Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2261 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 20:38

ege, o rastiska nusiskundima gavai nuo ko nors, ar cia siaip nuotaikos ner kad i sekanti etapa neisejot? kazkaip man vaikiskai cia is tavo puses atrodo...

nuoskaudu jokiu jokiu nera del pralaimejimo,mes silpnesni reiskias buvom ir tai pripazinom,o vat kas liecia rastisko tai ji be problemu galiu gaut ;) ir is teiseju ir is subaru klubo ;)
jei jau jus cia ultimatumus statot jei ale skirma nelos tai visa pezo komanda nelos tai jau is jusu vaikiskai atrodo,nes atrodo kad skirma tai yra visa komanda pas jus.....
  • 0

#2262 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 20:40

davai pri...sam prie mitsu del konors, as girdejau ju lyderis pasiunte nx teiseja, galiu rastistai isdestyt.
  • 0

#2263 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 20:42

kas cia ple per nesamones del skirmos ??????? ka jis padare??? tai kad jo sustabdyt negalejo tai jau blogai nu sorry as ir isprovokavau 11 prazangu tai lygiai tas pats gal ir man negalima toliau zaisti????
  • 0

#2264 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 20:43

neliginkit dvieju skirtingu dalyku,as dar karta pakartosiu kad sezono pradzioj pasakiau jei nors vienas pypt! i skirmos puse jis out,jus sutikot! nebukit vaiku darzelis
  • 0

#2265 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 20:46

ka jis konkreciai padare as nesuprantu ?????? nevienas yra pasakes ka nors teisejui ir jei per daug uzsirauni gauni technine o per paskutines varzybas to nebuvo????
  • 0

#2266 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 20:46

ir beje cia mes nedarom vaiku darzeliu tik labai keistai atrodo viskas
  • 0

#2267 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 20:47

Ege, nu bet jei rimtai tai jis per varzybas nebuvo nubaustas technine, tai kodel mes dabar diskutuojam del jo elgesio, jei negavo technines tai ribu neperzenge. Tai dw rimtai baigiam ta diskusija ir baigiam sezona kaip pradejom.
  • 0

#2268 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 21:00

neliginkit dvieju skirtingu dalyku,as dar karta pakartosiu kad sezono pradzioj pasakiau jei nors vienas pypt! i skirmos puse jis out,jus sutikot!
nebukit vaiku darzelis

o kas tave isrinko sios lygos Prezidentu ir vienasalisku jos Valdovu ir sprendimu klausant aganeturos VBS pranesimu priemimo? Nebijai vienas likti savo sukurtoje imperijoje? ;]
P.S. O siaip del kitu metu su Barkliu kelis kartus diskutavom. Tad jeigu reikia - boikotuojam sita salcininku lyga :ph34r:

as ja sukuriau as ir direktorius..... yra pries,jau kaskam siuliau perleisiu kita met kaskam sita malonuma,gal tada pradesit kitaip kalbet....
  • 0

#2269 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 21:02

tai gal baigiam si sezona kaip pradejom o kita sezona paziuresim kaip bus
  • 0

#2270 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 21:14

to cr:tu direktorius nebusi vien del to kad kitais metais nebus sitos lygos ir butent del tokiu kaip jus,o jei kas ir apsiims organizuot abejoju ar pavyks bent priligt tai ka as padariau.... to barklis: kvadratu neesu ir svaiditis nerekomenduoju tokiom sapalionem... o del to kad nuobauda skirmai baiges tai ji baiges kkl ir kaune ar kur ten jis suspenduotas buvo o ne LAKL tai yra du skirtingi dalykai.... darkarta pakartosiu tai ne kkl lyga ten tik info talpinama ir daugiau nieko ir teisejai bei sekretoriatas is ten paskirti,daugiau nieko ir visus sprendimus atlieka ne kkl o as pasikalbejas su visom pusem. jusu puse buvo isklausyta o tai yra su TOLIU kalbeta kuo daugiau losit tik sau kenksit...patariu patilet ir palaukt verdikto pilno....
  • 0

#2271 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 21:17

Cr, cia rimtai dxj darbo ir ege reik suprast, as tik sakau kad gincas nepagrystas ir pervelai pradetas, jei skirma gauna techninia tada aisku kad out is komandos, nes taip buvo sutarta, bet kolkas jis jos neturi
  • 0

#2272 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 21:28

matyt ka blogo pridaro visi sugeba.....
  • 0

#2273 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 21:34

baikit cia pjautis yra kaip yra tik lika vienas klausimas del skirmos jis technines negavo ir nieko per varzybas neleistino nepadare tad reik baigt cia pjautis ir baigt sezona garbingai
  • 0

#2274 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 19 - 22:02

Cr, cia rimtai dxj darbo ir ege reik suprast, as tik sakau kad gincas nepagrystas ir pervelai pradetas, jei skirma gauna techninia tada aisku kad out is komandos, nes taip buvo sutarta, bet kolkas jis jos neturi

as sutinku, kad darbo reikia nemazai...

Taip, kad Ege klok rastiskus skundus ir irodymus ir tada priimk teisinga sprendima. Jeigu tu busi teisus - uzbaigsim sezona ir be Skirmos. Patekom i 4-tuka ir tai jau yra geras pasiekimas.
Daugiau nera cia ka diskutuoti :beer:

Edited by Cr, 2009 May 20 - 08:13.

  • 0
Roots to roots

#2275 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2009 May 19 - 22:09

Parasysiu is sono. Esu peugeot klubo narys, ir greiciausiai amzinai juo ir liksiu. Bet si karta, as noreciau palaikyti Ege, nes : 1. Nebutu tokios lygos, mes net nezinotume kitu klubu; 2. Amzinai zaistume tik tarp savo klubo; 3. Negaletume reklamuoti savo klubo; 4. Niekada ir neturetume tokio sportinio azarto. Ir nors as siais metais pats nedalyvaujo toje lygoje, bet tikrai nuosirdziai noriu pasakyt Egei RESPECT, kad yra tokia lyga. Linkiu, kad ji dar butu bele kiek sezonu . Tobuleti, visada yra ir bus kur. Bet atsizvelgiant, kad dar tik antras sezonas, tai viskas yra norma. O saviems noriu pasakyt-palinket santarves ir susiklausimo savyje. I sezono gala vis dazniau pastebiu, kad komandos viduje yra didziausiu problemu, o ne lygoje ar sistemoje. Tad, relax - take it easy!!! :beer: Sekmes :lyzht:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2276 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • posts 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Posted 2009 May 19 - 22:29

1. Sutinku... Dalinai. Yra ir kitu renginiu kur susitinka klubai(boulingas, dabar organizuojamas futbolas, slalomai, raliai ir panasiai). 2/3/4 pilna kitu megeju lygu. Ir daugelis jau su patirtim ir ne viena sezona egzsistuojancios. Tik nera jungtines, tarp Vilniaus ir Kauno(bent as nezinau). Yra ir "dideliu" lygu, bet jose jau lygis gerokai aukstesnis. Anyway, apie ka cia kalba eina. Naujienas seku ne nuo sezono pradzios. Kaip suprantu, Kauno komandoje yra naujas zaidejas, kuris tikrai gerai losia? Ir dabar, pries prasidedant final4 nori neleist jam zaist nenurodant konkrecios priezasties. Pataisykit, ar papildykit jei ka praleidau.

Edited by Wiz, 2009 May 19 - 22:31.

  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#2277 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 19 - 23:33

Nuotaikai praskaidrint paziurekit foto nr 3 ir 4 :)
http://www.peugeot-k...=UserCP&CODE=66
  • 0

#2278 Svečias_ege_*

Svečias_ege_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 20 - 05:47

aciu lashui nors vienas perprato ka esme,o ne prisikviest zvaigzdziu ir parodyt kokie mes kieti.........
  • 0

#2279 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 May 20 - 06:04

Nuotaikai praskaidrint paziurekit foto nr 3 ir 4 :)
http://www.peugeot-k...=UserCP&CODE=66

Haris turejo minty sitas foto:
http://www.peugeot-k...&MID=2814#mycar ;]
  • 0
Roots to roots

#2280 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • posts 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Posted 2009 May 20 - 07:34

Parasysiu is sono.

Esu peugeot klubo narys, ir greiciausiai amzinai juo ir liksiu. Bet si karta, as noreciau palaikyti Ege, nes :

1. Nebutu tokios lygos, mes net nezinotume kitu klubu;
2. Amzinai zaistume tik tarp savo klubo;
3. Negaletume reklamuoti savo klubo;
4. Niekada ir neturetume tokio sportinio azarto.

Su tavim galima is dalies sutikti, bet:
1. Kitus klubus galima suzinoti ir be krepsinio. Plius ka idomaus as suzinojau apie Subaru kluba, ar jie apie Peugeot kluba? O gi visiskai nieko. Beje, atsidaryk google ir ten dar daugiau klubu suzinosi!
2. Nera taip ir blogai zaisti ir tarpusavy, nes tada labiau vieni kitus pazintume (ko nebuvo siais metais tarkim butent per sita lyga, bo visiems jau nusibodo vazinejimas i Vilniu patikek manim - arba tas pats Dionisui su Kaunu)
3. O kokia cia reklama??? Kiek susirenka ziurovu i varzybas? 2-3 ir tie patys is savos komandos kurie ta diena nezaidzia... Plius ir paciam musu klubui net neidomu, kad kazkas zaidzia po ju veliava (prisimink mano organizuota apklausa ir kitus komentarus). Beje, paziurek kiek zmoniu siemet i GM uzsiregistravo. Nereikia net krepsinio - visiems viskas yra DZIN!
4. Man sportinio azarto uztenka ir be sios lygos, bo mano visas gyvenimas yra ADRENALINAS!!! :ph34r:

Sorry Lashai, bet si karta as su tavim nesutinku :beer:

Nelaukiu as nei palaikymo, nei nepalaikymo. Tiesiog noriu pasakyt, kad reikia vertinti Eges darba kuriant sia lyga. O jei mums ji nepatinka, tai nereiskia, kad mes privalome cia dalyvauti. Galim rinktis is daug visokiu lygu. Bet tiesiog man kazkaip negraziai atrodo cia kai kurie svaiciojimai skambiomis frazemis Eges adresu. Juk esme kame - kol Jis tos lygos pats nesieme daryt - tol nieko ir nebuvo!!! Tad manau reikia tik dekoti, kad yra tokia lyga.

Na, o Egei, tai pasakyciau, kad nors ir nezinau gal tos konkrecios problemos, del kurios cia dabar Skirma negaletu zaisti, bet as manau, kad kiekvienas emociskesnis zaidejas teisejus varto bele kaip, ir tik po rungtyniu supranta, kad jie buvo teisus. Tad nemanau, kad reikia cia dabar imtis kazkokiu veiksmu si sezona.
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users