Jump to content


Photo

Lietuvos autoklubų lyga


  • Please log in to reply
2648 replies to this topic

#2541 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 16 - 15:00

Kol kas jokiu ziniu del sales neturiu, bet tikuosi iki galo savaites kazka pasakyt.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2542 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 18 - 15:58

Sales negavom siemet VDU Rasos gimnazijoje. Nei vienos dienos neliko grafike. Ten zmones paskeite, tai musu ir neirase tradiciskai. Prase kreiptis antroj pusej rugsejo, o siandien pasake, kad mes stipriai pavelavom... Esu atviras pasiulymams.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2543 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 September 18 - 16:04

Ten zmones paskeite, tai musu ir neirase tradiciskai.

tai trys metai is eiles nieko nereiskia, kad mes ten sportavom??? :blink: :ph34r:
nesuprantu - juk sake, kad laiku pilna, netgi dviems kartams per savaite? tai kas cia ka apipiso??? :angry:
  • 0
Roots to roots

#2544 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 18 - 19:52

Nesvarbu kas ka apipiso, svarbu - kur gauti sale.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2545 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 September 19 - 06:49

Nesvarbu kas ka apipiso, svarbu - kur gauti sale.

Pereisim ant ŠACHMATŲ. -_-

Šiemet gaut sale tas patc, kaip eglutės iškot per tris karalius... :doh:
Faktiškai Rugpjūčio paskutine savaite susiderinama laikai, o po to detales iki rugsejo vidurio... taip, kad ....
  • 0

#2546 Svečias_ne kasioras_*

Svečias_ne kasioras_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 19 - 20:16

Pereisim ant ŠACHMATŲ. -_-

ne sachmatais, o bilijarda kalsit, bo Kaunas jau senai nebe krepsinio sostine :P :lol:
  • 0

#2547 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 20 - 11:29

O jei sekmadieni vakare gautumem sale, tai tiktu ar ne?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2548 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 September 21 - 09:14

Pabandykit Varpo mokykloj, musu komanda ten pernai eme sale, bet siemet mes jau nebeimam :) Jei kaina bus padori, tai tada sale puse velnio, tik kartais buna neplautos grindys (slidoka), problema su dusais (yra vienas boileris, kuris labai letai sildo vandeni) ir pernai kaina buvo didoka - 50Lt/h. Jei siemet sumazintu, tai tada gal ir galima galvoti butu. Mes siemet nesidomejom kainomis, tai nelabai zinau, kokios yra.
  • 0

#2549 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 21 - 09:25

I Varpo gimnazija reikia nuvaziuoti, nes telefonu nelabai norejo kalbeti. Pasakysiu veliau kaip ten pas juos. O Rasos sale laisva sekmadieniais 12.30-15.00 val. Kaina 40 Lt - 1,5 val. (pernai buvo 50 Lt). Kam sekmadieniai netinka? Kam tinka? Arba pasisakot visi suinteresuotieji arba raukiu sita bizni, nes as ir taip turesiu kur sportuoti :angry:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2550 Svečias_Svečias Haris_*

Svečias_Svečias Haris_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 21 - 09:31

O vakare sekmadieni nera? 15val. Man is bedos tinka ir sitas laikas... tik nezinau ar tokiu laiku jau galesiu vairuot sekmadieniais
  • 0

#2551 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 21 - 09:31

Cia komandu sarasas, kurios dalyvaus KKL C lygoje.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2552 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 21 - 09:32

O vakare sekmadieni nera?
15val. Man is bedos tinka ir sitas laikas... tik nezinau ar tokiu laiku jau galesiu vairuot sekmadieniais

Tai bus proga pakeisti idinga gyvenimo buda... :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2553 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 21 - 11:25

Tai Autoklubu lygos siemet nebebus? Kaip su zaidejais is Vilnio nase? :)
  • 0

#2554 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 September 21 - 12:24

Itarciau, kad sekmadieni 12:30 yra pakankamai komplikuotas laikas daugeliui :) Dalyvavimas butu kaip ispuola - jei neesi niekur isvykes ir turi laisvo laiko, tai dalyvauji ir atitinkamai atvirksciai.

Edited by sukle, 2009 September 21 - 12:25.

  • 0

#2555 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2009 September 21 - 13:07

sekmadienis netinka, nes praktiskai niekada sia diena nebunu Kaune (o dazniausiai kaip ir Haris nevairuoju jau nuo sestadienio vakaro) -_- P.S. sorry, o cia sales ieskote tik komandai kuri zais C lygoje?

Edited by Cr, 2009 September 21 - 14:16.

  • 0
Roots to roots

#2556 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 September 21 - 14:11

Sekmadieni 17:30 dobkeviciaus mokykloje(aleksote) yra sale. Mikliai susirasot kam toks laikas tinka.
P.S. Faktas, kad tuo metu praktiskai bus vien tik varzybo KKL todel noretusi nuomones norinciu losti.
(Cr'ai - cia musu nuomone nera tokia svarbi nes nelabai pretenduojam i komanda)
  • 0

#2557 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Posted 2009 September 21 - 15:18


P.S. sorry, o cia sales ieskote tik komandai kuri zais C lygoje?

labai nedrysau bet norejau lygiais to paties paklaust :ax:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#2558 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • posts 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Posted 2009 September 21 - 15:25

1. Vaidas 2. Dionisas 3. Tolis 4. Haris (jei sveikata leis...) 5. Darinskas 6. Awake 7. Sukle 8. Gedmiz (Sukles draugelis, jei prisijungs, o jei neprisijungs tada prisijungs 11. punktas 9. Darka (jei prisijungs) 10. Lashas (jei prisijungs) 11. Skirma arba zmogus vietoj jo (jei atkris 8. punktas) 12. Tolio draugeliai Linas ir/arba Erikas (du sunkieji krastai, galintys pataikyti tritaskius, is kuriu bent vienas tikrai loš) Vadinasi, turim minimum 6-7 zaidejus, o maximum - 13-14 zaideju. Rascal'ui taikomas apribojimas ir jis losti negales, nes losia KKML A lygoje. Cia as dar Barkli irasyciau, bet cia jau jam paciam spresti. Man viskas normaliai atrodo. Issibraukite kas nelosite ir kuo skubiau.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2559 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 September 21 - 15:30

1. Vaidas
2. Dionisas
3. Tolis
4. Haris (jei sveikata leis...)
5. Darinskas
6. Awake
7. Sukle
8. Gedmiz (Sukles draugelis, jei prisijungs, o jei neprisijungs tada prisijungs 11. punktas
9. Darka (jei prisijungs)
10. Lashas (jei prisijungs)
11. Skirma arba zmogus vietoj jo (jei atkris 8. punktas)
12. Tolio draugeliai Linas ir/arba Erikas (du sunkieji krastai, galintys pataikyti tritaskius, is kuriu bent vienas tikrai loš)

Vadinasi, turim minimum 6-7 zaidejus, o maximum - 13-14 zaideju.
Rascal'ui taikomas apribojimas ir jis losti negales, nes losia KKML A lygoje.
Cia as dar Barkli irasyciau, bet cia jau jam paciam spresti.

Man viskas normaliai atrodo.

Issibraukite kas nelosite ir kuo skubiau.

As nebent galeciau i sarasa patekt, bet be jokiu garantiju (t.y. finansiniu mokejimu). Kadangi neisivaizduoju i kuria puse pakryps fizine forma, todel nesiryztu verztis i aikste. Galbut sezono viduryje sumazes norinciu/galinciu lost, o mano forma bus patenkinama bent kelinuka palakstyt - tai tada kaip ir galeciau...
  • 0

#2560 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Posted 2009 September 21 - 15:31



P.S. sorry, o cia sales ieskote tik komandai kuri zais C lygoje?

labai nedrysau bet norejau lygiais to paties paklaust :ax:

dainiuzai turiu ir tau (ir sau) 1 varianta... kai zinosiu duosiu zinot...
  • 0




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users