Lietuvos autoklubų lyga
#2341
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 June 02 - 13:30
#2342
Posted 2009 June 02 - 13:48
As manau, kad svarbiu klausimu ir taip daug po sezono, todel reiketu galvoti apie atsakymus, o ne uzdavineti ju dar daugiau.Gal ir butu smagu susibegt ir padiskutuot, bet dabar jau sezonas baiginejasi ir is to naudos jokios, o pries kita tai manau tikrai susitarsim.
O girdejas as esu tik tiek kiek jus patys cia forume snekat ir tiek kiek kiti zino. Pats Toli anksciau nemazai protingu minciu isdestei, gal galetum ir dabar savo nuomone pareiksti apie mano pries tai spausdinta rasineli.
Galas sezono atvere labai daug diskutuotinu vietu tiek musu komandoje, tiek pacioje autoklubu lygoje ir jeigu Ege dar imsis organizuoti kitais metais, tai butu naudinga kai kuriuos klausimus perziureti ir esant reikalui pasistengti jam padeti.
As asmeniskai ziauriai pavargau...gal ne tiek fiziskai, kiek psichologiskai nuo to krepsinio.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2343
Svečias_Haris_*
Posted 2009 June 02 - 17:02
#2344
Posted 2009 June 02 - 17:45
#2345
Svečias_ege_*
Posted 2009 June 02 - 21:21
#2346
Posted 2009 June 02 - 22:03
jauciu kad jau pasuoju...sveiki,kadangi jus uzemet aukstesne pozicija turnyrinej lentelej,tai jus turit sales pranasuma,taigi laukiu datos ir laiko kada jus turesit sale ir galesit lost su Autobanginiais del 3 vietos.
#2347
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 June 03 - 07:43
Edited by vaidas31, 2009 June 03 - 07:44.
#2348
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 June 03 - 09:17
#2349
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 June 03 - 10:01
#2350
Posted 2009 June 03 - 15:02
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2351
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 June 03 - 16:48
#2352
Svečias_ege_*
Posted 2009 June 03 - 18:50
#2353
Posted 2009 June 03 - 19:07
o kada planuojami finalai?paskirtose salese,apie finansavima nieko nesakoma,jus patis padengiat islaidas sales,kaip ir minejau turit sales pranasuma,reiskias nevaziuojat i vilniu zaist ;)
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2354
Svečias_ege_*
Posted 2009 June 04 - 05:34
finalai bus tada kada mitsai ir bmw susitars del jiem patogaus laikoo kada planuojami finalai?
#2355
Svečias_ege_*
Posted 2009 June 04 - 11:30
#2356
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 June 04 - 12:29
#2357
Posted 2009 June 04 - 12:43
Brac... px tie prizai. Losiam iki paskutinio ir viskas. Tai manau jau daugiau garbes reikalas, tiek nuejus, ok suklopom del finalo, bet gal sulosiam garbingai iki galo ir pabaigiam sezona. Bent jau su Trecios vietos vardu? Manau tai geriau nei ketvirta....
Beto tai vistiek garbe pezo klubui, kad ir kiek klubieciams px ant jo veiklos.....
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2358
Posted 2009 June 04 - 13:12
Šiaip ar taip finalas dėl pirmos vietos vyks Kaune, tai siūlyčiau ten pat ir dėl 3-iosios vietos sužaist. Tada nereikėtų patiems ieškoti salės. Ką manot?
Nu davai, chebra, kylam!
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2359
Svečias_aruzal_*
Posted 2009 June 04 - 13:14
davai bandysiu ir as jei ko nors neprigadinsiuTai kas zaidzia tada?
1. Dionisas
2. Vaidas
3. Rascal
4. aruzal
O kur gyneju grandis??? Tolis, Skirma, Darinskas pass kaip suprantu. Kas belieka? Awake ir as geriausiu atveju (nezaides nuo Velyku). Kazkaip sudinai viskas cia atrodo![]()
O butu smagu, jeigu susirinktu visi 16 registruotu zaideju paskutinei kovai (ar bent palaikymui)...![]()
Ar yra cia dar VYRU???![]()
#2360
Posted 2009 June 04 - 13:17
17 user(s) are reading this topic
0 members, 17 guests, 0 anonymous users





