Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2521 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 15:54

Zinom, tik dar neaisku, kiek komandu bus KKL C lygoj, nes Esmis minejo apie 14-16, tai biski mazokai.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2522 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 16:00

Na jei siemet autoklubu lygos nebus, tada lieka kkl c lyga. 14-16 komandu nera taip jau mazai (esam ir maziau tureje :D ), esant reikalui ir galimybems galetume dar sudalyvaut kokiam nors mini turnyre. Taip, kad siulyciau registruotis pas Esmi.
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2523 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 08:06

Esmis vakar sake, kad komandu KKL C lygoje bus ~20-25
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2524 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 08:42

kkml as ir turbut buciau negalejes. Kiek zinau jei a lygoj losi, tai jau c negali.. o jei kkl imoniu lygoj losi, tai galeciau c lygoj lost? nelb zinau tuos nuostatus ir tvarka :)
  • 0

#2525 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 09:30

kkml as ir turbut buciau negalejes. Kiek zinau jei a lygoj losi, tai jau c negali..
o jei kkl imoniu lygoj losi, tai galeciau c lygoj lost? nelb zinau tuos nuostatus ir tvarka :)

KKL C lygos nuostatai cia

Tu, atrodo, negalesi dalyvauti KKL C lygoje, jei zaisi KKML A lygoje.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2526 Svečias_MazdaTeam_*

Svečias_MazdaTeam_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 12:50

Sveiki kolegos, o tai simet tarp klubu nesimatuosim?:) Mes jau komanda surinkom beveik.
  • 0

#2527 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 12:52

Sveiki kolegos, o tai simet tarp klubu nesimatuosim?:) Mes jau komanda surinkom beveik.

O tai bus apskritai autoklubu lyga ar ne?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2528 Svečias_MazdaTeam_*

Svečias_MazdaTeam_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 13:09

Auto lygos sumanymas yra neblogas, manau, reikia islaikyti sia lyga. o norint tai padaryti, visi klubai bendrai turetu stengtis, prisideti prie bendro reikalo. nepalikti visko ant Eriko peciu, tiek organizavime, tiek nauju klubu paieskose. Pradzioj turite ir patys rodyti nora, o dbr pasiskaitai foruma, pezai nezais, anie nezais, taip ir zlunga viskas :|
  • 0

#2529 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 08 - 15:53

Auto lygos sumanymas yra neblogas, manau, reikia islaikyti sia lyga. o norint tai padaryti, visi klubai bendrai turetu stengtis, prisideti prie bendro reikalo. nepalikti visko ant Eriko peciu, tiek organizavime, tiek nauju klubu paieskose. Pradzioj turite ir patys rodyti nora, o dbr pasiskaitai foruma, pezai nezais, anie nezais, taip ir zlunga viskas :|

Niekas ir nesako, kad autoklubu lyga yra blogas sumanymas, bet mes jau pernai sakem, kad Erikui vienam visur suspeti neimanoma ir kad reiketu sukurti kazkokia lygos valdyba, bet nebuvo jokios reakcijos. O kad ideja gera, tai niekas nesigincija.

Beje, gal norite draugiskas sulosti?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2530 Svečias_MazdaTeam_*

Svečias_MazdaTeam_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 09:29

labas rytas :) domintu draugiskos.
  • 0

#2531 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 09:34

labas rytas :) domintu draugiskos.

Mes nuo spalio turesim sale 1 arba 2 kartus per savaite, bet gal pavyktu ir anksciau kazka sugalvoti.
Kaip pas jus su sale?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2532 Svečias_MazdaTeam_*

Svečias_MazdaTeam_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 09:44

Sales kolkas neturime, del LAKL, gal reikia padaryti komandu atstovu meeta aptarti padeciai ir perspektyvoms?
  • 0

#2533 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:23

Sales kolkas neturime,
del LAKL, gal reikia padaryti komandu atstovu meeta aptarti padeciai ir perspektyvoms?

mielai sudalyvautumem
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2534 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:28

O siandien kas nori gali mielai sudalyvauti spardant kamuoli. 18val prie Neries kr.
  • 0

#2535 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:38

O siandien kas nori gali mielai sudalyvauti spardant kamuoli. 18val prie Neries kr.

o kodel taip anksti visada spardot ta kamuoli??? realiai tokiu laiku tik is darbo gryztu :(
  • 0
Roots to roots

#2536 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:41

Realiai laukiam visu iki puse septyniu. Nenorim tempt i nakti ir tiek.
  • 0

#2537 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 09 - 10:43

Realiai laukiam visu iki puse septyniu. Nenorim tempt i nakti ir tiek.

suprantama... aisku temsta greit ir fule-kase dar syvakar...
ok - susimatysim tada greiciausiai Rasos gimnazijos netrukus (jeigu viskas bus ok su ja) :beer:
  • 0
Roots to roots

#2538 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 rugsėjo 13 - 10:35

Gal kas girdeti apie sale ir siaip komandos reikalus?
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2539 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 16 - 09:53

Tai jau pas mumis krepsinis mire kartu su LT Rinktine???
  • 0

#2540 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 16 - 14:49

as mielai prisijungciau prie komandos, tik kad a lygoj kkml losiu, tai turbut negalesiu padet
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0