Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Xenon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 871

#41 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 10 - 13:30

Tai kas tada pasikeitė? :huh:
Jei skirtumo jokio - tai kam mokėti daugiau? :huh:

cia kolega turejo uomeny nuo naudojimo pradzios iki daba, suprasciau :beer:

taip:) nuo to laiko kai pasistaciau. iki dabar.. :beer:
  • 0

#42 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 10 - 14:32

Lempute juk vos 100Lt :blink: 2vnt = 200lt (keist reik abi jei nenori ateity parintis kad ir vel kisht litus i lemputes reik)

Kinietiska lempa ir be garantijos gal kainuoja 100 lt. Bet problema ne ta, beda, kad nera pirkti tokios temperaturos (6500K) lemputes, kurios man reik.
  • 0

#43 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 10 - 16:34

Kinietiska lempa ir be garantijos gal kainuoja 100 lt. Bet problema ne ta, beda, kad nera pirkti tokios temperaturos (6500K) lemputes, kurios man reik.

tai juk visviena reik keist abi lempas, jei pas tave buvo 6500K ir viena perdege tai keisk abi i 6000K - 7000K kinietiskas ir visviena laimesi. PS. lemputem garantijas duoda metam laiko. jei tinkamoj vietoj jami :)

Pasakysiu tik viena: Darai is muses drambli :)

Šį pranešimą redagavo mmx: 2007 sausio 10 - 16:35

  • 0

#44 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 10 - 23:14

tai juk visviena reik keist abi lempas, jei pas tave buvo 6500K ir viena perdege tai keisk abi i 6000K - 7000K kinietiskas ir visviena laimesi. PS. lemputem garantijas duoda metam laiko. jei tinkamoj vietoj jami :)

Pasakysiu tik viena: Darai is muses drambli :)

Kas tiesa tas ne melas :) pas mano viena kolega beroc 150lt uz komplekta lempuciu (2vnt) jei ka galiu pasidomet (garantija irgi yra metam)
  • 0
Subaru Legacy

#45 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 11 - 16:46

tai juk visviena reik keist abi lempas, jei pas tave buvo 6500K ir viena perdege tai keisk abi i 6000K - 7000K kinietiskas ir visviena laimesi. PS. lemputem garantijas duoda metam laiko. jei tinkamoj vietoj jami :)

Pasakysiu tik viena: Darai is muses drambli :)

Kas tiesa tas ne melas :) pas mano viena kolega beroc 150lt uz komplekta lempuciu (2vnt) jei ka galiu pasidomet (garantija irgi yra metam)

Koks avinas trina komentarus?
  • 0

#46 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 11 - 16:51

Koks avinas trina komentarus?

:lol: sveikinu sugryzus i realu pasauli! :beer:
:))))
  • 0

#47 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 11 - 18:32

tai juk visviena reik keist abi lempas, jei pas tave buvo 6500K ir viena perdege tai keisk abi i 6000K - 7000K kinietiskas ir visviena laimesi. PS. lemputem garantijas duoda metam laiko. jei tinkamoj vietoj jami :)

Pasakysiu tik viena: Darai is muses drambli :)

Kas tiesa tas ne melas :) pas mano viena kolega beroc 150lt uz komplekta lempuciu (2vnt) jei ka galiu pasidomet (garantija irgi yra metam)

Koks avinas trina komentarus?

Ne i tema bet noriu paklausti taves pas tave bmw IXAS ar paprastas?
  • 0
Subaru Legacy

#48 Svečias_HDI_*

Svečias_HDI_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 sausio 12 - 10:02

Pagal kilovatus? tai paprastas d, pirkau kaip paprasta d, nes kuro sanaudos mazesnes, o gavosi pagal bagazine xd nes tokios raideles yra, pagal BMW centra xd, pagal serviso knygele xd, nors pats abejociau, kad xd nes jie atsirado nuo 2006m, o mano 2005 12 20. PS Nors pagal kuro sanaudas ir varomuju ratu sakiciu xd

Šį pranešimą redagavo HDI: 2007 sausio 12 - 10:12

  • 0

#49 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 12 - 10:32

... PS Nors pagal kuro sanaudas ir varomuju ratu sakiciu xd

Tai jei be užuolankų - keturiais tekiniais varomas, tep?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#50 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 12 - 10:40

Pagal kilovatus? tai paprastas d, pirkau kaip paprasta d, nes kuro sanaudos mazesnes, o gavosi pagal bagazine xd nes tokios raideles yra, pagal BMW centra xd, pagal serviso knygele xd, nors pats abejociau, kad xd nes jie atsirado nuo 2006m, o mano 2005 12 20.
PS Nors pagal kuro sanaudas ir varomuju ratu sakiciu xd

Krito mano akyse, tavo, kaip BMW fano autoritetas.
x'as, gerbiamasis, ir reiskia AWD(o ne RWD, kaip visos BMW), visos komplektacijos, serviso knygeles, KILOWATAI(prie ko sitie?) ir kitokie hujnia muinia neturi jokios itakos tai x'as ar ne.

dlia osobino tupych:
AWD - all wheels drive (tipo keturi varomi)
RWD - rear wheels drive (tipo galas varomas)

Šį pranešimą redagavo AllFOLK: 2007 sausio 12 - 10:41

  • 0

#51 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 sausio 12 - 10:46

Nu nevaryk AllFOLK :) Panašu, kad HDI žino apie ką rašo. Tik gal kW be reikalo įvėlė. Beje, Europoj 5 xDraivais lyg pradėjo prekiauti 2005 pavasarį. Nežinau - gal dyzeliukus vėliau paleido. Anyway - 2005.12, manau pilnai galėjo būti ;)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#52 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 12 - 10:59

Ale kaip greit trina. Ne pasikoliot neleidzia :lol: P.S. anyway, tikiuosi visi pamate "originalus"
  • 0

#53 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 12 - 11:02

Ale kaip greit trina. Ne pasikoliot neleidzia :lol:

P.S. anyway, tikiuosi visi pamate "originalus"

AS irgi pastebejau kad nebera :D istryne gal todel kad per daug foto sveria, bet lyg ir nedideles buvo :( antra karta deti ir resaizinti jau tingiu :)
  • 0
Subaru Legacy

#54 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 sausio 12 - 11:21

Ale kaip greit trina. Ne pasikoliot neleidzia  :lol:

P.S. anyway, tikiuosi visi pamate "originalus"

AS irgi pastebejau kad nebera :D istryne gal todel kad per daug foto sveria, bet lyg ir nedideles buvo :( antra karta deti ir resaizinti jau tingiu :)

Forumo taisykles visiems vienodos :angry:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#55 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 12 - 11:21

Ale kaip greit trina. Ne pasikoliot neleidzia  :lol:

P.S. anyway, tikiuosi visi pamate "originalus"

AS irgi pastebejau kad nebera :D istryne gal todel kad per daug foto sveria, bet lyg ir nedideles buvo :( antra karta deti ir resaizinti jau tingiu :)

Forumo taisykles visiems vienodos :angry:

Na tvarkoje tuoj pamazinsiu foto ir sukelsiu dar karteli :)
  • 0
Subaru Legacy

#56 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 sausio 12 - 12:00

Taigi kartojuosi. Pasiknisau po google ir stai ka radau apie HDI ta stebuklinga bmw . Pateikiu keleta nuotrauku:



Taip kad nieko nuostabaus kad zmogus nezino ka reiskia ant bmw X (X-Drive) raidele. Ir tikiuosi kad moderatoriai posto nebeistrins ;)

Cia kazkokia afera bandai atskleisti :beer: :lol:

Šį pranešimą redagavo antanukas: 2007 sausio 12 - 12:00

  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#57 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 sausio 12 - 12:03

Cia kazkokia afera bandai atskleisti :beer: :lol:

Tai kad jau viskas atskleista, nebereikia nieko ir bandyti...

P.S. taip ir diskutuojam apie zenonus :unsure:
  • 0

#58 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 sausio 13 - 02:47

Ne nu... Kaip smagu - atsiverti kokia tai temyte paskaitinet laisvo laiko turedamas, pazhiuret kaip zhmones bendrauja, bet kad ne velnio nesigauna - temos gabalais ishlestos. Atrodo mazhdaug shitaip: "labas" "sveikas" "o - geras - mano ishtryne" "mano irgi" "nu bet tu matei?" "aga - machiau" "o - ir ta ishtryne " "bet pirmas geresnis"..."nea - man labiau antras" "labas" "ne ir viskas" "nu ka nu..." "sakau, kad ne"... Negerai gaunasi ka? Bent pasikoliojimai - ir tai kazhkas tinkamo paskaitymui (kaip kokia muilo opera), o chia... Nu nieko nepadarysi... Nemokam dar krazhiai keiktis kad galima butu nekarpyt... o galetumem...
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#59 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2007 sausio 13 - 11:11

Ne nu...
Kaip smagu - atsiverti kokia tai temyte paskaitinet laisvo laiko turedamas, pazhiuret kaip zhmones bendrauja, bet kad ne velnio nesigauna - temos gabalais ishlestos.
Atrodo mazhdaug shitaip: "labas" "sveikas" "o - geras - mano ishtryne" "mano irgi" "nu bet tu matei?" "aga - machiau" "o - ir ta ishtryne " "bet pirmas geresnis"..."nea - man labiau antras" "labas" "ne ir viskas" "nu ka nu..." "sakau, kad ne"...

Negerai gaunasi ka? Bent pasikoliojimai - ir tai kazhkas tinkamo paskaitymui (kaip kokia muilo opera), o chia... Nu nieko nepadarysi... Nemokam dar krazhiai keiktis kad galima butu nekarpyt... o galetumem...

visi savo nuomone issake vieni sako cia sudas kiti sako kad gerai. Nezadu irodineti nei tiem nei tiem nieko. Ir as ta nuomone gerbiu. Na aisku ne visu :) negerbiu vaiko nuomones kuris nori tik issisokti sakydamas kiek jis turi pinigu ir kokia jis prabangia auto turi. Gaila tik tiek kad ta auto jis turi savo fantazijose.
  • 0
Subaru Legacy

#60 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 sausio 13 - 11:26

[quote name='Laisvis' date='Jan 13 2007, 11:11 AM'] Negerai gaunasi ka? Bent pasikoliojimai - ir tai kazhkas tinkamo paskaitymui (kaip kokia muilo opera), o chia... Nu nieko nepadarysi... Nemokam dar krazhiai keiktis kad galima butu nekarpyt... o galetumem... [/QUOTE]
visi savo nuomone issake vieni sako cia sudas kiti sako kad gerai. Nezadu irodineti nei tiem nei tiem nieko. Ir as ta nuomone gerbiu. Na aisku ne visu :) negerbiu vaiko nuomones kuris nori tik issisokti sakydamas kiek jis turi pinigu ir kokia jis prabangia auto turi. Gaila tik tiek kad ta auto jis turi savo fantazijose. [/quote]
Kaip sakant melo kojos trumpos, sveikinimai :beer:

P.s. gal policijoj dirbi? :D
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0