Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2221 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 15 - 08:47

Dar pamirsai prideti, "jei P apskritai yra komanda..."

tai cia kaip kam ;] o kita vertus pagal tai kaip aktyviai komandos nariai registruojasi gauti klubo kortele, galiu konstatuoti, kad krepsinio tokia kaip komanda tai tikrai yra, bet ne Peugeot tai jau tikrai B) (uzsiregistrave kol kas as, Vaidas ir Rascalas jeigu ka)
  • 0
Roots to roots

#2222 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 May 15 - 09:01

Kas per kortele? Kam ji reikalinga ir kaip tai itakos komandos buvima arba nebuvima? Man info truksta... :wacko:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2223 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 15 - 09:10

ok, dar karta pakartosiu info del registracijos:
http://www.peugeot-k...=0

o kam ji reikalinga? Faktas, kad musu klubas nera orficialus. Faktas, kad jau puse ir musu zaidzianciu nevazineja (arba nevazines ateity) su Peugeot. Kaip sakai mes sirdy ir isliksim peugeot fanais, bet realybe gyvenime buna kitokia kartais... Pameni kiek buvo koses rudeni del musu kai kuriu zaideju registracijos i komanda (tipo jis legionierius ar ne legionierius). Kaip irodymas buvo masinos technikinis arba kluba irodantis dokumentas. Tai va ta kortele (kuri beje pabrango del infliacijos tarkim) ir irodys, kad tu esi klubo narys. As asmeniskai nors irgi net neplanuoju pirkti 6 peugeot is eiles, bet ta kortele isigysiu butinai (ji pas mane gal jau kokia 8 bus? :unsure: ). Man jos realiai gal ir nereikes, bet tai kaip irodymas man paciam, kad Peugeot in my Heart :blush:
Aisku kiekvieno cia yra asmeninis reikalas ir nesvarbu kaip baigsis sis sezonas, bet manau, kad po vasaros visi pailseje vel nores sugrysti i aikstele ir zaisti krepsini (o kokia forma tai bus parodys ateitis) :beer:
  • 0
Roots to roots

#2224 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 15 - 13:53

O kas nors su Ege snekejo, del treciuju varzybu?
  • 0

#2225 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 May 15 - 14:49

Kalbejau. Pirmadieni losiam treciasias rungtynes su Subarais. Ir dar idomus dalykas - praktiskai mes galejom nevaziuoti pas juos i Vilniu ir sulosti tik treciasias Kaune, nes techninis pralaimejimas atkrintamosiose yra traktuojamas kaip paprastas pralaimejimas.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2226 Svečias_Mantas_V6_*

Svečias_Mantas_V6_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 15 - 14:52

Playoff'uose susidelioti viskas geriau ir negalejo...

Nei su Autobanginiais, nei su BMW Kaunas nesusitiksim iki pat finalo... :rolleyes:  :D  :beer:

O tai pagal kokį principą paskirstė komandas? Ar neturėjo 1, 8, 3 ir 6 vietas užėmusios komandos buti vienoj pusėj, o likusios kitoj? :rolleyes:

Komentaras nelabai savalaikis, bet trumpai paaiskinsiu:

99% turnyru 1a vieta reguliariame sezone uzemusi komanda gauna aikstes pranasuma bei privilegija zaisti su kuo silpnesne komanda iki pat finalo. Kadangi daroma prielaida, jog i pusfinalio etapa iseis 1, 2, 3 ir 4 vietas uzemusios komandos, tai 1a vieta uzemusiai komandai ir pusfinalio etape tenka silpniausia komanda, t.y. ta, kuri reguliariame sezone uzeme 4a vieta, t.y. 1-8 poros nugaletoja kitame etape turi losti su 4-5 poros nugaletoja.

Paprasciau: jei jau turnyrui taikomas principas "stipriausia su silpniausia" t.y. 1-8/ 2-7/ 3-6/ 4-5, tai tolimesniame etape ir toliau taikomas tas pats principas: 1-4/ 2-3. Taip yra ir LKL, ir NBA, ir visuose man zinomuose Europos saliu cempionatuose.
  • 0

#2227 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 17 - 08:49

Mitsubishi klubas vs Mazda 323F klubas (80:71)
"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą
http://www.kkl.lt/in...355b&d=naujiena
  • 0
Roots to roots

#2228 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 May 17 - 14:25

Autobanginiai vs. Civic (108:51)

Ne mes vieni gaunam nuo silpnesniu komandu :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2229 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 May 17 - 16:52

Civicclub vs Autobanginiai (54:60)
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2230 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 May 18 - 09:47

Biski paveluotai, bet... Hariui pirsta isoperavo praeita savaite, nes sutrupejo i sipulius per rungtynes su Subarais... <_<
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2231 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 May 18 - 09:52

Biski paveluotai, bet... Hariui pirsta isoperavo praeita savaite, nes sutrupejo i sipulius per rungtynes su Subarais... <_<

:wacko: nu nh.... nu bl snd reiks atkersyt... :mad:
  • 0

#2232 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 May 18 - 11:34

Biski paveluotai, bet... Hariui pirsta isoperavo praeita savaite, nes sutrupejo i sipulius per rungtynes su Subarais... <_<

nu nx... :huh:

Uzuojauta :unsure:
  • 0

#2233 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 18 - 12:15

Kas šiandien renkasi? Kiek žmonių bus? Man važiuoti ar nebūtina?
  • 0

#2234 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 18 - 13:34

as busiu
  • 0

#2235 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 May 18 - 14:13

As ir mano antra puse irgi busime... :lol:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2236 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 18 - 14:15

As irgi busiu :rolleyes:
  • 0

#2237 awake

awake
  • Senbuviai
  • posts 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Posted 2009 May 18 - 14:42

Busiu
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2238 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 18 - 15:14

Nu tai kaip suprantu, manes nereikia ;-) 6 zmones bus :) Bo Rascalas irgi speju bus :)
  • 0

#2239 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Posted 2009 May 18 - 15:25

Nu tai kaip suprantu, manes nereikia ;-) 6 zmones bus :)
Bo Rascalas irgi speju bus :)

reikia taves Dionisai.

as ir busiu
  • 0

#2240 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 18 - 17:02

Tai, kad tylu isvisu, neaisku isvis kiek liaudies bus :( Net nezinau ar verta vaziuoti.
  • 0




6 user(s) are reading this topic

0 members, 6 guests, 0 anonymous users