Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Smagratis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 96

#21 megejas

megejas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 2
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2013 balandžio 10 - 00:17

Sveiki visi Labai gera tema,keičiau ir aš smagrati,peugeot 607 2,2 hdi, 2001m,o istorija tokia Trūko išminamas guolis,daviau meistreliui pakeisti,sako reikia keist diską+diskatorių+išminama guolį,paklausiau ar smagratis geras (plaukiojantis),sako geras keist nereikia,ir iš tikrųjų iki tol viskas su juo buvo gerai,nei vibravo nei barškėjo, nupirko SACHS komplektą,sudėjo,pasėmiau važiuot,vos bėgiai jungiasi 1 ir atbulinis,sako gal cilindriuko stokas nedastumia,tipo reik ilgint,nu galvoju aš tau daugiau jau neduosiu mašinos tvarkyt,nuvariau į mehari kaune atidarė greičiu dėžę, pažiūrėjo sako smagratis blogas,reikia keist,i kieta (neplaukiojantį)dėti visa komplektą,tipo kas jau sudėta SACHS viskas netinka,ten eina pakaitinis Valeo/rodos (835008),klausiu ar bus gerai ar nesijaus vibracijos pradedant važiuot ,nes po keitimo disko,diskatoriaus ir išminamo guolio atsirado vibracija ,ko prieš tai nebuvo,atsakymas buvo (turėtų nesijaust)sakau jūs surinkit gal junginėsis gerai ,jie surinko,bėgiai junginėtis pradėjo gerai, bet smagračio bildėjimas ,kalimas atsirado ,sumokėjau už darba 400 pinigų ,na pavažinėjau aš taip mėnesį,galvoju vistiek reik tvarkyt labai jau bjauriai kala,nuvariau aš mašiniuką jiems sakau gerai dėkit,bet ar tikrai gerai bus,tipo nebus jokio skirtumo sako jie,palikau ,pakeitė ,sumokėjau dar 2000 pinigu,pasėmiau,garso smagračio nėra,bet kai iš vietos pradedi judėt vistiek liko vibracija nors ir mažesnė,ir liko man SACHS komplektas pavažinėtas 1 mėnesį prisiminimui (kaina tik 570lt ) guli dabar garaže,dėžėj Ir nesu aš patenkintas tuo neplaukiojančiu smagračiu,liko vibracija pajudant iš vietos ,skirtumas tikrai yra tarp plaukiojančio ir paprasto, o gal pas mene kažką negerai padarė ir viso šitas malonumas man jau skaudžiai kainavo viso 3000 pinigu o mašiniukas vistiek ne toks koks buvo kas keitėt 607 peugeot 2,2hdi ,pasidalinkit patirtim gal tikrai negerai kažka padarė mano mašiniukui,reiks varyt kad vėl žiūrėtu,nors jau numanau ka sakys jie (taip turi but) vieta Kaunas
  • 0

#22 Arturas23

Arturas23
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 116
  • Automobilis:Peugeot 607 '01

Parašyta 2013 balandžio 10 - 01:33

as keiciau pries puse metu. leido tepala per salnyka, tai reikejo deze imt. nueme ziurim kad smagraciui kapiec, sako dar vaziuosi kelis menesius tai nusprendziau keist. o ir is sankabos ne kazkas like buvo. tai pirkau valeo komplekta visa uz 1300. pakeite tai gal sioks toks nezymus vibravimas pradedant vaziuot. bet jokio diskomforto nejauciu. realiai tai net neatsimenu kaip buvo su plaukiojanciu smagraciu. taigi viskas turi but normaliai, valeo gerai padare sitam pezui plaukiojancio smagracio atitikmeni. bendrai viskas pakainavo 1700. tai dabar ramus kokius 4-5 metus.
  • 0

#23 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 balandžio 10 - 09:35

to megejas: Kiek pardaves tokiu sankabu (10-15 i metus) visi patenkinti ir ne vienas niekur nepasiunte :) Seip del vibracijos pajudant pas tave tikrai ne smagracio kalte. rashei kad pakeitus pirma syki buvo problemu, tada meharis perrinko vel negerai, pakeite i neplaukiojanti komplekta vel sh. pajudant drebejimas vyksta del disko praslydimo, o priezastis, dazhniausiai diskatoriuje, palenkta gali but viena plunksna bededant sankaba. Plius apie mehari girdejau nelabai negeru dalyku kaip ten vyksta daliu keitimas. Apie meistriuku darba ir ishmanyma atskira kalba ;) paciam teko patirti :) kai ieshkoma buvo galineje vazhiuokleje bildesiu, mokami pinigai, o meistriukai buferyje akmenu ieshkojo tipo ten gali bildeti :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#24 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2013 balandžio 10 - 09:41

O kaip su pagalvemis? Tiksliau virsutiniu kaulu kuris laiko varikli ir apatiniu apvaliu guminiu tokiu sailenbloku? Ar nesuplyse? Pas mane tai gan stipriai vibruodavo pajudant ar atleidziant gaza, o kai pakeiciau abu situos dalykus (tiesa pas mane 2.0 hdi, tai nezinau kaip tvirtinasi variklis ant 2.2) tai labai sumazejo judejimas. O sutrukinejusios jos buvo ganetinai nemenkai.
  • 0

#25 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 balandžio 10 - 11:12

to megejas:
Kiek pardaves tokiu sankabu (10-15 i metus) visi patenkinti ir ne vienas niekur nepasiunte :)
Seip del vibracijos pajudant pas tave tikrai ne smagracio kalte. rashei kad pakeitus pirma syki buvo problemu, tada meharis perrinko vel negerai, pakeite i neplaukiojanti komplekta vel sh. pajudant drebejimas vyksta del disko praslydimo, o priezastis, dazhniausiai diskatoriuje, palenkta gali but viena plunksna bededant sankaba. Plius apie mehari girdejau nelabai negeru dalyku kaip ten vyksta daliu keitimas.
Apie meistriuku darba ir ishmanyma atskira kalba ;) paciam teko patirti :) kai ieshkoma buvo galineje vazhiuokleje bildesiu, mokami pinigai, o meistriukai buferyje akmenu ieshkojo tipo ten gali bildeti :)

Apie meharį paantrint tegaliu. Būtent dėl sankabos. Abu žinom, kad kopimpiškas dalis nuvežiau. Po surinkimo 1000km ir išminamasis cypia. Nuvežus aiškintis pasiuntė ant trijų raidžių, nes tipo dalys ne iš jų pirktos, o jų darbas atliktas kokybiškai be abejonių.

Gyvenime ten negrįšiu. Nenorėjo net seno komplekto atiduot, bet išsiprašiau.


Kalbant apie neplaukiojantį smagratį, tai nepastebėjau visiškai jokių negativių dalykų. Na gal šiektiek vibruoja, bet tikrai mažiau nei suėjęs plaukiojantis :D ŽYMIAI MAŽIAU.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#26 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 balandžio 10 - 12:49

kaip tai nenorejo atiduoti seno komplekto? jie PRIVALO senas dalis grazinti. o gal ir guoli tavo senaji paliko tik sutepe ish naujo patarmasu kokiu, o gera guoliuka pasiliko. Plius koks skirtumas dalys ju, ne ju, jei ORIGINALUS VALEO komplektas tai koks nafik skirtumas ju ar ne ju? Stebina jie mane jau ne pirma karta. :angry: Piktas ash ant ju.

Šį pranešimą redagavo kokonas: 2013 balandžio 10 - 12:50

  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#27 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 balandžio 10 - 13:16

kaip tai nenorejo atiduoti seno komplekto? jie PRIVALO senas dalis grazinti. o gal ir guoli tavo senaji paliko tik sutepe ish naujo patarmasu kokiu, o gera guoliuka pasiliko. Plius koks skirtumas dalys ju, ne ju, jei ORIGINALUS VALEO komplektas tai koks nafik skirtumas ju ar ne ju? Stebina jie mane jau ne pirma karta. 
    :angry:
  Piktas ash ant ju.

Nenorėjo. Aš jau pro duris, atidarau bagažinę, nieko nėr. Sakau o kur senasis komplektas? Sako o tau reik? Sakau reik. Tai "nu gerai, tada duosim, jei reik".

Vat aš ir taip pasakiau, kad ORGINALUS valeo buvo. A jiem pofik, sako ne iš mūsų dalys, ne mūsų bėdos. Sąskaitos ir neišrašo, duoda čekiuką, su kuriuo nieko nenuveiksi (nei rašomi darbai kurie atlikti, nei garantijos, nei kas). Nepatarčiau ten niekam varyt. Va greitu metu ardys mano sankabą vėl, vietinis servisas, patikimas, bus matyt ką meharis surinkęs ten pas mane. Tipo turi vistiek vestis į kompą kas atlikta, bet priversk tu juos kad gudras nors į tą kompą pažiūrėt... Mano atveju net nesvarstė tokio dalyko. Pasakė kad dalys ne iš jų, o darbas tikrai atliktas gerai. Nors akivaizdus brokas....

O šiaip patariu tą servisą aplenkt. Norėjau kaip geriau, nes tipo su prancūzais dirba, gavos dar blogiau nei šiaip būčiau daręs vietiniam paprastam servise. O ir šiaip, brangininkai. Nors šnekant el. paštu atrodė gan patikimi....

Šį pranešimą redagavo sanis: 2013 balandžio 10 - 13:18

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#28 megejas

megejas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 2
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2013 balandžio 10 - 20:06

Dėl seno komplekto,tai taip pat nebuvo bagažinėj įdėtas,tada paklausiau,o kur senas komplektas(nors jam tik mėnesis ir jis visiškai naujas ,išskyrus smagratį) ,jie man sako o kam tau jis,paskui atidavė,nuėjom su meistru į dirbtuves ,ten jis gražiai padėtas pasėmiau ir išsinešiau,šiaip meharį keičiau pagrindinį diržą,tepalus,įtempėjus,tai daro kitas meistrelis,ne tas kur sankabas keičia,ir purkštuko tarpine jis keitė,tai jokiu priekaištu jiems neturėjau,na žinoma kainos pas juos nėra mažos,o šiaip kaune net nežinau kur varyt pežuka kad gerai žmogelis apie juos išmanytu,gal kas žinot duokit kontaktus o dėl kontaktu tai dėl elektros gedimu pežuka varau į panevėžį pas SPAKĖNĄ,dar niekad nenusivyliau,tik geri atsiliepimai apie jį
  • 0

#29 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 balandžio 10 - 21:44

Dėl seno komplekto,tai taip pat nebuvo bagažinėj įdėtas,tada paklausiau,o kur senas komplektas(nors jam tik mėnesis ir jis visiškai naujas ,išskyrus smagratį) ,jie man sako o kam tau jis,paskui atidavė,nuėjom su meistru į dirbtuves ,ten jis gražiai padėtas pasėmiau ir išsinešiau,šiaip meharį keičiau pagrindinį diržą,tepalus,įtempėjus,tai daro kitas meistrelis,ne tas kur sankabas keičia,ir purkštuko tarpine jis keitė,tai jokiu priekaištu jiems neturėjau,na žinoma kainos pas juos nėra mažos,o šiaip kaune net nežinau kur varyt pežuka kad gerai žmogelis apie juos išmanytu,gal kas žinot duokit kontaktus
o dėl kontaktu tai dėl elektros gedimu pežuka varau į panevėžį pas SPAKĖNĄ,dar niekad nenusivyliau,tik geri atsiliepimai apie jį

Na aš diržus, tepalus, dabar ir sankabą tvarkysiu, važiuoklę tvarkysiu (ir tvarkiau) vežu į rokrą ( www.rokra.lt ). Neturiu kuo skūstis. Tėvas gal 5m kito serviso nematė. Aišku su elektra ir specifiniais prikolais nežaidžia, bet mechaniką atlieka kaip pridera. Dar gauni darbų aktą kas atlikta ir jei ką atvažiuoji pasiskundi, patvarko. Žodžiu šūdo nemala. Dirba tikrai tvarkingai. Gali net palikt mašiną, už papildomą pinigą iš šroto sutemps viską ko reikia. Klientūros irgi turi... Varydamas į univerą kasdien matau pilną jų kiemą.

Ir kaina gan padori. Aišku gal kaip nuolatiniam klientam... Na, aš vertinu kaip vieną patikimesnių laiko patikrintų servisų... Tik va suklydau pirmą syk rinkdamasis meharį... Na bet ne apie tai tema ;)
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#30 vigosas

vigosas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80 kw 2000 m.

Parašyta 2013 liepos 19 - 13:42

Praejo geras pusmetis ko gero nuo mano sankabos pakeitimo is plaukiojancios i neplaukiojancia ir bijau, kad pradeda lysti negeri dalykai... Pradejo vibruoti, tampytis pajudant kartais. Taip pat nuo mazdaug 1500 apsuku tiek 5 tiek 4 pavara buna visokiu nemaloniu garsu tokiu kaip is dezes, banguojanciu, gremzianciu. Stipriau akseleruojant, ar i kalna irgi visokiu garsu garseliu.. Tikiuosi, kad tai nesusije su tuo smagraciu, bet kazko ikyriai mintys lenda, kad cia gali buti del jo. Tikrintas skyvas, generatoriaus sankaba, ratai, pusasiai ir palyginti neseniai tikrinta greiciu dezes alyvos lygis. Problema, rodos, pamazu progresuoja. Jei toliau bloges, gal nuvesiu mestram isardyt del sportinio intereso paziuret, kaip ta sankaba gyvena.
  • 0

#31 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2013 liepos 19 - 15:09

Pas mane panasu, kad smagratis irgi po truputi duoda apie save zinoti. Nuspaudus vos, vos sankabos pedala (realiai tik uzdejus koja), kartais kazka gridziu, kad krebzdetu. O itin gerai girdisi, kai masina pastatoma stipriai sonu ir siek tiek nuspaudziamas sankabos pedalas. Siaip vibraciju nera dar jokiu, o pilnai ismynus, garso nelieka, bet tikiuosi per ziema isgyventi. :ax: Tiesa dar tikiuosi, gal kas siaip ima vibruoti, ir tai ne sankaba :D
  • 0

#32 vigosas

vigosas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80 kw 2000 m.

Parašyta 2013 liepos 19 - 16:29

O pas tave dar plaukiojantis?
  • 0

#33 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 liepos 19 - 22:30

Pas tave tikrai gedimas ne smagratyje. Tas smagratis vientisasetalo gabalas.butu buve bedu is pradziu. Gal visa deze tiesiog i pabaiga jau ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#34 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2013 liepos 20 - 09:18

Pas mane masina pirkta 99% su gamykliniu smagraciu, o odometras jau persivertes virs 190 000 km :D Tai gal kazkas siaip jau su sankaba pareina. Kazkada kai turejau P406, tai taip buvo su isminamuoju guoliuku (krebzdejo ismynus), kol visai neparejo sankaba, tai ir keiciau visa komplekta. Cia gi kazkas girdisi, tik vos paspaudus, bet ismynus garsas silpnesnis, nors ir yra. Greiciu dezes nekaltinciau (nors visko gali buti), nes pavaros persijungineja puikiai, begiu neismetineja. Anksciau ar veliau - laikas parodys.
  • 0

#35 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 liepos 08 - 09:15

Na va, pats papildau savo zinute. Sankabos komplektas (dvimasis, LUK) pakeistas, jokio cypimo, jokio krebzdejimo! Buvo beje smagratis toks puse velnio, sankabos diskatorius isvis kaip ir sveikas, diskas pats sankabos kelis mm nuo naujo skyresi, o isminamasis guolis tai visas sutrupejes. Bet nepakenke ir pakeiciau visa komplekta, kad vel vaziuoti galima butu ilgai ir nuobodziai. Tik mane erzina vienas dalykas ir nezinau ar taip turi buti ar ne. Kai ismindineju sankaba, jauciu kaip ji atsikabina. Jauciau ir iki keitimo ir jauciu po pakeitimo. Beje, ta pastebejau ir pas drauga ant naujo Juke'o dyzelinio tai suverciau viska ant dyzelinio variklio specifikos. O istikro ar taip turi buti, kad isminant sankaba jaustusi momentas kai ji atsikabina?
  • 0

#36 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2014 liepos 08 - 10:25

Minant sankaba jauciasi kad sankabos pedalas iki atatinkamos eigos yra kietesnis , kada diskatoriaus spyruokle (ramune) perverciama (ypac tai jauciama ant nauju sankabu) pedalas palengveja.Tu ko gero ir jauti sita momemta.Tai yra naturalu ir viskas ok!
  • 0

#37 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2014 liepos 08 - 13:25

Cia ne del dyzelinio variklio specifikos. Cia del TAM TIKRO variklio specifikos nebent, jokiu atsikabinimu nejauciu, nors pas mane vienalytis smagratis.
  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#38 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 liepos 08 - 15:24

Na tas jausmas kai atsikabina sankaba toks daugiau buna pereina per visa masina. Jauciasi ne pedale, nestipriai ir turbut tik tam tikrame diapozone. As vadinu taip, nes nezinau kaip kitaip ivardinti - tiesiog tai pasijaucia tuo metu, kai jau variklis nebesuka ratu spaudziant pedala. :D Bandziau perjungimus daryti ir aukstesniais sukiais, bet po to pamaniau, kad negali gi saltu varikliu prie -15 sukti iki 2500 ir daugiau RPM, kad perjungti is pirmos i antra. :D Beje, pastebejimas, kad tas "atsikabinimas" jauciamas tik is pirmos i antra ir reciau is antros i trecia. Aukstesnemis nera jo. Ir kaip minejau, tikrai jauciau ta jausma su NAUJU dyzeliniu nissan juke. Siaip nurasau tai dyzeliui del to, kad prie ganetinai zemu apsuku jungiamos pavaros. Benzinas tai vistiek ties kokiais 4k persijungia, tai bedos tos nera del vibraciju kurias ir gesina smagratis. P.S. Smagratis mano dvimasis idetas naujas.

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2014 liepos 08 - 15:26

  • 0

#39 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2014 liepos 08 - 19:34

O kartais zemos pavaros pirma ar atbuline ne sunkiau jungiasi negu kitos?
  • 0

#40 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 liepos 08 - 21:32

hmm... atbuline buna nesijungia lengvai, bet stipriau paspaudus jungiasi. arba tiesiog ijungiu pirma, o tik po to atbuline. pirma visada jungiasi lengvai. o kas? nes ant 406 man sunkiai jungesi atbuline, net su dantraciu barskejimu. bet ten buvo traukutes, nas pakeitus prie pavaru dezes, pavaros pradejo jungtis kaip naujos masinos. gi ant 407 kiek zinau yra trosai ir del ju kazkaip negraziai man pavaru svirtis ir toki kaip laisvuma turi ir pan. ar ne del to? nes kaip sakiau, tik su atbuline KARTAIS buna jungti reikia stipriau, bet jei jungiu pirma, o tada atbuline, tai viskas graziai susijungia.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0