Peršokti prie turinio


Nuotrauka

"Parejo" garsusis P406 alkuninio skyvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 150

#101 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2010 spalio 14 - 14:58

O ka daryti, kai pas mane nėra gen sankabos? Skyvai bira kaip nznau kas,,, Tempėjas pakeistas, su AC siurbliu kaip ir viskas tvarkoje,, net nžnau,,
  • 0

#102 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2010 spalio 21 - 08:53

na ka sita problema ir mane aplanke :D juokas per asaras jau :D permeciau visa sita tema ir susidaro tokia nuomone kad siuo metu rinkoje nera kokybisko skyvo nusipirkt kuris normalei laikytu? ar kaip virsuje rase zmogus reikia butinai pakeisti ir generatoriaus sankaba kad nuimtu vibracija tada jie laiko? o gal isvis bandyti ieskot orginalios dalies is sroto? bet irgi kate maise kokie pamastymai? :wacko:
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#103 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Parašyta 2010 spalio 21 - 10:52

na ka sita problema ir mane aplanke :D juokas per asaras jau :D permeciau visa sita tema ir susidaro tokia nuomone kad siuo metu rinkoje nera kokybisko skyvo nusipirkt kuris normalei laikytu?
ar kaip virsuje rase zmogus reikia butinai pakeisti ir generatoriaus sankaba kad nuimtu vibracija tada jie laiko?
o gal isvis bandyti ieskot orginalios dalies is sroto? bet irgi kate maise
kokie pamastymai? :wacko:

as gi sakau, nespejau skyvu keisti ir vienu ir kitu firmu, kol galu gale pakeiciau generatoriaus sankabele ir problemos baigesi
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#104 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2010 spalio 21 - 12:16

tai tu vienas tik taip sakai :) skaiciau nebijok. idomu kitu kokie pasisakymai? kokios firmos skyvas buvo? kiek kastavo? ir kiek pati sankaba kainavo?
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#105 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2010 spalio 21 - 19:51

as gi sakau, nespejau skyvu keisti ir vienu ir kitu firmu, kol galu gale pakeiciau generatoriaus sankabele ir problemos baigesi

Butent - generatoriaus sankaba duoda ypatingai dideli apkkrovima, del kurio kalena tas garsusis alkuninio veleno skyvas. Jeigu ta sankaba nusibaigus, naujas skyvas laiko labai trumpai... tos sankabos kaina - 210 meharyje.

P.S. as pats tikrai neesu specas, tiesiog pazystamas zibinte dirba :)
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#106 sniener

sniener
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 475
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0hdi

Parašyta 2010 spalio 22 - 10:23

Butent - generatoriaus sankaba duoda ypatingai dideli apkkrovima, del kurio kalena tas garsusis alkuninio veleno skyvas. Jeigu ta sankaba nusibaigus, naujas skyvas laiko labai trumpai... tos sankabos kaina - 210 meharyje.

P.S. as pats tikrai neesu specas, tiesiog pazystamas zibinte dirba :)

jo ir man buvo sunku patiketi kad nuo generatoriaus gali lakstyti skyvai......as tai mokejau 200 uz sankaba ruville firmos
  • 0
Visais TEO klausimas kreipkites. Atsakysiu kuo skubiau!!

#107 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2010 lapkričio 17 - 15:58

na sian pasiemiau ir as savo liuta po skyvo keitimo norejau ir sankaba keist bet pasake kad ji man dar veikia :) skyvas vokiskas 223lt prie to pacio pakeite salenbloka vienos puses ir uz viska atsistojo 380lt. Net gera ausim dabar kai girdi kaip murkia motoras :D
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#108 Svečias_Martynasdee_*

Svečias_Martynasdee_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 lapkričio 29 - 00:06

Keliu tema is gilaus miego. Simptomai panasus, dejau skyva be sankabos, garsas kaip pas traktoriuka (viduj nelabai girdis). Garsas padideja kai ijungiu kazka, kas apkrovas duoda elektrinei dalei: ilgas sviesas, langu apsildyma. Jeigu viskas isjungineta, garsas ne toks didelis/mazas. Ir dar, ar visi pugai ant generatoriu po sankaba turi? :pug: :wh:
  • 0

#109 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2011 lapkričio 29 - 21:12

Generatoriaus sankabas turi beveik visos(naujos) dyzelines masinos(CDI,JTD ,HDI,4D-4,TDCI,ir t.t) Jei variklio dirzu keitimas nuo 140 kkm-tai sankaba butina. viena isimtis-"minkstas" (trys gumos sluoksniai) alkuninio veleno skyvas(PSA 2,0L 8V 66kw varikliai) ir generatorius be sankabos.
  • 0
spakenas@gmail .com

#110 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2011 lapkričio 29 - 21:18

Tiesa,pamirsau pamineti-jie jau negaminami ir centruose (turetu buti-jei rimtai dirba) keiciami taip- skyvas(normalus)+generatoriaus sankaba.
  • 0
spakenas@gmail .com

#111 Svečias_Martynasdee_*

Svečias_Martynasdee_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 lapkričio 30 - 21:52

O kaip patikrint gen. sankaba? dirza nuemus ar kazka mechaniskai pasukiojus galima isgirst/pajaust/pamatyt ar jis dar gyvas ar ne?
  • 0

#112 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2011 gruodžio 19 - 19:27

patikrinti paprasta-veikia kaip seno dviracio "reketas".pasukai (kabina-sukasi),uzstabdei(inkaras is enercijos sukasi toliau). atskirti ar skyvas (generatoriaus) sankabinis ar parprastas-uztenka paziureti.paprastai jis buna su plasmasiniu dangteliu.jei jis "pamestas",tai yra "dantukai",kurie reikalingi uzdeti spec raktui(keiciant-nuimant).
  • 0
spakenas@gmail .com

#113 vidma32

vidma32
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 5
  • Automobilis:406 2.0 80kw hdi

Parašyta 2012 vasario 13 - 18:42

Butent - generatoriaus sankaba duoda ypatingai dideli apkkrovima, del kurio kalena tas garsusis alkuninio veleno skyvas. Jeigu ta sankaba nusibaigus, naujas skyvas laiko labai trumpai... tos sankabos kaina - 210 meharyje.

P.S. as pats tikrai neesu specas, tiesiog pazystamas zibinte dirba :)

jo ir man buvo sunku patiketi kad nuo generatoriaus gali lakstyti skyvai......as tai mokejau 200 uz sankaba ruville firmos

man tas pats buvo pakeitus alkuninio skyva teko keisti ir generatoriaus snkaba dabar alkunino skyvas jau 100000atlaike
  • 0

#114 Salagubovas25

Salagubovas25
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW, 2001

Parašyta 2012 vasario 14 - 18:45

Sveiki. Islindo ir pas mane tokia pati beda. Perskaicius viska susidariau nuomone jog keiciant alkuninio skyva reikia keisti ir generatoriaus sankaba. Pas mane kai apsukos nukrenta tai generatorius dar sukasi ilgai ir nuobodziai :) ir taip vazinejau kokius 1 metus ir dabar parejo ir skyvas is skyvo pabirejo ir kazkokios aliuminio luosteles (skyvo plocio) ir toliau uzvedus byra smulkios siuksles, drozles kaip aliuminio. Skyvas irgi su sankaba ant gumu. Zodziu isvada tokia, kad reik keist kaip sekesi parasysiu.
  • 0

#115 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2012 vasario 15 - 13:13

Sveiki. Islindo ir pas mane tokia pati beda. Perskaicius viska susidariau nuomone jog keiciant alkuninio skyva reikia keisti ir generatoriaus sankaba. Pas mane kai apsukos nukrenta tai generatorius dar sukasi ilgai ir nuobodziai :) ir taip vazinejau kokius 1 metus ir dabar parejo ir skyvas is skyvo pabirejo ir kazkokios aliuminio luosteles (skyvo plocio) ir toliau uzvedus byra smulkios siuksles, drozles kaip aliuminio. Skyvas irgi su sankaba ant gumu.

Zodziu isvada tokia, kad reik keist kaip sekesi parasysiu.

nebutina keisti viska,as pasikeiciau tik skyva ir vazineju jau ilgokai,pirma reik isitikinti ar ta generatoriaus skyvuka su sankaba reik keisti
  • 0

#116 Salagubovas25

Salagubovas25
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW, 2001

Parašyta 2012 vasario 15 - 21:27

ok. tai jus dabar man pasakykit kaip tiksliai nustatyti ar generatoriaus skyvas yra blogas? jis pas mane jau skleidzia negerus garsus, paspaudus kaukia kaip turi but o kai isemiau visa generatoriu prasukus rankomis girdisi lyg slemlio butu pripiltas...tai ne manau kad jis yra geras...beto ar prasukus ir uzlaikius skyva turi suktis inkaras kuri laika? beto gal turite patarimu kaip ji atsukti? vuduje zvaigzdute ir kita uzlaikymui tokia pati tik aplinkui ir labai smulki...beto keiciasi visas skyvas su viskuo ar tik ta sankabele issiima?
  • 0

#117 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 vasario 15 - 23:24

ok. tai jus dabar man pasakykit kaip tiksliai nustatyti ar generatoriaus skyvas yra blogas? jis pas mane jau skleidzia negerus garsus, paspaudus kaukia kaip turi but o kai isemiau visa generatoriu prasukus rankomis girdisi lyg slemlio butu pripiltas...tai ne manau kad jis yra geras...beto ar prasukus ir uzlaikius skyva turi suktis inkaras kuri laika? beto gal turite patarimu kaip ji atsukti? vuduje zvaigzdute ir kita uzlaikymui tokia pati tik aplinkui ir labai smulki...beto keiciasi visas skyvas su viskuo ar tik ta sankabele issiima?

shkyvui pabaiga arteja. Keichiasi visas shkyvas, turiu nauju ;)
pasukus ir shkyvuka sustabdzhius inkaras turi suktis.Tam ir yra sankaba.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#118 Salagubovas25

Salagubovas25
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW, 2001

Parašyta 2012 vasario 16 - 08:51

kokios firmos geriausia deti alkuninio skyva?
  • 0

#119 Salagubovas25

Salagubovas25
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 20
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW, 2001

Parašyta 2012 vasario 19 - 09:50

Na va viska pakeiciau alkuninio skyva uzdejau italiska 174lt, generatoriaus skyvuka originalu vokiska 110lt variklis 2.0hdi 80kw Pakeitimas nera sudetingas, nuemus dugno apsaugas ir posparni priejimas geras tik sukant skyva reikia uzlaikyti smagrati ir viskas. Dabar variklis murkia kaip kaciukas jokiu pasaliniu garsu, tikiuosi laikys ir bus gerai. Kai pravaziuosiu daugiau parasysiu.
  • 0

#120 Svečias_mindexiux_*

Svečias_mindexiux_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 vasario 19 - 13:55

"Parejo" garsusis P406 alkuninio skyvas, turiu nauja.
Pagal elcats.ru brezini viskas lyg ir aisku.
Teorija nuo praktikos kartais kaip diena nuo nakties.
Gal kas jau turi praktikos? :beer:

LAbai lengvaikeiciasi, jau du pakeiciau:D nereikia itempejair vienas galiuzfiksuot, tik antram zmogui smagrati prilaikyt reikia:)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0