Lietuvos autoklubų lyga
#2581
Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 15:21
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2582
Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 15:28
#2583
Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 15:29
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2584
Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 17:43
Barklis ispranasavo morgo saraso komandaNu vsio, raukiam siemet su komandom.
Visi lakstom savo malonumui.
o jei rimtai, tai sale bus bent jau palakstymui ar sy sezona kiekvienas individualiai jos ieskomes?
#2585
Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 18:26
Tos kur Tolis surado tikrai negausim savo malonumui. Reik ieskot individualiai ir visiem pranest...Barklis ispranasavo morgo saraso komandaNu vsio, raukiam siemet su komandom.
Visi lakstom savo malonumui.![]()
o jei rimtai, tai sale bus bent jau palakstymui ar sy sezona kiekvienas individualiai jos ieskomes?![]()
#2586
Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 20:22
as mielai prisidesiu prie tu lakstanciuo tu pats pasportuot jau nesiruosi? I ka kreiptis ten nuejus? Bo reiktu sales ir tiems kas nelos komandoje vienok
#2587
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 spalio 18 - 10:04
#2588
Svečias_svecias_*
Parašyta 2009 spalio 18 - 10:39
#2589
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 spalio 18 - 14:37
#2590
Parašyta 2009 spalio 19 - 07:39
komandos pavadinima sunku parasyti?zaisim imoniu lygoje bet bus ne peugeot komanda
#2591
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 spalio 19 - 07:49
#2592
Parašyta 2009 spalio 19 - 08:42
tai siemet busit zaliai-balti?nesunku 9club&bioprojektas
#2593
Parašyta 2009 spalio 19 - 10:53
Greiciausiai ne zaliai balti, o melynai balti...tai siemet busit zaliai-balti?
reiks ateit tada pasirgti per varzybas ir atsinesti savo stebuklinga "dudele"
![]()
![]()
#2594
Parašyta 2009 spalio 19 - 11:02
o tai bent liutus uzdangstysit su boulingo saratais (bo saitas undines kaip ir duotas)Greiciausiai ne zaliai balti, o melynai balti...
kada pirmos varzybos?
ir bus idomu kai su sitais zaisit:
http://www.kkl.lt/in...43c7dab022e183b
idomu pats komandos vadovas dalyvaus bent vienose varzybose?
Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 spalio 19 - 11:15
#2595
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 spalio 19 - 15:01
#2596
Parašyta 2009 spalio 19 - 19:10
Visai realu, nes ju ten puse negales losti Imoniu lygoje, nes losia stipriose lygose arba apskritai atsisake krepsinio del traumu, o su likusiais galesim losti.duosim malku mes jiems ka jie ten tipo zvaigzdes
:D:D
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2597
Parašyta 2009 spalio 25 - 23:14
na pirmas blynas ir pasvilo. Nebuvo nei vienos zvaigzdes pas priesininkus, bet po 2 keliniu atrodet kaip Zalgiris pries CASK pirmose Vienybes taures varzyboseduosim malku mes jiems ka jie ten tipo zvaigzdes
:D:D
Kvapo pritruko pries jaunima?
Vaidui aisku respectas - eilini karta neblogai!
Sekmes kitose varzybose!
#2598
Svečias_vaidas31_*
Parašyta 2009 spalio 28 - 14:10
#2599
Parašyta 2009 spalio 30 - 23:07
na tikrai pasistengetpasistenksim kad neprisviltu sekantis blynas
:)
ok - sekmes taip ir toliau
#2600
Parašyta 2009 spalio 31 - 17:05
Vartotojų skaito šią temą: 3
narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0





