Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2581 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 15:21

:lol: :wacko: Ka gi, koreaguojam toliau: 1. Vaidas 2. Tolis 3. Haris (tik po naujuju...) 4. Darinskas 5. Awake 6. Skirma ir/arba dar vienas zmogus 7. Tolio draugelis Erikas 8. Barklis (stebėtojo teisėmis... ) Cia jau daugokai gaunasi moketi... As jau pradedu dvejoti del to ar verta registruoti komanda. :blink:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2582 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 15:28

man tai daugokai LT. plius dar neasiku ar galesiu pilna jega lakstyti, nes kelias dar nepasveikes , tai iki traumos atsinaujinimo manau daug nereikes. taip kad as su klaustuku. o savo malinumui palakstyti tai visom keturiom uz
  • 0

#2583 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 15:29

Nu vsio, raukiam siemet su komandom. Visi lakstom savo malonumui.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2584 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 17:43

Nu vsio, raukiam siemet su komandom.

Visi lakstom savo malonumui.

Barklis ispranasavo morgo saraso komanda :lol:

o jei rimtai, tai sale bus bent jau palakstymui ar sy sezona kiekvienas individualiai jos ieskomes? :ax:
  • 0
Roots to roots

#2585 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 rugsėjo 23 - 18:26

Nu vsio, raukiam siemet su komandom.

Visi lakstom savo malonumui.

Barklis ispranasavo morgo saraso komanda :lol:

o jei rimtai, tai sale bus bent jau palakstymui ar sy sezona kiekvienas individualiai jos ieskomes? :ax:

Tos kur Tolis surado tikrai negausim savo malonumui. Reik ieskot individualiai ir visiem pranest... ^_^
  • 0

#2586 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 20:22

o tu pats pasportuot jau nesiruosi? I ka kreiptis ten nuejus? Bo reiktu sales ir tiems kas nelos komandoje vienok -_-

as mielai prisidesiu prie tu lakstanciu :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2587 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 18 - 10:04

burtai istraukti grupe nelengviausia nusimato taip kad ruoskites kovoms :P
  • 0

#2588 Svečias_svecias_*

Svečias_svecias_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 18 - 10:39

o gal galima smulkiau suzinoti kur zaisit? Bo KKL tokio klubo kaip peugeot nera... :huh:
  • 0

#2589 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 18 - 14:37

zaisim imoniu lygoje bet bus ne peugeot komanda
  • 0

#2590 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 19 - 07:39

zaisim imoniu lygoje bet bus ne peugeot komanda

komandos pavadinima sunku parasyti? ;]
  • 0
Roots to roots

#2591 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 19 - 07:49

nesunku 9club&bioprojektas :)
  • 0

#2592 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 19 - 08:42

nesunku 9club&bioprojektas :)

tai siemet busit zaliai-balti? :beer: reiks ateit tada pasirgti per varzybas ir atsinesti savo stebuklinga "dudele" :D :)~ :beer:
  • 0
Roots to roots

#2593 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 spalio 19 - 10:53

tai siemet busit zaliai-balti? :beer: reiks ateit tada pasirgti per varzybas ir atsinesti savo stebuklinga "dudele" :D :)~ :beer:

Greiciausiai ne zaliai balti, o melynai balti... ^_^
  • 0

#2594 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 19 - 11:02

Greiciausiai ne zaliai balti, o melynai balti...  ^_^

o tai bent liutus uzdangstysit su boulingo saratais (bo saitas undines kaip ir duotas) :D Nors darbuotojai is dar kitos imones zaidzia... B) :beer:

kada pirmos varzybos? :ax:

ir bus idomu kai su sitais zaisit:
http://www.kkl.lt/in...43c7dab022e183b
idomu pats komandos vadovas dalyvaus bent vienose varzybose? :D

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 spalio 19 - 11:15

  • 0
Roots to roots

#2595 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 19 - 15:01

duosim malku mes jiems ka jie ten tipo zvaigzdes :D:D:D
  • 0

#2596 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 spalio 19 - 19:10

duosim malku mes jiems ka jie ten tipo zvaigzdes :D:D:D

Visai realu, nes ju ten puse negales losti Imoniu lygoje, nes losia stipriose lygose arba apskritai atsisake krepsinio del traumu, o su likusiais galesim losti.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2597 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 25 - 23:14

duosim malku mes jiems ka jie ten tipo zvaigzdes :D:D:D

na pirmas blynas ir pasvilo. Nebuvo nei vienos zvaigzdes pas priesininkus, bet po 2 keliniu atrodet kaip Zalgiris pries CASK pirmose Vienybes taures varzybose :D
Kvapo pritruko pries jaunima? :rolleyes:
Vaidui aisku respectas - eilini karta neblogai! :beer:

Sekmes kitose varzybose! :beer:
  • 0
Roots to roots

#2598 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 28 - 14:10

pasistenksim kad neprisviltu sekantis blynas :):)
  • 0

#2599 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 30 - 23:07

pasistenksim kad neprisviltu sekantis blynas :):)

na tikrai pasistenget :beer: vien ko vertas Tolio sugryzmas i komanda - vien jo 16 kamuoliu atkovota :blink:
ok - sekmes taip ir toliau ;]
  • 0
Roots to roots

#2600 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 spalio 31 - 17:05

Paziurekt eurolygos graziausiu TOP 10. Nr5 yra ideali atlikta ataka pries zonine gynyba. Tik tas kur atbego ant baudos, ten jau turejo ir anksciau stovet, bet mums deja taip padaryt nesigauna niekaip :blush: .(tuiu minty nedejima)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0