WTF, Cr'ai? Kas tau?ok - galesiu as sumoketi ta 20 Lt., jeigu nuo to kam nors bus lengviau, bet sis pirmadienis (05.06) greiciausiai bus man paskutinis su sportu sioje saleje.50 litu susimest manau pajegsime
Cr'as, manau, turetu vienas padengti bent kokius 20 litu..., nes alu gerdamas dar daugiau paliktum...
Beje, ir galit is anksto jau planuotis kas ir kaip vaziuoja i Vilniu 05.11, bo laikas vel labai sudinas (varzybos kaip ir su BMW buvo - 19.15 val.). As sendien suzinojau, kad tikrai i Vilniu nevaziuosiu (dar ir neaisku del 05.06).
Gero savaitgalio ir Mamos dienos![]()
![]()
![]()
Lietuvos autoklubų lyga
#2141
Parašyta 2009 gegužės 02 - 10:01
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2142
Parašyta 2009 gegužės 02 - 19:18
Didzioji depresija arba kitaip vadinama - KRIZE!!!!WTF, Cr'ai? Kas tau?
O gal pavasaris???
Vienok mano mintys labai susivele siuo metu (ir norisi ir negaliu....)
#2143
Parašyta 2009 gegužės 03 - 09:57
Siuo atveju reikia JEGOS...Didzioji depresija arba kitaip vadinama - KRIZE!!!!
WTF, Cr'ai? Kas tau?![]()
![]()
O gal pavasaris???![]()
Vienok mano mintys labai susivele siuo metu (ir norisi ir negaliu....)![]()
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2144
Parašyta 2009 gegužės 04 - 10:14
beje Tolis savaitgali kviecia visus pas ji kepti shashla
Pas Hari kieme...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2145
Parašyta 2009 gegužės 04 - 12:22
as neateisiu, nes pirstus ikisau ten kur nederejo kisti...sendien kas sportuosit (o tikiuosi tokiu tikrai atsiras), neuzmirskit atsinesti po 5-10 Lt. uz sale (gal geriau is kart 10 Lt. - jeigu liks, tai bus uz ka alaus nusipirkti po sezono
)
kaip sakant suzalotas esu
100% pritariu Hario issakytai nuomoniai
o del saslyku jus cia rimtai?
#2146
Parašyta 2009 gegužės 04 - 12:27
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2147
Parašyta 2009 gegužės 04 - 14:40
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2148
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 gegužės 04 - 15:49
#2149
Parašyta 2009 gegužės 04 - 17:46
cia siaip pastebejimas is sono.Skaitau, skaitau ir nesuprantu ko parinates...
Barkli, normali ta komanda ir normalus kolektyvas, tik vienas dalykas man nepatinka, kur bishki griauna komandos dvasia :mad:
Nu negalima taip nusileist SkirmaiPvz: atsistoja nuo suoliuko, pareiskia, kad keiciu ta ir ta ta ir eina... koks nx keiciu... mes gi po velniu turim treneri. Kitas dalykas - su Mitsais liko zaist 3min, ateina Skirma, ir iskart visi puola ji keist, KODEL? sutinku i puse varzybu perspejus galima paveluot, ... manau tas pats CRas buvo daug labiau vertas iseit i aikste, nes prabuvo visas varzybas, rekavo ir sirgo uz komanda. Vaido nuomones as isvis neklausiu
![]()
Tokie dalykai manau demoralizuoja ir patys paskiau forumuose parinates, o man labiau patinka parintis ant teisejo, -blin zingsius sushvilpe- :mad:
Tai va, karoce, gera ta komanda ir geras kovektyvas, beje Tolis savaitgali kviecia visus pas ji kepti shashla
Mes pernai ir susidureme su tokia pacia situacija, kai i pirmas varzybas susirinko gal 15 zaideju, buvo ir sirgaliu burelis. Bet laikui begant, pamazu zaideju mazejo, nes negavo pazaist. Bet palaukit, ar daug zinot komandu, kuriose zaistu tiek zmoniu, kiek yra uzregistruota?
Ant Skirmos, manau, kad Jus turetumete nepykti, nes jei zmogus butu atejes likus ne 3min., o 6 iki pabaigos, tai butumete dabar dziaugiasi pirmais reguliaraus turnyro nugaletoju vardais. Kad ir kiek kiekvienas besijaustumete esa zvaigzde, iki Skirmos dar labai labai toli.
Taip, kad viskas yra gerai. ir nustokit pyktis.
p.s. Cr'ai as tikiuos, kad Tu dar busi komandos narys, ir nepasielgsi kaip boba, palikdamas ja dar siais metais. Kokia pezo (Kaunas) komanda be Taves.? Cia kaip zmogus be veido. Nuosirdziai as Tavimi tikiu ;)
Sekmes playoff'uose
#2150
Parašyta 2009 gegužės 04 - 18:42
#2151
Svečias_Geeras_*
Parašyta 2009 gegužės 04 - 19:20
pabusiu pazadukasGeeras (pazadejo man ateiti),
#2152
Parašyta 2009 gegužės 04 - 20:09
As nesakau, kad nemokat. Bandau Jums paaiskint, kad Jis Jums duoda daug daugiau naudos nei zalos ;)cia siaip toks pastebejimas: jei neklystu tai su Skirma is tu musu 10 pergaliu berods penkiose tik sudalyvavo, taip kad ir be jo kartais mokam zaist. o siaip tai as nieko pries ji neturiu
#2153
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 gegužės 05 - 07:51
#2154
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 gegužės 05 - 09:04
#2155
Parašyta 2009 gegužės 05 - 11:12
#2156
Parašyta 2009 gegužės 05 - 11:34
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2157
Parašyta 2009 gegužės 05 - 13:37
labai gera idejaPamastymui:
Gal sezono "uzdarymui" Vilnius - Kaunas varzybas suorganizuot reiktu?
#2158
Parašyta 2009 gegužės 06 - 13:17
Nesidziauksita, o kam dar pradejo rupeti krepsinio tema (turiu minty moderatorius), kad kai kuriu personu postus pravale?
![]()
Siaip tai sveikintinas dalykas, jeigu krepsinis rupi ne tik mums, o ir valdziai pagaliau![]()
Abipusiu susitarimu buvo tai padaryta
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2159
Parašyta 2009 gegužės 10 - 13:53
Atkrintamosios varžybos, Aštuntfinalis
20 Mitsubishi klubas
0 Mazda 323F klubas
Komentaras is Mitsu forumo:
Mazda klubas parnešė, kad tą dieną turi renginį, tačiau varžybų nenori perkelti, todėl pasiprašė įrašyti jiems pralaimėjimą.
#2160
Parašyta 2009 gegužės 10 - 13:57
http://www.peugeot-k...=0
as is blogo iprocio ja ir taip uzsisakysiu, nors pezo ir neturiu. Taip, kad mastykit patys, bet tai yra pirmas irodymas, kad jus esate tikras klubo narys
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0





