...

Oj tik nereikia lygint Peugot 406 2.0 16v su BMW plyta.. tiek drage tiek trasoj pezas lieka veidrodelyje. aisku trasoj pezas siek tiek gyvesnis, taciau visgi nusileidziu bumeriui.. Pats turejau BMW 320 E36 ("plyta"), o vat ne per seniausiai isigyjau ir peziuka analogiska tavajam. kaip bebutu apmaudu, bet BMW dinamika visai kitokia nei pezo.. <_< tik aisku su pezu maloniau vaziuot mieste, nes bent maniskis susisuka iki 14l 100km, o su BMW budavo mieste nuo 14 ir iki kiek nori (priklauso nuo pedalo padeties grindu atzvilgiu) :wacko: kta vertus labai daug kas priklauso ir nuo tarpines tarp sedynes ir vairo.. ;) :D :D
  • 0

#28 Svečias_mortall_*

Svečias_mortall_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 08 - 19:34

neseniai nusipirkau pug'a 406 coupe 2L automat, 2000 m galo, bet prabeges tik 50000km tai mieste valgo 10-11ltr normalei vaziuojant, uzmiestyje 7-8ltr jei spaudi 140-150km/h, tad nezinau ar jie tokie jau neekonomiski
  • 0

#29 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 10 - 09:41

joa mano irgi panasiai valgo automatas. Aisku jei sedi ant kamsciu tai ir 15 l pasiekia :o
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0