Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2301 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 gegužės 24 - 12:03

... ar neperdaug cia ju turint tokia priekine linija

Skyciau PERMAZAI. (Apie pataikyma kalbant)
O siaip iki 30 troicu per rungtynes nera labai zveriskas skaicius, bet proc turetu buti bent 25-35...
  • 0

#2302 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 24 - 17:48

ple varzybos buvo pacios blogiausios kurias mes zaidem mano manymu per daug pas mus norinciu pelnyti taskus ir per daug zmoniu kurie ziuri statistika, o aweikui turiu pastaba nebijok tu zaisti juk moki ir gali pataikyti taigi kitas varzybas nebijok losti ir zmones reik daugiau greitu ataku ple kokio b as ten begu i ta prieki jei bijote perduoti kamuoli so jei ir kitose varzybose ple reiks begioti nuo matiukaicio iki savo ginamojo tai nafik jei ple jau pastate siena tai buk tokie malonus ir apsikeiskite ginamaisiais arba jei as iseinu iki baudos kai ginames zona tai kas nors nusileiskite po kase bo as tikrai nespesiu visur vienu zo vyrai tai yra pusfinalis ir reik atiduoti visas jegas jei norime laimeti ple as po vakar varzybu dar siandien normaliai nepaeino po susidurimo su varzovu kai sudauze man kelieni, bet kitose varzybose stegsiuos kiek galesiu. so susikaupimo reik ir atsidavimo jei norime laimeti
  • 0

#2303 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 24 - 19:01

:(
  • 0

#2304 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 24 - 21:08

Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Autobanginiai (52:41)
http://www.kkl.lt/in...bad8&d=naujiena
  • 0
Roots to roots

#2305 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 25 - 09:24

Tai kada bus tiksliai aiskios antru rungtyniu datos?
  • 0

#2306 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 25 - 09:28

Kita pirmadieni, birzelio 1 d. Del tikslesnio laiko dar derinam, bet tikriausiai bus 19 val. 30 min.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2307 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 25 - 12:15

O kur?
  • 0

#2308 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 25 - 13:43

Most probably Kauno energijos saleje.

Adresas cia.

Siaip gera sale. Kokius 3 metus ten sportavom, tai tikrai viskas ok.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2309 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 25 - 14:02

Iki vakaro atsiras info kkl tvarkarastyje, nes dabar tai viskas tik preliminariai sutarta.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2310 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 gegužės 25 - 17:53

Sorry, Ege, kad neperspejau del tokio tvarkarascio pasikeitimo, bet pas mus tiesiog tik po pirmu rungtyniu paaiskejo, kad ne visi gales losti paskirtu laiku pirmadieni (05.25), todel cia ir gavosi tokia nesamone, del kurios as prisiimu kalte. Kas nesuprato, tai mums realiai siandien turejo buti irasytas techninis pralaimejimas del savavalisko datos pakeitimo, bet dabar jau viskas su organizatoriais suderinta ir data bus perkelta. My bad... -_-
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2311 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 25 - 21:47

Nu brac vos neprisikai.... ;-)
  • 0

#2312 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 gegužės 28 - 20:03

2009 Birželio 01 (P) 19:30 val.
Pusfinalis Susitinka: • Peugeot klubas - Mitsubishi klubas Arena: Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas


Primenu, kad kuo gausiau musu susirinktu (jei ne zaisti, tai bent pasirgti, bo Mitsu fanai vel bus aktyvus).
Ir beje, kurie zais atsinesa po 20 Lt. Toliui padengti skolas uz Rasos gimnazijos geguzes men. + uz sita sale. Bo po paskutiniu varzybu taip visi ir issiskrste nesusimokeje... :unsure: Manau Dionisa galima atleisti nuo mokesciu ivertinant vien jo patriotiskuma :beer:

Ir dar - iki birzelio 10 d. tesiasi Peugeot klubo korteliu registracija. Siai dienai jas jau gaus - Barklis, Vaidas ir Tolis. Uzsiregistrave maciau Rascal ir Maiklas. Butu smagu, kad jas isigytu ir awake, darinskas, Dionisas, Haris, Tiger14 ir kiti kuriu neapminejau, bet noretu kitais metais zaisti komandoje (kaip pvz. Sukle). Tad investuokit dabar tuos menkus 20 Lt., o kaip bus rudeny - pamatysim!!! ;] :beer:

Pabaikim garbingai sy ilga ir varginanti sezona!!!! Daugiau neturiu ka ir produrti... -_-

Kas nugales? PEUGEOT!!!
  • 0
Roots to roots

#2313 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 28 - 20:06

sory uz durna klausima, bet kazkaip as atitoles nuo situ reikalu. kam sakyt del korteles? :blush:
  • 0

#2314 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 gegužės 28 - 20:52

ok, dekui uz info :)
  • 0

#2315 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 gegužės 28 - 21:22


Ir dar - iki birzelio 10 d. tesiasi Peugeot klubo korteliu registracija

o siaip realiai yra dar kokia nauda is tu korteliu pvz kur nors kokios nuolaidos ?
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2316 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2009 gegužės 28 - 21:52


P.S. Rytoj jei nelis, tai kases aikstelej galesiu parodyt kaip ir atrodo "gyvai" tas stebuklas B)

o tai renkames rytoj ? :blink:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2317 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 birželio 01 - 06:49

69 Autobanginiai 78 Lietuvos BMW klubas Kaunas Pirmas finalininkas jau aiskus. Smagu, kad siais metais sia lyga vel nugales Kauno komanda!!! :beer:
  • 0
Roots to roots

#2318 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 birželio 01 - 09:16

Tai gal susirasom: 1.Tolis 2.Skirma 3.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2319 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 01 - 09:49

Tai gal susirasom:

1.Tolis
2.Skirma
3.Dionisas (berods zinau kur :))

Busiu
  • 0

#2320 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 01 - 10:14

Tai gal susirasom: 1.Tolis 2.Skirma 3.Dionisas (berods zinau kur smile.gif) 4. Vaidas
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0