Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2141 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 02 - 10:01

50 litu susimest manau pajegsime

Cr'as, manau, turetu vienas padengti bent kokius 20 litu... :rolleyes: , nes alu gerdamas dar daugiau paliktum... :beer:

ok - galesiu as sumoketi ta 20 Lt., jeigu nuo to kam nors bus lengviau, bet sis pirmadienis (05.06) greiciausiai bus man paskutinis su sportu sioje saleje.
Beje, ir galit is anksto jau planuotis kas ir kaip vaziuoja i Vilniu 05.11, bo laikas vel labai sudinas (varzybos kaip ir su BMW buvo - 19.15 val.). As sendien suzinojau, kad tikrai i Vilniu nevaziuosiu (dar ir neaisku del 05.06).

Gero savaitgalio ir Mamos dienos ;] :blush: :beer:

WTF, Cr'ai? Kas tau?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2142 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 02 - 19:18

WTF, Cr'ai? Kas tau?

Didzioji depresija arba kitaip vadinama - KRIZE!!!! ;] :D
O gal pavasaris??? :blink:
Vienok mano mintys labai susivele siuo metu (ir norisi ir negaliu....) :unsure:
  • 0
Roots to roots

#2143 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 03 - 09:57


WTF, Cr'ai? Kas tau?

Didzioji depresija arba kitaip vadinama - KRIZE!!!! ;] :D
O gal pavasaris??? :blink:
Vienok mano mintys labai susivele siuo metu (ir norisi ir negaliu....) :unsure:

Siuo atveju reikia JEGOS... :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2144 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 04 - 10:14

beje Tolis savaitgali kviecia visus pas ji kepti shashla


Pas Hari kieme... :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2145 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 gegužės 04 - 12:22

sendien kas sportuosit (o tikiuosi tokiu tikrai atsiras), neuzmirskit atsinesti po 5-10 Lt. uz sale (gal geriau is kart 10 Lt. - jeigu liks, tai bus uz ka alaus nusipirkti po sezono ;] )

as neateisiu, nes pirstus ikisau ten kur nederejo kisti... :blush:
kaip sakant suzalotas esu :(

100% pritariu Hario issakytai nuomoniai :)
o del saslyku jus cia rimtai? :huh:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2146 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 gegužės 04 - 12:27

Šiandien pasuoju, bo tik naktį gryžau iš Lenkijos urvų ir reik normaliai pailsėt -_-
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2147 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 04 - 14:40

Siulau siandien pasitikrinti be kamuolio varymosi iki 50... O paskui viena normaliai Rascalai, ateisi?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2148 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 04 - 15:49

neateisiu siandien, man 19.00 varzybos bus.... :(
  • 0

#2149 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 gegužės 04 - 17:46

Skaitau, skaitau ir nesuprantu ko parinates...
Barkli, normali ta komanda ir normalus kolektyvas, tik vienas dalykas man nepatinka, kur bishki griauna komandos dvasia :mad:
Nu negalima taip nusileist Skirmai :angry: Pvz: atsistoja nuo suoliuko, pareiskia, kad keiciu ta ir ta ta ir eina... koks nx keiciu... mes gi po velniu turim treneri. Kitas dalykas - su Mitsais liko zaist 3min, ateina Skirma, ir iskart visi puola ji keist, KODEL? sutinku i puse varzybu perspejus galima paveluot, ... manau tas pats CRas buvo daug labiau vertas iseit i aikste, nes prabuvo visas varzybas, rekavo ir sirgo uz komanda. Vaido nuomones as isvis neklausiu :lol:
Tokie dalykai manau demoralizuoja ir patys paskiau forumuose parinates, o man labiau patinka parintis ant teisejo, -blin zingsius sushvilpe- :mad:
Tai va, karoce, gera ta komanda ir geras kovektyvas, beje Tolis savaitgali kviecia visus pas ji kepti shashla :wacko:

cia siaip pastebejimas is sono.

Mes pernai ir susidureme su tokia pacia situacija, kai i pirmas varzybas susirinko gal 15 zaideju, buvo ir sirgaliu burelis. Bet laikui begant, pamazu zaideju mazejo, nes negavo pazaist. Bet palaukit, ar daug zinot komandu, kuriose zaistu tiek zmoniu, kiek yra uzregistruota? :rolleyes:

Ant Skirmos, manau, kad Jus turetumete nepykti, nes jei zmogus butu atejes likus ne 3min., o 6 iki pabaigos, tai butumete dabar dziaugiasi pirmais reguliaraus turnyro nugaletoju vardais. Kad ir kiek kiekvienas besijaustumete esa zvaigzde, iki Skirmos dar labai labai toli. :blink: Ir cia nieko jau nebepadarysi. Jei ne Skirma, tai kazi ar bent puse tiek pergaliu butumete tureje, kiek dabar turit.

Taip, kad viskas yra gerai. ir nustokit pyktis.

p.s. Cr'ai as tikiuos, kad Tu dar busi komandos narys, ir nepasielgsi kaip boba, palikdamas ja dar siais metais. Kokia pezo (Kaunas) komanda be Taves.? Cia kaip zmogus be veido. Nuosirdziai as Tavimi tikiu ;)

Sekmes playoff'uose :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2150 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 04 - 18:42

cia siaip toks pastebejimas: jei neklystu tai su Skirma is tu musu 10 pergaliu berods penkiose tik sudalyvavo, taip kad ir be jo kartais mokam zaist. o siaip tai as nieko pries ji neturiu :)
  • 0

#2151 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 04 - 19:20

Geeras (pazadejo man ateiti),

pabusiu pazadukas :blush: , bet siandien neateisiu, nespejau parengti rytdienai savo darbo pristatymo, tai dabar turiu vargti...
  • 0

#2152 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 gegužės 04 - 20:09

cia siaip toks pastebejimas: jei neklystu tai su Skirma is tu musu 10 pergaliu berods penkiose tik sudalyvavo, taip kad ir be jo kartais mokam zaist. o siaip tai as nieko pries ji neturiu :)

As nesakau, kad nemokat. Bandau Jums paaiskint, kad Jis Jums duoda daug daugiau naudos nei zalos ;)
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2153 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 05 - 07:51

vienu zo baigiam cia parintis geriau ta pykti nukreipiam i likusias varzybas sutrypiam varzovus be pasigailejimo pasiimam nugaletoju titula ir :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :lol: :lol:
  • 0

#2154 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 05 - 09:04

Mano manymu, kad ir kaip pyktumėt ant Skirmos, kad kas žaidžia vienas, kad jis nesigina ir t.t. Ok su tuo visi jau susitaikėm, aikštėje penki, bet gynames keturiese. Nu ir kas iš to? Mes vistiek ta komanda, kuri nusirenka daugiausia kamuoliu, esame beveik visuose skirsniuose pirmam trejete. Mano gyliu suvokimu, skirmos nauda komandoje stipriai atsveria jo minusus. Jis bėga, jis juda, jis ištampo gynyba ir kad ir kaip būtų keista jis daugiausia atliekantis rezultatyvių perdavimų!!! Taip jis piknaudziauja savo sugebejimais ir t.t. Bet nustokit verkti.... Taip mes ir be jo laimejom.... Bet paziurekit pries kokias komandas velniai nemate.... Jis bent jau kamuoli moka varytis, izaidineti suvokia, kad jam reikia uztvaros ir jos praso. Saukia ant visu kad nekeliam akiu i virsu ir neduodam pasu... Prie jo buna greitos atakos. Be jo nebuna nieko. Ateinam, pabumsim kamuoliu, paso isvis neverta tiketis, nes AKYS visa laika i zeme.... Baikit velniai nemate. Skirma yra labai labai naudingas musu komandoje. Ir jis daro daugiau naudos nei zalos, Manes nebutu, px butu. Vaido nebutu irgi px butu. Bet jei pries rimta komanda skirmos nera, nera ir jokio zaidimo. Paimkim mitsus. Ten zaidimas buvo? Ten nesamone buvo - CHAOSAS...
  • 0

#2155 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Parašyta 2009 gegužės 05 - 11:12

Pamastymui: Gal sezono "uzdarymui" Vilnius - Kaunas varzybas suorganizuot reiktu? :rolleyes:
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#2156 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 05 - 11:34

Jei jus surinksite komanda pilnai, tada ir butu galima paorganizuoti... P.S. Dionisas turbut uz Kauna lostu... :D :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2157 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 gegužės 05 - 13:37

Pamastymui:

Gal sezono "uzdarymui" Vilnius - Kaunas varzybas suorganizuot reiktu? :rolleyes:

labai gera ideja :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2158 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 06 - 13:17

sita, o kam dar pradejo rupeti krepsinio tema (turiu minty moderatorius), kad kai kuriu personu postus pravale? :unsure:
Siaip tai sveikintinas dalykas, jeigu krepsinis rupi ne tik mums, o ir valdziai pagaliau :D :beer:

Nesidziauk
Abipusiu susitarimu buvo tai padaryta
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2159 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 10 - 13:53

Pirmas rezultatas:
Atkrintamosios varžybos, Aštuntfinalis

20 Mitsubishi klubas
0 Mazda 323F klubas

Komentaras is Mitsu forumo:
Mazda klubas parnešė, kad tą dieną turi renginį, tačiau varžybų nenori perkelti, todėl pasiprašė įrašyti jiems pralaimėjimą. :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#2160 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 10 - 13:57

Ir beje, kas kitamet galvoja zaisti uz Peugeot kluba krepsiny privalo isigyti sia kortele (ji daroma tik viena karta per metus - cia tiems kas nezinojo):
http://www.peugeot-k...=0 :blush:

as is blogo iprocio ja ir taip uzsisakysiu, nors pezo ir neturiu. Taip, kad mastykit patys, bet tai yra pirmas irodymas, kad jus esate tikras klubo narys :beer:
  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0