nepamirstat kad yra ant pardavimo (arba galima siulyti ivairius keitimo variantusIr beje, kas kitamet galvoja zaisti uz Peugeot kluba krepsiny .....
Lietuvos autoklubų lyga
#2161
Parašyta 2009 gegužės 10 - 15:08
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2162
Parašyta 2009 gegužės 10 - 20:33
http://www.kkl.lt/in...9c&d=statistika
#2163
Parašyta 2009 gegužės 11 - 10:53
Ryskiai Mazdos tikisi iveikti Mitsus daugiau nei 20 tasku namiePirmas rezultatas:
Atkrintamosios varžybos, Aštuntfinalis
20 Mitsubishi klubas
0 Mazda 323F klubas
Komentaras is Mitsu forumo:
Mazda klubas parnešė, kad tą dieną turi renginį, tačiau varžybų nenori perkelti, todėl pasiprašė įrašyti jiems pralaimėjimą.
Dabar Mitsams reiketu irgi nenuvaziuoti i Mazdu sale ir tada vel serija persikeltu i Kauna...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2164
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 gegužės 11 - 11:47
#2165
Parašyta 2009 gegužės 11 - 11:56
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2166
Parašyta 2009 gegužės 11 - 13:16
#2167
Parašyta 2009 gegužės 11 - 13:51
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2168
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 gegužės 11 - 16:15
#2169
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 gegužės 11 - 16:23
#2170
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 gegužės 11 - 17:10
#2171
Parašyta 2009 gegužės 11 - 21:30
Tik po geriau sužaisto paskutiniojo kėlinio sunki "Peugeot klubo"pergalė
http://www.kkl.lt/in...cb4e&d=naujiena
Sekmes Vilniuje treciadieni
#2172
Parašyta 2009 gegužės 11 - 22:01
#2173
Parašyta 2009 gegužės 11 - 22:26
Ajoptararai... Kas rašė šį pasakojimą kkl puslapyje?Peugeot klubas vs Subaru klubas (92:73)
Tik po geriau sužaisto paskutiniojo kėlinio sunki "Peugeot klubo"pergalė
http://www.kkl.lt/in...cb4e&d=naujiena
Sekmes Vilniuje treciadieni![]()
Citata: "tik ketvirtajame ketvirtyje paleido iniciatyvą iš savo rankų "Subaru klubas" komanda ir gan ženkliai pralošė varžybas(92:73) prieš savo aponentus."
Reikėtų šitą anekdotų skyrelin kiba?
Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas
Žalias šeimyninis autobusas - ex
Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex
Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex
#2174
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 gegužės 11 - 22:37
#2175
Svečias_Dionisas_*
Parašyta 2009 gegužės 11 - 22:46
#2176
Parašyta 2009 gegužės 12 - 06:37
#2177
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 gegužės 12 - 09:06
#2178
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 gegužės 12 - 09:18
#2179
Svečias_aruzal_*
Parašyta 2009 gegužės 12 - 10:18
as ir bandau jei nenusilausiu kokios kojos iki ryt1.darinskas
2.Vaidas
3. Rascal
#2180
Parašyta 2009 gegužės 12 - 11:19
4. Aruzalas ir bandau jei nenusilausiu kokios kojos iki ryt1.darinskas
2.Vaidas
3. Rascal![]()
5. Awake
6. Dionisas
7. Simakas (jeigu gaus apranga)
Beje, kokia Hario pirsto bukle?
Vartotojų skaito šią temą: 6
narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0





