Lietuvos autoklubų lyga
#2521
Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 15:54
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2522
Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 16:00
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2523
Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 08:06
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2524
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 08:42
#2525
Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 09:30
KKL C lygos nuostatai ciakkml as ir turbut buciau negalejes. Kiek zinau jei a lygoj losi, tai jau c negali..
o jei kkl imoniu lygoj losi, tai galeciau c lygoj lost? nelb zinau tuos nuostatus ir tvarka
Tu, atrodo, negalesi dalyvauti KKL C lygoje, jei zaisi KKML A lygoje.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2526
Svečias_MazdaTeam_*
Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 12:50
#2527
Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 12:52
O tai bus apskritai autoklubu lyga ar ne?Sveiki kolegos, o tai simet tarp klubu nesimatuosim?
Mes jau komanda surinkom beveik.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2528
Svečias_MazdaTeam_*
Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 13:09
#2529
Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 15:53
Niekas ir nesako, kad autoklubu lyga yra blogas sumanymas, bet mes jau pernai sakem, kad Erikui vienam visur suspeti neimanoma ir kad reiketu sukurti kazkokia lygos valdyba, bet nebuvo jokios reakcijos. O kad ideja gera, tai niekas nesigincija.Auto lygos sumanymas yra neblogas, manau, reikia islaikyti sia lyga. o norint tai padaryti, visi klubai bendrai turetu stengtis, prisideti prie bendro reikalo. nepalikti visko ant Eriko peciu, tiek organizavime, tiek nauju klubu paieskose. Pradzioj turite ir patys rodyti nora, o dbr pasiskaitai foruma, pezai nezais, anie nezais, taip ir zlunga viskas :|
Beje, gal norite draugiskas sulosti?
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2530
Svečias_MazdaTeam_*
Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 09:29
#2531
Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 09:34
Mes nuo spalio turesim sale 1 arba 2 kartus per savaite, bet gal pavyktu ir anksciau kazka sugalvoti.labas rytas
domintu draugiskos.
Kaip pas jus su sale?
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2532
Svečias_MazdaTeam_*
Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 09:44
#2533
Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:23
mielai sudalyvautumemSales kolkas neturime,
del LAKL, gal reikia padaryti komandu atstovu meeta aptarti padeciai ir perspektyvoms?
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2534
Svečias_Svečias Haris_*
Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:28
#2535
Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:38
o kodel taip anksti visada spardot ta kamuoli??? realiai tokiu laiku tik is darbo gryztuO siandien kas nori gali mielai sudalyvauti spardant kamuoli. 18val prie Neries kr.
#2536
Svečias_Svečias Haris_*
Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:41
#2537
Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:43
suprantama... aisku temsta greit ir fule-kase dar syvakar...Realiai laukiam visu iki puse septyniu. Nenorim tempt i nakti ir tiek.
ok - susimatysim tada greiciausiai Rasos gimnazijos netrukus (jeigu viskas bus ok su ja)
#2538
Parašyta 2009 rugsėjo 13 - 10:35
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#2539
Parašyta 2009 rugsėjo 16 - 09:53
#2540
Svečias_Rascal_*
Parašyta 2009 rugsėjo 16 - 14:49
Vartotojų skaito šią temą: 6
narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0





