Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2481 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 13:58

Tai jei tikrai Kaunieciai galvos zaisti KKL, tai Gedmis, manau, sutiks :)

kiek supratau chebra aktyviai zada siemet sportuot, tik kazkodel vieno is iniciatoriaus sarase nematau? :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#2482 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 14:00

Taip pat mano komandai is KKML C lygos reikia aukstesnio zmogaus, kad pakovoti po krepsiu ir pabuti PF/C pozicijoje. Gal kartais sitas zmogus (atsiprasau, kad nezinau net niko, ir as jis apskritai klubietis) Vaidas Laukaitis noretu palosti KKML C lygoj? Jei yra noras, tada man i PM tekstuka nupiesti reikia :)
  • 0

#2483 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 14:17

Mes dar patys mastom kurioj lygoj dalyvauti ir vienas is realesniu variantu yra KKML C lyga. Kitas variantas Esmio naujai kuriamoje C lygoje, bet ten bus tik pirmas sezonas ir komandu bus tikrai maziau. Trecias variantas - LAKL Startiniai mokesciai yra daugmaz vienodi - nuo 1400 iki 1600 Lt. Prasome pasisakyti.

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2009 rugsėjo 01 - 14:34

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2484 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 14:30

bet kaip matau Vaidas vienintelis didesnis zmogus, bo siemet nei Rascalo, nei Maiklo, nei Dioniso norincio zaisti komandoje kaip ir nematau :unsure:
  • 0
Roots to roots

#2485 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 14:30

Taigi, del saliu yra sekantys variantai: 1. Du kartai per savaite (pirmadieni ir tikriausiai ketvirtadieni), preliminari kaina sezonui - 2800 Lt. 2. Vienas kartas per savaite (pirmadienis), preliminari kaina - 1400 Lt. Esme tame, kad jei imame 1 karta, tai reikia tureti omeny, kad kas antra savaite, o kartais ir kas savaite, ten vyks komandos rungtynes ir tie, kurie nepriklauso komandai, zaisti negales. Jei bus nuspresta nuomotis 2 kartus per savaite, tai viena diena vistiek liks visiems, kas bus susimokejes nuomos mokesti. Del mokejimo - kas ir kiek - dabar nediskutuosiu, nes yra daug neaiskumu (ar gausim 2 kartus per savaite, ar nuomos kaina nesikeite, ar .... Prasome susirasyti kas uz kuri varianta. 1. Tolis aka Tomas (1 kartas) 2.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2486 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 14:42

ok - o jeigu nezaidziu komandoj, tai visvien turiu moketi uz sale du kartus per savaite? realiai as uz viena karta - o jeigu bus noro ir galimybiu dar kartais ir antra karta nueiti - tada mokesiu uz ta viena karta. Ar cia nediskutuotinas dalykas?
  • 0
Roots to roots

#2487 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 14:45

Idant padeti jums apsispresti, atlikau preliminarius paskaiciavimus, su salyga, kad norinciu nuomotis sale bus apie 15 asmenu: - jei zmogus los tik savo malonumui 1 karta per savaite, tai jam sezonas kainuos ~100 Lt (ar ekvivalenti suma kita valiuta) - jei zmogus los tik savo malonumui 2 kartus per savaite ~200 Lt - jei zmogus los komandoje ir sale bus nuomojama 1 karta per savaite ~ 200 Lt - jei zmogus los komandoje ir sale bus nuomojama 2 kartus per savaite ~ 300 Lt Galimi ir kiti variantai, bet pagrindiniai yra sitie. Variantas "ateinu ir susimoku uz ta karta" nera priimtinas, nes visi mokesciai jau bus apmoketi ir tie 5 ar 10 lt is principo nukeliaus kazkam asmeniskai i kisene. Bet Dainiusaz (ir kiti buve komandos nariai) turi kai ka, ko komandai gali prireikti atsiradus naujiems zmonems, todel reiketu sneketis atskirai.

Šį pranešimą redagavo Tolis: 2009 rugsėjo 01 - 14:46

  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2488 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 15:27

As biski misliju taip: Susirenka komanda 8...10 vnt. Jie nusprendzia kur kada losia ir panasiai. O likusieji, kurie nepretenduoja i komanda paima sale savo malonumui. Jeigu susidarys bent 10 tokiu "savo malonumui" tai kastai 150Lt vienam neturetu perzenkt. Tuo paciu "komandiniai" irgi galetu ateit kartu pasitreniruot... Tai vot tik reikia pamislyt ar bus tie 10 nelosiantys komandoje??? (Pvz.: Barklis, Cr, Ro3, Maiklas, Dainiuzas, Geeras, GoTo, Tiger, Kostas, awake(jei nepapultu i komanda), Gordonas(reiketu priverst kase lost) ir ziu tas desetkas butu...... )

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2009 rugsėjo 01 - 15:27

  • 0

#2489 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 20:11

1. Tolis aka Tomas (1 kartas) 2. Darinskas (Darius, kolkas uz 1 karta per sav.)
  • 0

#2490 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 20:37


Tai vot tik reikia pamislyt ar bus tie 10 nelosiantys komandoje???

as realiai dar viena zmogu pastoviai zaidzianti atsivesciau. Tik ar nebus tada trintis pirmadieniais kai ir komanda ateis? Gausis taip, kad net pirmadieniais ant suolo sedesim kai susirink 18-20 zmoniu vienu kartu? Tada tegul kas zaidzia komandoje renkasi viena diena, o kurie nezaidzia - kita. Susimoku 150 Lt. ir realiai turiu sansa pazaisti bet kada kai tik panoresiu (o ne tada kada man leis kas nors 5 minutems)
Taip, kad as uz 1 karta (be komandos) - tik butu faina, kad laikas liktu tas pats - pirmadienis :beer:

beje, koki cia superkluba kuriat, kad net awake gali i ji nepatekti? :blink:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 rugsėjo 01 - 21:27

  • 0
Roots to roots

#2491 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 01 - 21:06

Hau, nu o gal tada toki varianta darom. Pirmadieniais sale ima tiktai komanda, kas prie ju prisijungia susimoka 10lt uz karta, babkes rinksis iki galo sezono, o tada pragert gales arba issidalint :) Taigi zmogui mazdaug 300lt. Per menesi mazdaug 40lt. Antra diena gali but visiem likusiems zaidziantiems savo malonumui. Gausis turbut apie 100lt (jei 20zmoniu tai tik 70). Taigi zmogus zaidziantis komandoj gali dar susimoketi ir varyti dvi dienas per savaite. Aisku jei TOMAS gaus sale antram kartui. Ka manot?
  • 0

#2492 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 11:08

Hau,
nu o gal tada toki varianta darom. Pirmadieniais sale ima tiktai komanda, kas prie ju prisijungia susimoka 10lt uz karta, babkes rinksis iki galo sezono, o tada pragert gales arba issidalint :) Taigi zmogui mazdaug 300lt. Per menesi mazdaug 40lt.
Antra diena gali but visiem likusiems zaidziantiems savo malonumui. Gausis turbut apie 100lt (jei 20zmoniu tai tik 70). Taigi zmogus zaidziantis komandoj gali dar susimoketi ir varyti dvi dienas per savaite. Aisku jei TOMAS gaus sale antram kartui.

Ka manot?

Tai as taip ir sakau:
Komanda losia atskirai, o NEkomanda atskirai. Aisku priims Nekomanda ir komandinius jeigu graziai paprasys. Tipo mintis tokia.

Tai del to ir reikia sales 2 dienom. Kai Komanda netures varzybu, gales draugiskas suorganizuot su NEkomanda.

P.S. Dar NerijusV pamirsau + patc galetau dar1 paimt...
Faktas, kad Nekomanda ~10 turetu sudaryt...
Tik sales reikia... :hmm:
  • 0

#2493 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 11:36

beje, koki cia superkluba kuriat, kad net awake gali i ji nepatekti?


Del Awake abejoniu nera, nebent jis pats atsisakys.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2494 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 12:03

bet kaip matau Vaidas vienintelis didesnis zmogus, bo siemet nei Rascalo, nei Maiklo, nei Dioniso norincio zaisti komandoje kaip ir nematau :unsure:

Tai as manau del manes niekada klausimu juk nekilo ;-)
Kam klausti to kas ir taip aisku :) As visuomet uz :D

Tiesiog darbu ir bedu daug nespeju forumo skaityti :)
  • 0

#2495 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 13:46

Del Awake abejoniu nera, nebent jis pats atsisakys.

Nu mislijam dalshe:

1. Vaidas
2. Rascalas
3. Dionisas (o jei nenores vazinet is Vilniaus nes kalba eina tik apie varzybas vykstancias Kaune, galbut Kitas centras)
4. Tolis
5. Haris
6. Darinskas
7. Zmogus vietoj Skirmos
8. Sukle
9. Sukles draugelis

Prasom. Jau 9. Tai ka Aweikui arba man ten veikt? ... Mokescius susimoket? :blush:

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2009 rugsėjo 02 - 13:47

  • 0

#2496 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 14:12

Nu mislijam dalshe: ;] 1. Barklis 2. Barklio draugelis 3. Cr 4. Cr draugelis 5. Maiklas 6. NerijusV 7. ro3 8. Kostas 9. Tiger (+ draugeliu strakalu kruva pas ji yra) 10. GoTTo 11. Geeras 12. Gordonas-Svolacius (na nors viena visvien priversim ismokti krepsini zaisti :doh: ) 13. Dainiusaz (na visvien ateis pasportuot kartais) Praktiskai Awake pas mus nera kas ir veikti :P Plius gal Simakas dar sugrys ant rudens i Kauna! Taip, kad jamam sale sau asmeniskai ir zaidziam savo malonumui :ax: :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 rugsėjo 02 - 14:13

  • 0
Roots to roots

#2497 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 14:55

Taip, kad jamam sale sau asmeniskai ir zaidziam savo malonumui :ax: :beer:

I M E N O ^_^

Pagaliau dashuto B)
  • 0

#2498 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 15:04

dar neaisku ar as zaisiu komandoj ....
  • 0

#2499 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 15:16


Del Awake abejoniu nera, nebent jis pats atsisakys.

Nu mislijam dalshe:

1. Vaidas
2. Rascalas
3. Dionisas (o jei nenores vazinet is Vilniaus nes kalba eina tik apie varzybas vykstancias Kaune, galbut Kitas centras)
4. Tolis
5. Haris
6. Darinskas
7. Zmogus vietoj Skirmos
8. Sukle
9. Sukles draugelis

Prasom. Jau 9. Tai ka Aweikui arba man ten veikt? ... Mokescius susimoket? :blush:

Jei teisingai speju, tai Sukles draugelis yra Gedminas, todel zomgaus vietoj Skirmos nereikia, nes jie labai panasaus stiliaus zaidejai
As dar atsivesciau viena arba du zmones, losiancius krastais.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2500 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 02 - 15:30


Del Awake abejoniu nera, nebent jis pats atsisakys.

Nu mislijam dalshe:

1. Vaidas
2. Rascalas
3. Dionisas (o jei nenores vazinet is Vilniaus nes kalba eina tik apie varzybas vykstancias Kaune, galbut Kitas centras)
4. Tolis
5. Haris
6. Darinskas
7. Zmogus vietoj Skirmos
8. Sukle
9. Sukles draugelis

Prasom. Jau 9. Tai ka Aweikui arba man ten veikt? ... Mokescius susimoket? :blush:

Jei teisingai speju, tai Sukles draugelis yra Gedminas, todel zomgaus vietoj Skirmos nereikia, nes jie labai panasaus stiliaus zaidejai
As dar atsivesciau viena arba du zmones, losiancius krastais.

Cia buvo tik PVZ, o tikslesne sudety patys susideliosit...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0