Lietuvos autoklubų lyga
#2541
Posted 2009 September 16 - 15:00
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2542
Posted 2009 September 18 - 15:58
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2543
Posted 2009 September 18 - 16:04
tai trys metai is eiles nieko nereiskia, kad mes ten sportavom???Ten zmones paskeite, tai musu ir neirase tradiciskai.
nesuprantu - juk sake, kad laiku pilna, netgi dviems kartams per savaite? tai kas cia ka apipiso???
#2544
Posted 2009 September 18 - 19:52
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2545
Posted 2009 September 19 - 06:49
Pereisim ant ŠACHMATŲ.Nesvarbu kas ka apipiso, svarbu - kur gauti sale.
Šiemet gaut sale tas patc, kaip eglutės iškot per tris karalius...
Faktiškai Rugpjūčio paskutine savaite susiderinama laikai, o po to detales iki rugsejo vidurio... taip, kad ....
#2546
Svečias_ne kasioras_*
Posted 2009 September 19 - 20:16
ne sachmatais, o bilijarda kalsit, bo Kaunas jau senai nebe krepsinio sostinePereisim ant ŠACHMATŲ.
![]()
#2547
Posted 2009 September 20 - 11:29
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2548
Posted 2009 September 21 - 09:14
#2549
Posted 2009 September 21 - 09:25
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2550
Svečias_Svečias Haris_*
Posted 2009 September 21 - 09:31
#2552
Posted 2009 September 21 - 09:32
Tai bus proga pakeisti idinga gyvenimo buda...O vakare sekmadieni nera?
15val. Man is bedos tinka ir sitas laikas... tik nezinau ar tokiu laiku jau galesiu vairuot sekmadieniais
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2553
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 September 21 - 11:25
#2554
Posted 2009 September 21 - 12:24
Edited by sukle, 2009 September 21 - 12:25.
#2555
Posted 2009 September 21 - 13:07
Edited by Cr, 2009 September 21 - 14:16.
#2556
Posted 2009 September 21 - 14:11
P.S. Faktas, kad tuo metu praktiskai bus vien tik varzybo KKL todel noretusi nuomones norinciu losti.
(Cr'ai - cia musu nuomone nera tokia svarbi nes nelabai pretenduojam i komanda)
#2557
Posted 2009 September 21 - 15:18
labai nedrysau bet norejau lygiais to paties paklaust
P.S. sorry, o cia sales ieskote tik komandai kuri zais C lygoje?
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
#2558
Posted 2009 September 21 - 15:25
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2559
Posted 2009 September 21 - 15:30
As nebent galeciau i sarasa patekt, bet be jokiu garantiju (t.y. finansiniu mokejimu). Kadangi neisivaizduoju i kuria puse pakryps fizine forma, todel nesiryztu verztis i aikste. Galbut sezono viduryje sumazes norinciu/galinciu lost, o mano forma bus patenkinama bent kelinuka palakstyt - tai tada kaip ir galeciau...1. Vaidas
2. Dionisas
3. Tolis
4. Haris (jei sveikata leis...)
5. Darinskas
6. Awake
7. Sukle
8. Gedmiz (Sukles draugelis, jei prisijungs, o jei neprisijungs tada prisijungs 11. punktas
9. Darka (jei prisijungs)
10. Lashas (jei prisijungs)
11. Skirma arba zmogus vietoj jo (jei atkris 8. punktas)
12. Tolio draugeliai Linas ir/arba Erikas (du sunkieji krastai, galintys pataikyti tritaskius, is kuriu bent vienas tikrai loš)
Vadinasi, turim minimum 6-7 zaidejus, o maximum - 13-14 zaideju.
Rascal'ui taikomas apribojimas ir jis losti negales, nes losia KKML A lygoje.
Cia as dar Barkli irasyciau, bet cia jau jam paciam spresti.
Man viskas normaliai atrodo.
Issibraukite kas nelosite ir kuo skubiau.
#2560
Posted 2009 September 21 - 15:31
dainiuzai turiu ir tau (ir sau) 1 varianta... kai zinosiu duosiu zinot...labai nedrysau bet norejau lygiais to paties paklaust
P.S. sorry, o cia sales ieskote tik komandai kuri zais C lygoje?![]()
4 user(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users





