Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Xenon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 871

#21 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 12:19

Ir is viso galvoju dabar ar pas mane nebus kokios leptos ale tuningines sukistos :( nes kiek pas kitus maciau jos baltos berotc o pas mane lyg ir tamsingos kazkaip atrodo :( ar cia taip jau nuriedejo nuo konvejerio

maniskis ex 406'as nebeladotoje puseje turejo tamsintus zibintus (pagrindini ir priesrukini).
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#22 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 12:30

maniskis ex 406'as nebeladotoje puseje turejo tamsintus zibintus (pagrindini ir priesrukini).

Apdirbimas? Ko gero, gamyklinis.....
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#23 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 12:33

Apdirbimas? Ko gero, gamyklinis.....

nuo per greito vaziavimo apsvilo :rolleyes:
  • 0

#24 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 12:35

nuo per greito vaziavimo apsvilo :rolleyes:

&as tada noriu. Bo, labai tiktu prie mano kilimeliu, kurie iskloti ........ ;)
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#25 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2006 gruodžio 11 - 14:28

maniskis ex 406'as nebeladotoje puseje turejo tamsintus zibintus (pagrindini ir priesrukini).

Bet reikalas tas kad buvau peugeot centre sako lyg ir turetu buti ne tamsesni. Bet kaip pasiziurejau ten jie patys nelabai ka ir zino. Lygino su kitu 406 tai sake skaiciai ant zibintu skiriasi. Pas mane stovi tokie patamsinti priekiniai zibinai ir priesrukines
  • 0
Subaru Legacy

#26 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 31 - 11:28

Kaimieciai nesideda tokiu lempu, todel jiems ir klausimu ner, kaimieciai perk auto jau su jom..
pirma karta isgirdau kad artimosios sviesos sviestu tiek toli kaip ir tolimosios, nebent yra tokiu loc..u kurie sukelia i virsu. Cia kazkoks briedas

kai butent tavo auto buvo pagamintas apie xenonus net kinieciai nieko nezinojo. todel nip*z*di kad perki masina iskart su xenonais. man atrodo ant pirstu butu imanoma suskaiciuot userius kurie usina originalius xenonus klube? :D

hdi teisingai pasake, tik perzosktkus zodzius panaudojo:)

O xenonai yra geris, tik i priesrukines kisht ju negalima, nes ruko zibintu ipatumas ir yra jog jie sektiek tamsesne sviese sklaidzia ir palei zeme.. :) o ilgosios tai tik i nauda jei zmogus vazineji uzmiesti kasvakara, nes kitokiu atveju ilgos sviesos vapse nereikalingos.
  • 0

#27 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 gruodžio 31 - 11:30

nu as ne specas, bet ziurint i 3 nuotrauka matosi jog sviesos srautas isskaidytas neiprastai.
didzioji dalis tenka ne kelkrasciui, o priespriesinei juostai... ar cia faros angliskos, ar sureguliuota blogai, ar cia normalu skaidriems zibintams?

cia tu neturi prie ko prisi*p*ist daugiau :blush:
  • 0

#28 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2006 gruodžio 31 - 13:16

Kaimieciai nesideda tokiu lempu, todel jiems ir klausimu ner, kaimieciai perk auto jau su jom..
pirma karta isgirdau kad artimosios sviesos sviestu tiek toli kaip ir tolimosios, nebent yra tokiu loc..u kurie sukelia i virsu. Cia kazkoks briedas

kai butent tavo auto buvo pagamintas apie xenonus net kinieciai nieko nezinojo. todel nip*z*di kad perki masina iskart su xenonais. man atrodo ant pirstu butu imanoma suskaiciuot userius kurie usina originalius xenonus klube? :D

hdi teisingai pasake, tik perzosktkus zodzius panaudojo:)

O xenonai yra geris, tik i priesrukines kisht ju negalima, nes ruko zibintu ipatumas ir yra jog jie sektiek tamsesne sviese sklaidzia ir palei zeme.. :) o ilgosios tai tik i nauda jei zmogus vazineji uzmiesti kasvakara, nes kitokiu atveju ilgos sviesos vapse nereikalingos.

As tai nesiruosiu deti zenonus ilgosioms sviesoms, nes daugiau laiko vazineju intensyviame eisme, ir del to, kad neskaidrus lempu stiklai, bet, kad pasake, kad ilgosios nereikalingos, tai :D paeme.

Šį pranešimą redagavo antanukas: 2006 gruodžio 31 - 13:17

  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#29 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 09 - 18:36

Baigesi man xenonu geris :angry: Nauja lempa 250 lt ir dar laukt reikia kol tures. Sudas visai. Niekad antrasyk nedeciau.
  • 0

#30 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2007 sausio 09 - 19:04

Baigesi man xenonu geris :angry: Nauja lempa 250 lt ir dar laukt reikia kol tures. Sudas visai. Niekad antrasyk nedeciau.

O tai kas nutiko? ;]
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#31 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2007 sausio 09 - 19:08

tai jei perdege, tai suprask ir antrai nebedaug liko.... tai jei ka 500lt :ph34r: geriau jau kinietiskus naujus detis :D
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#32 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 09 - 23:18

Baigesi man xenonu geris :angry: Nauja lempa 250 lt ir dar laukt reikia kol tures. Sudas visai. Niekad antrasyk nedeciau.

Kokiu lempuciu reikia? seip beroc pas kolega mano 150lt komplektas. As tai nebijau kad ir perdegs turiu metu garantija lemputem
  • 0
Subaru Legacy

#33 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 sausio 10 - 00:34

Pala, o man klausimas pasikabino, tik priesh ji pateikdamas pabandysiu paaishkint kodel jisai begedis taip padare. Kiek man zhinoma, ish idejos visi turetu vazhinet su ilgosiom (kad kelias ir ivairios kliutys matomi butu nakti), o trumposios buvo ishrastos tik paskui - net ne trumposios, o tokie dangchiukai dedavosi su siaura horizintalia skylute ishilgai lempos. Juos reikedavo uzhsidet ant mashinu ivazhiavus i miesta ar panashiai. Ir ishrasti jie buvo ne bereikalo, o tam, kad prieshprieshiais vazhiuojanchiuju neakintu... Butent todel tai ir buvo itraukta i keliu eismo taisykles ir veliau patobulinta iki "trumpuju". Dabar gi, kelyje vis dazhniau sutinki tokiu vairuotoju, apie kuriuos pagalvoji: "ilgasias ishsijungtum, zhasine". Ne tik dazhniau, bet dar ta shviesa tokia keista - melsva kazhkokia... Akina kaip bestija... O ir chia kolegos pirmoje nuotraukoje atrodo, kad jo kairioji - nukrypusi ir spigina tiesiai i prieki - reiktu pareguliuot - kad kitiems netrukdytu (kaip ir buvo numatyta taisyklese del trumpuju shviesu). O del klausimo tai... ai - ir taip supratot... O ypatingai neskaitovams, kuriu ir chia pasitaiko ir po to rashineja vejus nesuprate uzhuominos - ash ne kaimas, ne pencininkas ir kas yra ksenonas zhinau, - tai ka parashiau vadinama pashiepianchiu ir atsakymo nereikalaujanchiu sarkazmu.

Šį pranešimą redagavo Radradratorius: 2007 sausio 10 - 00:36

  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#34 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2007 sausio 10 - 01:40

na siaip neparasei nieko, isskyrus gal truputi istorijos... :ph34r:
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#35 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 10 - 10:15

na siaip neparasei nieko, isskyrus gal truputi istorijos... :ph34r:

Skaityk dar karta... Gali pradeti nuo paskutines pastraipos :beer: :beer:
  • 0

#36 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 10 - 12:20

Pala, o man klausimas pasikabino, tik priesh ji pateikdamas pabandysiu paaishkint kodel jisai begedis taip padare.
  Kiek man zhinoma,  ish idejos visi turetu vazhinet su ilgosiom (kad kelias ir ivairios kliutys matomi butu nakti), o trumposios buvo ishrastos tik paskui - net ne trumposios, o tokie dangchiukai dedavosi su siaura horizintalia skylute ishilgai lempos. Juos reikedavo uzhsidet ant mashinu ivazhiavus i miesta ar panashiai. Ir ishrasti jie buvo ne bereikalo, o tam, kad prieshprieshiais vazhiuojanchiuju neakintu... Butent todel tai ir buvo itraukta i keliu eismo taisykles ir veliau patobulinta iki "trumpuju". Dabar gi, kelyje vis dazhniau sutinki tokiu vairuotoju, apie kuriuos pagalvoji: "ilgasias ishsijungtum, zhasine". Ne tik dazhniau, bet dar ta shviesa tokia keista - melsva kazhkokia... Akina kaip bestija... O ir chia kolegos pirmoje nuotraukoje atrodo, kad jo kairioji - nukrypusi ir spigina tiesiai i prieki - reiktu pareguliuot - kad kitiems netrukdytu (kaip ir buvo numatyta taisyklese del trumpuju shviesu).
  O del klausimo tai...
  ai - ir taip supratot...

  O ypatingai neskaitovams, kuriu ir chia pasitaiko ir po to rashineja vejus nesuprate uzhuominos - ash ne kaimas, ne pencininkas ir kas yra ksenonas zhinau, - tai ka parashiau vadinama pashiepianchiu ir atsakymo nereikalaujanchiu sarkazmu.

Padarom toki eksperimenta? statom nakti masina mano autostradoje ir paziuresim kaip ten tave jau akins. Susidejus xenonus nereikia pagaileti 20lt ir susireguliuoti lempas(ne ten kur garazelyje prie sienos pastato o su tam tikra iranga) ir visa problema isspresta. Kiek vazineju naktim uzmiestyje dar ne karto nebuvo kad kazkas man pries nosi ijungtu ilgas perspedamas kad ale as vaziuoju ant ilgu ir akinu. Galiu pasakyti tiek kad rekia daugiausiai tie kurie nori tokiu lempu ir negali sau leisti. Sutiku: ten 8000k 10000k gal tos ir akina bet tik ne 4200k ar 5000k nuvaziuok i vokietija ten masina be xenonu pamatyti jau retenybe yra.

Šį pranešimą redagavo Laisvis: 2007 sausio 10 - 12:22

  • 0
Subaru Legacy

#37 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 10 - 12:23

Baigesi man xenonu geris  :angry:  Nauja lempa 250 lt ir dar laukt reikia kol tures. Sudas visai. Niekad antrasyk nedeciau.

Lempute juk vos 100Lt :blink: 2vnt = 200lt (keist reik abi jei nenori ateity parintis kad ir vel kisht litus i lemputes reik)

Šį pranešimą redagavo mmx: 2007 sausio 10 - 12:27

  • 0

#38 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 10 - 12:30

As Xenonus uzinu va jau tuoj bus 4tas menuo :) nu net ir po tiek laiko jokiu minusu neaptinku:) zibintas nesilydo, sviesos spalva/efektyvumas nepasikeite... galiu pasakyt tik gerai apie Xenonus.
  • 0

#39 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 10 - 12:34

As Xenonus uzinu va jau tuoj bus 4tas menuo :) nu net ir po tiek laiko jokiu minusu neaptinku:) zibintas nesilydo, sviesos spalva/efektyvumas nepasikeite... galiu pasakyt tik gerai apie Xenonus.

Tai kas tada pasikeitė? :huh:
Jei skirtumo jokio - tai kam mokėti daugiau? :huh:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#40 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 sausio 10 - 12:39

Tai kas tada pasikeitė? :huh:
Jei skirtumo jokio - tai kam mokėti daugiau? :huh:

cia kolega turejo uomeny nuo naudojimo pradzios iki daba, suprasciau :beer:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0