Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2161 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2009 May 10 - 15:08

Ir beje, kas kitamet galvoja zaisti uz Peugeot kluba krepsiny .....

nepamirstat kad yra ant pardavimo (arba galima siulyti ivairius keitimo variantus :) ) krepsinio apranga pazimeta nr.12 B) kaina krizes ribose :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2162 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 10 - 20:33

Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (106:35)
http://www.kkl.lt/in...9c&d=statistika
  • 0
Roots to roots

#2163 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 May 11 - 10:53

Pirmas rezultatas:
Atkrintamosios varžybos, Aštuntfinalis

20 Mitsubishi klubas
0 Mazda 323F klubas

Komentaras is Mitsu forumo:
Mazda klubas parnešė, kad tą dieną turi renginį, tačiau varžybų nenori perkelti, todėl pasiprašė įrašyti jiems pralaimėjimą. :rolleyes:

Ryskiai Mazdos tikisi iveikti Mitsus daugiau nei 20 tasku namie :huh:

Dabar Mitsams reiketu irgi nenuvaziuoti i Mazdu sale ir tada vel serija persikeltu i Kauna... :D :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2164 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 11 - 11:47

Kas šiadien bus, kiek žmonių renkasi?
  • 0

#2165 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 May 11 - 11:56

1.Tolis 2.Skirma 3.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2166 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 May 11 - 13:16

busiu, bet dar mazai sansu kad zaisiu
  • 0

#2167 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 May 11 - 13:51

1. Tolis 2. Skirma 3. Awake 4.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2168 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 11 - 16:15

O tai dar zaidzianciu bus ar ne? Bo mastau vaziuoti ar ne....
  • 0

#2169 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 11 - 16:23

1. Tolis 2. Skirma 3. Awake 4. Rascal 5.
  • 0

#2170 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 11 - 17:10

krc.... 5 bl.... bent busite ar ne? Vaziuoti man ar ne :(
  • 0

#2171 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 11 - 21:30

Peugeot klubas vs Subaru klubas (92:73)
Tik po geriau sužaisto paskutiniojo kėlinio sunki "Peugeot klubo"pergalė
http://www.kkl.lt/in...cb4e&d=naujiena

Sekmes Vilniuje treciadieni ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#2172 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 11 - 22:01

P.S. Jau pradejau organizuot dar papildomai zaideju i Vilniu! Kaip sakant skautai nemiega - viskas bus gerai!!! ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#2173 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • posts 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Posted 2009 May 11 - 22:26

Peugeot klubas vs Subaru klubas (92:73)
Tik po geriau sužaisto paskutiniojo kėlinio sunki "Peugeot klubo"pergalė
http://www.kkl.lt/in...cb4e&d=naujiena

Sekmes Vilniuje treciadieni ;] :beer:

Ajoptararai... Kas rašė šį pasakojimą kkl puslapyje? :ph34r:
Citata: "tik ketvirtajame ketvirtyje paleido iniciatyvą iš savo rankų "Subaru klubas" komanda ir gan ženkliai pralošė varžybas(92:73) prieš savo aponentus."

Reikėtų šitą anekdotų skyrelin kiba?
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#2174 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 11 - 22:37

su pergale :beer: :beer: o rase kkl puslapyje tai velniai zino kas tikriausiai tas kas nemate varzybu :lol: :lol:
  • 0

#2175 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 11 - 22:46

Nu jo.... Statistika irgi kaip visada :D Nesnekant apie straipsni, kuriame bent 3 kartus akcentuojama, kad Peugeot nutolsta iki 9 ir vel atleidzia :) Idomu, kaip subaru ta iniciatyva turejo :D aaa kur mano 4 asistai :P
  • 0

#2176 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 May 12 - 06:37

pabandom susirasyt kas ryt i vilniu vaziuoja: 1.darinskas
  • 0

#2177 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 12 - 09:06

pabandom susirasyt kas ryt i vilniu vaziuoja: 1.darinskas 2.Vaidas
  • 0

#2178 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 12 - 09:18

1.darinskas 2.Vaidas 3. Rascal
  • 0

#2179 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 12 - 10:18

1.darinskas
2.Vaidas
3. Rascal

as ir bandau jei nenusilausiu kokios kojos iki ryt :D
  • 0

#2180 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 12 - 11:19

1.darinskas
2.Vaidas
3. Rascal

as ir bandau jei nenusilausiu kokios kojos iki ryt :D

4. Aruzal
5. Awake
6. Dionisas
7. Simakas (jeigu gaus apranga)

Beje, kokia Hario pirsto bukle? :unsure:
  • 0
Roots to roots




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users