Skyciau PERMAZAI. (Apie pataikyma kalbant)... ar neperdaug cia ju turint tokia priekine linija
O siaip iki 30 troicu per rungtynes nera labai zveriskas skaicius, bet proc turetu buti bent 25-35...
Parašyta 2009 gegužės 24 - 12:03
Skyciau PERMAZAI. (Apie pataikyma kalbant)... ar neperdaug cia ju turint tokia priekine linija
Parašyta 2009 gegužės 24 - 17:48
Parašyta 2009 gegužės 24 - 19:01
Parašyta 2009 gegužės 24 - 21:08
Parašyta 2009 gegužės 25 - 09:24
Parašyta 2009 gegužės 25 - 09:28
Parašyta 2009 gegužės 25 - 12:15
Parašyta 2009 gegužės 25 - 13:43
Parašyta 2009 gegužės 25 - 14:02
Parašyta 2009 gegužės 25 - 17:53
Parašyta 2009 gegužės 25 - 21:47
Parašyta 2009 gegužės 28 - 20:03
Parašyta 2009 gegužės 28 - 20:06
Parašyta 2009 gegužės 28 - 20:52
Parašyta 2009 gegužės 28 - 21:22
o siaip realiai yra dar kokia nauda is tu korteliu pvz kur nors kokios nuolaidos ?
Ir dar - iki birzelio 10 d. tesiasi Peugeot klubo korteliu registracija
Parašyta 2009 gegužės 28 - 21:52
o tai renkames rytoj ?
P.S. Rytoj jei nelis, tai kases aikstelej galesiu parodyt kaip ir atrodo "gyvai" tas stebuklas
Parašyta 2009 birželio 01 - 06:49
Parašyta 2009 birželio 01 - 09:16
Parašyta 2009 birželio 01 - 09:49
BusiuTai gal susirasom:
1.Tolis
2.Skirma
3.Dionisas (berods zinau kur)
Parašyta 2009 birželio 01 - 10:14
narių: 0, svečių: 11, slaptų narių: 0