Jump to content


Photo

"Parejo" garsusis P406 alkuninio skyvas


  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#61 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2009 October 14 - 13:24

taip,bande tobulinti. ;)
nuo 2006m sia problema issprende-paprastas gelezinis skyvas(amzinas),nera dirzo itempeju!
paspeliokite kaip (labai paprastai) tai issprende,(nors rimti motoristai tai jau zino) ;)

Na tu čia kažką netiksliai parašei. Na diržą kaip prezervatyvą vistiek neužtemsi. Kažkokie įtempėjai reikalingi nori nenori, tik galbūt jų funkcijas atlieka kiti įrenginiai.

paprastas ir zinomas atsakimas ,elastinis dirzas,jau esu mates,kai man reiks keisti bandysiu toki isigyti ;) :pug:

Taigis. Elastinis diržas eliminuoja poreikį įtempėjams. Kitas klausimas, kiek ilgai tas diržas tampysis ir kokia jo kaina. Jeigu tuos diržus reiks keist dažniau nei kojines, o ir jo kaina tikrai nebus pigesnė nei standartinio, tai gal geriau kaitaliot škyvus ir įtempėjus?

pagalvoju ir as apie tai bet jai jau toki sukure tai gal laiko ,na o kaina reiks pasidometi ;) :pug:
  • 0

#62 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • posts 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Posted 2009 October 14 - 20:30

Šiandien Meharyje paėmiau už 195 itališką. Robete turėjo gal 3-ų gamintojų, kaina 320.
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#63 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • posts 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Posted 2009 October 15 - 08:24

Šiandien Meharyje paėmiau už 195 itališką. Robete turėjo gal 3-ų gamintojų, kaina 320.

Regis tavo masinoje skyvai labai greitai devisi? :huh:
Kaip suprantu, geguzes menesi, kada uzvedei tema, turejai keisti. O dabar vel rasai, kad nusipirkai nauja.
Panasu, kad dazniau nei tepalus tenka keisti <_<
Na, o jei yra galimybe laukti savaitele, tai visgi siulyciau is ebay uzsisakyti. Taip ir padariau, tikiu kad Febi Bilstein kokybe tarnaus ilgiau nei 4 menesiai, ir kaina tik 210 lt (su pristatymu).
  • 0

#64 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • posts 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Posted 2009 October 15 - 11:04

Regis tavo masinoje skyvai labai greitai devisi? :huh:
Kaip suprantu, geguzes menesi, kada uzvedei tema, turejai keisti. O dabar vel rasai, kad nusipirkai nauja.
Panasu, kad dazniau nei tepalus tenka keisti  <_<
Na, o jei yra galimybe laukti savaitele, tai visgi siulyciau is ebay uzsisakyti. Taip ir padariau, tikiu kad Febi Bilstein kokybe tarnaus ilgiau nei 4 menesiai, ir kaina tik 210 lt (su pristatymu).

Biškį in metus reiktų dirstelt, kada viskas buvo pradėta :lol:
2009-2007= 2
:ax:

O eBay radau už įv.kainą.
Priimtiniausias variantas, bet tik parsiuntimas oi oi

Edited by arthuras, 2009 October 15 - 11:11.

  • 0
arthuras

Nuotrauka

#65 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • posts 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Posted 2009 October 15 - 11:41

Biškį in metus reiktų dirstelt, kada viskas buvo pradėta  :lol:
2009-2007= 2
:ax:

O eBay radau už įv.kainą.
Priimtiniausias variantas, bet tik parsiuntimas oi oi

:doh: ir kur as ziurejau :blush: aisq i menesius :blink: o jau buvau bepatikejes, kad tas velnio skriemulys dabar kas sezona parazituos ir pas mane -_-

O del siuntimo kainos visada galima deretis, jei turi noro, kantrybes ir laiko... (nes, matyt, ir pats zinai, kad pardavejo siuloma kaina visuomet yra didesne nei tu gauni parasyta ant siuntos paketo) <_<

Edited by Dandy, 2009 October 15 - 11:45.

  • 0

#66 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2009 October 15 - 21:17

taip,bande tobulinti. ;)
nuo 2006m sia problema issprende-paprastas gelezinis skyvas(amzinas),nera dirzo itempeju!
paspeliokite kaip (labai paprastai) tai issprende,(nors rimti motoristai tai jau zino) ;)

Na tu čia kažką netiksliai parašei. Na diržą kaip prezervatyvą vistiek neužtemsi. Kažkokie įtempėjai reikalingi nori nenori, tik galbūt jų funkcijas atlieka kiti įrenginiai.

vat butent kazkokios pasakos apie "lateksinius dirzus" :D visi dirzai armuojami siulais ir ne veltuj ;) Ne paslaptis kad nuo dirzu armavimo priklauso jo patikimumas :rolleyes: atkreipkite demesi i dirzus kuriuse armuoti dantys(originalas arba aukstos kokybes)..ir ne veltuj ;) Del skyvo,galima ir issitekinti vientisa ir problemos dingsta visiem laikams :rolleyes:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#67 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2009 October 15 - 21:18

na su elastinu dirzu kaip ir aisku-visi zino. na o del skyvo "istampymo" ,tai reikia ziureti pati skyva,kaip dirba itempejas,kokia motoro vibracija-(kiekvieno cilindro galios dydis),ir SVARBU-generatoriaus sankaba.ja patikrinti(jei gerai dirbanti)puses minutes darbas.
  • 0
spakenas@gmail .com

#68 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 October 16 - 11:58

na su elastinu dirzu kaip ir aisku-visi zino.
na o del skyvo "istampymo" ,tai reikia ziureti pati skyva,kaip dirba itempejas,kokia motoro vibracija-(kiekvieno cilindro galios dydis),ir SVARBU-generatoriaus sankaba.ja patikrinti(jei gerai dirbanti)puses minutes darbas.

O jeigu generas be sankabos plius dar kondiškės siurblys šiek tiek prideda savo rankelę? Beje, gal kam reikia gero generatoriaus su beveik negyva sankaba? Mėtosi pas man garaže :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#69 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • posts 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Posted 2010 July 01 - 16:18

Keliam seną temą. Priėjo laikas vėl keisti škyvą, prieš tai buvo pirktas už 200lt meharyje MALO firmos. Pravažiuota 20k km ir tas garsas veda iš proto mane jau kurį laiką! :blink: Apsiskambinėjau vėl keletą parduotuvių, meharis siūlo už 230lt (įtariu tas pats?), A1 už 305 Korteko firmos (kas ką girdėję?) ir belfortas pasiūlė už 164lt be sankabos ir už 189lt su sankaba. Sakė be sankabos laikys amžinai, turiu įtarimų, kad už tokią kainą man vėl nei 20k nelaikys. :hmm: Gal kas pirkot/domėjotės ar turit daugiau patirties su škyvais, su sankaba ar be sankabos geriau imti, o gal nepagailėti Korteko firmos?

Edited by Samtron, 2010 July 01 - 16:18.

  • 0

I <3 HATERS


#70 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • posts 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Posted 2010 July 01 - 18:39

tai kaip matau bedele cia 406 2 HDI :hmm:
  • 0

#71 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 July 01 - 19:28

Keliam seną temą.
Priėjo laikas vėl keisti škyvą, prieš tai buvo pirktas už 200lt meharyje MALO firmos. Pravažiuota 20k km ir tas garsas veda iš proto mane jau kurį laiką!  :blink:
Apsiskambinėjau vėl keletą parduotuvių, meharis siūlo už 230lt (įtariu tas pats?), A1 už 305 Korteko firmos (kas ką girdėję?) ir belfortas pasiūlė už 164lt be sankabos ir už 189lt su sankaba. Sakė be sankabos laikys amžinai, turiu įtarimų, kad už tokią kainą man vėl nei 20k nelaikys.  :hmm:
Gal kas pirkot/domėjotės ar turit daugiau patirties su škyvais, su sankaba ar be sankabos geriau imti, o gal nepagailėti Korteko firmos?

nezinau,bet as uzsidejau originala ,ir jokiu problemu,o pirkti gali EBAY :pug:

Edited by ARMONDS, 2010 July 01 - 19:28.

  • 0

#72 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 July 02 - 07:19

Keliam seną temą.
Priėjo laikas vėl keisti škyvą, prieš tai buvo pirktas už 200lt meharyje MALO firmos. Pravažiuota 20k km ir tas garsas veda iš proto mane jau kurį laiką! :blink:
Apsiskambinėjau vėl keletą parduotuvių, meharis siūlo už 230lt (įtariu tas pats?), A1 už 305 Korteko firmos (kas ką girdėję?) ir belfortas pasiūlė už 164lt be sankabos ir už 189lt su sankaba. Sakė be sankabos laikys amžinai, turiu įtarimų, kad už tokią kainą man vėl nei 20k nelaikys. :hmm:
Gal kas pirkot/domėjotės ar turit daugiau patirties su škyvais, su sankaba ar be sankabos geriau imti, o gal nepagailėti Korteko firmos?

o kaip suprast su sankaba ar be....as neperseniausiai pirkaus skyva is mehario malo firmos, tai va pakeitem, pravaziavau 3000 ir jau matosi kad jis ilgai nelaikys.
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#73 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • posts 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Posted 2010 July 02 - 08:50

Su sankaba yra su gumine dalimi, kuri ir susidėvi dažniausiai. O be sankabos leido suprast, kad tai yra vientisas metalo škyvas. Pas mus irgi kažkas bandė čia virinti škyvą kiek pamenu. Tik man keista kodėl jis toks pigus, jei anot pardavėjo tai yra ilgaamžis dalykas. :hmm:
  • 0

I <3 HATERS


#74 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Posted 2010 July 02 - 08:52

Su sankaba yra su gumine dalimi, kuri ir susidėvi dažniausiai. O be sankabos leido suprast, kad tai yra vientisas metalo škyvas. Pas mus irgi kažkas bandė čia virinti škyvą kiek pamenu. Tik man keista kodėl jis toks pigus, jei anot pardavėjo tai yra ilgaamžis dalykas. :hmm:

as tai galvoju, jeigu nuvaryt pas gerus suvirintojus, uzvirintu ir buti gerai manau...neissivaizduoju kas gali pareiti jei viskas tvarkingai sukasi
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#75 D77

D77
  • Senbuviai
  • posts 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:ex peugeot 406 2.1dt 1997, citroen c3 1,4hdi 2006

Posted 2010 July 02 - 11:57

Užsivirinau savo subirusį, jau rašiau anksčiau kažkur. Užvirinau ir pamiršau.
  • 0

ex Peugeot 406 2,1 td; Citroen C3 2006 1,4 hdi; Citroen C5 2011 2,0 hdi


#76 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 July 02 - 12:17

man kai skyvas prasisuko as veziau, kad man suvirintu ta vieta ten kur stovejo ta guma :D
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#77 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 July 02 - 13:43

man kai skyvas prasisuko as veziau, kad man suvirintu ta vieta ten kur stovejo ta guma :D

ir idomu,ir man ateiciai,kiek kilometru jau nuvaziuota,ar dirzeliui nieko nenutiko,kaip su vibracija,kiek suprantu ta guma del vibracijos :pug:

Edited by ARMONDS, 2010 July 02 - 13:44.

  • 0

#78 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • posts 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Posted 2010 July 02 - 18:15

Nusipirkau iš vienos dalies škyvą, pažiūrėsim kaip šitas tarnaus. Sakė, dėl to, kad nėra gumos gali būti didesnis garsas, bus matyt..
Kairėje pusėje ne Akron škyvas, tas dar mašinoje kolkas yra.
Posted Image
Posted Image
  • 0

I <3 HATERS


#79 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 July 02 - 20:24

ir idomu,ir man ateiciai,kiek kilometru jau nuvaziuota,ar dirzeliui nieko nenutiko,kaip su vibracija,kiek suprantu ta guma del vibracijos :pug:

vibracijos nesijaute ir dirzelis paziurejus vizualiai ejo lygiai
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#80 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Posted 2010 July 02 - 20:27

Desinej pusej be sankabos. Kai sau keiciausi, buvau toky is robeto nusipirkes,nes reikiamo neturejo, jisai nuo 307, tai Peugeot servize priemejes sake jog su tokiais is turgaus visi pareina ir su visais itempejais ismustais, plius variklis visas kalastuojas. Tai servizas is Eolto paeme, uzsidejo 10 lt ir idejo koks turi but.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users